Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: котяча мова - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

котяча мова Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Nikoly 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 19 March 2015 - 18:16

Котяча мова у вигляді звуків
В основному кішки передають всю інформацію голосом. Саме за допомогою звуків вони найкраще вміють спілкуватися зі своїми одноплемінниками, господарями, діточками. Ці звуки не схожі за тембром, тоном та силою. Загальні вокальні дані кішок настільки різноманітні, а висота звукового тону настільки різна за діапазоном (від 75 до 1520 Гц), що кішкам зовсім не складно передати свої почуття болю, страху, образи, агресії, задоволення, благодушності, ніжності та інше.
Так, якщо кішка відчуває негативні емоції, то звуки виходять у неї більш низькими, а під час благодушного настрою — високими. Ну, а з дитинчатами муркотики бажають спілкуватися в невловимому для людського вуха ультразвуковому діапазоні.
Все це вдається нашим вихованцям за рахунок того, що у них добре розвинена вібрація голосових зв’язок. Цікаво те, що кішкам легко даються наші букви В, Г, М, Н, Р, Х, Ф (бувають випадки, коли кішка вміє говорити «мама» і інші слова і навіть фрази). Але найбільше різноманіття котячі голоси мають, коли справа стосується їх весіль — саме шлюбний сезон муркотиків винен у створенні композиторами деяких класичних творів.

Котяча мова у вигляді жестів і міміки
Крім звукових сигналів, кішки приділяють чимале значення жестам (мови тіла), мітках (мова запахів), міміці. Запахами у котів прийнято мітити свою територію, по них інші тварини дізнаються важливу інформацію — активна кішка або пасивна по поведінці, вік, наявність тічки і т.д. Звичайно, ці запахи не для нашого носа. Ми можемо хіба що дізнатися, де наш вихованець «наробив», але жести і міміку ми зрозуміти в змозі.
Завдяки великій рухливості головних м’язів і виразності очей, коти схильні до мімічного відображення ситуацій. Так, тільки за одними очима можна зрозуміти, що відчуває кішка: коли очі напівзакриті, то вихованець розслаблений і умиротворений; якщо очі широко відкриті — муркотик зацікавлений чимось, або стурбований, а якщо вони примружені або дивляться впритул- тварина кидає виклик; якщо ж кішка відводить погляд убік — вона визнає своє підпорядкування.
Також зрозуміти поведінку тварини можна по зіницям. Приміром, вони різко розширюються, коли кішка відчуває страх, а звужуються під час агресії. Те ж саме можна сказати і про вуха, вуса, хвіст і шерсть кішок. Якщо кішка агресивно налаштована, то і шерсть у неї піднімається, і хвіст починає нервово сіпатися з одного боку в бік, і вуса настовбурчуються. Особливо не варто чіпати кішку, якщо у неї низько опущена вниз голова і вуха, передня лапа піднята, паща з оскалом, і з неї лунають шиплячі звуки — тут і так зрозуміло, що кішка відчуває агресію, але незрозуміло, постарається вона сховатися чи все ж нападе на кривдника.
  • 1
  • Back To Top

Користувач у мережі   Kis// 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 19 March 2015 - 19:08

Nikoly, наш котик як перелякається чогось,то видає такі звуки немов би в горлі кіска застряла і він хоче її вихаркати,при цьому глибоко дихає і часто.
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

Вчора, 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →