Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: МАЛЯТА 2018-1 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Благодійний розіграш книги!

• 83 Сторінок +
  • « Перша
  • 81
  • 82
  • 83
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

МАЛЯТА 2018-1 Оцінка: ****- 1 Голосів

Користувач поза мережею   TetianaK 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 20 March 2019 - 15:36

Tila Tekila, я теж вже розклала на прогулянкову. В люльці йому тісно. Їздить в напівлежачому положенні, коли засинає, то опускаю спинку повністю.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Tila Tekila 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 20 March 2019 - 17:36

Ой дівчата,такі час летить швидко.Ще трошки і будемо святкувати перші дні народження наших діток)))Я вже від тепер придумую ,що треба зробити на де.Хочу сама робити цифру,думаю що то не важко..Надіюсь що до серпня її зроблю,так щоб потім не робити все за один день)Маєте якісь ідеї?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ОксанкаБ 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 20 March 2019 - 17:47

Tila Tekila, так пора переходити, мій вже тоже кричить, старша обше в 4 міс перейшла в прогулку, я спеціальну купляла з твердою спинкою, але то теплота була, а зараз ще щось мені холоднувато.
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оленнка-Зеленка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 March 2019 - 12:22

Леська привіт! Синок молодець,нехай швибше рефлюкс переростає! Нагадай буль ьаска,що саме у вас з нирочками було,ти теж здається у Роцюрка А.Р. ьікуєтесь?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 March 2019 - 16:13

Які у ваших діток перші слова? бо мої 2-є сказали перше слова Баба)
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 March 2019 - 17:27

Перегляд повідомленняОксанкаБ (21 March 2019 - 16:13) писав:

Які у ваших діток перші слова? бо мої 2-є сказали перше слова Баба)

привіт.Вітаємо вас з першим словом)В мене старший сказав баба,а доця недавно сказала тато)чоловік довольний
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   лєська 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 March 2019 - 18:37

Оленка-зеленка дякую, надіємося що швиденько переростемо. В Поцюрка ще не була, він сказавпройти обстеження в нас, тоді до нього. А я ще хочу місяць не пити Канефрон, зробити УЗД, щоб динаміку прослідкувати, а тоді до нього. Я довго собі під ніс бурмотіла тятятя і малий перше сказав тятя. Але до мене він казав тятя, то ми вирішили що то на його мові мама. Бо собі щось по свому балакає, навіть зараз, лепече. А так то може сказати мама, баба, діді. Зате покаже де хто є, я чоловік племінники.
Tila Tekila цифру не важко робити. Мені на роботі роздрукували цифру зростом на метр. Ти можеш і сама намалювати, то не важко. Я малювати не вмію, а хлопцям не важко було мене послухати. Я собі вирізала з картонних ящиків, склеяла і декорувала. Головне термопістолет мати, бо то незамінна річ при хендмейді. Я зараз роблю декор на кошик на Великдень, то не знаю чим би то все докупи ліпити прийшлося. Купила гофропапір, порізала на квадратики, і коли мацьопка спав я потрошки клеїла. Головне папір собі поріж завчасно, цифру склей тоже швидше. Можеш всередину напхати пом’ятих газет, щоб вона не впала і була важча. Знайомі то клеїли 1 з коробок від каш, незнаю як, але цифра була гарна. Для дівчаток більше фантазії дозволяє зробити, хоча для хлопчиків тоже придумати можна не гірше, но таки дівчатка у виграші завжди. На день народження старайся зробити по максимуму, що позволяє звісно, наперед. Бо в останній момент, часу нехвататиме.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Карамелія 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 March 2019 - 14:08

ОксанкаБ, вітаю з першим словом)
Моя перше сказала тя-тя, і довго лиш тя-ткала. І зараз за татом всюди, а мамає лиш як вдариться,чи хоче їсти) коли мама по ділу потрібна, а з татом любов.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 March 2019 - 14:41

Ого які у вас дітки таткові тятяють))) А я сміюся, що сама навчила Баба, бо робила зарядку і казала Раз, два, чотири, бабі вуса причепили...) дивно що у всіх 1 слова різні) але не мама)

Зняла вже прогулку, бо в люльці плачі(
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   TetianaK 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 March 2019 - 15:52

Тарас, коли в настрої, то багато різних складів говорить. Був вже і "амамам" і "абабаб", і "ататат", і "дид" один раз теж був, це з того, що схоже на слова. Але разом з тим були і "гігі", і "вавава", і ще йому просто подобається пищати, а коли йому пищиш у відповідь, то він дуже щасливий. Я це поки не сприймаю, як перші слова, а просто як неусвідомлений лепіт, розробляє голосовий апарат. Коли він сердитий, то починає обуреним тоном швидко повторювати "бе-бе-бе-бе-бе-бе". Як йому УЗД робили, то так сварився на тіточку-лікаря. Якщо рівняти з Мирославом, то Тарас набагато балакучіший у цьому віці.

Tila Tekila, я то навряд чи матиму час робити щось сама. Хіба влітку з'являться час і натхнення. Наші всі родичі на Рівненщині, ледь на хрестини змогли зібрати самих ближчих і то не всіх. Далеко їм всім їхати, хоча родичів багато і з усіма спілкуємося. Побачимо як з Днем народження буде. Хіба, може, куми прийдуть, і мій брат, бо він теж в Києві, ну і, може, все ж хтось приїде. На Мирославове того року просто поїхали втрьох в аквапарк в Бровари, накупалися там за півдня, потім зайшли в дитячий світ він собі вибрав подарунок, потім в макдональдс і по дорозі торт купили, вдома з'їли. Він сказав, що то був його найкращий День народження і що хоче ще так.

Купила Тарасу пастернак в середу на ярмарці. Не очікувала, що йому так сподобається. Як на мене, то смак дивний. Сьогодні знову ярмарка, зайду куплю ще))
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MyBaby 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 March 2019 - 18:20

Привіт. Дівчата підкажіть, ми записані на щеплення гексаксимом в медікавері, але в поліклініки завезли інфанрикс гекса... що робити? Чим щепити дитину?
My Signature
[spoiler]Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 March 2019 - 19:07

Перегляд повідомленняMyBaby сказав:

інфанрикс гекса

найкраща, але мені не віриться, що їх дають безплатно, справді???
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ЖАНЕТТА 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 March 2019 - 23:10

Привіт мамусі. Давненько я тут не була,бачу багатенько нових малюків в нас з'явилось. Хочу запитати як у вас проходить прикорм,бо в нас то ціла проблема,нічого крім гв не хоче. Крім того вічно крик через зуби,я часом навіть не пам'ятаю яке число і день через це все. Порівнюючи зі старшим то неба і земля. Минулої неділі вперше вийшла сама на базар,враження наче з печери вилізла на світло,стільки всього нового побачила
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Вчора, 00:15

ОксанкаБ, сказали що завезли... попрошу хіба показати сертифікати і штрих коди
І в нас спухли ясна і якщо добре пальцем потерти чути гостре))) ложка поки по твердому стукає, чути що то не ясна але не дзвенить...ще остаточно не виліз зуб)))

Повідомлення відредаговано MyBaby: Вчора, 00:19

My Signature
[spoiler]Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Вчора, 07:20

Перегляд повідомленняЖАНЕТТА (22 March 2019 - 23:10) писав:

Привіт мамусі. Давненько я тут не була,бачу багатенько нових малюків в нас з'явилось. Хочу запитати як у вас проходить прикорм,бо в нас то ціла проблема,нічого крім гв не хоче. Крім того вічно крик через зуби,я часом навіть не пам'ятаю яке число і день через це все. Порівнюючи зі старшим то неба і земля. Минулої неділі вперше вийшла сама на базар,враження наче з печери вилізла на світло,стільки всього нового побачила
Привіт)заходь до нас частіше))
А що пробували вже їсточки?Може зубки лізуть ,і тому нічого не хоче їсти.В мене з старшим була проблема з прикормом,так погано їв десь до 3-ьох років,а потім прорвало.З донечкою все по-іншому,їсть все,що даю)
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Вчора, 09:33

MyBaby, мені чого дивно, бо я її заказала в аптеці і чекаю, за гроші важко найти, а тут ти кажеш безплатно...

ЖАНЕТТА, то точно через зубки, мій тоже не дуже їсть, як я кажу все з танцями) але хоч щось йому має подобатись, фрукти наприклад?, то і пропонуй ну і решта час від часу. Я вон вчора більшу половину коробки каші викинула, то так за 3 тижні і не осилив, бачу іншу через тиждень тоже буду викидати(
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Вчора, 10:33

Перегляд повідомленняОксанкаБ сказав:

MyBaby, мені чого дивно, бо я її заказала в аптеці і чекаю, за гроші важко найти, а тут ти кажеш безплатно...

ЖАНЕТТА, то точно через зубки, мій тоже не дуже їсть, як я кажу все з танцями) але хоч щось йому має подобатись, фрукти наприклад?, то і пропонуй ну і решта час від часу. Я вон вчора більшу половину коробки каші викинула, то так за 3 тижні і не осилив, бачу іншу через тиждень тоже буду викидати(

Та сама здивувалася, але вирішила колоти в медікавері гексаксим
My Signature
[spoiler]Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Карамелія 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Вчора, 22:04

ЖАНЕТТА, знайому ситуація. Моя теж в такому віці крім цієї мало що їла, пару ложок чогось могла спробувати. Я вже переживала,а потім дала собі спокій. Пропонувати-пропонувала,але як не хотіла,то не біда-є ціця. Потім пробувала педагогічний прикорм,то так розвила харчовий інтерес, то трішки як та пташка клювала чогось. А зараз то під настрій,може вимагати їжі,а може і рота не відкрити.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 83 Сторінок +
  • « Перша
  • 81
  • 82
  • 83
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Sergii світлина

Sergii  Доброго дня, підскажіть будь ласка, як можно зв'язатись, найшвидшим чином с Адміністрацією форуму, хочу подати заявку на видалення посилу користавача до услуг клініки ivfclinic.com.ua. Користувач по незнанню, а бо навмисно направляе клієнтів у клінику по услугам які вони не проводять, та ніколи не давали інформаціі про надання цих послуг

21 Mar 2019 15:38

Щаслива Зірка світлина
Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

08 Dec 2018 00:44

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую всіх бажаючих на "Літературний флешмоб 2019року!" https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=360&gopid=2835981

04 Dec 2018 10:09

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 March 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн