Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Щитовидка - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Щитовидка оперативне втручання Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   citronella 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 04 March 2010 - 23:40

Дівчатонька, я в паніці.
В червні 2009 року удалили лівий яйник (погранична сирозно-папілярна киста).
Ще є на груді лівій фіброаденома, яку кажуть вирізати. Я все настроювалась, оскільки лякав місцевий наркоз. Бо мала сильний депресняк і при любому хвилюванні мутніло в очах, холоділо все (обморочний стан). Присіла на антидепресанти.
Два останні місяці болять груди. Звернулася до мамолога. Прощупав "все нормально, це може давати щитовидка. Зробіть УЗД".
Пройшла три УЗД. В результаті обстежень (ендокринологи, ренген грудної клітки, гематолог) і здавань гормонів (в нормі всі) призначено пункцію. Сказали настроїтись на операцію, тому що те, що вони там побачили, має розмір майже 5 см. А я зовсім нічого не прощупую, не видно поверхнево.
Була на Броньовій, потім в Медінституті. Там і там записана на операцію. На відміну від Броньової (не сказали здавати аналізів, нічого) в Медінституті сказали обійти купу всього. Оскільки випадок неординарний.
У вівторок маю лягати в медінститут на обстеження. Будуть там і пункцію брати - лікар Довгань.
А на середу призначено на Броньову - лікар Галай.
Може була у когось схожа операція? Підкажіть де краще це зробити і хорошого хірурга та анастезіолога.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Halochka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 05 March 2010 - 08:23

citronella, Лікар Довгань - хороший спеціаліст, сама до нього на обстеження ходила. Можливо, варто і з ним порадитися на рахунок хірурга( не думаю, що порадив би когось поганого, він совісна людина).

My Signature
Ознайомтеся з правилами підписів та лінієчок https://www.malecha.o...showtopic=48179
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olia14 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 05 March 2010 - 13:47

citronella, основне, щоб ви були сильною, не переживайте, зберіться в кулачок, ви подолаєте будь-які проблеми, хоч і як це не страшно, ви сильна і справитесь! Просто щитовидка, будь які утворення - це все дуже чутливе до ваших емоцій, ви мусите настроїти себе позитивно і все буде добре. У Довганя на обстеженні була-дуже хороший лікар, він може і справді вам когось порекомендує. Мене теж невдовзі чекає схожа процедура, імен лікарів ще не вивчала, теж дуже страшно, але заради своїх діток, ми мусимо то все пройти як найкраще, тим більше це не найстрашніше, що тільки жінки не проходять в цьому житті...Тримайтесь і нехай все пройде вдало, здоров"я вам і багато позитивних емоцій!!!

My Signature
я все зумію, все встигаю! А часу зовсім я не гаю :)

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 March 2010 - 15:20

Halochka, olia14, дякую вам величезне за поради, а саме основне - за підтримку. Для мене зараз це дуже важливо. На разі вже не так страшно.
Лягаю 9 березня на обстеження, в Довганя все і розпитаю.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Posmishka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 March 2010 - 12:05

citronella,привітик!Тримайся,якби важко не було,життя прекрасне,хоча інколи підкидає не дуже приємні сюрпризи...
У мене теж вузол,пункція показала,що недоброякісний(не хочеться писати страшного слова).Планую операцію в Києві.
Все буде добре!!!

• Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 March 2010 - 23:35

Перегляд повідомленняPosmishka (8.3.2010, 12:05) писав:

citronella,привітик!Тримайся,якби важко не було,життя прекрасне,хоча інколи підкидає не дуже приємні сюрпризи...
У мене теж вузол,пункція показала,що недоброякісний(не хочеться писати страшного слова).Планую операцію в Києві.
Все буде добре!!!

Дякую за підтримку! А коли плануєш їхати в Київ? Бо з цим кажуть не затягувати. Мені сказали, що навіть на 2 тижні відтягувати не рекомендують (я просила через 2 тижні).

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 March 2010 - 10:16

Перегляд повідомленняcitronella (9.3.2010, 0:35) писав:

Дякую за підтримку! А коли плануєш їхати в Київ? Бо з цим кажуть не затягувати. Мені сказали, що навіть на 2 тижні відтягувати не рекомендують (я просила через 2 тижні).

На початку наступного циклу,по відчуттях через 2-3 тижні.Не бери до серця,так процес запустився,але лікарі переконують,що жити з цим можна.

• Back To Top

Користувач поза мережею   anna1111 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 10 March 2010 - 08:40

Підскажіть будь ласка хто чув про лікаря Погребняк Вікторію Василівну в перинатальному центрі?

• Back To Top

Користувач поза мережею   уляночка моя 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 March 2010 - 09:19

Дівчаточка рідні -я в цьому не порадник,але моя мама теж мала таку проблему 5 років назад...І також Довгань сказав операцію,пункцію і все решта..Але вона в мене молодець ,понаслуховувавшись всі за і проти -вирішила операції не робити,бо це вже майже все життя сидіти на гормонах...а ще побоялась ,що може голос не відновитися...їздила по всіх лікарях,бабках,всякі трави запарювала,і слава богу покращало і не робила операцію...Так що ви ще краще порозпитуйте в своїх лікарів...можливо відстрочити операцію і поприймати якісь таблетки....Операцію треба робити в отсанню чергу...

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 March 2010 - 10:28

уляночка моя,я теж ходила по різних цілителях,говорили наче нічого,але маю проблеми з плануванням вагітності,та й по мені видно що щось не те,а тут пункція показала беку,вихід один-операція.Дай Боженько,щоб допомогло.А про гормони на все життя вже думаю більш спокійніше.Знайома після операції народила манюню,і я теж дуже-дуже хочу цього!

• Back To Top

Користувач поза мережею   Danaka82 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 March 2010 - 10:34

citronella, можу вам порадити в медінституті дуже хорошого ендокринолога:Гоцко-Ней в обласній поліклініці (на першому поверсі 6 кабінет).чергу правда доведеться вистояти не малу.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 March 2010 - 15:24

Перегляд повідомленняDanaka82 (10.3.2010, 10:34) писав:

citronella, можу вам порадити в медінституті дуже хорошого ендокринолога:Гоцко-Ней в обласній поліклініці (на першому поверсі 6 кабінет).чергу правда доведеться вистояти не малу.

Я вже була в неї. Вистояла 3 год. в черзі. Власне вона сказала оперувати. Сказала що випадок не ординарний, важкий і після роздумів до кого мене скерувати сказала йти в 3-тю хірургію до хірурга Блажкевича. Оформилась в лікарню. Оце відпросилась додому на день. Він оперує разом з внуком. Оглянули мене і сказали, що пункцію робити не доцільно (я зрозуміла, що тяжко дістатися до "того"). Наразі здала аналізи в лікарні, направили в Медіс здати на фосфор, лімфо....(не памятаю) і кальцій іонізований. Ще здала на гормон паращитовидки. Завтра результат.
А на рахунок травниць: дуже важко знайти ту, яка дійсно допоможе і це ризиковано, оскільки передбачали, що після 20 років Чорнобиля люди масово будуть хворіти на онко. А розвивається процес тепер дуже швидко.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 March 2010 - 15:47

citronella, Блажкевич дуже хороший лікар, ще 15 років тому він робив операцію моєму брату, брат про нього згадує ще до тепер, каже, що він просто надзвичайно талановитий і робив просто неймовірні операції, мені він теж щитовидку оглядав, років 10 назад, заспокоїв, бо казали, що 3 стадія, поки все ніби нормально-значить не помилився.
Нехай аналізи будуть найкращі, вір"ю все буде добре!

My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 March 2010 - 11:44

citronella,як ти там,тримаєшся?Як все пройшло???Пиши!

• Back To Top

Користувач поза мережею   Katerinka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 12 March 2010 - 14:51

Макар Роман Дмитрович. Медінститут. Раджу до нього.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 March 2010 - 18:36

Дівчатонька, велике ДЯКУЮ за підтримку.
olia14, Блажкевич уже не оперує. Він тепер асистент в свого внука Брилинського Остапа Романовича. Але всі мені говорять, що той зараз найкращий.
Posmishka Я тримаюся, хвилювань нема (поки що). Оперовані досить швидко приходять до себе і кажуть, що нічого не болить. Мене готують на вівторок оперувати. Сьогодні вже розмовляла з анастезіологом. На вихідні відпустив лікар додому, в понеділок йду.
Katerinka, дякую, але вже оприділилася з хірургом. Але зверну увагу на цього лікаря.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 March 2010 - 21:10

citronella,дуже добре,що на серці спокій,бо хвилювання тільки зашкодять.
А мені тут ще знайомі контакти підкидають різних цілителів,і десь далеко в душі зашкреботіли сумніви,що варто було б ще і ще шукати інші варіанти лікування.А сьогодні все стало на свої місця,пригадала що лікар-Матіщук Сергій Ігорович,який скеровував на операцію,казав-багато людей тягнуть з хірургічним втручанням,ходях по травниках,а час втрачається...Сподіваюся у нас все буде файно :lol:

• Back To Top

Користувач поза мережею   уляночка моя 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 March 2010 - 19:41

дівчата як там citronella ?як пройшла операція?хто що знає?

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 March 2010 - 16:06

Перегляд повідомленняуляночка моя (18.3.2010, 19:41) писав:

дівчата як там citronella ?як пройшла операція?хто що знає?

Дякую, що хвилюєтесь за мене.
Зараз вдома - в понеділок знову йду в лікарню.
Оперували мене 16.03. в 3-ій хірургії. Хірург Брилинський О.Р. з Блажкевичем Й.В.
Що вам сказати?... Мабуть створена мною тема міняється.
Сказали, що я в них унікальний випадок, оскільки при операції виявилося, що щитовидка в нормі, паращитовидка теж. А "це" було на лімфатичних вузлах. Прибрали цю частину і ті, що рядом, бо мали якісь підозрілі вкраплення. А заодно і фіброаденому на груді (ми так домовлялися).
Знаєте, я є дуже цікава, мушу все розпитати. Перед операцією лікар сказав, що під час операції виносять те, що вирізають, і треба швиденько занести на гістологію. На протязі 20хв. робиться аналіз і з гістології передзвонюють на мобільний в операційну, де вирішується доля: доброякісна чи зло... і до чого це відноситься.
Я розпитала далі (може ще комусь цікаво буде) чому потім чекають ще 3-4 дні на результат гістології, якщо його вже говорять під час операції. Виявляється, це робиться іншим методом:
1 (експрес-тест). Під високою заморозкою.
2. Заливають парафіном і це може зберігатися до 25 років.
Але сказав, що результати практично не відрізняються.
Але на своє питання, що показала попередня гістологія, відповідь: "сказали чекати, в четвер-пятницю буде".
В четвер не було, в пятницю відповіли, що нема відповідних реагентів для додаткового дослідження, чекаємо до понеділка.
Зате хоч про грудь хірург сказав, що там типова фіброаденома і хвилювань за неї нема.
Уявіть мій стан. Чекаю. В інтернеті нічого не розумію. Я вже питала в хірурга, що важливіше - щитовидка чи лімфовузли. Мовчать як партизани: "все скажемо після результатів гістології. Зараз ніхто нічого не приховує - все будете знати". Тільки сказав: "не переживайте, лімфатичних вузлів маєте ще багато".

Сама операція для мене пройшла добре, від наркозу відійшла легко, без тунелей, голова ясна. Єдине, коли боялася, це кроки під руку з анастезіологом в операційну і коли лягла на стіл і мені привязали руки. І ніхто зі мною не розмовляє - все на німо: міряють тиск на одній руці, в другу впихають катетр. І основне - нікого знайомого (якісь молоді дівчина та хлопець). Я кажу: "говоріть щось до мене, бо я вже боюся". Коли я вже почула ззаду голос анастезіолога і вона завязала мені волосся пеленкою - стало легше. Закрила очі і чекала коли засну. Головне пережити тих 5-10хв.
По операції ніяких антибіотиків не кололи, тільки в той день і на ніч анальгін з дімедролом. Температури не мала. Нічого не боліло, лише горло, бо подразнили трубкою ендотрахеальною. Зараз трохи маю ще хриплий голос. Головою повертала.
Сьогодні зняли шви - на вигляд так нічого.

Водив Блажкевич показати мене ще раз Довганю, що на УЗД. Той переглянув мою історію і забрав собі фотокартку коли він мені робив УЗД до операції: "я заберу, бо випадок унікальний, нехай буде в мене". Я до нього: "ну хоч Ви мені поясніть в чому та унікальність" :yahoo: А мій лікар мене забрав "все в понеділок"
Чекаю понеділка...... І молю Бога, щоб в понеділок все прояснилось в найкращу сторону.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 March 2010 - 20:48

citronella, молодчинка, тримайтесь! Ми за вас всі вболіваємо, все буде добре! Пошвидше б та невідомість закінчилась...Нехай та гістологія покаже, що тканина вузлів доброякісна. Бог з вами, все буде добре!!!!!!

My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Foreve світлина

Foreve  Доброго дня. Місяць після кс. Виділення закінчились через три тижні. Спробували статевий акт, рано помастилася кров, ниє живіт. У кого було? Що робили?

17 Dec 2021 15:48

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266 ; https://www.instagram.com/stories/hnatiuk_ivan/2723371720714020239/?utm_medium=share_sheet

07 Dec 2021 18:16

КоКеЕтКа світлина

КоКеЕтКа  Чи є тут діюча група, теревені вагітних?? Не можу знайти…

26 Nov 2021 17:30

Sweet.Donut світлина
лолала світлина

лолала  Хто зіштовхувався із таким заключенням гістології після ЗВ і чи змогли в подальшому народити здорових діток?(буду вдячна за коментарі). Завмерла маткова вагітність малого терміну за типом гідропічного аборту.

04 Aug 2021 16:23

diana252 світлина

diana252  Який Ваш улюбений парфум? :)

13 Mar 2021 14:01

07natali світлина
Айра світлина

Айра  Усім привіт. Давно не була на форумі. Підкажіть будь ласка, як знайти адміністратора форуму?

14 Nov 2020 16:02

Показати коментарі (1)

Lilut світлина
Бурулька світлина

Бурулька  Дівчата, хелп, терміново треба лактолога.

26 Aug 2020 21:00

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 27 January 22 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн