Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Центр репродукції Рівне - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Запрошуємо взяти участь в обмінному проекті до Дня Матері!

Тема:

• 4 Сторінок +
  • « Перша
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Центр репродукції Рівне Штучне запліднення Оцінка: -----

Користувач поза мережею   ляля 1985 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 16 May 2016 - 21:00

Татка 5909 ми вже були у 2014 році у клініці хміля на консультації і робили там інсемінацію, але оскільки у нас чоловічий фактор (мало рухливих спермиків), то і результат був 0. якщо чесно, то я не в захваті лишилася від обслуговування цієї клініки. нам призначили стимулювання яйників, хміль просто сказав, які уколи можна використати для стимуляції, а де їх можна придбати як колоти -не було жодних консультацій. згодом ми приїхали без стимуляції мене подивилися на УЗД, фолікул ніби лопнув, залили попередньо очищену сперму і все, чекайте. а що чекати? це я вже зараз розумію, що то був розвод. у таких великих клініках, де багато клієнтів, на мою думку, одним з основних недоліків є те, що клієнтам приділяють недостатньо уваги. коли потреба перевищує пропозицію, то хто ж схоче втрачати клієнтів, їх звісно, що беруть, але уваги приділяють менше (банально із-за нехватки часу). у благодарі клієнти є, але всеодно це ще не така "людна" клініка як інші. уваги тут приділяють достатньо, детально консультують, але ж хотілося б, щоб ще і результат був позитивний. дівчата всім бажаю пізнати радість материнства. а як швидко можна іти на новий протокол? чи довго триває відновлення організму? в кого як було? поділіться, будь ласка, досвідом.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Україночка UA 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 17 May 2016 - 19:34

Перегляд повідомленняляля 1985 (16 May 2016 - 21:00) писав:

Татка 5909 ми вже були у 2014 році у клініці хміля на консультації і робили там інсемінацію, але оскільки у нас чоловічий фактор (мало рухливих спермиків), то і результат був 0. якщо чесно, то я не в захваті лишилася від обслуговування цієї клініки. нам призначили стимулювання яйників, хміль просто сказав, які уколи можна використати для стимуляції, а де їх можна придбати як колоти -не було жодних консультацій. згодом ми приїхали без стимуляції мене подивилися на УЗД, фолікул ніби лопнув, залили попередньо очищену сперму і все, чекайте. а що чекати? це я вже зараз розумію, що то був розвод. у таких великих клініках, де багато клієнтів, на мою думку, одним з основних недоліків є те, що клієнтам приділяють недостатньо уваги. коли потреба перевищує пропозицію, то хто ж схоче втрачати клієнтів, їх звісно, що беруть, але уваги приділяють менше (банально із-за нехватки часу). у благодарі клієнти є, але всеодно це ще не така "людна" клініка як інші. уваги тут приділяють достатньо, детально консультують, але ж хотілося б, щоб ще і результат був позитивний. дівчата всім бажаю пізнати радість материнства. а як швидко можна іти на новий протокол? чи довго триває відновлення організму? в кого як було? поділіться, будь ласка, досвідом.

Не можу з Вами погодитись! Я пройшла багато клінік і мала 5 негативних протоколів і лише завдяки увазі професора Хміля я зараз в очікуванні двох малят. Він відносився як батько. Всі потрібні ліки продаются безпосередньо в клініці і коли ви їж берете то детально все розказують
Крім того коли чують що вам далеко їхати дають брикети заморожені щоб ви везли ліки при правильній температурі. Прийом кожного разу був не менше 30 хв, де пояснював усе і повірте після інших клінік вони просто профі. Ви новенька і це ваш перший коментар тому не дуже вірю таким висновками.
My Signature
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tetianita 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 May 2016 - 19:58

А я погоджуюсь,мені інсемінацію Хміль проводив на ендометрій 6 ммм.і казав що ендометрій нормальний.це тепер я розумію що це замало,і мали б перенести інсемінацію на другий місяць,але хто ж відмовиться від грошей.Та й в протоколі ембріони підсаджував на 7 мм.і казав що все добре,правда відношення дійсно гарне обнімає,руку тисне,чого варте те "ну все ти повинна завагітніти",або "пообіцяй що будеш вагітною"і т.д.,а ще любить розказувати які в нього клієнти,чи то пацієнти є,які вагітніють за десятою спробою.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Натуся1981 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 08 October 2016 - 19:35

Дівчата, може є у когось мобільний телефон Ірини Андріївни Царук, поділіться будь-ласка. Дуже треба проконсультуватись, бо не місцева, а з області. Буду дуже вдячна.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Катя 83 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 October 2016 - 16:09

привіт усім. я живу в Рівному. знайшла клініку де можна було б повністю пройти всі обстеження і при потребі зробити ЕКО. а то поневіряння по лікарях, які тільки й кажуть піди туди, сходи до того, здай там те... достало.
є заклад, який об"єднав уссе під одним дахом. клас!
зайшла почитати відгуки - а тут тільки хміль і піариться. (була там, бачила, дякую)
мусила зареєструватись. бо ттлку з ваших постів практично ніякого.
у вівторок записалась на безкоштовну консультацію.
прийду - відпишусь!
  • -1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Татка5909 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 October 2016 - 09:22

Перегляд повідомленняТатка5909 (15 May 2016 - 16:02) писав:

Ляля 1985 ви можете зробити як свого часу зробила я. Я почала читати майже усі теми на цьому форумі про клініки.... так тут їх дуже багато, але мені це допомогло скласти власне враження, я навіть створила табличку де біля кожної клініки ставила кількість успішних протоколів та кількість неуспішних....ставила позначки щодо інших параметрів по відгукам дівчат. Потім розпитала обережненько по знайомих...і я для себе визначила дві клініки в які я б хотіла звернутись. Але одну ,ту що в киеві ми відкинули...трошки не зручно їздити, і обрали клініку тернополя. Поки нам усе подобаеться, алеж головне результат. Вже потім почав спілкуватись з дівчатами форума я зрозуміла що правильно вибрала...принаймі я хочу вірити що нам доплможуть. І вам бажаю все проаналізуававши вибрати найкраще для вас і хай в вас все вийде!!!!!
І 22анна правильно порадила що в кржного свій шлях!!!
можете ше поїхати на консультацію....поспілкуйтесь з лікарями, подивитеся...і зрозуміете до чого більше серце лежить.

Додам вже трохи пізніше)))) дякую Богу та Хмілю я вагітна вже 25 тижнів. І я рада що обрала клініку в Тернополі)))
Вийшло з першого разу, інсемінація в природньому циклі.

Перегляд повідомленняКатя 83 (29 October 2016 - 16:09) писав:

привіт усім. я живу в Рівному. знайшла клініку де можна було б повністю пройти всі обстеження і при потребі зробити ЕКО. а то поневіряння по лікарях, які тільки й кажуть піди туди, сходи до того, здай там те... достало.
є заклад, який об"єднав уссе під одним дахом. клас!
зайшла почитати відгуки - а тут тільки хміль і піариться. (була там, бачила, дякую)
мусила зареєструватись. бо ттлку з ваших постів практично ніякого.
у вівторок записалась на безкоштовну консультацію.
прийду - відпишусь!

Тут ніхто нікого не піарить....якщо ви трохи почитаєте відгуки( не полінуєтесь) то побачите що схвальні відгуки є і про ПЦРЛ, Ісіду, Альтернативу, і інші клініки. Кожен шукає свого лікаря. А комусь не допомагають і вони шукають іньших лікарів, все індивідуально.
Особисто я вдччна Хмілю за те що вселив в нас віру і надію і повірив разом з нами що за допомогою Боженьки та його лікарів ми завагітнієм.І він це зробив, в мене в животику 25 тижнів росте маленький синочок. Знаю особисто трьох дівчат які народили після єко в Хміля. Спілкуючить на цьому форумі ше познайомилась з банатьма дівчатами які мають дитинку після єко в хміля.
Тому не кажіть що тут хтось когось піарить, якщо Вам підійде клініка іюв Рівному і Ви завагітнієте ми будемо тільки раді за Вас!!!!!!!!!!
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МамаБогдасіка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 October 2016 - 10:22

Погоджуюся з Таткою5909, в кожного свій шлях до материнства. Ми самі з Рівного,були в Києві, і були в Благодарі. Мені клініка подобається: все на місці,можна здати аналізи,нормальні лікарі. Але.. В нас був прольотний протокол. Тому і ми потрапили до Хміля. Дякуючи професіоналам у нас вже 15 тиж. Тому це вибір кожного. Додам,знаю пари які завагітніли саме в Благодарі. Бажаю Катя83, щоб увас все вийшло пузато!!!
My Signature
url=https://www.malecha.org.ua]Зображення[/url]
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 November 2016 - 14:19

Нарешті добралась щоб написати.
Дякую дівчата за побажання. Надіюсь так і буде. Єдине, що мені не подобається (я про це писала) якщо ми на сторінці Благодора - давайте писати про нього, а не про інші заклади.
Плюси Благодара:
- прийом точно по запису
- колектив надзвичайно приємний і доброзичнивий (взагалі не склалось враження що я в лікарні)
- лікар - про напишу по результату лікування
- зручність - все під боком в одному приміщенні. Всі обстеження і процедури.
Мінуси - немає (будуть відразу напишу)
А ще хочу сказати - це все настільки індивідуально. Нема чого читати відгуки. Треба йти і скласти своє враження про заклад і тих людей, що там працюють.
Їдьте в Львів, Тернопіль, Луцьк, Київ, Житомир....
А я буду дома!)
Всім вдалих пологів і здорових дітей. Бо 2 полоски це ще не все.
П.С. на рахунок прольотного протоколу. Відкрийтк статистику - 2 спроба чи не вдвійчи ефективніша ніж перша. А моя подруга через 7 місяців після лікування і стимуляції завагітніла сама))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Таня-Я... 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 November 2016 - 19:46

Привіт ! Нарешті відновила пароль,можу і своїх п*ять копійок кинути) Я з такою надією чекала відкриття Благодару)...на жаль у мене нічого не вийшло,як результат пішли за водою шалені гроші і прийшла страшна депресія. Хоча реально розуміла, як ішла у протокол,що шанси у мене невеликі, Позаду лапороскопія, складний діагноз у чоловіка та багато інших болячок ,ну і вік далеко за 30).

Плюси клініки: Все на місці: аналізи; роблять гістерокопію; прийом відповідно до запису, колектив дійсно приємний -хочуть допомогти. В інтернеті знайшла багато хороших відгуків про лікаря Колтонюка,як ЛІКАРЯ УЗД в гінекології.

Мінуси:на моє питання по телефону,чи заплідн.мої клітинки і скільки??.Відповіді неотримала..ембріолог у луцьку буде чере два дні))) Пройшло вже досить часу ,а я так і незнаю скільки у мене під час пункції взяли яйцеклітин.Медсестра сказала-Досить)) На заморозку не залишилось н і ч ог о. Можу, ще писати та думаю теж Досить.Це найбільше болить.Я проста людина і гроші на ЕКЗ далися нам з чоловіком нелегко.

Зараз я проходжу лікування в іншій клініці,в іншій області.Не буду піарити.Готуюся до кріо.Маю заморожені клітинки і НАДІЮ.Залишились після протоколу ліки..у мене їх забрали,гроші повернули,що приємно здивувало.

Це такий внутрішній біль-коли розумієш ,що час проти тебе,а мамою- дитинка не називає.Дівчата, всім щиро бажаю почути слово мама від своєї крихітки. І нехай вам допоможуть : кому у Рівному кому у Львові чи Тернополі,а комусь може у Києві чи у Чернівцях.

Повідомлення відредаговано Таня-Я...: 14 November 2016 - 20:20

• 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 April 2017 - 21:45

Дівчатка, всім привіт!
У нас все вийшло! :girl_tender:
Я вагітна!
Дякую тим, хто підтримував і був поруч!
Колтонюк Олександр Романович - кращий лікар УЗД (ще прийду, так що не зазнавайтесь)))
Ірина Андріївна Царук завжди заряджала посмішкою і впевненістю!
М/С Юлі особлива подяка за цілодобовий зв'язок і підтримку.
Нород, ви найкращі!
Дівчатка, хто ще в очікуванні - вірте, не втрачайте надії і довіряйте своїм лікарям! Впевнена все вийде.
Всіх люблю
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксенька30 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 April 2017 - 11:39

Привіт,хто чув, кажуть в діагностичному центрі теж будуть робити штучне запліднення?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МамаБогдасіка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 April 2017 - 15:20

Перегляд повідомленняКсенька30 (28 April 2017 - 11:39) писав:

Привіт,хто чув, кажуть в діагностичному центрі теж будуть робити штучне запліднення?

Ага,будуть!! Шустик носиться з цією ідеєю вже 5 років( то мало бути в Перинатальному, тепер знову в Діагностичному). Так,він відкриє,але потрібний кваліфікований Ембріолог і досвід,адже на Еко йду пари з складними проблемами. Тому поки вони дадуть результат пройде не мало часу. Це моя лише думка
My Signature
url=https://www.malecha.org.ua]Зображення[/url]
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксенька30 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 April 2017 - 15:44

Це Поліщук відкриває,вже й обладнання закупили
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   airescat 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 May 2017 - 14:41

Доброго дня! Поділюся і я своїм досвідом. Робили 2 спроби ЕКЗ у Благодарі у 2014 році. На жаль, невдало. Але враження від клініки та медичного персоналу залишились дуже приємні. На той час вони нібито стали часткою нашої родини: привітні, турботливі, щиро хвилювалися за нас і, я впевнена, вони зробили все, що могли, все, що від них залежило. Кожного разу, коли ми виходили від них у нас було відчуття, що все буде добре. В мене з"являлася надія... Так, було дуже важко пережити невдачу. Я навіть забороняла собі мріяти, що ще колись відважусь на ЕКО. Кожна клітиночка мого організму була проти продовження боротьби за те, щоб стати мамою... Але час йде. Пройшло три роки і я знов наважилась. В іншому місті, в іншій клініці... Не хочу забігати наперед, але скажу одне: ставлення дуже відрізняється. Якщо у Благодарі за тебе дійсно "вболівали", то тут... легка байдужість. А в мене, коли я від них вихожу - страх невдачі ((. Та я всеодно вірю в позитивний результат)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   KuzjaCh 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 June 2017 - 19:19

Перегляд повідомленняnika223 (11 August 2014 - 11:38) писав:

Добре, я така щаслива, що подякувати лікарям можу на всіх мовах світу:)Зареєстрована на сайті з жовтня 2013, шукала гарну клініку. Напишу ще раз коротко, що 10 років намагалася завагітнити, їздила на консультації у інші лікарні, але стала перший раз на протокол у Благодарі, бо сама живу у Рівному і страшно цьому рада. Робила в них і гістероскопію і ЕКО, якщо комусь цікаві деталі будь-ласка звертайтеся. Професіоналізм та доброзичливість лікарів та персоналу клініки в мене не визиває ніякого сумніву, бо і в 7 ранку і у вихідні вони завжди виходила заради моєго УЗІ або аналізів, як і раніше, так і зараз, завжди дзвонять мені і слідкують за моєю вагітністю.А мою власну перемогу над безплідністю розділили всією клінікою, бо дуже зраділи моїй вагітності!!!Бажаю всім успіху!!!

Доброго дня, розкажіть за Еко як там було скільки вартує? І які шанси , у вас з першого разу вийшло?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кохана дружина 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 January 2019 - 15:40

Доброго дня!Відгукніться хто зараз у протоколі,чи збирається на ЕКЗ?Яка зараз ціна за ЕКЗ?Можливо хтось знає,чи можна у протоколі використовувати свої препарати для стимуляції?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mamylia 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 January 2019 - 13:08

Перегляд повідомленняКохана дружина (26 January 2019 - 15:40) писав:

Доброго дня!Відгукніться хто зараз у протоколі,чи збирається на ЕКЗ?Яка зараз ціна за ЕКЗ?Можливо хтось знає,чи можна у протоколі використовувати свої препарати для стимуляції?

Я вам відправила ПП.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Murashka1202 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 February 2019 - 22:51

Привiт усiм! Щодо Благодара , то особисто я пациент клiнiки уже довгий час. Лiкувалась у Колтонюка О. Р. - лi
кар вiд Бога. Вiн першим, Хто досяг значного результату в моему лiкуваннi-настала вагитнисть, правда не довго я радiла, бо в 6 тиж.серце моеи дитинки перестало биться. Зараз готуюся на ЕКО i Незнаю чи лишатися в Благодарi чи шукати iншу клинику. А ще чи робити в Колтонюка чи у Царук, бо вiд знайомих чула ризниця видели. А ще поделиться досвидом Хто робити ШЗ з ПГД?
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • « Перша
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 21 May 19 )

Реклама

Перекладач онлайн