Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: інвалідність - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

інвалідність хтось можи підказати як виробити Оцінка: -----

Користувач поза мережею   марсома 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 13 June 2010 - 10:19

Всім привіт!підкажіть будь-ласка може хтось цікавився як виробити інвалідність дитині чи багато з цим проблем може хтось має вироблену ,я зараз живу за кордоном але думаю повертатися в Україну і дуже цікавить як в нас з цим питанням.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оксамитова Мрія 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 13 June 2010 - 11:11

марсома, проблема в тому, що багато біганини, а так все вирішується...
Насамперед потрібно зібрати всі документи, що у вас є і з цим всі звернутись у Вашу лікарню до спеціаліста, а там вам вже все розкажуть, що, коли і де...
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksy 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 14 June 2010 - 09:17

Якщо ви хочете виробити інвалідність донечці в якої аутизм ,то вам прийдеться звернутися в психо-неврологічний диспансер на Драгоманова(якщо ви зі Львова),пройти в них обстеження і стаціонар,а щоб йти туди,взяти скерування від сімейного лікара.

Повідомлення відредаговано oksy: 14 June 2010 - 09:22

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   марсома 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 17 June 2010 - 16:02

Перегляд повідомленняoksy (14.6.2010, 9:17) писав:

Якщо ви хочете виробити інвалідність донечці в якої аутизм ,то вам прийдеться звернутися в психо-неврологічний диспансер на Драгоманова(якщо ви зі Львова),пройти в них обстеження і стаціонар,а щоб йти туди,взяти скерування від сімейного лікара.

ми з Рудно скажіть а стаціонар це як :acute: це нас мають покласти в цей диспансер??
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksy 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 June 2010 - 22:10

Перегляд повідомленнямарсома (17.6.2010, 17:02) писав:

ми з Рудно скажіть а стаціонар це як :36_1_74: це нас мають покласти в цей диспансер??
Можна домовитись, щоб вас оформили на денний стаціонар,тобто приходити кожен день по пів дня на протязі місяця,проходити їхнє "лікування",не сказано ,що вони поставлять вам такий самий діагноз як за кордоном,але нажаль оформляти інвалідність тільки там.

Повідомлення відредаговано oksy: 17 June 2010 - 23:21

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mira01 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 July 2010 - 01:33

:smile: Не хочеться створювати нову тему, і не знаю чи це дуже по темі, але..... Скажіть, будь-ласка, коли вже вироблена інвалідність, чи можливо отримати від держави (в яких установах?) якесь реабілітаційне обладнання або спорядження???? Може хто стикався, або, може, навіть щось і отримував??? ДЯКУЮ!!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   smaili 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 26 July 2010 - 14:11

[quote name='Mira01' date='26.7.2010, 2:33' post='447230']
:unknw: Не хочеться створювати нову тему, і не знаю чи це дуже по темі, але..... Скажіть, будь-ласка, коли вже вироблена інвалідність, чи можливо отримати від держави (в яких установах?) якесь реабілітаційне обладнання або спорядження???? Може хто стикався, або, може, навіть щось і отримував??? ДЯКУЮ!!!!
[/quote

Звичайно, що можна: і шведську стінку, і парту-стіл, і ходунки... Але скільки часу треба на то чекати-ніхто не знає. Я на стінку чекаю вже два роки, але глухо. Можна брати ортопедичне взуття(дві пари на рік) на протезному заводі шиють під замовлення. Для того потрібно мати реабілітаційну карту інваліда, в якій лікар має відмітити, що потрібно вашій дитині. Крім того лікар має виписати довідку, де має також вказати, що потрібно вашій дитині. Потім з картою, довідкою, медичним висновком, інвалідним посвідченням треба йти в собез. Там вносять дані в комп"ютер і скажуть, які ще довідки треба принести(з жеку). Ставлять вас на чергу і ви їм час від часу надзвонюєте чи є ваше замовлення.
My Signature
Спойлер

Коли життя набуває сенсу – серце болить сильніше…
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Меррі 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 July 2012 - 10:32

привіт! може хтось з вас знає,чи можливо зняти інвалідність дитині ,або переробити її по іншому діагнозу, якщо дитині оформлена інвалідність до 18 років. Справа в тому, що пів року тому в Києві мені дали документи ..і я в Тернополі все це оформила. Але як потім стало відомо, що з таким діагнозом дитину не візьмуть нікуди крім як інтернату на Сахарова(тернопіль).А туди віддавати її я не хочу.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оксанка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 September 2012 - 13:50

Перегляд повідомленняМеррі (07 July 2012 - 10:32) писав:

привіт! може хтось з вас знає,чи можливо зняти інвалідність дитині ,або переробити її по іншому діагнозу, якщо дитині оформлена інвалідність до 18 років. Справа в тому, що пів року тому в Києві мені дали документи ..і я в Тернополі все це оформила. Але як потім стало відомо, що з таким діагнозом дитину не візьмуть нікуди крім як інтернату на Сахарова(тернопіль).А туди віддавати її я не хочу.

Мусите із тим питання звертатись до лікаря, в якого стоїте на обліку.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   remeny 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 November 2012 - 08:48

Тут є мами з дітками ДЦП? На який період вам дають інвалідність? Бо ми проходимо кожні 2 роки комісію в чорнобильській лікарні (Львів) для продовження знову на 2 роки, а недавно зустріла знайому, якої в сина обпечена рука, то їм дали до 18 років, хоча окрім косметичного дефекту там більше нема жодних проблем.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Подоляночка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 November 2012 - 19:13

В нас теж до 18років.До семи років також переоформляли кожних 2роки,тоді запитали лікаря чи можливо оформити до 18-ти,бо дитину важко возити за 100км(в обласну лікарню),ніяких проблем не було.Діагноз:органічне ураження ЦНС,ДЦП.
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 November 2012 - 20:45

Перегляд повідомленняПодоляночка (20 November 2012 - 19:13) писав:

В нас теж до 18років.До семи років також переоформляли кожних 2роки,тоді запитали лікаря чи можливо оформити до 18-ти,бо дитину важко возити за 100км(в обласну лікарню),ніяких проблем не було.Діагноз:органічне ураження ЦНС,ДЦП.

а нам уже 11=( і от весною знову добирання, черги і нервотрьопка. треба буде і нам лікарку перепитати. а ви часом не зі львова?
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Подоляночка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 November 2012 - 22:24

Ні,я з Хмельницької області.Ви обов"язково запитайте,не думаю,що будуть проблеми,хоча можливо залежить від діагноза і шифру захворювання.Але якщо ДЦП ,то ясно що навіть через 2 роки дитина не буде повністю здорова.
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 November 2012 - 00:06

Перегляд повідомленняПодоляночка (20 November 2012 - 22:24) писав:

Ні,я з Хмельницької області.Ви обов"язково запитайте,не думаю,що будуть проблеми,хоча можливо залежить від діагноза і шифру захворювання.Але якщо ДЦП ,то ясно що навіть через 2 роки дитина не буде повністю здорова.

я так і зрозуміла з ніку, що з Поділля=) та ми то запитаємо, але може там якась окрема такса є в лікарів за таку "послугу".

І про всяк випадок, якщо хтось спостерігається в лікаря Дворняк Л.В. і знає чи може вона продовжити інвалідність до повноліття, відгукніться!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лала 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 November 2012 - 17:59

Перегляд повідомленняremeny (20 November 2012 - 08:48) писав:

Тут є мами з дітками ДЦП? На який період вам дають інвалідність? Бо ми проходимо кожні 2 роки комісію в чорнобильській лікарні (Львів) для продовження знову на 2 роки, а недавно зустріла знайому, якої в сина обпечена рука, то їм дали до 18 років, хоча окрім косметичного дефекту там більше нема жодних проблем.

Нам в чорнобильській лікарні (Львів)дали на 5 років.

Коли давали інвалідність,було 2 рочки. Отримали на 5 років без проблем, без особливих хабарів.
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 November 2012 - 20:43

Перегляд повідомленняЛала (21 November 2012 - 17:59) писав:

Нам в чорнобильській лікарні (Львів)дали на 5 років.

Коли давали інвалідність,було 2 рочки. Отримали на 5 років без проблем, без особливих хабарів.

а ви самі просили на 5, чи вам відразу так дали?просто ми вже будемо продовжувати 4 раз, а нам ніразу ніхто не сказав. що можна більше, і знайома моя також там робила на 2, хоча в неї малий дуже "важкий".
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лала 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 November 2012 - 14:02

Перегляд повідомленняremeny (23 November 2012 - 20:43) писав:

а ви самі просили на 5, чи вам відразу так дали?просто ми вже будемо продовжувати 4 раз, а нам ніразу ніхто не сказав. що можна більше, і знайома моя також там робила на 2, хоча в неї малий дуже "важкий".

В нас не дуже важкий стан. Нам самі так дали, я нічого не просила, бо навіть і не знала на скільки років дають.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kis// 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 January 2014 - 16:33

Я теж хочу виробити собі інвалідність.В мене пухлина мозку,пролактинома.І як виявляється що я мала право виробити групу давним-давно,і отримувати допомогу. Коштів на лікування та обстеження вже пішло сила-силенна,і ніхто з лікарів навіть незаікнувся,що можна отримати допомогу в держави. Обідно,аж до сліз. Навіть зараз,вже будучи одруженою,через величезні витрати на лікування,все одно не можу повноцінно жити,лише виживаю.
З чого почати?
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Стасичкова матуся 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 January 2014 - 16:16

Перегляд повідомленняkis (08 January 2014 - 16:33) писав:

Я теж хочу виробити собі інвалідність.В мене пухлина мозку,пролактинома.І як виявляється що я мала право виробити групу давним-давно,і отримувати допомогу. Коштів на лікування та обстеження вже пішло сила-силенна,і ніхто з лікарів навіть незаікнувся,що можна отримати допомогу в держави. Обідно,аж до сліз. Навіть зараз,вже будучи одруженою,через величезні витрати на лікування,все одно не можу повноцінно жити,лише виживаю.
З чого почати?

У нас також схожа ситуація,що ніхто інвалідності не давав поки я сама не почала за нею ходити.У мене дитина народилася з єдиною нирочкою і та нирка була дуже хворою.Про це знали всі і дільничий педіатр,і завідуюча дитячої поліклініки і наш лікар уролог,він головний дитячий уролог області.Знали всі прекрасно що друга нирка не виросте і що ниркова недостатність в дитини,але про інвалідність всі мовчали.Та якось в лікарні на плановому обстеженні я познайомилась з однією мамочкою,яка сказала що її дитина має інвалідність через ваду нирок.То я зразу ж пішла питати уролога,чи нам можна зробити інвалідність,то він сказав,що так.Через 2 місяці лягли на ще одне обстеження,спеціально для інвалідності і дав нам виписку де зазначив,що моя дитина є інвалідом до 18 років.На той час малому було вже 1рік2міс,далі з випискою пішла до дільничого педіатра,і там ще на якусь заочну комісію,а далі вже в соцзахист.Зараз малому вже 5 рочків,і чуть не на кожному обстеженні мене лікар-уроолог питає чи дав він нам інвалідність,а тоді чомусь мовчав.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kis// 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 January 2014 - 16:21

Не розумію чому ж мовчать лікарі,невже їх карають за те що підскажуть на право пацієнта про допомогу? Чи їм премії платять за мовчання?

Повідомлення відредаговано kis: 09 January 2014 - 16:22

My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →