Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: форма голови малюка - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Осінній настрій Парад аватарів

• 4 Сторінок +
  • « Перша
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

форма голови малюка Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Боженка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 17 August 2012 - 16:54

У нас голівка трошки видовжена дозаду і чуть приплюснута з боків. Спати вкладаю тільки на бік, кожного разу інший, можливо через це трішки прислюснуті боки

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Стасівчанка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 12 October 2012 - 11:34

Перегляд повідомленняМіронка сказав:

У нас голівка трошки видовжена дозаду і чуть приплюснута з боків. Спати вкладаю тільки на бік, кожного разу інший

У нас теж так.А ще спимо просто на спині,перевертаємось з боку на спинку і спимо так.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 December 2013 - 20:46

Мій допис тут останній з минулого року.Читаю його і картаю себе бо не догледіла,Спав малий на спині і постійно голову повертав в один бік,помітила в 4міс що залежав голову і від тоді що лиш не робила і валики,і підкладала під ззвичний бік ті валики і все одно він так спав як йому було зручно,не помагало нічого.Наша лікарка заспокоювала що все виправиться,і вітамін Д давала я і нічого не виправилось,залежана з одного боку,як скошена а з іншого випукла і все.Голова росте а форма така й залишається.Вже не знаю що його робити,одні кажуть що так і залишеться,інші що трошки ще округлиться але вже рівною голова не буде.Я у відчаї.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Amalia 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 25 January 2014 - 01:57

Перегляд повідомленняReb (02 December 2013 - 20:46) писав:

Мій допис тут останній з минулого року.Читаю його і картаю себе бо не догледіла,Спав малий на спині і постійно голову повертав в один бік,помітила в 4міс що залежав голову і від тоді що лиш не робила і валики,і підкладала під ззвичний бік ті валики і все одно він так спав як йому було зручно,не помагало нічого.Наша лікарка заспокоювала що все виправиться,і вітамін Д давала я і нічого не виправилось,залежана з одного боку,як скошена а з іншого випукла і все.Голова росте а форма така й залишається.Вже не знаю що його робити,одні кажуть що так і залишеться,інші що трошки ще округлиться але вже рівною голова не буде.Я у відчаї.

напишу з власного досвіду
у нас малий любив спати на лівому боці. відповідно одна частина голови була опукла.
але зараз все добре.
воно саме стане на свої місця.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 June 2018 - 23:55

Amalia, Давно я не була на форумі, і не читала ваш коментар. Хочу спитати скільки впшому малому? В якому віці форма голови стала круглою чи близькою до такої? Бо нам зарас 6р і ситуація мало змінилась.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   allinav 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 June 2018 - 07:32

Всім привіт.
У нас теж так було.Залежали на одну сторону голівки. І поки не було волоссячка досить,то видно було,що одна сторона опукліша,інша приплюснутіша.
Але десь до двох років все виправилось.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мацьопка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 September 2018 - 19:14

Дівчатка, купіть ортопедичну подушку. Навіть якщо нічого не робитимете,то направиться .
Я роблю маса дитині разів зо 2 чи 3 вдень спеціальний,вирівнюю таким чином головоньку та шийку мацьопства. Купила ортопедичну подушку і у візочку по вулиці гуляємо з нею, потрошки такими способами долучаюся до вирівнювання форми черепа мацьопства. А щн- дитинка ростиме і буде голівонькою крутити в різні боки, тоді то голівонька і краще вирівняється.))) Не переймайтеся, все буде добре
My Signature
Життя прекрасне!)
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • « Перша
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 13 November 19 )

• З днем народження
    milanis 
    - Вік: 42

Перекладач онлайн