Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Вишиванка із бісеру - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

• 19 Сторінок +
  • « Перша
  • 17
  • 18
  • 19
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Вишиванка із бісеру все про вишитий бісером одяг Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Цьомулька 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 13 December 2015 - 19:33

voloshk@, останім часом через інтернет. Але з кольорами останнім часом прогадала. Взяла на пробу в себе в місті світлий бісер для фону картини, сподобався, але замовлений був темніший, хоч і такий самий номер. Примітила, що з темними кольорами таких проблем не виникає.
My Signature
Спойлер

"А что это за звуки, вон там?"- спросила Алиса... "Это чудеса",- равнодушно пояснил Чеширский Кот. "И что же они там делают?" "Как и положено,- Кот зевнул,- случаются"..

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   voloshk@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2015 - 19:36

От і я не знаю, як то краще робити: чи купувати в магазині те, що бачу, чи замовляти через інтернет. Маю багато питань, бо новачок в цім ділі, але хочу ще раз перечитати тут все про бісер, може знайду те, що мене цікавть. Ну а потім буду вже тут "мучити" всіх досвідчених вишивальниць своїми питаннями
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Цьомулька 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 December 2015 - 08:59

voloshk@, можете написати в приват при бажанні.
My Signature
Спойлер

"А что это за звуки, вон там?"- спросила Алиса... "Это чудеса",- равнодушно пояснил Чеширский Кот. "И что же они там делают?" "Как и положено,- Кот зевнул,- случаются"..

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   voloshk@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 December 2015 - 12:41

Цьомулька, дякую за Ваше бажання допомогти, але раптово виникли певні проблеми, наразі трошки відкладаю своє рукоділля
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Marinka novachok 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 12 February 2016 - 23:30

вже кілька днів перечитую форум. я тут "новачок" вишиваю давно , ще зі школи хрестиком. кілька років бісером.почала вишивати для себе плаття. купила заготовку тм Красуня. не знаю як додати фото. бузкові троянди на грудях і внизу спереді і на спині малюнок. от я вирішила на спині вишити нитками ДМС... тут почались проблеми. я раніше вишивала лише на канві, а тут тканина цупка, хрестики виходять не рівномірні, як я не стараюсь...
і ще одне, не можу підібрати бісер на передню частину. маю можливість замовити через інтернет (сижу вдома з малою дитиною, виходити в магазини рукодільні нема можливості - живемо в селі) то я вже тиждень перебираю, переглядаю карти кольорів, сайти... ніяк не можу вибрати бісер. на заготовці номера не вказані бісеру, лише назви кольору. а як з того різноманіття вибрати? може хтось дасть пораду, як краще підбирати, скомбінувати. бо ж є той бісер і прозорий, і матовий і перламутровий.... можна поєднувати різні в одній квіточці? якщо не туди написала - направте будь-ласка, бо вже заблукала трохи... і дуже дякую на перед, якщо хтось відгукнеться. бо ж дуже хочеться вишити плаття, на черзі ще дитині сорочечка, а я вже майже плачу, не знаю як вдало вибрати той бісер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   likumama 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 29 March 2016 - 19:14

Перегляд повідомленняMarinka novachok (12 February 2016 - 23:30) писав:

вже кілька днів перечитую форум. я тут "новачок" вишиваю давно , ще зі школи хрестиком. кілька років бісером.почала вишивати для себе плаття. купила заготовку тм Красуня. не знаю як додати фото. бузкові троянди на грудях і внизу спереді і на спині малюнок. от я вирішила на спині вишити нитками ДМС... тут почались проблеми. я раніше вишивала лише на канві, а тут тканина цупка, хрестики виходять не рівномірні, як я не стараюсь...
і ще одне, не можу підібрати бісер на передню частину. маю можливість замовити через інтернет (сижу вдома з малою дитиною, виходити в магазини рукодільні нема можливості - живемо в селі) то я вже тиждень перебираю, переглядаю карти кольорів, сайти... ніяк не можу вибрати бісер. на заготовці номера не вказані бісеру, лише назви кольору. а як з того різноманіття вибрати? може хтось дасть пораду, як краще підбирати, скомбінувати. бо ж є той бісер і прозорий, і матовий і перламутровий.... можна поєднувати різні в одній квіточці? якщо не туди написала - направте будь-ласка, бо вже заблукала трохи... і дуже дякую на перед, якщо хтось відгукнеться. бо ж дуже хочеться вишити плаття, на черзі ще дитині сорочечка, а я вже майже плачу, не знаю як вдало вибрати той бісер

Зайдіть на сайт мережки ,можливо там найдете там ваше плаття і напишіть дівчатам на пошту щоб вони підібрали вам кольори і вони вишлють все укр поштою вам.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olga-mama 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 19 July 2016 - 16:05

Підкажіть, будь-ласка, хочу вишити дочці сукню і знайшла узор на "Барвистій вишиванці", але в інтернеті вони не пропонують друк на габардині, а я хочу на цій тканині. Хто що порадить?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kуся 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 July 2016 - 13:57

Olga-mama, хіба попитати там, де фото на одязі друкують. А тоді вишивати. Як варіант.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ВиШеНьКа@ЧеРеШеНьКа  

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 October 2016 - 19:11

привіт. Вишила плаття за такою схемою
Зображення

Сестра захотіла таке саме, але з умовою, що заміню квітку. Може у вас буде ідея і схема квітки назаміну... Бо я вже перебралал увесь інтернет і... ((( на крайняк вирішила вишити такуж тільки бісером або в три нитки.
Звертаюсь саме до вас, бо найбільше хочеться схему бісером

Повідомлення відредаговано ВиШеНьКа@ЧеРеШеНьКа : 30 October 2016 - 19:14

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива Зірка 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 26 June 2017 - 23:22

Недавно забарала від кравчині свою бісерну вишиванку -

Зображення

Дуже задоволена. Вишивалось легко і швидко.
My Signature
Зображення

мене звати Оксана - до мене на ТИ

СП канцелярії

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Tetiana2201 

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 08 November 2019 - 11:32

Всім доброго дня, хочу вишити зараз собі на розписку вишиванку. Знайшла в інтернеті магазин "Дім української вишиванки" - і хочу там замовити собі заготовку. Але вагаюсь, так, як вперше бачу цей магазин. Підкажіть, будь ласка, можливо вже хтось раніше замовляв в них?
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 19 Сторінок +
  • « Перша
  • 17
  • 18
  • 19
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 20 November 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн