Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Вальдірфська Педагогіка - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Вальдірфська Педагогіка Опис системи Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 16 June 2007 - 15:36

Вальдорфська педагогіка: міфи і реальність

Спойлер

My Signature
У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії"
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   maryjin 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 12 September 2007 - 07:51

Гадаю, що варто залучати мою малечу до суспільних форм розвитку, але хочеться чогось альтернативного - садочок монтессорі або вальдорфський...Хто має адреси і інформацію про такі садочки будь ласка розажіть подокладніше.
  • 0
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 September 2007 - 10:31

Перегляд повідомленняmaryjin (12.9.2007, 8:51) писав:

Гадаю, що варто залучати мою малечу до суспільних форм розвитку, але хочеться чогось альтернативного - садочок монтессорі або вальдорфський...Хто має адреси і інформацію про такі садочки будь ласка розажіть подокладніше.

Ви б зазначили в якому місті і районі шукаєте садочок, то буде легше відповісти.
My Signature
У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії"
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   maryjin 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 September 2007 - 09:07

Дякую за підтримку
Ми живемо в Києві - в Дніпровському районі,біля Дитячого світу
У відношенні методик розвитку Поки тільки книжечки дома читаємо(коли є настрій), а взагалі у кого які методики домашнього розвитку -хто які ігри придумує, чи в основному виховуєте власним прикладом ;)?
Мирослава
  • 0
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 September 2007 - 10:42

Перегляд повідомленняmaryjin (23.9.2007, 10:07) писав:

Дякую за підтримку;0
МИ ЖИВЕМО В кИЄВІ- В дНІПРОВСЬКОМУ РАЙОНІ,біля Дитячого світу
У відношенні методик розвитку Поки тільки книжечки дома читаємо(коли є настрій), а взагалі у кого які методики домашнього розвитку -хто які ігри придумує, чи в основному виховуєте власним прикладом;),?
МИрослава

В Дніпровському районі є Ігровий клуб для батьків з дітьми "Еніки Беніки" (клуб "Березіль")
Київ, Дніпровский р-н, Серафимовича вул., 7
тел.: (044) 240-53-43, 550-02-28
e-mail: belyaevy@yahoo.com
www.enikibeniki.com
Ігрова для дітей від 1 до 2 років: самостійне навчання, малювання пальчиковими фарбами, розвиток уваги. Розвиваючі заняття для дітей від 2 до 6 років: логіка, ейдетика, англійська мова, музика, малювання, хореографія, математика, читання. Дитячі дні народження для дітей від 2 років. Тренінги для батьків, семінари з раннього розвитку.

Ще є Школа раннього розвитку "Мандаринка" Київ, Дніпровський р-н, Ентузіастів вул., 35/2 (д/с №404) тел.: (044) 451-51-90 e-mail: info@mandarinka.com.ua www.mandarinka.com.ua Прийом дітей з 3 до 8 років на заняття: англійська, німецька і французька мови, естетичний і фізичний розвиток, логіка.

А з дитячих садочків є Школа - дитячий садок «Монтессорі» Київ, Дніпровський р-н, Ентузіастів вул., 1/5 тіл.: (044) 555-18-29, факс: (044) 553-98-35 Працює по методиці Монтессорі. Предмети: англійська, італійська мови, хореографія, театральні ігри, комп'ютерні ігри, музика, прикладне мистецтво, фізкультура. Приймає дітей з 2 років. 4 початкових класи школи. Сад працює з 7:00 до 19:00.
Але кажуть, що завідуюча у садочку погана.
My Signature
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Viktoriya 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 05 December 2007 - 12:19

Перегляд повідомленняmaryjin (12.9.2007, 7:51) писав:

А чому саме альтернативного? Чим вам "звичайні" неподобаються?

Перегляд повідомленняZorger (5.12.2007, 7:36) писав:

...Вольдофорская как- то лучше. Но опять же развития мало. Зато ве общаются и все познают сами

Ой, це тільки на перший погляд так здається :)
Забийте в пошуку "секта вальдорфська педагогіка", багато цікавого дізнаєтесь про їх філософію та засновника їхнього Штайнера :praising:
ИМХО будь-яка методика в чистому вигляді будь то Монтесорі, Вальфдорська, Зайцева чи Домана, кульгає на обидві ноги, якщо застосовувати її в чистому вигляді. Краще шукати садочок з власною методикою, де використовують елементи відомих.
My Signature
Здоров'я вам та вашим малюкам!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kim 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 08 February 2008 - 12:06

Метод виховання в дошкільних закладах, який практикувався в минулому - найкращий!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   irma-arina 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 September 2008 - 09:37

люди не мучайтесь и не ищите куда и кому отдать деньги.
есть огромное количество бесплатных хороших кружков.
например в киевском бывшем дворце пионеров сейчас это дом творчества.

я сама лично своему ребенку искала дорогой садик с ранним развитием и с новыми методиками...
пока Бог носом не тыкнулв этот дворец пионеров....меня пригласили на работу туда)))))))))))))
огромное количество кружков...бесплатных на любой вкус.....начиная от танцев заканчивая биологией , компьютерами и языками...
там и корабли и самолеты мастерят......и в походы ходят......

я лично в цирковой студии припадаю....так что добро пожаловать если вы в Киеве живете

хотя например я знаю что в Харькове есть такой де дворец....у меня там мама припадает)))))))))
думаю что в каждом городе есть такие. государство выделяет большое ко-во денег на эти проэкты.

:cray:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Luna 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 September 2008 - 12:32

Перегляд повідомленняirma-arina (27.9.2008, 9:37) писав:

я лично в цирковой студии припадаю....у меня там мама припадает)))))))))

а можно глупый вопрос к чему вы припадаете в этих "дворцах" вместе с мамой?
мне кажется, что если преподаватель "припадает" что-нибудь это уже хороший повод задуматься о уровне преподавания ну или припадания как кому ближе...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Viktoriya 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 September 2008 - 12:50

Luna, людина ж написала, в цирковій студії, ну зрозуміло ж, що не орфографію :)
А про будинки творчості підтримаю, не обовязково в центральний і по районах.
Згодна з irma-arina, що зараз багато матусь женуться за красивими вивісками, навіть не розібравшись в суті самих методик.
My Signature
Здоров'я вам та вашим малюкам!
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 August 2009 - 16:52

Можу сказати, що ходимо у звичайний державний садочок, але вихователі займаються з дітками і по системі Монтесорі, І Сесіль Лупан, і вальдорфський, і ще якійсь не памятаю всіх назв. Як пояснює наш вихователь що у кожній з систем ранього розвитку є свої плюси і мінуси, для кожної дитинки і різний вік щось більш цікаво, щось меньш, тому не треба себе обмежувати однією ситемою розвитку.
My Signature
Зображення
Ділитися своїми знаннями. Це спосіб досягнути безсмерття" Далай Лама

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nsvetlaya 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 February 2010 - 18:42

Скільки я не читала про Вальдорфську методику-мало що зрозуміла, навіть тут. як для мене нічого надзвичайного в ній немає. основне, шо мені подобається так це те, шо педагог (мама))) має постійно вдосконалюватися та бути прикладом і авторитетом... це складно, але можливо
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MoonRise 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 February 2010 - 00:03

Мені назва Вальфдорська педагогіка не по імені засновника, по назві фабрики "Вальдорф - Асторія", діти робочих, які в цій школі навчались А от засновником був Рудольф Штайнер разом із співвласником фабрики Емілем Мольтом.
My Signature
Зображення

Убогість думки породжує легіони однодумців

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Донна Педра 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 10 February 2010 - 10:01

Я колись підробляла офіціантом, до стійки підійшла дівчинка 10 клас і сказала що вона з вальфдорської школи, і чи ми можем її на практику взяти на 2 тижні :) Тобто коли в звичайних школах на практиці займаються фігнею, там дітей стимулюють якісь дійсно корисні навики отримати. Вона розповідала, шо до школи ходити їй подобається, домашні завдання не задають, а якшо задають, то не провіряють :)

Навчання коштує 400грн/місяць, записуватися треба за декілька років наперед.

Разом з тим склалося враження, шо все це - цацки-пецки для багатеньких батьків, яким хочеться вірити, шо їх дитина супер-пупер-особлива і потребує особливого відношення, а вони супер-батьки, бо оплачують його.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Принцеса Софійка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 April 2010 - 16:55

Вальдорфська дошкільна педагогіка базується на принципі наслідування вихователя дитиною. Наслідування є основною рушійною силою у розвитку дитини в перші сім років життя і надає велику роль вихователеві, бо він є прикладом для дитини, який вона наслідує. Тому до вихователя, як особистості, висуваються великі вимоги.

Вальдорфський вихователь повинен бути високоосвіченою, культурною людиною, мати широкий світогляд, володіти гарною грамотною мовою, вміти володіти своїми емоціями. Безумовно, неможливо вимагати від людини повної відсутності недоліків, але дуже важливо, щоб вихователь був особистістю, яка перебуває у процесі власного душевно-духовного та фізичного удосконалення, тому що виховання - це в першу чергу процес самовиховання вихователя.

Роль дошкільного вальдорфського педагога полягає в наданні допомоги в особистісному становленні дитини, у створенні найкращих умов "Для її тілесного та душевно-духовного розвитку, щоб у майбутньому дитина могла реалізувати себе як особистість, як неповторне "Я".

Реалізація даного завдання вимагає індивідуального підходу до виховання. Базою для цього є духовно-наукові знання про глибинну суть людини та закономірності її розвитку.

Педагогічний процес передбачає необхідність вивчення кожної дитини, щоб зрозуміти її індивідуальний образ, проблеми, особливості індивідуального тілесного та душевно-духовного розвитку.
Існують наступні конкретні вимоги до роботи вихователя вальдорфського дитячого садка:

1. Різноманітні вміння і навички практичного характеру: живопис, музика, співи, драматургія і т.д.; у галузі різних ремесел - прядіння, ткацтво, шиття, вишивання, виготовлення іграшок та ін.

2. Оволодіння методикою лялькової вистави, організації занять з живопису, ліплення, пальчикової гри, "гри в колі", вільної гри, розповідання казок, ритуалами ранкового привітання тощо.

3. Планування ритму дня, тижня, року та постійне дотримання цих ритмів.

4. Організація свят.

5. Спостереження за дітьми /групою в цілому та за кожною дитиною зокрема/ з наступним колегіальним обговоренням його результатів.

6. Виготовлення різних посібників та матеріали для гри.

7. Оформлення інтер'єру групи, а також оформлення столу природи.

Одним з основних аспектів вальдорфської педагогіки є співпраця з сім'єю дитини. Бо прикладом для дитини є не тільки вихователь, але і мама, батько, бабуся, дідусь, тобто її найближче соціальне оточення. Важливим моментом роботи вихователя є відвідування дитини вдома. Вихователь цікавиться, як харчується дитина вдома, дає поради стосовно іграшок тощо. Дитячий садок живе повноцінним життям лише тоді, коли є зв'язок між вихователем і батьками і діти дотримуються узгодженої поведінки як у :садку, так і вдома. Вихователі мають, наприклад, переконати батьків, щоб вони у присутності дитини повністю відмовились від перегляду телепередач. Натомість розповісти дитині казку, яка розвиває образне мислення /а телевізійна картинка його загальмовує/, пограти з нею у гру і т.д.

Головною особливістю педагогічної діяльності вальдорфського вихователя є її вільний творчий характер. Програма вальдорфського дитячого садочка вигідно відрізняється своєрідною свободою для педагога, відсутністю жорсткої регламентації педагогічного процесу. Власне вихователь або колегія вихователів дитячого садка визначає ритм дня та конкретний вид діяльності вихователів та дітей, запроваджує творчий пошук та обробку матеріалу для ігор в колі, пальчикових ігор, рухливих забав, пісенного та поетичного матеріалу, підбору казок тощо.

Свобода творчості зумовлює велику відповідальність вихователя.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юліанка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2010 - 09:41

Багато інформ. прочитала на цю тему - чесно кажучи мені не зрозуміла така педагогіка. Особливо насторожує те, що такі школи критикує християнська церква...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Julianka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 April 2015 - 20:48

Там нема нічого насторожуючого. Кожен просто повинен для себе вирішити чи ця система підходить для вас і вашої дитина. Ми бути на дні відкритих дверей, були на уроці ( в одній з вальдорфських шкіл, Берліна), питалися в знайомих, діти яких там вчаться. Мені не дуже сподобалося, дуже догматично. Але є батьки, які шукають саме таку атмосферу, то це чудово.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Rominochka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 May 2015 - 16:07

Особисто мені ця методика не подобається,як на мене важко її сприйняти у сучасному суспільстві.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Julianka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 May 2015 - 19:19

Перегляд повідомленняInka-Malinka (10 May 2015 - 16:07) писав:

Особисто мені ця методика не подобається,як на мене важко її сприйняти у сучасному суспільстві.

А саме? Що вам не подобається?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MariL 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 20 May 2016 - 20:11

Не з усіма постулатами цієї педагогіки погоджуюсь, але є що запозичити цікавого і корисного, вважаю)
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 19 June 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн