Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Чи схудли Ви після народження малятка? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 22 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Чи схудли Ви після народження малятка? Оцінка: -----

Опитування: Чи можливо схуднути під час Грудного вигодовування (729 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

Як змінилась Ваша вага після пологів?

1. Трішки схудла, але замало (123 голосів [18.69%])

Відсоток голосів: 18.69%

2. Добре схудла, повернулась до своєї нормальної ваги (209 голосів [31.76%])

Відсоток голосів: 31.76%

3. Засильно схудла, худа як щепка (68 голосів [10.33%])

Відсоток голосів: 10.33%

4. Трішки поправилась, але не страшно (47 голосів [7.14%])

Відсоток голосів: 7.14%

5. Добре поправилась, треба худнути (112 голосів [17.02%])

Відсоток голосів: 17.02%

6. Страаашно поправилась!!! Катастрофа! (53 голосів [8.05%])

Відсоток голосів: 8.05%

7. Вага не змінилася зовсім (31 голосів [4.71%])

Відсоток голосів: 4.71%

8. Інше (15 голосів [2.28%])

Відсоток голосів: 2.28%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   Настюша 

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 05 September 2008 - 13:05

За першу вагітність набрала близько 25 кг. Відразу після пологів почала худнути, але дуже поступово, до нормальної ваги (63 кг) повернулася тільки за рік(через два роки вже важила 57, що було перебор (тобто недобор) і мені зовсім не йшло :ireful: ).
Зараз набрала під час вагітності 12 кг, але і ДО цієї вагітності набрала лишніх 5 кг (вставала на облік 68 кг при 172 росту). Тепер важу 73 :bye: Треба срочно 8-10 кг скидати!!! :bye: Але чи вдастся під час ГВ (малу намірена кормити мінімум до року)???
My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ksuha 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 05 September 2008 - 13:11

Перегляд повідомленняzajka (5.9.2008, 10:02) писав:

До вагітності 54 кг, в пологовий йшла - 77,5 (тобто набрала 23,5 кг). Зараз маю 53 кг. Зайві кг втратила десь за перші 3 місяці (при ГВ і без дієт, при активному спосбі життя - а хіба він може бути іншим з немовлятком?!). Завжди багато їла (тобто їм часто, але зточки зору мого чоловіка невеликими порціями), іноді навіть вночі встаю до холодильника. Зараз у мене інволюція, подивимось що з вагою буде далі, бо чула таку думку, що пімля припинення ГВ починають набирати вагу.

Zajka - ідентично - до вагітності 53, в пологовий -75. Зараз важу 54кг без дієт і т.д. , а попоїсти завжди готова, особливо щось смачненьке-солоденьке. А на рахунок того, що після припинення ГВ набирається вага, питання спірне, я наприклад, коли перестала кормити старшу доцю (кормила до 2,5 роки) схудла ще на 5 кг. :ireful:
My Signature
порушення правил форуму!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   galo4ka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 05 September 2008 - 13:36

Мені здається що це залежить тільки від структури тіла ,а не від того годуєш грудьми чині.Я коли годувала то дуже скоренько скинула вагу ми живемо окремо від батьків тому на їду частенько бракувало часу.Але зараз коли малявка вже підросла і я вже більше встигаю то і кілограмчики добираю,хоча вже рік моя вага незмінна ,як би я нестаралася їсти менше , чи коли собі при свято дозволяю багато і всякого жирного ,солодкого.Вага до родів була меншою кілограмів на 5 ,але я зараз невідчуваю що так нагально треба худати ,бо мої лишні складочки під одягом неважко сховати.,та і вигляд якийсь солідніший ,а не як підліток костлявий.Тому дівчата незациклюйтеся головне зі смаком вдягнутися і всяка вага може виглядати симпатично. :i_am_so_happy: :acute:
  • 0
  • Back To Top

Гість_травнева_*

• Група: Гості

Відправлено 05 September 2008 - 16:12

завагітніла з вагою 56, після виснажливого токсикозу схудла до 53. в переддень пологів важила 67. Після пологів 60. Зараз 55. малого годую ось аже 1р. і з міс. Кажуть дівчата, що після ГВ, може й обмін речовин змінитися.З острахом про це думаю
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лина 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 06 September 2008 - 13:20

