Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Кістоз і полікистоз яєчників - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

• 34 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Кістоз і полікистоз яєчників у кого такий ж діагноз? Оцінка: ***** 3 Голосів

Користувач поза мережею   Анабель 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 22 October 2009 - 21:16

І у мене був полікистоз. Вперше його виявили і відразу вирізали 12років тому коли робили операцію на апендицит, і вже потім через 10 років коли не могла завагітніти знов діагноз полікистоз і вже лапароскопія - в результаті через півроку синочок.... :blush:
Не втрачайте надію дівчата!

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Alexa+Alex 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 23 October 2009 - 15:38

А як відходили після операції, довго чи ні, як відновлювався цикл???, просто у мене був викидень чотири місяці тому і зараз зробили операцію, вже три тижні відходжу)) теж вирізали разом з апендиксом.
Але знаю точно , що це не має зашкодити вагітності, принаймі мене лікарі запевняють, тепер думаю чи потрібно лікувати , бо в другому яйнику теж кіста,кажуть , що багато рецидиву, а треба ж приймати контрацептиви???

• Back To Top

Користувач поза мережею   Mila.it 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 02 November 2009 - 13:00

В мене також була киста..., виявили її в 15 років, в 19 років зробили лапараскопію, тому що деколи ходити було болісно, ну і планувала зажити статевим життям, щоб нічого не заваджало :D . Довго планувала не мати лялю, але не хотіла щоб киста знов вилізла... прийшла до своєї лікарки і кажу щоб дала якісь таблеточки попити щоб підтримати яїчники, а вона повиписувала купу всяких лікарств мені, які виписують для майбутніх мам, щоб ті завагатніли, я перелякалася і нічого з того навіть не купувала. Пізніше з чоловіком почали працювати над малятком :D , десь пів року нічого не виходило, але мені казали щоб до року не лякатися, ще й із моєю нервовою роботою. Потім настав період величезного виснаження, робота довела :bye: , голова взагалі нічого не соображала, от я і вирішила себе поколоти ехінацеєю, прийняла пять укольчиків, відчула себе знову людиною і завагітніла в той же місяць :36_1_26: , тому дівчатка, рекомендую перед тим як приймати купу лікарств попробувати підсилити своє здоровячко!!!

• Back To Top

Користувач поза мережею   Iruska:-) 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 14 November 2009 - 19:23

Минулого тижня заболів живіт і я не зволікаючи побігла на УЗД перевіряти яєчники,бо знала,що полікістоз і боялася(2 роки тому була на УЗД),щоб ще якась зараза не з'явилась.І була здивована,що діагностика показала позитивний результат-полікістозу жодного сліду.Я так зраділа,тепер будемо замовляти лелеці дитинку.Дівчатка,не падайте духом,помоліться!Господь почув мої молитви.Ви тільки не втрачайте надії. :prapor:

• Back To Top

Користувач поза мережею   Alexa+Alex 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 November 2009 - 18:17

Iruska:-), скажи, а ти лікувалася чи ні ?? мені зараз лікар хоче назначати контрацептиви, дуже переживаю, чи зможу потім нормально завагітніти

• Back To Top

Користувач поза мережею   Iruska:-) 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 November 2009 - 22:52

4 роки тому,коли сказали,що страшенний полікістоз і яєчники в 3 рази збільшились,то пила пів року Діане-35 і все.Не знаю куди воно все ділося.Ну і Слава Богу. :p

• Back To Top

Користувач поза мережею   Орислава 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 November 2009 - 13:32

Я теж маю цю болячку, полікістоз.... Зараз лікую, поки що у фізкабінеті, надіюсь що це мені хоча б трошки допоможе, пю вітаміни, міряю БТ, лікар не спішить призначати гормони, каже потрібно поспостерігати за циклом, по графіку О ніби відбувається, надіюсь що може все обійдеться без гормонів, щось дуже я їх боюсь. Сьодні лікар що робить процедури у фізкабінеті сказала що цю болячку можна вилікувати якщо лікувати. Надіюсь що всім нам це вдасться зробити.
Дівчатка хтось з вас ходив у фізкабінет, напишіть про результати, знаю що багато хто ігнорує фізкаб., хоч я думаю що це(грязі, ультразвук) все таки діє.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   K.Lesya 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 December 2009 - 21:48

Добрий день!Скажіть будь ласка, що мені робити з такими діагнозами:ерозія шийки матки, запалення лівого яєчника, яке раніше лікувалося та мультифолікулярна структура яєчників(правий яєчник - 10 фолікулів, 6 мм, лівий - аналогічно тільки розмір менш), місячних немає з 14 вересня 2009 року, тобто вже майже 3 місяці.Моєму синові 2 роки.Раніше перевірялась, було все добре.Чи завагітнію я знову.Лікар сказав з"явитись до нього 14 грудня, визивати місячні.Цитограма в нормі.Дякую!!!

• Back To Top

Користувач поза мережею   Cherika 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 December 2009 - 23:13

Перегляд повідомленняK.Lesya (2.12.2009, 21:48) писав:

Добрий день!Скажіть будь ласка, що мені робити з такими діагнозами:ерозія шийки матки, запалення лівого яєчника, яке раніше лікувалося та мультифолікулярна структура яєчників(правий яєчник - 10 фолікулів, 6 мм, лівий - аналогічно тільки розмір менш), місячних немає з 14 вересня 2009 року, тобто вже майже 3 місяці.Моєму синові 2 роки.Раніше перевірялась, було все добре.Чи завагітнію я знову.Лікар сказав з"явитись до нього 14 грудня, визивати місячні.Цитограма в нормі.Дякую!!!

Все що ви написали успішно лікується, а мультифулікулярна структура яєчників - це ще не полікістоз, а просто тип структури яєчника.

Текст, що розкривається
Врачи на УЗИ нередко видят достаточно типичную картину, которую называют мультифолликулярными яичниками. Не особенно вслушиваясь в название, многие женщины реагируют на то, что у них нашли МНОГО фолликулов, а это, вероятно, ни к чему хорошему не приведет. Для некоторых пациенток мудьтифолликулярные яичники - синоним поликистоза, при котором также много фолликулов. Между тем, это совершенно разные понятия, несопоставимые ни по происхождению, ни по влиянию на здоровье и плодовитость.

Для начала опишем УЗИ-картину яичников при поликистозе. Во-первых, обьем яичников увеличен почти вдвое (7-9 см3 и более при обычном размере 4-7 см3). Во-вторых, для поликистозных яичников характерно утолщение капсулы яичника, что четко видно как более выраженная линия по периферии всего яичника. При этом толщина капсулы может достигать четверти видимого диаметра яичника. Наконец, по периферии, под капсулой специфическим "ожерельем" располагается 10 и более фолликулов диаметром около 10 мм.

Однако описанная картина иногда бывает лишь ошибочно похожа на поликистозные яичники. Например, весьма похожая картина может быть в 1 фазе цикла (на 5-7 день) вследствие чисто физиологических изменений, которые естественно протекают в половой системе женщины. Кроме того, подобные изменения бывают у женщин на фоне длительного приема оральных контрацептивов, в рамках гипогонадотропной аменореи и, наконец, у девушек в периоде полового созревания.

В то же время, для мультифолликулярных яичников характерны несколько другие признаки при УЗИ. Самое главное отличие - это нормальный обьем яичника. Кроме того, фолликулов редко бывает больше 7-8, а их диаметр составляет 4-10 мм3. Классическое определение мультифолликулярных яичников дали М.В. Медведев, Б.И. Зыкин (1997): это преходящие изменения в структуре яичников в виде множества эхо-негативных включений диаметром 5-10 мм, имеющих обратное развитие при отсутствии клинической картины и эхоструктуры поликистозных яичников.

Таким образом, мультифолликулярные яичники - лишь ультразвуковой симптом менструального цикла в рамках нормы. Однако, учитывая, что картина может быть нечеткой, что есть определенные варианты течения поликистоза яичников, при выявлении картины мультифолликулярных яичников необходимо провести дифференциальную диагностику. Для этого исследуют содержание в крови ЛГ и ФСГ, тестостерона, инсулина. При мультифолликулярных яичниках уровень этих гормонов находится в пределах нормы. А при поликистозе яичников соотношение ЛГ/ФСГ больше 2,5-3, увеличен уровень общего и свободного тестостерона, а также инсулина. Кроме того, о наличии поликистозных яичников свидетельствует также и клиническая картина заболевания.

То же относится и к девушкам периода полового созревания, у которых состояние называют также "формирующийся синдром поликистозных яичников". У них специфическую ультразвуковую картину сопровождают специфические гормональные и внешние изменения.

Таким образом, мультифолликулярные яичники - диагноз не заболевания, а определенного состояния, которое само по себе не является причиной бесплодия, нарушений менструального цикла и т.д. Но проводить дифференциальный диагноз с более тяжелыми состояниями все-таки необходимо.

Знайдіть хорошого лікаря, пролікуєтесь і завагітнієте!

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   K.Lesya 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 December 2009 - 16:08

Я дуже вдячна за відповідь, стало спокійніше!!!!!!!

• Back To Top

Користувач поза мережею   Incadessence 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 December 2009 - 11:18

Привіт всім! В мене також проблема полікістозу яєчників, принаймні була до родів. В 16 років мені поставили цей діагноз. Я лікувалася в ЖК другої лікарні. Приймала масу різних препаратів гормональних. Мені допомагало нічого. Поки пила таблетки все було в нормі, тільки переставала, все починалось знов. Постійно лікарка казала, що треба жити статевим життям (тоді я ще не жила, хоча і коли почала жити - це теж не допомогло) і обовязково народити дитину. Так я в одної лікарки лікувалась 5 років поки не вийшла заміж. Потім мені порадили звернутися до лікаря, який мене бачить вперше і не знає про мої проблеми. І справді, я пішла на огляд, зробила узд за направленням лікаря і через 4 місяці після весілля, а через 1 місяць нормального лікування, я завагітніла і тепер маю синочка. Хоча до цього мені постійно казали, що в мене можуть бути проблеми з тим, щоб завагітніти.
Тому моя порада, не лікуйтеся в одного лікаря, якшо маєте змогу звернутися до іншого хорошого лікаря, то ризикніть.
До речі, зараз вже пройшов рік після родів. Синочка я годувла до 11 місяців, а після того як перестала, в мене вже двічі були місячні з періодичністю в 29 днів. Поки шо все добре, надіюсь буде так і далі. Можливо справді треба народити і все мине, але спочатку пролікуватися в кваліфкованого лікаря.

• Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 December 2009 - 10:37

Перегляд повідомленняIncadessence (6.12.2009, 11:18) писав:

Потім мені порадили звернутися до лікаря, який мене бачить вперше і не знає про мої проблеми. І справді, я пішла на огляд, зробила узд за направленням лікаря і через 4 місяці після весілля, а через 1 місяць нормального лікування, я завагітніла і тепер маю синочка.

Розкажіть, будь-даска, яке було ліквання?

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кішка25 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 December 2009 - 17:17

в мене була 3 роки тому фулікулярна киста. діагностувала її одна лікарка, а лікувати її довелось під тиском батьків у другої лікарки. киста в мене була давно,бо болі внизу живота давно турбували,спочатку незначні,а потім такі, що сісти не могла.
так от,та друга лікарка,за словами батьків - світило гінекології у Львові,сказала що обов"язково треба робити операцію,іншого вихоу нема. але але я наполягала на тому. що її можна вивести і без операції(про це мені говорила попередня лікарка). тоді вона мені виписала гормональні таблетки(назву точно не пам"ятаю,десь є записані),їх я проприймала днів 10 і після наступних місячних в мене від кісти і слід застив :unknw:
після того я все ж таки вернулась до лікарки,яка мені їх діагностувала, вона більш лояльна в методах лікування і все пояснить і розяснить що до чого, як і чому. вона мені виписала курс на 3 міс попити штучні гормональні вітаміни,щоб усунути першопричину появи кісти. і ось вже 2-й рік мої яєчники в чудовому стані)))
тому я вважаю, що не варто зразу лягати в лікарню і видяляти кісту хірургічним способом.кіста не така вже й страшна на початках, головне її не запустити))
всім здоров"ячка))

• Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 December 2009 - 09:37

Кішка25, штучні гормональні вітаміни? Це що таке? :wacko3:

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Беременулька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 December 2009 - 10:10

у мене теж розвивається полікістоз! при вагітності в правому боці була кіста! лікарка сказала, що це добре коли під час вагітності кіста! чому? незнаю!
кажуть що одним з лікування полікістозу - це вагітність!

My Signature
[url=https://www.malecha.org.ua]Зображення[/url

Почніть дякувати Богу за те, що у вас є, і він дасть вам те, чого вам не вистарчає![/spoiler]
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Riki_tiki_tavi 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 08 December 2009 - 10:18

в мене полікістоз був довгі роки, багато чим лікувалась, але всі лікарі, як один повторювали, що найкращі ліки - то вагітність. Ну, побачимо :)

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонеeeчко 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 December 2009 - 10:27

Екатерина LoveCat, . Доремыка в мене була пдыбна ситуація, плікістоз яйників, нерегулярні місячки, тобто горманальний збій. Лікарі то довго і нудно лікують, я також багато стимулювала яйники, пила контрацептиви. Якщо цікаво, зайдіть в розділ про ЕКО на тему штучне запліднення стор.18-19

My Signature
Зображення
Зображення
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 December 2009 - 10:34

Перегляд повідомленняFree_Girl (8.12.2009, 10:10) писав:

у мене теж розвивається полікістоз! при вагітності в правому боці була кіста! лікарка сказала, що це добре коли під час вагітності кіста! чому? незнаю!
кажуть що одним з лікування полікістозу - це вагітність!

При вагітності жовте тіло, що утворюється на місці розриву фолікулу (при овуляції) розростається ( тому що воно продукує прогестерон - найважливіший гормон вагітності), інколи воно переростає в кісту, тому ваша лікар і казала що це добре - значить жовте тіло продукує багато прогестерону. Зазвичай, в 2-3 триместрі, або після вагітності ця кіста сама собою розсмоктується, тому в ній немає нічого загрозливого.
Кіста жовтого тіла - це не полікістоз, тому якщо інших проблем немає, то ви здорові :)

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Incadessence 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 December 2009 - 23:18

Перегляд повідомленняCherika (7.12.2009, 10:37) писав:

Розкажіть, будь-даска, яке було ліквання?

я зробила тоді узд на Суворова в ЖК. на узд показало, що в мене є запальний процес. згідно результатів лабоаторних аналізів і узд мені призначили лікування.на жаль, я вже точно не пам'ятаю назв препаратів, бо то було майже 2 роки тому . але точно знаю, шо це були таблетки антибіотики (2 препарати). а після закінчення курсу лікування, я мала почати приймати протизаплідні таблетки, щоб внормувати цикл і заставити яєчники працювати. вже навіть була собі ті таблетки купила, але зробила тест і таблетки не пригодились :drinks:

Користувач подумав і додав через 16 хв.:

Перегляд повідомленняYana82 (27.9.2009, 0:05) писав:

Доброго вечора.У мене на жаль також виявлено полікістоз.Лікар виписала Ярину,але я проти гормонів.Підскажіть що з гомеопатії приписали?

добрий вечір! я також пила гормони кілька років підряд. я пила і діану, і ярину, і жанін і ін. дуже перживала за то, шоб не рознесло. але Бог милував і ні на грам не поправилась:)) хоча і користі з тих препаратів було мало. як тільки я переставала їх пити, то все починалося знову. на рахунок гомеопатичних, то я ше приймала трав'яні каплі "фемінал". вони зараз коштують майже 18 грн. вони внормовують цикл, але не є протизаплідними.

• Back To Top

Користувач поза мережею   kirama 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 December 2009 - 11:03

Перегляд повідомленняRiki_tiki_tavi (8.12.2009, 10:18) писав:

в мене полікістоз був довгі роки, багато чим лікувалась, але всі лікарі, як один повторювали, що найкращі ліки - то вагітність. Ну, побачимо :)

Ой не знаю -не знаю .У мене був полікістозх до вагітності і на жаль є і після :cray: Знову вернулися мої нерегулярні місячні, і чим ту заразу вилікувати? :unknw:

• Back To Top

Поділитися темою:

• 34 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 16 December 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн