Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Все про східний танок - танок живота - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Схуднемо до 1 червня! Актуально як на мене).
"Парад аватарів "Замасковані

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Все про східний танок - танок живота Чим корисний він для жінок Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   olia14 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі
  • Подякували: 0

Відправлено 12 March 2010 - 09:50

Від тоді, як я познайомилась зі східними танцями пройшло трохи більше року, мої враження від них змінювались, але ніколи не полишало відчуття захоплення і ніколи не хотілось кинути ту справу, бо спочатку таки здавалось, що це не підсилу осягнути. Не думала ніколи, що народивши двох діток, мене потягне танцювати, та ще і так цікаво буде пізнавати культуру іншого народу, але це справді цікаво.

Буду дуже рада, коли знайдуться жінки, що також дещо знають про східний танець. Будемо ділитись враженнями від занять, шукати разом чи шити костюми і різні атрибути, що використовуються в бейлідансі(інша назва східного танцю чи танцю живота), а також розповідати як змінив він фізично і морально вас.

Звісно я не фахівець, але певні зміни, що трапились зі мною від початку тренувань можу коментувати:
1) заняття допомагають полюбити себе і своє тіло, хай яке недосконале здається, почуватись впевненіше, розкріпачитись(хм. трошки ріже вуха аналог рос. раскрепоститься).
2) цей вид танцю дуже гарно розвиває жіноче тіло, змінює будову живота, яку б завалось уже не змінити (Коли тільки почала ходити тренер розказувала, що багаторічні заняття спортом, вона з дитинства займалась різними видами, не дали їй того результату, що рік занять східним танком. Річ у тім, що у неї, як і в багатьох жінок тип фігури яблуко, і хоч вона і не була повна, талії там де вона повинна бути не проглядалось, а тепер є, я скептично махнула рукою, думаючи, що мені вже нічого не поможе, але справді через пів року почала помічати зміни - і це мене тішить!). Окрім вигляду, підтягуються усі м"язи, що є всередині, внутрішні органи, які дещо змістились після вагітності, або сидячої роботи, стають на свої місця, тканини від постійного приливу крові стають еластичними омолоджуються(був такий випадок у мого тренера, що жінка у якої наступив клімакс прийшла займатись-через 2 місяці занять у неї відновився цикл :yahoo: )
3) Доведено лікарями, що вібрації, які використовуються східними танцівницями, сприятливо впливають на імунітет людини.
4) я вважаю, що це дуже ефективно для проблемних животиків, тому що практично весь час, окрім розігріву і розтяжок після тренування, ви приділяєте животу(не 10 хв. пресу у фітнесівській програмі, а близько 40...).
5) безмежне задоволення під час танцю, коли на пару хвилин можна ввійти в роль тої екзотичної особи, що так заворожує і притягує погляди чоловіків та і жінок.

А тут ще трохи корисної інформації від фахівців:

Прихований текст

цю ссилку раджу почитати уважно дівчаткам, що мріють завагітніти:

Прихований текст

виявляється і вагітним можна, я це подаю не як заклик до дії, виключно для ознайомлення:

Прихований текст

оскільки у цій статті знайшла дуже багато протипоказів до цього танцю, правда згідна не зі всім, та ознайомитись потрібно:

Прихований текст

My Signature
я все зумію, все встигаю! А часу зовсім я не гаю :)

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мамуся Катруся 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 12 March 2010 - 13:36

Як добре, що з,явилася ця темка!!! Я теж прихильниця східного танцю. До вагітності займалася 3 роки, але коли почався токсикоз - покинула. Зараз знову займаюся. Помітно змінився живіт, бо після пологів був жах! Я підписуюсь під усіма перерахованими перевагами східного танцю та ще хочу додати - найприємніше- це виступати перед глядачами, отримувати нагороди і чути схвальні відгуки не лише від родичів! Як приємно, сидячи вдома в декреті, вирватися до залу де звучить заворожуюча музика, дзвинять монетки поясів... Як чудово відчувати себе частиною концертної програми, вештатися за лаштунками де повно твоїх однодумців у шикарних костюмах... Ой щось я захопилася :))

• Back To Top

Користувач поза мережею   Tania_lviv 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 March 2010 - 13:58

Дуже зацікавила тама. В мене після других родів з'явився живіт, можливо танець живота поміг позбутися його. Розкажіть де у Львові проводять заняття і скільки це коштує?

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тацуня 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 12 March 2010 - 14:04

+1 до всього вищесказаного. Я також займалася східними танцями до вагітності - потім токсикоз не дав. Але можу сказати, що завдяки танцям - не маю жодної розтяжки а вже за місяць піля пологів живіт став як до вагітності. Чекаю-не дочекаюсь, аби трохи підріс малюк і знову повернуся в танцювальний зал.
Втім, щодо живота. Tania_lviv, це для вас мої міркування. Ще у залі, коли виконували різні елементи, я зі своїм підтягнутим животом, заздрила значною мірою тим, у кого був животік. От побачите, як ваш ніби недолік стане вашим плюсом, коли ви навчитеся танцювати!

Повідомлення відредаговано Лелечка: 12 March 2010 - 14:05

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Масянічка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 March 2010 - 14:07

І мене також цікавить інформація про те де можна займатися.....я б з радістю походила.

My Signature
Зображення
Ідеальна краса, найчарівніша зовнішність нічого не варті, якщо ними ніхто не захоплюється.
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 March 2010 - 14:11

За Львів - не скажу. а от кого буде цікавити Житомир, то допоможу, бо вже знаю усі Школи танцю, що є у нашому місті.
Дівчата, звертайте увагу насамперед на те, щоб наставниця була закохана в це мистецтво і приходила на заняття у костюмі східному - це неабияк захоплює і надихає. І поцікавеся, де вони навчалися. Багато дівчат їздять на майстер-класи навіть у Туреччину. А одягти хустинку і назвати себе викладачем - може кожен.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кохавит 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 March 2010 - 14:17

я занималась восточными танцами до 6-го месяца беременности. Сейчас к сожалению не получается ходить. А так хочется. Впечатления - только позитив. Фигура действительно меняется (в лучшую сторону). В связи с тем, что занимаюсь бисером - то костюм могла себе делать сама. Дома есть около 5-дисков с восточными танцами. Включу, повздыхаю и очень хочу снова заниматься 9к сожалению в то время когда мой тренер ведет занятия, мне некуда деть малую). А к другой не хочу

My Signature
Зображення

У щасливої жінки 2 імені - КОХАНА та МАМА
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 March 2010 - 15:32

Цілком згідна з Лелечка, постать тренера дуже важлива, правильність виконання ним рухів також, дійсно важливо, щоб був багаж знань і важливо, щоб людина їздила на тренінги-це все і про мого тренера, а ще + вона дуже красива жінка і надзвичайно красивий танок у її виконанні, просто неможливо відвести погляд.
Для львівських дівчат, я не можу похвалитись, що знаю всі школи танцю у Львові, ні, я прийшла до одної і не змогла піти, думаю знайшла б дешевше, всеодно не пішла б, дуже вже тренер хороша. В нас заняття проходить двічі на тиждень у вівторок і п"ятницю (є на 12.00 і на 20.00), вартість 140 грн. в місяць. Це на Сихові, навпроти Шувару, федерація Шейпінгу теж у цьому будинку. Якщо комусь підходить я попитаю і телефон і точну адресу, можу ще по Львові попитати, може вона має ще години десь у інших районах.

А ще маю таку інформацію, в неділю буде фестиваль східного танцю, проходить на Погулянці в Центр творчості для дітей та юнацтва, можливо у вечері візьму квитки(ще не знаю чи піду), то поділюсь точною інформацією. Там наш тренер і її учениця будуть змагатись в різних категоріях, видовище дуже цікаве, тому хто має можливість приходьте. Годину уточню, триватиме 3 години, а ціна квитка 30 грн.(це я так куплю в тренера), а там на місці здається 40 грн.

My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Еос 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 12 March 2010 - 18:49

Ой, і я хочу до вас приєднатись. Але мені нема з ким лишати діток, тому це бажання так і залишиться мрією. Ах-ах! А де можна скачати хоча би музику для таких східних танців? А костюми? Так цікаво. Дуже подобаються жіночки, які вміють танцювати. :drinks:

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 March 2010 - 22:44

Флоріана, тут ссилочка на програмку, по якій я займалась вдома, коли був карантин:
Прихований текст
, там є і інші варіанти внизу, перегляньте, вибачайте за інформацію по краях того посилання, але чогось чистішого поки не можу знайти, тому відкривайте без діток...
Звісно з тренером краще, бо підкаже певні моменти, але спробувати можна, в кінці комплексу танок можна полюбуватись, а можна і спробувати повторити. Успіхів!

Повідомлення відредаговано olia14: 12 March 2010 - 23:01

My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 March 2010 - 09:01

А я купила диск з основними рухами танцю. Вдома сама для себе займаюся. Виходить не все, особливо вазжко мені рухати верхньою частиною тіла. Але все попереду. Восени планую походити на заняття.
Мені цей танець дуже піднімає настрій. І Богдан дуже уважно стежить за моїми рухами.
Бачу, у нас є досвічені танцівниці. Нічого, якщо буду задавати деякі запитання?
П.С. До речі, категорисно не згодна, що танець живота викликає гінекологічні проблеми. Навпаки - він допомагає цих проблем позбутися.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 March 2010 - 09:23

мамаПашіЖеніБогдана, в мене таж проблемка, дуже важко дається трясочка грудьми, ну не можу нормально розслабити сідниці, от і трясемось разом, тренер каже, що з часом дійде, ну то я все чекаю :i_am_so_happy: Може справді дівчата нам щось підкажуть.

Про гінекологічні проблеми, я думаю вони писали, якщо є якісь утворення, тут може справді не варто ризикувати, бо такий прилив крові може сприяти їх збільшенню. Натомість коли їх, цих утворень, нема, а робота в жінки сидяча, то це єдиний вихід для неї, щоб залишитись нормальною жінкою і переконана, що очікувана вагітність після початку таких занять таки правда.
Ще там писали про плоскостопію, як привід полишити заняття, може я не правильно роблю, що їх продовжую, але ноги справді болять пісял занять і досить сильно, але це проходить через день-два, сподіваюсь я втягнусь з часом, якщо так не буде, то може пошукаю якесь ортопедичне взуття і буду займатись в ньому, не здамся.

My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Asta la vista 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 13 March 2010 - 09:39

Моя сестра віднедавна займається східними танцями з тренером. Каже,що їй подобається...Я ще не "дозріла". Але вже для початку скачала книжку "Танец живота для начинающих". Хто хоче,пишіть в приват електронну адресу - поділюсь.

• Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 March 2010 - 14:45

Перегляд повідомленнямамаПашіЖеніБогдана (13.3.2010, 9:01) писав:

П.С. До речі, категорисно не згодна, що танець живота викликає гінекологічні проблеми. Навпаки - він допомагає цих проблем позбутися.

Навпаки, неодноразово читала, що беліданс допомгає позбуватися проблем. О ттільки моя гінеколог під час вагітноті радила не робити все, що пов"язане з трясками живота. А що ж то за танець буде без живота? От я й покинула тимчасово займатися. Але й тепер згадую, як ми сміялися самі з себе, коли не виходило перші заняття певні рухи... :unknw:

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мамуся Катруся 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 March 2010 - 13:55

У мене з тряскою теж були проблеми. Але я найшла спосіб - трясла завжди і всюди: готую їсти - трясу, прасую - трясу... :))) Тепер для мене це не проблема!!!
Кому цікаво, можу порадити школи у Дніпропетровську. Також у нас 18 квітня фестиваль. Буду брати участь вже втретє - дуже цікаво! Хто живе у Дніпрі, обов,язково приходьте!!!

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
Ось тут багато відео
Прихований текст

Повідомлення відредаговано гра з вогнем: 23 March 2010 - 14:32

• Back To Top

Користувач поза мережею   olalala 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 March 2010 - 15:34

А я скачала в неті самовчитель танцю живота і дуже задоволена! Звичайно, не те, що з тренером, але і то добре))) Займаюся, правда, рідко зараз, але зразу відчувається навантаження на м"язи живота!!!!

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Русaлочк@ 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 April 2010 - 15:51

ТЕМКА СУПЕР!!!Я до вагітності також ходила на заняття з танцю живота,а зараз не маю такої можливості,тому займаюсь по самоучителю.Хотіла запитати у вас, дівчата, хто знає де саме продається відповідний одяг,хусточки і все таке інше для танцю...Буду дуже вдячна за адреси у м.ЛЬВОВІ, ТЕРНОПОЛІ і ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ. :bye:

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксюнка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 April 2010 - 16:24

Дякую за ссилочки! Обов"язково спробую вдома, бо з малявкою на танці ще зарано ходити!

My Signature
Зображення

Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її вічно живу і нову і мову її солов'їну. В. Сосюра

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 April 2010 - 16:25

Русaлочк@, я б вам радила, якщо маєте можливість, купувати в Києві, мені там купував сагати(цимбалки) для танцю і хусточку свекор, ось адреси:
У Восточной лавке: рынок Юность (ехать от метро Черниговская) место 201 или магазин Сильпо по ул . Мате Залки 6а,2 эт. (ехать от метро Оболонь).
Він був за другою адресою. Просто у нас у Львові-це неабиякий бізнес, ті ж сагати, що у Києві він купував за 30 грн., у нас 100 з лишком. Хусточки там є дуже різні, але точно не такі як на наших базараз по 40 грн., там дорожчі, але дуже різні, ну і якісні. Від 60 грн. і до скільки не знаю, мені купили за 90 грн. дуже задоволена.

My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маргоша м) 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 April 2010 - 17:07

танець живота-моя слабкість! займалась ним півтора року, під час вагітності вирішила зовсім не танцювати. та й тренер мій не радила, бо потрібен більший досвід нагрузок на організм. а мала виступати на олімпіаді. тільки дивилась з боку. зараз дуже хочу повернутись, але карапуза нема з ким лишити. в мене багато записів пісень і музики для занять, також мрію про класний професійний костюм. цей танець дійсно робить жінку набагато жіночнішою, допомагає розкритися емоційно, покращує настрій, та й для фігури корисно. в Тернополі я купляла костюм для занять: топік, шаровари та хустку з монетками на базарі, також бачила в магазині Ганді в центрі, але там дорожче.
може ще є дівчата на форумі тернополянки, що займаютьсяТЖ? пишіть!

My Signature
Зображення
Дитина - це єдина людина, якій все одно, повна ти чи худа, гарна чи ні... Вона любить тебе просто за те, що ти його МАМА...*

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

Показати коментарі (1)

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 02 July 20 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн