Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Засоби для вмивання обличчя - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 12 Сторінок +
  • « Перша
  • 10
  • 11
  • 12
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Засоби для вмивання обличчя Як ви умиваєтесь? Які засоби при цьому використовуєте Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Легітимна 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 04 July 2018 - 16:27

Перегляд повідомленняAlphaBeta (13 June 2018 - 08:52) писав:

Раніше користувалась білоруською, але вона стала і дорогшою, і якість впала. З Ейвон у мене історія навпаки: раніше не користувалась, а тепер перейшла масово на цю косметику. Вважаю, що у нас це найякісніша в цьому ціновому сегменті. Можливо є окремі позиції інших брендів, котрі мені більше підходять індивідуально, але загалом користуюсь Ейвон.

Так, в чомусь я згодна. Я взагалі раніше могла нічим не користуватись, тільки вмивалки ввечері, або коли на морозі шкіра обвітрювалася, доводилось використовувати крем. А зараз без цього вже нікуди.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   AlphaBeta 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 04 July 2018 - 16:31

Перегляд повідомленняЛегітимна (04 July 2018 - 16:27) писав:

Так, в чомусь я згодна. Я взагалі раніше могла нічим не користуватись, тільки вмивалки ввечері, або коли на морозі шкіра обвітрювалася, доводилось використовувати крем. А зараз без цього вже нікуди.

По-молодості так і було, а зараз все зовсім інакше :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Jennifer 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 July 2018 - 16:39

Перегляд повідомленняЛегітимна (04 June 2018 - 15:58) писав:

А я їх пінкою для вмивання користуюсь - гарний засіб, косметику змиває без залишку і, що для мене найбільш важливе, не стягує шкіру на відміну від більш дорогої змивки від Клінік.

Ну якщо дорожче, ще не значить, що обов'язково буде краще, далеко не перший раз з таким стикаюсь.

Перегляд повідомленняЛегітимна (04 July 2018 - 16:27) писав:

Доречі зараз актуальна тема для кремів, адже літо. Підшукую собі крем зараз хороший, денний
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 July 2018 - 16:50

Перегляд повідомленняJennifer (04 July 2018 - 16:39) писав:

Ну якщо дорожче, ще не значить, що обов'язково буде краще, далеко не перший раз з таким стикаюсь.

Доречі зараз актуальна тема для кремів, адже літо. Підшукую собі крем зараз хороший, денний

Так, дорого не означає, що добре. Тим більш часто буває, що є кращі, а головне більш доступні аналоги, але всі ведуться на бренд.
Я доречі денний використовую теж Ейвон, з серії Anew, Заряд Енергії. Але то для таких біленьких, як я, захист 25 спф. А в цілому в нього дуже приємний аромат вистачає його дуже надовго.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Jennifer 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 July 2018 - 16:55

Перегляд повідомленняЛегітимна (04 July 2018 - 16:50) писав:

Так, дорого не означає, що добре. Тим більш часто буває, що є кращі, а головне більш доступні аналоги, але всі ведуться на бренд.
Я доречі денний використовую теж Ейвон, з серії Anew, Заряд Енергії. Але то для таких біленьких, як я, захист 25 спф. А в цілому в нього дуже приємний аромат вистачає його дуже надовго.

Цікаво, я їх кремами якось майже і не користувалась, потрібно буде глянути, я зазвичай іду в магазин та все перечитую про продукт, склад і тд. Консультантам не сильно довіряю, бо в них є інтерес продати по-дорожче, ті ж самі дорогі бренди, наприклад.

Повідомлення відредаговано Jennifer: 04 July 2018 - 16:56

• 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 July 2018 - 17:02

Перегляд повідомленняJennifer (04 July 2018 - 16:55) писав:

Цікаво, я їх кремами якось майже і не користувалась, потрібно буде глянути, я зазвичай іду в магазин та все перечитую про продукт, склад і тд. Консультантам не сильно довіряю, бо в них є інтерес продати по-дорожче, ті ж самі дорогі бренди, наприклад.

Тому краще спочатку подивитись відгуки або спитати на форумі. Сама так завжди роблю, бо теж магазинним консультантам не дуже довіряю. Хоча от є в мене консультант ейвон, так от вона дійсно дуже професійно підходила до своєї справи, навіть якщо продукт був не дуже вдалим, ніколи мені його не радила. І що мене дивувало, що вона пам"ятала про мої індивідуальні особливості, і все дуже чітко підбирала.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   businka543 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 July 2018 - 21:55

я завжди спочатку міцелярною водичкою знімаю макіяж, а потім ще вмиваюся гелем від Clinique,
бо люблю таке очищення, щоб до "хрусту"
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 12 Сторінок +
  • « Перша
  • 10
  • 11
  • 12
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

mandarinkamk світлина

mandarinkamk  Доброго вечора. підскажіть будь ласка чи обов'язково вказувати в заяві про шлюб, те що була розлучена. Але змінила всі документи після розлучення?

18 Sep 2018 21:10

Показати коментарі (1)

Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (2)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Санджана світлина

Санджана  Люди схожі на книжки. Одних, почав читати, відкидаєш у сторону..... В інших - потопаєш і розчиняєшся.. Одні чомусь ніколи не затримуються в твоїй бібліотеці. А інші ніколи не покинуть твоє серце....

26 Aug 2018 13:26

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (1)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

ОксанкаБ світлина

ОксанкаБ  Чому не працюють вагітні лінієчки?

19 Jul 2018 13:29

Показати коментарі (1)

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 September 18 )

Реклама

Перекладач онлайн