Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Пологовий будинок в м. Сарни - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Пологовий будинок в м. Сарни Оцінка: -----

Користувач поза мережею   InnaKorpan 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки
  • Подякували: 0

Відправлено 15 December 2016 - 13:59

Перегляд повідомленняoli4ka-bilaa (14 August 2012 - 12:06) писав:

це якийсь жах!
я живу тут а народжуватиму однозначно в Рівному.
та я навіть на консультації ходити не хочу.
по-перше це некваліфіковані лікарі - лікують а не знають від чого, краще не лягати в лікарню (скільки випадків знаю що лікують одне а потім тільки чистки роблять бо не те що треба лікували).
по-друге - хабарництво - у мене лікарка так вона відразу сказала що за КОЖЕН прийом (2-а рази в місяць) я маю з нею розраховуватися і при собі завжди мати гін. набір - УЯВЛЯЄТЕ? бо в неї дочка студентка і на зарплату вона її не витягує(вибачте мені, я що президент, я ж невстановлювала з/п ,якщо тобі не вистачає, то ми тут при чом? пиши, дзвони в КМУ і скаржся і що дивно говорить все от-так прямо в очі та ще й сльозу пустить - це вже така нагльож що я такого ніде не бачила)і вона не одна така. перш ніж зайти вони дивляться щоб ти їм щось положила а потім уже дивляться туди.....
по-третє - БЕЗКОШТОВНА МЕДИЦИНА та черги - я такого якщо чесно ще небачила. приходиш у 8.30 займаєш чергу (яка уже кілометрова щоб здати кров, сечу, поважитись і до лікаря (останнє це просто страх - сидиш там до обіду а то і довше) щоб здати сечу ти повинна купити баночку, щоб здати кров з вени ти повинна купити шприц, рукавички, пробірки ,вата, спирт, щоб здати з пальчика - рукавички, старофікатор, вата, спирт. До лікаря без гін. набору не заходь. ПИТАННЯ???? де ж вони все дівають елементарне те що нам треба щоб було безкоштовно??????? слідуюче, лягаєш в лікарню ти повинна принести мило жидке, пакети для сміття, рушнички паперові, шприци, рукавички і чистящий засіб, а ще якщо щось назначили, це я вагітна маю з 4-го поверха спускатися на перший закуплятися тоді знову на 4-й (без ліфта) вилазити і якщо не дай Боже щось забула (бо таке було не раз) треба терміново здати кров з пальчика прийшла медсестра, а в мене спирту не має, будь-ласка спочатку спустися купи все а потім я візьму аналіз.на моє питання де ж ваш спирт ви ж лікарня ви маєте мати з собою - вона на мене визвірилася що нас не наберешся і держава їх не забезпечує. і це до одного їм місця що в тебе загроза, тобі ходити боляче, а спирту щоб взяти аналіз, помазати пальчик у них немає. ДІВЧАТА - це просто ЖАХ що там робиться. скоро напевно з своєю медсестрою будеш приходити і халати їм купувати

Лікар починає прийом з 9:00 чи з 10:00 (по графіку з 8:00)бо Вони ще кави не попили ,а ти млій під кабінетом в черзі стоячи поки вона надумає прийти.
постає питання?
чому всі лікарні держава забезпечує а в Сарнах шаром покоти?? я як іду на прийом до лікаря в мене іде більше 100 грн. за один прийом!!!!!!де їх кожного разу брати?????? де справедливість????? і де ті перевірки коли вони треба???? ага, щодо перевірок. була тут одна теж по скарзі щодо безкоштовної медицини то в них так все бистро знайшлося і шприци, і вата ,спирт, рукавички короче все те що ми купуємо кожного разу, тільки перевірка за поріг так знов все платно і мед закінчився.
питання! чого перевірка не запитує самих паціентів про обслуговування мед. персоналу??? іх провели бистренько повз людей, показали бумажки, накормили, замилили очі і аля-улю((((( а те що дієтьсяна коридорах вони не бачать((((((
а в роддом просто не попадайте!
я там боюся народжувати - не буду казати чому.....................
не постає питання у тих самих перевірок - чому більша половина дівчат їде народжувати в Рівне, що у Сарнах роддома нема запитав мене лікар у Рівному. а я відповіла що роддом на місці а лікарів НЕМАЄ.
ОТОЖ шановні! такий роддом у місці Сарни. А перевірок ласкаво просимо якщо маєте очі то тут є що і на кого подивитися!

Повністю згодна. Особливо на рахунок безкоштовної медицини і неймовірних черг. Це жах. Я звідти раніше 14 години майже ніколи не виходила

Перегляд повідомленняveterok (09 February 2013 - 11:40) писав:

А я теж чула що М.Ф.Литвинчук-поганий лікар, а Тарас Литвинчук дуже хороший-це син Миколи Федоровича.

Я народжувала в Тараса Миколайовича Литвинчука в Сарнах. Дуже хороша людина. Він під час потуг ні на хвилинку не відходив, підтримував, допомагав дихати. Народила здорового хлопчика. Не знаю чому такі відгуки про нього негативні. Наперед не домовлялася. Заплатила вже коли виписали. Він декілька раз приходив в палату, питав про самопочуття. А от на рахунок медперсоналу....нічого хорошого сказати не можу. Мене привели в родзал з палати, і акушер Римма ...(не памятаю як її величали по-батькові) зразу почала на мене кричати. Я тільки переступила поріг родзалу. Заставила щось підписусвати і навіть не дала прочитати, сказала воно мені не треба. Завела в родзал і закрила за мною двері. Не приходила, не питала. А коли я ходила в туалет , вона тільки кричала чого так часто ходиш я спати хочу ( було 2 ночі). Коли я вже почала кричати, вона тільки тоді сонна прийшла і каже чого ти так кричиш. Але лікар мені дуже сподобався.

Перегляд повідомленняксюня-мамуня (08 November 2013 - 22:52) писав:

А що можна сказати за Онопрієнко? Моя знайома в неї спостерігається.

Я о Онопрієнко стояла на обліку, нічого хорошого сказати не можу. Мені було 18 і я не знала до кого ставати, а в реєстратурі кажуть найменші черги до Онопрієнко. Я ще тоді зовсім молода була. Перші рази вона мене просто принижувала, бо я була не заміжня, студентка. Було страшно до неї йти. Чесно. Потім вже до мене дійшло що треба занести "подарунок". Після того все було чудово. Як лікар вона мене влаштовувала, гарно дивилася, добре говорила. Але хіба гроші повинні вирішувати як ставитися до людини?

• Back To Top

Користувач поза мережею   Лялічка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі
  • Подякували: 4

Відправлено 15 December 2016 - 16:16

Цитата

Я о Онопрієнко стояла на обліку, нічого хорошого сказати не можу.
Я навпаки нею задоволена, хоча свекруха як стала до неї на облік зразу теж кричала,що вона любить гроші. Я стояла в неї на обліку з меншою доцею,плюс зараз лікую ерозію не давала ніяких взяток і ставлення було чудове. Завжди вислухає,уважно огляне, розвіє всі мої страхи що виникали протягом вагітності,з повагою ставилась.Як вона була у відпустці,а мені треба було потрапити на прийом до гінеколога під час вагітності направили до Романик(здається так призвіще лікаря)то вийшла звідти як лайном облили, та чула лише себе і все, наїхала на мене,кричала не зрозуміло чому.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   IrynaCh 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 27 January 2017 - 00:23

Жахи.. Однозначно поїду в Рівне з переймами, вже краще в машині народити ніж в Сарненському пологовому

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   veterok 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 20 January 2020 - 13:47

Доброго дня! Підскажіть як в Рівному і до кого можна стати на облік,якщо сама з Сарн?

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   alextoreto 

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 13 March 2020 - 23:12

всем не угодишь, познакомтесь с врачом, одним глазком загляните в отделение и ориентируйтесь на свои ощущения и интуицию.
Роды требуют немалых затрат, я нашла свой способ - оформила кредитную карту, снимаю деньги в нужный момент, отдаю частями, удобно, быстро и надежно!

• Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Показати коментарі (7)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 10 April 20 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн