Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Пологи - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Схуднемо до 1 червня! Актуально як на мене).
"Парад аватарів "Замасковані

• 26 Сторінок +
  • « Перша
  • 24
  • 25
  • 26
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Пологи Як, що, коли. Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Беременулька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 10 November 2014 - 17:18

у нас було так: в 39 тижнів я мала планове узд та зустріч з лікарем з пологового! звечора я прийняла душ, побрилась!напередодні в 3 ночі я прокинулась від сильних спазмів у животі, поясниці і проносу! саме цікае що це повторювалось раза 3-4 з еріодичністю десь 25 хв! потім просто до 8 ранку періодичність була уже 10 хв! я вже зрозуміла що до чого! але після 8 ранку все стало слабшати. ми позвонили лікарю ( про перейми я еічого не сказала по тел), домовились на 12 год про зустріч! до того часу вже була 1 перейма в год! він зробив нам узд, я сказала про перейми, тоді на крісло - відкриття було 2 пальці! він сказав що процес пішов але коли то буде - невідомо і відправив додму поїсти ріденького і поспати! та тільки я приїхала додому і понеслось! в 17 год інтервал між переймами був 5хв! звоню йому - він каже - лягай на лівий бік, руку на живіт і засікай тривалість та інтервал1 ( думав що то ще може тренувальні))))
і тут прикол - за годину - 3 перейми! звоню йому а він сміється - короче сказав їхати в пологовий до чергового на огляд , а звідти його набрати! в 19 год ми з торбами були в пологовому - на крісло - а там 4 пальці! ну нас одразу в родзал)) лікар приїхав, в 21 я була же в родзалі( ну оки оформили+ всі процедури), відкриття 5 пальців, пробиває води - і в 22: 40 народжується наша кіточка!
та що, наііть якщо перейми не регулярні - не означає що вони тренувальн! слідкуйте за собою та прислухайтесь до свого внутрішнього голосу! я одразу знала - ще з ночі - що в той день триматиму доню на ручках!

My Signature
[url=https://www.malecha.org.ua]Зображення[/url

Почніть дякувати Богу за те, що у вас є, і він дасть вам те, чого вам не вистарчає![/spoiler]
  • Back To Top

Користувач поза мережею   весняна квіточка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 1

Відправлено 11 November 2014 - 15:53

А ми з чоловіком планували народжвати на Мєчнікова і вже познайомились з лікарем, а тут кажуть, що на наше ПДР закривають пологовий. Я все ще надіялась народити там, але то вже пішов 41 тиждень і лікар з Мєчнікова сказала пошукати лікаря на Джамбули. Я прийшла додому, погуглила перший ліпший телефон до лікаря і домовилась прийти о 16 годині. Забула сказати, що ніяких предвісників не було, я переживала, намотувала з чоловіком по 8 км вдень, ходила по сходах з 1 на 11 поверх (сусіди у шоці були), але нічого, при огляді, все закрито... Ну от пішли з чоловіком на Джамбули знайомитись, а вона каже, майже повне відкриття - бігом у родзал, я кажу, що нічого не болить, а вона каже, за речі, чоловіка і оформлятись. Води пробили о 19-20, а доця народилась о 21-25. Я злякатись не встигла. Чи боліло??? Ну як сказати, за 9 місяців я відвикла від болю, то просто було несподівано дискомфортно, але нічого страшного. Я у родзалі всім казала, що ще прийду:)

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   bodnar 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 28 November 2014 - 16:52

В нас було все довго... До ПДР 07.08 я бігала, прибирала, гуляла по 5 км в день, не жаліла себе. Коли прийшов час, а все тихо. Тоді в рух пішли більшість методів природної стимуляції: мужотерапія, миття підлоги рачки, чай з малини, шоколад, ходьба і т.д... і нічого дальше. І після 40 тижня дні почали тягнутися як роки! Живіт якраз почав нити і все, більше ніяких передвісників. Вирішила чекати до 41 тиж., тоді пішли до лікарки, вона не дивилася мене, каже почекати до 42... прочекала нашу першу річницю шлюбу, своє день на родження і дочекалася подарочка з запізненням в 2 дні :girl_tender: ! Ці два тижні живіт ітак нив, а тут почав більше, так цілий день, старалася не акцентувати уваги і чекати ще. Прийшов вечір, лягаємо спати, а я не можу - болить... Кажу чоловіку, якщо спати не можу бо так болить, значить це воно :give_heart: !!! Я прийняла душ, посушила голову, провірила речі і ми поїхали в другий районний центер Яворів за 50 км від дому))). Приїхали о 3 ночі, там подивилися, розкриття 2 пальці, в 10 год пробили води, 15:00 лікар каже що все довго, повільно все іде, стимулювали мене. Розкриття було на всі 10, а мацьопа сидить... Ще почекали до 21:00 і рішили робити КС. Виявилося що моя зайка вперлася головко, старалася бідненька вийти, а не могла!!!! Ще й 4 кг і 56см))))) Але не дивлячись на довгі роди, мені так не здавалося, все пройшло швидко, головне настрой! Я думала тільки про донечку! Зі мною весь час був чоловік, якби не він, було в важко, однозначно!Велику роль відіграє лікар і персонал. Лікар просто золота людина! Дуже нас підтримував, оскільки 6 год чекали потуг, біль була дика, а результату ніякого, тоді нас повідомили що можливий КС. Для нас це був шок! Ходив біля нас як біля своїх онуків :AllSmail (155):
Не дивлячись на всі складнощі, я скучаю за роддомом, з усмішкою згадую цю добу і не боюся :36_1_41:

My Signature
Зображення
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   TESSA 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 05 January 2015 - 14:18

Я народила раніше терміну. При пологах ускладнень не було. Зарання відішли води, потуга мала менше 2 годин і народила. В родзалі побула можливо 1,5години, з яких 1 година у хмарах після анастезії. Не треба баятись народжувати. То весело. А от після народження мала купу проблем, про які можете почитати в щоденнику моєму під назвою сірий вовк)

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lidija 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 May 2015 - 01:10

У мене настільки позитивні емоції від вагітності та пологів, що знову хотілось завагітніти ще в перший місяць після народження доні
Всім такого бажаю!

• Back To Top

Користувач поза мережею   Marlita 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Комерсант

Відправлено 30 September 2015 - 16:04

У мене пологи були не з легких, не хотіла розкриватись шийка матки, при тому, що я з 6 ранку до 16 год дня відчувала перейми уже навіть з інтервалом 3-4 хв, а розкриття за весь цей час було 1. Тому мені прокапали щось, зробили епідуралку і за кілька годин все розкрилось, як треба! ;)
Потім лікар сказав, що вже не можна доколювати анастезію епідуральну, бо вже будуть потуги і я маю відчувати. І тут ці потуги почались... А тужитись ще не зовсім можна, бо ще не 10 розкриття. А ще й сечовий міхур повний, а сходити по-маленькому не можу, не хочеться і все.
Коротше, дякуючи моєму мега спокійному лікарю, я таки народила сама о першій ночі.
Але наступного дня сказала чоловікові, що якщо ми захочемо сестричку нашому Адаму, то давай краще всиновимо)) чи вдочеримо. Це я говорила тоді на повному серйозі.
А зараз вже все забулося і, можливо, я навіть готова знову народжувати сама, хто зна. Кажуть, що другий раз швидше й легше) Буду сподіватись)

• Back To Top

Користувач поза мережею   marinet_758 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 May 2020 - 10:46

Від вагітності у мене також позитивні емоції, а ось від пологів не дуже. Згадую це як страшний сон.

• Back To Top

Поділитися темою:

• 26 Сторінок +
  • « Перша
  • 24
  • 25
  • 26
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lala4ka світлина

Lala4ka  Привіт, дівчата! Я тут новенька. може, хтось може підказати гілки про ЕКЗ у Львові, Івано-Франківську? Дякую!

29 May 2020 16:04

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 31 May 20 )

Реклама

Перекладач онлайн