Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Ендометріоз - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

• 19 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Ендометріоз Ендометріоз – одне з найпоширеніших гінекологічних захворювань, яким с Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   SMILE_DREAM 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 14 September 2009 - 15:05

Ендометріоз – це захворювання, при якому усередині матки, у позаматковому просторі й в інших органах виникають вузли, подібні по будові з ендометрієм (внутрішня слизова оболонка матки). У цих включеннях відбуваються циклічні зміни, подібні зі змінами в слизовій оболонці матки під час менструального циклу.

Дуже часто ендометріоз виявляється, коли жінка приходить до лікаря, щоб розібратися – чому ж у неї не настає вагітність. При цьому з'ясовується, що вогнища ендометріозу і є причиною безплідності. Ендометріоз супроводжується безплідністю в 40-60% випадків. Причому особливість його полягає в тому, що типові причини безплідності (непрохідність маткових труб, порушення менструального циклу) у жінки при цьому можуть і не спостерігатися. Безплідність може являтися єдиним клінічним проявом ендометріозу.

Також характерними ознаками ендометріозу є:
• больові менструації;;
• болі під час статевого акту;
• болі внизу живота, не пов'язані з менструацією, іррадіація болей у поперек і куприк;
• темні кров'янисті виділення з статевих шляхів до і після менструації.

Причини:
Сьогодні існує чимало теорій виникнення ендометріозу. Але жодна з них, на жаль, не дає повного пояснення – чому ж усе-таки це захворювання розвивається. Самою розповсюдженою в даний час теорією походження ендометріозу є перенесення фрагментів ендометрія через труби під час менструації. Є також думка, що ендометріоз являє собою аутоімунне захворювання.

Достовірно відомо, що "пусковим моментом" для розвитку ендометріозу може стати аборт. Адже для організму жінки це дуже сильний стрес – і психологічний, і фізичний (травмуються тканини), і гормональний.

Діагностика
• огляд фахівця-гінеколога;
• ультразвукове сканування;
• тестування на пухлинні онкомаркери (спеціальний аналіз крові).

Лікування
Основними методами лікування ендометріозу є хірургічний, гормональна і симптоматична терапії.

Медикаментозний метод лікування заснований на застосуванні гормональних препаратів, що дозволяють нормалізувати роботи яєчників і виключити утворення вогнищ ендометріозу. Чим раніше жінка звертається до лікаря при виникненні характерних симптомів, тим вища імовірність того, що захворювання можна буде вилікувати, не проводячи хірургічне втручання.

Мені недавно поставили цей діагноз. Можливо у когось (не-дай Боже) є така проблема. Вагітність та народження діток :acute: при ендометріозі, розкажіть свою історію, чи іншу відому вам:)

Буду вдячна)
Щоб найближчим часом до всіх, хто так бажає, завітав лелека :shok:

• Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 September 2009 - 10:09

Зараз я приймаю Дуфастон, можливо хтось чув про ці ліки? Я чула, що від них не відбувається овуляція, але моя лікарка все спростовує. Була на узд, овуляшки нема:(

• Back To Top

Користувач поза мережею   Lola* 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2009 - 10:45

Я теж приймала прогестерон 3 цикли. Правда, не Дуфастон, а Утрожестан. В мене була недостатність 2 фази і мазня перед місячними. При прийомі ліків ці симптоми припинилися, стали нормальні цикли по 28 днів. Коли перестала приймати - все повторилося. Про те, що дуфастон і утрожестан блокують овуляцію, лікарка мені говорила, і я приймала з 16 по 26 ДЦ., вже після овуляції.
А на підставі чого тобі поставили діагноз ендометріоз? 100% може показати тільки лапара.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2009 - 12:29

Перегляд повідомленняLola* (17.9.2009, 11:45) писав:

Я теж приймала прогестерон 3 цикли. Правда, не Дуфастон, а Утрожестан. В мене була недостатність 2 фази і мазня перед місячними. При прийомі ліків ці симптоми припинилися, стали нормальні цикли по 28 днів. Коли перестала приймати - все повторилося. Про те, що дуфастон і утрожестан блокують овуляцію, лікарка мені говорила, і я приймала з 16 по 26 ДЦ., вже після овуляції.
А на підставі чого тобі поставили діагноз ендометріоз? 100% може показати тільки лапара.

На УЗД показалась кіста, думали дермоїдна, бо лікуванню не піддавалась, от і вирішили зробити лапароскопічну операції. Так і виявили ендометріоз

• Back To Top

Користувач поза мережею   Cherika 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 17 September 2009 - 12:38

Mariya_AN, я приймала Дуфастон і Утрожестан (аналог Дуфастону), ці ліки потрібно приймати в 2 фазі циклу, і тоді вони вже ніяк не вплинуть на овуляцію, а тільки навпаки допожуть заплідненій яйцеклітині "затриматися" в матці.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2009 - 12:45

Перегляд повідомленняCherika (17.9.2009, 13:38) писав:

Mariya_AN, я приймала Дуфастон і Утрожестан (аналог Дуфастону), ці ліки потрібно приймати в 2 фазі циклу, і тоді вони вже ніяк не вплинуть на овуляцію, а тільки навпаки допожуть заплідненій яйцеклітині "затриматися" в матці.

А лікарка сказала приймати дуфастон з 5 по 25 дмц., 3 міс, це вже 3-й міс., Дякую за підказочку, тепер точно з 5 дня приймати не буду...

• Back To Top

Користувач поза мережею   Cherika 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2009 - 12:52

Mariya_AN, можливо для того щоб підлікувати ендометріоз ці ліки і потрібно пити з 5 дня циклу, я не знаю тому що по іншим причинам пила (полікістоз яйників). Я думаю вам варто попити той Дуфастон так як призначила лікар, а потім вже старатися бебіка завести ;) , тим більше що вам лише 1 місяць лишився.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Таїсія 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2009 - 13:00

Mariya_AN, можливо,ти і не права . Мені моя гінеколог сказала пропити 3 міс. ОК "Жанін". При його прийомі блокується овуляція і це дає змогу затягнутися ендометріозу(вилікуватися). Пізніше і яїчники працюють на повну. Так що я би радила тобі не залишати прийом останній місяць.
Дівчатка, якщо я не права, підкоректуйте, буду вам вдячна.Сама більше хочу взнати, так як у мене більше ніяких проблем не виявили, чи може ендометр. перешкоджати вагітності?

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lola* 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2009 - 13:09

Таїсія
Я згідна з тобою. Ендометріоз якраз і лікують протизаплідними, їх призначають безперервно, вводять в так званий штучний клімакс. Немає ісячних - не "наростає" зайвий ендометрій. Так говорила моя лікарка, тому що теж підозрівала в мене цю болячку.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2009 - 13:20

Дякую, дівчатка. Я не буду залишати прийом, оскільки вже більшу частину місяця приймала його, тому вже немає ніякого сенсу зараз закидати. Маю на увазі, що якщо з наступного місяця знову будуть призначати, тобі проконсультуюсь із лікаркою:)

Користувач подумав і додав через 10 хв.:
Таїсія, якщо ніяких проблем немає, лікарка казала, що ендометріоз не є перешкодою вагітності, якщо є це захворювання можуть з'явитися спайки в трубах, навколо яєчників (це буде перешкоджати виходу яйцеклітини), на зовнішній стінці матки та в черевній порожнині. Кожна 5 жінка, з цим діагнозом без проблем вагітніє.
А ви здавали аналіз на гормони, які саме, якщо так?

• Back To Top

Користувач поза мережею   Таїсія 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2009 - 14:13

Mariya_AN, гормони здавала, все добре, труби також прохідні, у чоловіка все ОК.Причину не може сказати ніхто. Я вже змирилася, просто ще не час.

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Марті 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2009 - 17:33

Дівчата, а ви пишете що Дуфстон блокує овуляцію, а мені коли я лікувалась в поліклініці, його приписували для стимулювання овуляції, я його пропила 3 цикла, поясніть мені то він насправді її блокував? Бо мені виписували з початку циклу і до середини

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2009 - 21:04

Перегляд повідомленняМарті (17.9.2009, 18:33) писав:

Дівчата, а ви пишете що Дуфстон блокує овуляцію, а мені коли я лікувалась в поліклініці, його приписували для стимулювання овуляції, я його пропила 3 цикла, поясніть мені то він насправді її блокував? Бо мені виписували з початку циклу і до середини

Я вже й сама заплуталась, мені лікарка казала, що не блокує і з ним можна вагітніти, а знайомо казала, що він 100% блокує, та і я сама бачу, ходила на УЗД, лікар сказав, що овуляшка не відбувається. Я думаю, що це через Дуфастон, бо коли не приймала то відчувала (болі невеличкі були).
І як дівчата кажуть, то я схиляюсь до думки, що все-таки блокує:)

• Back To Top

Користувач поза мережею   Марикоша 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2009 - 22:51

Mariya_AN, в мене був діагноз ендометріоз! Я не вагітніла досить довгий час (майже 9 років)! Зверталися до лікарів - здавали купу аналізів, лікували якісь там запалення, а результату нуль! На шостому році подружнього життя я вже втратила надію, але чоловік, бачачи мій депресивний стан, вмовив мене звернутися в останній центр планування сім"ї - Дахно. Знову здавали купу аналізів, робили безліч УЗД і тоді лікар запропонувала зробити лапараскопію і перевірити труби. Відступати нам було нікуди - погодились. Під час операції лікар і побачив цей ендометріоз, почистив все (дуже йому вдячна). Нас відправили додому і дали строку для завагітнення рік, а після цього, якщо не вийде, то ЕКО! Дякувати Богові, що через рік в цій клініці стартувала експерементальна програма лікування ендом. Нам подзвонили, запросили на зустріч і запропонували прийняти участь. Лікування тривало, без малого, півтора року. На третій місяць прийому тих ліків у мене припинились місячні і їх не було ще 2 чи 3 місяці після закінчення курсу лікування. Я вела щоденничок, регулярно здавала аналізи крові, сечі, кожен місяці УЗД і бесіди з лікуючим лікарем. Назви препарату я не знаю. У нього була назва - "робоча", а в продажу (я думаю) він буде називатися по-іншому.
Через пів року ми завагітніли!!!!!!!!!!! Нашому сину через 4 дні виповниться рочок!!!!!!!! Ми пройшли свій тернистий шлях і у нас все вийшло! Наша мрія здійснилась! Хоча, чесно кажучи, я лікувалась і не вірила, що з цього щось вийде путнє. Але, дякувати Богові, я помилилась!!!!
Mariya_AN і інші дівчата, які стикнулися з цією проблемою, бажаю, щоб ваша віра не гасла! Щоб всі надії збулися! Дуже сподіваюсь, що ваші донечки-синочки вже ось-ось будуть з вами!!! Я знаю як це важко чекати і сподіватися, не втрачати віру, не впадати в розпач і дипресію! Як боляче дивитися на чужих діточок і не знати чи самим посміхнеться це щастя..... Дівчата, вірте в чудеса! Вони бувають!!!!! Успіху вам в цій боротьбі!!!! :smile: :smile: :wacko: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

P.S. Моя лікар казала, що ендометріоз запросто шкодить вагітності, тим більше, дивлячісь де знаходяться його "очаги"!

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 September 2009 - 08:52

Марикоша,
у мене також спочатку лікували запалення, після цього лікування кісти фолікулярні з'явились, поздавали купу аналізів, нічого суттєвого не знайшли, сказали, що так відреагували мої яйники на антибіотики. Потім звернулась в приватну клініку, також взяли аналізи, визначили якими антибіотикими можна лікувати, і фолікулярні кисти зникли, а 1 залишилась, по УЗД казали "дермоід", вирішили зробити лапароскопію, в мене були обпутані яйники, на правому ендометріозна кіста 3,5*4 см. в трубах спайки, і на задній зовнішній стінці матки наріст... Все почистили.. і дали 2 роки щоб завагітніти :)
Будемо надіятись:)

• Back To Top

Користувач поза мережею   Марикоша 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 September 2009 - 10:27

Mariya_AN, а тепер саме головне - розслабитись!!! Я змінила роботу на зовсім нову сферу для себе. Та робота мене так засмоктала, що я не мала часу ні про що думати! Через пів року напруженого графіку я відчула сильне бажання усамітнитись, заховатися від усього людства! На передодні Нового року ми поїхали з чоловіком в маленький готель, відключили всі телефони і провели 3 чудових дні і ночі! Я, мабуть, вперше після довгих років, займалася коханням просто: без думки про можливий результат....
Коли ми повертались додому, то у мене був, чомусь, особливий настрій - спрацьовує жіноча інтуїція!
Ще додам, що рік перед вагітністю я дотримувалась всіх постів! При чому, без умислу, а скоріше з цікавості "чи зможу, чи витримаю?"! Зараз я розумію, що то Господь направляв мене!
Бажаю вам плідного року у всіх розуміннях цього слова;)! У вас все вийде і ми побачимо скоро вагітну лінієчку!

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 September 2009 - 13:10

Марикоша, ще раз надзвичайно велике спасибі Вам, постараємось також так зробити:))
Ще хочу побажати, вам та вашому малюку гарного здоров'ячка, і багато-багато щастя:)
Ви внесли в сьогоднішній день багато позитиву своєю розповіддю, думаю із мною погодяться багато дівчат:)
Ще раз - СПАСИБІ :cray:

• Back To Top

Користувач поза мережею   ашатан 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 18 September 2009 - 14:59

Привіт ! Приєднуюсь до вас. Мені після лапароскопії теж поставили діагноз ендометріоз на ранній стадії. Призначили на 2 місяці Жанін, але з перервами на місячні, я пропила 1 місяць, під час якого весь час кровило ( по прокладці в день). На другий місяць напросилась на стимуляцію. І 2 місяці стимулювалась клостильбегітом (по 1 табл. 5 днів) - овуляція була, але вагітності не вийшло. Тепер роблю місяць перериву і "знову в бій"...

• Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 September 2009 - 15:11

Перегляд повідомленняМарті (17.9.2009, 18:33) писав:

за овуляцію відповідає гормон естроген, за другу фазу циклу ( після овуляції) та підтримання вагітності ( якщо вона настала)- прогестерон. Природний гормон прогестерон має невеликий оральний протизаплідний ефект."Дуфастон" -це синтетичний прогестерон,відповідно він також має контрацептивну ( блокуючу) дію

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 September 2009 - 10:44

Привіт усім:) Була сьогодні в своєї лікарки, сказала ще пити дуфастон хоча б 2-3 міс, а потім буде стимуляція :( Якщо не завагітнію :(

• Back To Top

Поділитися темою:

• 19 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 15 December 19 )

• З днем народження
    Nilatanka 
    - Вік: 35

Перекладач онлайн