Відразу після пологів почала худнути, як то кажуть, на очах. За 9 місяців грудного вигодовування зхудла на 25 кг. Але що трапилось потім, я можу тільки здогадуватися, бо в наступні 2 роки (також грудного вигодовування) я потовщала на 30 кг. При цьому я не почала "обжиратися", як ви можете подумати, а просто почала поповнювати свій раціон всілякими блюдами, які унаслідок дієти годуючої мами не могла вживати раніше. На мою думку, щось таки відбулося з моїм обміном речовин...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 September 2008 - 15:42

Перегляд повідомленняНастюша (5.9.2008, 14:05) писав:

За першу вагітність набрала близько 25 кг. Відразу після пологів почала худнути, але дуже поступово, до нормальної ваги (63 кг) повернулася тільки за рік(через два роки вже важила 57, що було перебор (тобто недобор) і мені зовсім не йшло :crazy: ).
Зараз набрала під час вагітності 12 кг, але і ДО цієї вагітності набрала лишніх 5 кг (вставала на облік 68 кг при 172 росту). Тепер важу 73 :cray: Треба срочно 8-10 кг скидати!!! :shout: Але чи вдастся під час ГВ (малу намірена кормити мінімум до року)???

Це ніби 2 сторони однієї медалі: і худнути хочеться і про дитину думати треба, яку грудьми годуєш. Я себе обмежую в харчуванні, бо бачу, що молоко ніби не пропадає і малий росте як на дріжджах. Але з цим треба бути обережним, все одно ж дитинка може не отримувати тієї кількості білків, вуглеводів вітамінів ітд....
Настюша, ти голове не спіши. Вагу ти все одно скинеш, тим паче ти нормально виглядаєш! Зараз головне - це твоя доця, якій треба рости!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 September 2008 - 16:21

Перегляд повідомленняAntic (6.9.2008, 16:42) писав:

Це ніби 2 сторони однієї медалі: і худнути хочеться і про дитину думати треба, яку грудьми годуєш. Я себе обмежую в харчуванні, бо бачу, що молоко ніби не пропадає і малий росте як на дріжджах. Але з цим треба бути обережним, все одно ж дитинка може не отримувати тієї кількості білків, вуглеводів вітамінів ітд....
Настюша, ти голове не спіши. Вагу ти все одно скинеш, тим паче ти нормально виглядаєш! Зараз головне - це твоя доця, якій треба рости!

Antic, дякую;)
Я себе почала по-трошки обмежувати в їді, не їм масло ,мучне, жарене, солодке і тепер бачу, що починаю по-чуть-чуть худнути!!! :crazy: І молочко є. Так що під час ГВ думаю це реально :shout: Перестала пити чай з молоком (кажуть від нього розносить) і відкинула таблетки Апілак (аналогічно з чаєм).
My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 September 2008 - 07:02

Я вибрала варіант "Добре схудла. повернулась до попередньої ваги". Вага як і раніше 61, у всі свої речі вільно поміщаюсь! :D
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 September 2008 - 11:36

Antic, ти молодець! :) А як ти харчуєшся якщо не секрет?
My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sonya 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 September 2008 - 11:48

Перегляд повідомленняAntic (6.9.2008, 16:42) писав:

Я себе обмежую в харчуванні, бо бачу, що молоко ніби не пропадає і малий росте як на дріжджах. Але з цим треба бути обережним, все одно ж дитинка може не отримувати тієї кількості білків, вуглеводів вітамінів ітд....

Мені здавалось, що ці дві речі (обмеження в харчуванні, але в той же час повноцінне харчування) не суперечать одне одному, хіба це не так ?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 September 2008 - 13:44

Перегляд повідомленняНастюша (7.9.2008, 12:36) писав:

Antic, ти молодець! :) А як ти харчуєшся якщо не секрет?

Від смаженого, копченого та іншої шкідливої іжі відмовилась вже дуже давно, років 4 назад. Ніяких макаронів, вареників та ін. Люблю дуже йогурти, роблю їх сама з домашнього молока. Це моя основна їжа. Ще можу собі дозволити нежирний творог, варене м*ясо, печену рибу без солі. Ну і звичайно фрукти, овочі - в необмеженій кількості.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Tequila Rose 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 September 2008 - 15:22

Всім привіт! Я перед вагітністю важила 53 кг, за перших два місяці вагітності схудла до 51 кг, перед пологами важила 63 кг. До своєї ваги повернулась за 2 місяці повністю, не прикладаючи особливих зусиль, а зараз важу навіть на 1,5 кг менше . Годувала грудьми 1 рік і 2 міс. :gv: , після завершення годування вага ніяк не змінилась. Я ніколи не сиділа ні на яких дієтах, хоча генетично я і не дуже схильна до повноти. Пораджу не обмежувати себе в різних смачненьких (і як правило шкідливих) стравах, дозволяти собі все, але знати міру. Краще так, ніж відмовити собі в насолоді смаком (все одно, рано чи пізно зірветеся і об'їстеся варениками чи тортиками). І ще, саме головне, ніколи-ніколи не їсти на ніч, не обов'зково до 18:00, але хоча б за дві години до сну - ні крихти, хіба що чай без цукру, дуже добре зелений чай :unknown: . От цього правила я притримуюсь завжди (вийняткові дні хіба гулянки :acute: - весілля, дні народження і т.п.), але таких днів не так вже й багато в році.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2008 - 09:54

Я вже важу 69, "лёд тронулся" :D
My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2008 - 10:13

Настюша, молодець! Бачиш, а ти переживала. Так тримати.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Miro 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2008 - 10:15

Перша вагітність - 59 спочатку 72 перед пологами, з роддому виписалася 65 і так трималося десь 2 роки. Потім зійшло.
Друга вагітність - 60 коли ставала на облік 55 (Можете уявити з ростом 182), перед пологами 75, як вийшла з роддому 65 і тепер уже 62, але я вважаю, що для мене абсолютно нормально і мій розмір 38... ;)
  • 0
  • Back To Top

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2008 - 10:28

Перегляд повідомленняAntic (25.9.2008, 11:13) писав:

Настюша, молодець! Бачиш, а ти переживала. Так тримати.

Дякую! :36_3_16: Мені б ще кілограмчиків 6 і я була б щаслива як слон!!! (маленький слон :cray: )
My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2008 - 11:15

Перегляд повідомленняНастюша (25.9.2008, 11:28) писав:

Дякую! :36_3_16: Мені б ще кілограмчиків 6 і я була б щаслива як слон!!! (маленький слон :cray: )

Нічого собі слон! Тоді я стадо мамонтів. :D
А взагалі не хвилюйся, схуднеш. Якщо не зараз, то як перестанеш годувати. Я ще й тепер потихеньку худну.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2008 - 11:22

Я собі для тої цілі спеціально купила вагу через інтернет-магазин :D Позавчора привезли.
Та я й не дуже переживаю, мені і так всі кажуть що я чудово виглядаю :) Найбільше ті кілограми сіли на попі і по бокам талії, тому я стала дещо ширша ніж до вагітності.........
My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   inchik 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2008 - 15:29

до вагітності важила 48 кг, в роддом йшла з вагою 56 кг, в день виписки вдома зважилася - 47. зараз так і важу. годувала малу 1рік і 9 місяців і вага не змінювалася (плюс-мінус кілограм).
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   бузок 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 October 2008 - 13:51

В мене проблем з вагою після вагітності не було.(58)Проте я за нею слідкувала. Не слухала всяких там рекомендацій щодо раціону "кормящої мами" - чай з молоком, згущене молоко, горіхи, халва... вибачте мене, але це ж якесь "кощунство" і випробовування для найстрункішої пані, якщо ще врахувати що на кількість молока всі ці заходи не впливають.Доречі, наша лікар,дуже грамотна жіночка, розповідала що всі ці продукти впливають на жирність молока.І малюку дуже шкодить пити таке жирне молочко, оскільки його шлуночок ще не має достатньої кількості ферментів для його перетравлення, тоді починаються всякі проблеми. Я їла все в такій кількості як хотіла і тоді коли хотіла, а не після кожного годування наприклад. Те саме стосується й пиття.Малого успішно годувала 1 р. і 3 міс. Тільки місяць як відлучила.Отже і при ГВ можна худнути(кому потрібно), і просто тримати себе у формі.Зараз важу 55 і почуваю себе комфортно
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 22 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →