Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Нефролог, уролог у Львові - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 4 Сторінок +
  • « Перша
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Нефролог, уролог у Львові Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Стасичкова матуся 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 22 December 2016 - 14:17

Перегляд повідомленняСанджана (22 December 2016 - 11:00) писав:

Я ще раз вам кажу, що якщо моя думка відрізняється від вашої то вже ваші проблеми. Неподобається не читайте. Може для вас і дивні. Я написала те що було особисто зі мною. І вас переконувати не збираюся. Нехай люди знають і інший бік вашого розхваленого лікаря. Не вводіть людей в оману, що він такий от прекрасний а інші погані ... Я з вам в дискусії вступати не збираюся просто поважайте думки інших людей якщо вони карденально відрізняються від ваших. І у вас немає жодно права казати, що я брешу чи говорю як ви написали дивні речі. Люди мають право знати і іншу точку зору і от тоді вони в праві вибирати того чи іншого лікаря. Я чомусь не хожду по темках із урологією і не пхаю всім свого лікіря і нерозхвалюю його. Поцюрко хотів різати дитину а цей лікар зробив гель і все у нас добре без шрамів і складних дорогих операці йкотрі навязував Поцюрко сказавши мені, що ваша дитина помре до літа якщо ви не прийдете на операцію. І всю дорогу мною трусило і я ревіла після почутих таких слів. І коли я звернулася до іншого лікаря таких страшних слів від нього я не почула. Він мені пояснив що і до чого. І я дякую Богу, що я пішла від нього до іншого лікаря. Бо мені його так само як і ви тут іншим форумчанам, нахвалював мій дільничний)) як я потім вияснила вони разом вчилися і всіх дітей він "по дружбі" відправляє до нього. Але ж в Охмадиті є і інші чудові лікарі...

Тож сваритися з вам я не збираюся. Просто поважайте думки інших людей. І не рекламуйте свого лікаря. А інших лікарів не чіпайте є вдячні люди і тому ж Наконечному і Вівчарівському, я то знаю бо лежала не раз на Орлика, доречі там є зошит де люди пишуть свої подяки лікарям, може туди будь хто піти і почитати. Там щира подяка на відмінну вашої отут на форумі яка виглядає як реклама лікаря. Допоміг він вам я за вас дуже рада... Будьте здорові.

І ви не хворійте!
Але ви знаєте,що не завжди гель себе ви правдовує.Цього літа коли малому робили операцію,то там був восьмирічний хлопчик,якого лікар Наконечний гелював 7 разів,а гель так і не прижився.Приїжджали туди в лікарню якісь канадські лікарі,потім вони з тою дитиною їздили в Польщу на обстеження і всі як один казали нирку удаляти,але дякувати Богу лиш в Охматдиті взялися ту нирку рятувати.Так вона не працюватиме,як здорова,але на процетів 30 вона допомагатиме організму.Я не хочу сказати,що лікар навмисне вгробив дитині нирку,але ж коли баче що 1-2 рази гельне приживається,то мають же бути якісь і радикальньніші методи.Це ж все таки стільки наркозів ...

Повідомлення відредаговано Стасичкова матуся: 22 December 2016 - 14:26

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nikita4909 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 28 December 2016 - 19:20

Тут звичайно,кожний висловлює свою думку.Але в мене багато знайомих мали урологічні проблеми і ніхто незміг їм допомогти і нам також. А Поцюрко допоміг моїй дитині.Я пишу про свій досвід.В нас був рефлюкс 2ст, гель прижився з першого разу.Просто знаю, що при 4ст гель майже не приживається, відсоток дуже малий.Я теж не рекламую даного лікаря, пишу просто відгук.Ніколи не відчувала нахабного ставлення лікаря до нас.Відчуття, що лікар заглядає до кишені теж не відчула.Я звичайно віддячила йому,в міру своїх можливостей,але мені самій хотілося віддячити даному спеціалісту, за його працю. Дуже добре, що ви знайшли лікаря який допоміг вашій дитині.

Повідомлення відредаговано nikita4909: 28 December 2016 - 19:34

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Санджана 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 28 December 2016 - 19:57

nikita4909, В нвс була 4 стадія і гель нам допоміг. Робили два рази СТІНГ(гелювання) на П.Орлика після першого разу стала 2 стадія після другої вже немає рефлюксу. Так нам лікар казав, що тільки 40% відсотків дає що гель допоможе за першим разом. Але і в Охмадиті П. тоже недавав мені гарантії 100%, що зробить хірургічну операцію і все буде добре давав лише 70% чи 60%.

От сьогодні до мене дзвонила жіночка також вже 1,5 року лікується у П. незадоволена ним і їй дав хтось мій номер просила дати контакти мого лікаря. І вона такої ж думки про П. як і я) Вже писала тут як кажуть нема такого лікаря щоб всім подобався.

Саме головне щоб дітки були здорові, а от хто лікує то вже на другому місці)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nikita4909 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 December 2016 - 00:36

Я теж вважаю,що саме головне це результат,щоб наші дітки були здорові.Здорова дитина-спокійна мама.Просто я вас розумію,скільки нервів це все коштувало.Коли у нас прижився гель,ми нарешті почали нормально жити повноцінним життям.До цього постійні запальні процеси.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Люда031623 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 27 March 2017 - 17:24

Перегляд повідомленняnikita4909 (28 December 2016 - 19:20) писав:

Тут звичайно,кожний висловлює свою думку.Але в мене багато знайомих мали урологічні проблеми і ніхто незміг їм допомогти і нам також. А Поцюрко допоміг моїй дитині.Я пишу про свій досвід.В нас був рефлюкс 2ст, гель прижився з першого разу.Просто знаю, що при 4ст гель майже не приживається, відсоток дуже малий.Я теж не рекламую даного лікаря, пишу просто відгук.Ніколи не відчувала нахабного ставлення лікаря до нас.Відчуття, що лікар заглядає до кишені теж не відчула.Я звичайно віддячила йому,в міру своїх можливостей,але мені самій хотілося віддячити даному спеціалісту, за його працю. Дуже добре, що ви знайшли лікаря який допоміг вашій дитині.

Доброго дня! Скільки коштувало гелювання у Поцюрка?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталка Лучанка 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 October 2017 - 10:49

Напишіть, будь ласка, номер телефону Наконечного.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Hanna83 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 November 2017 - 21:55

0679018347 Андрій Йосипович Наконечний
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   sklenar 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 June 2019 - 22:06

Дівчатка, терміново потребую консультації Вівчарівського Тараса, але загубила його телефон(
може хтось має. В приват
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мама двох янголят:) 

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 August 2019 - 14:36

Добрий день!
Мамочки чи можете щось сказати про лікаря Гижа Б.І. що в Охматдиті ????
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • « Перша
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →