Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Віруючий, але не практикуючий - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Осінній настрій Парад аватарів

• 9 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Віруючий, але не практикуючий Чи відносите себе до тих людей, які моляться дома і до церкви йдуть , Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Холєрка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 14 December 2009 - 14:52

Я багато раз стикалась з такими ситуаціями, де знайомі казали, "я в Бога вірю, але до церкви не ходжу, нашо мені лишній раз ноги бити,якшо я і дома помолюсь". Я з цим не згідна, адже це так як і навчання в Університеті, якщо є теорія, то повинна бути і практика, бо без практики та теорія є безкорисною, я думаю, що і церква і спільна молитва є практикою, адже Ісус сказав :" де двоє або троє зберуться в Моє Ім"я, там і я серед них"
А яка ваша думка?

Повідомлення відредаговано Lovejolli: 14 December 2009 - 14:53

• 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   оксаna 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2009 - 15:07

Перегляд повідомленняLovejolli (14.12.2009, 14:52) писав:

Я багато раз стикалась з такими ситуаціями, де знайомі казали, "я в Бога вірю, але до церкви не ходжу, нашо мені лишній раз ноги бити,якшо я і дома помолюсь". Я з цим не згідна, адже це так як і навчання в Університеті, якщо є теорія, то повинна бути і практика, бо без практики та теорія є безкорисною, я думаю, що і церква і спільна молитва є практикою, адже Ісус сказав :" де двоє або троє зберуться в Моє Ім"я, там і я серед них"
А яка ваша думка?

Воно то так, але я теж належу до тих "непрактикуючих" Ну звісно не так категорично "навіщо мені ноги бити", а просто не хочу ходити тоді коли принято. Люблю ходити до церкви тоді коли мені хочеться, і не має значення йде в той час там служба чи ні.А можу і взагалі не йти. Свято переконана, що спільна має величезну силу, але вважаю, що якщо людина йде тільки щоб іти, бо що скажуть сусіди, то вже краще нехай щиро помолиться вдома.

Я вважаю, що кожна людина має право звертатися до Бога так, як вона вважає за потрібне. Бог один, а дороги до Нього різні, і кожен обирає свою.
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Atem des Lebens 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 14 December 2009 - 15:13

"Не можна бо тих, що раз просвітились були, і скуштували небесного дару, і стали причасниками Духа Святого, і скуштували доброго Божого Слова та сили майбутнього віку, та й відпали, знов відновляти покаянням, коли вдруге вони розпинають у собі Сина Божого та зневажають." (Євр 6:4-6).

1Кор.3:16 Чи не знаєте ви, що ви Божий храм, і Дух Божий у вас пробуває?

Пс 137:2 Вклоняюсь до храму святого Твого, і славлю ймення Твоє...

Цитата

Я багато раз стикалась з такими ситуаціями, де знайомі казали, "я в Бога вірю, але до церкви не ходжу, нашо мені лишній раз ноги бити,якшо я і дома помолюсь".

Я теж не згідна із даним твердженням. Добре коли людина має таку віру в серці, але просто сказати " я вірю" мені здається мало. Храм Божий потрібно відвідувати і приймати Дари Божі також потрібно, проповідь священника теж важлива, можна багато чого почерпнути, але йти для галочки теж неварто "іду постою нехай бачуть, що я теж ходжу". В церкві думки і душа повинні бути із Богом (і не тільки в Храмі), а не яка в тої шуба, чоботи......
My Signature
Зображення

Не стримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить. І тоді щастя саме знайде тебе.
О.Хайям

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   innysja 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2009 - 15:25

Розкажу вам про себе!!! колись я ходила до церкви тільки по святах і не тому що так привикли - моя родина віруюча і мене так виховували але чомусь не йшла. Коли я була в 11 класі моя однокалсниця мене затянула з собою на церковний хор я довго вагалася але все-таки пішла!!! З того часу пройшло 8,5 років - і тепер церква для мене другий дім!!!! я не можу сказати що я з фанатизмом до всього відношуся, але коли з якоїсь причини я в недлію не пішла до церкви - в мене на душі пустота, цілий день таке відчуття що я щось не зробила!!!!! Я дуже рада Богу що він мене до себе покликав і кожного разу коли я співаю Службу мені легко на душі!!!!!
Так шо я вважаю що ви не ходите для людей, а в першу чергу для себе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Попробуйте і ви ніколи про це не пожалкуєте!!!!!!!! :unknw:
My Signature
Зображення
Зображення
  • 13
  • Back To Top

Користувач поза мережею   КМР 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2009 - 15:29

Одна із заповідей - ПАМ'ЯТАЙ ДЕНЬ СВЯТИЙ СВЯТКУВАТИ, це означає не пити і їсти а піти до церкви. І в неділю раз на тиждень 1 годину, думаю, віддати Богу повністю, не є великою працею, а обов'язком кожного!
My Signature
Якщо падати, то тільки в чиїсь обійми!
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мартин 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2009 - 15:30

Дозволю собі нагадати всім, що крім Божих Заповідей, існують ще Церковні:

1. Установлені свята святкувати.
2. У неділі і свята брати участь у святій Літургії.
3. Установлені пости постити.
4. Кожного року, бодай раз, у пасхальному часі, сповідатися і причащатися.
5. У заборонені часи весіль і забав не справляти.
6. Злих книжок і часописів не читати.

Зверніть увагу на п. 2 - сказано не просто ходити до Церкви, а БРАТИ УЧАСТЬ!

І взагалі, почитайте наприклад тут:
Прихований текст

Повідомлення відредаговано Татіка: 15 December 2009 - 11:47

My Signature
Бог є любов, і хто перебуває в любові, той перебуває в Бозі, і Бог перебуває в ньому. (1 Ів. 4:16)
There are two ways to live: you can live as if nothing is a miracle; you can live as if everything is a miracle. (Albert Einstein)
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галюсінька 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2009 - 15:39

Текст для размышления
«А тебя, почему же не видно было сегодня у службы Божией?» - спрашивают добрые люди другого христианина, который иногда по целым месяцам не заглядывает в Божию церковь.

«Да как вам сказать? - отвечает он - некогда, все-дела не пускают, - уж дома помолюсь. Господь не взыщет...» И он работает, не зная праздников Божиих, работает, как раб купленный, и все же у него не спорится ничего: на его трудах, видимо, нет Божия благословения! А сколько таких, которые и в церковь не идут, и дела свои не делают, или, что еще хуже: люди в храм Божий, а они - в корчемницу! Будет ли на их трудах почивать Божие благословение?

Ищите, сказал Спаситель, прежде всего царствия Божия и правды его. И сия вся приложатся вам (Мф. 6,33). Исполните прежде заповедь Божию - почтите праздник Божий молитвою во храме, а о житейском на этот день отложите попечение: этот день не ваш, а Божий, - Богу его и отдайте. Бог знает ваши нужды, ваши земные дела и заботы, и поверьте: Он благословит вас за исполнение Его заповеди добрым успехом в делах ваших.

В «Прологе» (9 июля) есть такой рассказ: были два соседа - оба портные; у одного было много детей, да отец и мать - старики, и он без нужды кормил все семейство ремеслом своим, причем непременно каждый день и в церковь ходил. Сосед был искуснее его в работе и работал неустанно, даже в воскресные дни, а в церковь вовсе не ходил. Однако же и одного себя не мог прокормить.

И вот позавидовал этот последний первому, и однажды говорит ему с досадою: «И откуда это у тебя все берется? Я работаю больше тебя, а живу как нищий...» Тот отвечал ему: «Я хожу каждый день в церковь и каждый раз нахожу на дороге по золотому. Вот понемногу я и разбогател. Хочешь-я буду заходить за тобой, и что найдем - будем делить пополам?» Сосед охотно согласился и стал ходить с ним в церковь.

И Бог благословил его за это, и он скоро разбогател. Тогда говорит ему добрый сосед: «Видишь ли, братец, как полезно ходить в церковь Божию? Но поверь мне: никогда никакого золота я не находил на дороге, а ходил в храм Божий просто потому, что ведь сам Бог обещал: ищите прежде Царствия Небесного, а все прочее вам приложится. Сам видишь, -я не солгал: и тебе Бог приложил за твое усердие к храму Божьему».

«Дома помолюсь», - говоришь ты. А знаешь ли, брат, что одно «Господи помилуй», произнесенное в церкви с собором верующих, стоит целой сотни земных поклонов твоей домашней молитвы? Церковь постановила в праздники быть в храме Божием, и надобно Ее слушаться, а не мудрствовать по-своему: «дома помолюсь». Да еще и надобно сказать: правду ли ты говоришь, что помолишься?

«Господь не взыщет», - говоришь ты. А знаешь ли, чьи слова повторяешь? Это ведь слова того нечестивца, о котором говорит Царь Давид в псалме 9-м: чегоради прогнева нечестивый бога? рече бо в сердце своем: не взыщет (Пс. 9, 34). Но что на сие говорит Божественный Давид! А сокруши, Господи, мышцу грешному и лукавому: взыщется грех его и не обрящется (ст. 36.). Т. е. так сокруши, чтобы потом искать и не найти его нечестия. А ты говоришь - «Не взыщется»! Но знаешь ли, что вот за эту твою беспечность, за то, что ты прикрываешь свою леность якобы надеждою на Божие милосердие, Бог и взыщет с тебя, и строго взыщет грех твоего нерадения ко храму Божию, к службе церковной!

Послушай, вот что рассказал один благочестивый воин о своем хорошем знакомом купце. Это был человек добрый, рад, бывало, бедному последнюю копейку отдать. Но не любил он ходить в церковь, хотя был и очень набожный человек. «Все равно, - так рассуждал он, - дома ли помолиться, или в церкви, - Бог-то один. Во время службы что-нибудь поделаю, а вечером, перед сном и помолюсь получше».

И идет, бывало, во время службы, летом - в поле, посмотреть посевы и хлеба, а зимою - кое-что по дому делает. Раз на Петров день он пошел в поле, а уж отзвонили к всенощной. Вечер был прекрасный, как вдруг из-за леса надвинулась черная туча, полил дождь, грянул страшный гром, и молния сверкнула в двух шагах от купца... На сей раз Бог помиловал его: он остался невредим. В другой раз во время обедни, в праздник Воздвижения Креста Господня, он забрел в лесную сторожку, и едва успел затворить за собою дверь, как за ним в сенях рухнул потолок... И тут Господь сохранил его. Но он не вразумился и по-прежнему не ходил в церковь, хотя приятель его часто к тому уговаривал.

Наконец, Господь наставил его на истинный путь. Наступил праздник Святой Троицы. Он был в городе, где получил из банка свои трудовые денежки, чтобы переложить их в другой банк. Заблаговестили ко всенощной, а купец решил поехать домой. Знакомые его уговаривали: «Куда ты поедешь? Завтра праздник большой, сходил бы в церковь, помолился, спешить некуда». Но он не послушался: «Дома, - говорит, - помолюсь, а по холодку то лучше ехать». И поехал. Едет и поет божественное. Между тем небо покрылось облаками, пошел дождь, стало темнеть. Въехал он в лес, вдруг кто-то ухватил его лошадь и закричал: «Стой!» От испуга он не мог и пошевельнуться. На-него набросилось несколько человек, стащили с телеги, а что дальше было - он ничего не помнит. Очнулся и видит, уж светло, - утро наступило. Лошади нет, сам раздет, местами по телу течет кровь, не может и пальцем шевельнуть, и чувствует, что его начинает трясти лихорадка.

Вот тут то он и обратился к Богу с горячею молитвою покаянною: «Господи! Грешник я - не посещал святого Твоего жилища, прости мне, милосердный Отец, не дай умереть как псу! Буду, непременно буду ходить в церковь!» После этой молитвы опять он потерял память, и очнулся уже в доме своего приятеля, который нашел его случайно в этот день и привез домой. Полгода прохворал купец, но ни разу не возроптал на Господа Бога, все молился и говорил: «Я этого стою: слава Тебе, Господи!». А выздоровел, - стал усердно в церковь ходить: пойдет еще до благовеста, а выйдет последним. Стоит - молится, а у самого слезы так и льются.

Прошел год, настал опять Троицын день. Пошел купец ко всенощной и усердно молился со слезами, чтобы Господь пристроил его куда-нибудь: не все же на чужом хлебе жить. Приходит от всенощной - подают ему письмо. И от кого бы, думаете, это письмо было? От того, кто ограбил его год тому назад и оставил без куска хлеба! И пишет ему этот недобрый человек, что его совесть замучила, что он не может больше держать у себя его денег и желает их возвратить сполна хозяину... Прочитал купец письмо, заплакал, упал на колени перед образом Христовым и стал молиться. Деньги были ему возвращены, и он поправил свои дела. Нужно ли говорить, что после такой милости Божией он стал еще усерднее к церкви Божией, к службе церковной?

Ходите, други, чаще во храм Божий, особенно в праздники: храм Божий - источник благословений Божиих, - благословений небесных и земных!

Делайте выводы
My Signature
Спойлер
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Премудрість 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2009 - 16:55

Я теж вважаю,що треба ходити до церкви,це потрібно кожному віруючому,це як "хліб насущний дай нам днесь",думаю тут ідеться не стільки про фізичний хліб,як про духовний,Слово Боже.Хоча теж досить довго була не практикуючою,ходила в церкву на свята.А зараз з двома дітками маленькими дуже не наїздишся,бо церква в яку ми ходимо досить далеко,тож заміняю собі радіом "Еммануїл" :unknw:

Повідомлення відредаговано Премудрість: 14 December 2009 - 18:03

My Signature
Ісус Христос дарує спасіння кожному, хто увірує у Нього і прийме Його своїм Господом і Спасителем!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Soveniatko 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2009 - 17:54

Спробую я висловити думку іншої сторони, так як якийсь час була непрактикуючою. Почну з того, шо моя бабуля дуже віруюча, постійно таскала мене до церкви, я ше в дитинстві пару раз перечитувала біблію, багато роздумувала над нею, знала молитви і все як положено. Але коли подорослішала в мене відпало бажання ходити до церкви, тому що обурювало лицемірство і показуха з якою люди це роблять. та ж бабуля, яка годинами молиця, через пару хвилин може почати клясти сусідку, бо та з балкону трусить шось на голову, а улюбленим заняттям є обговорення з подружками хто, де, коли, як, з ким і в чому. Мені здавалось, що одне має виключати інше, шо така поведінка зводить до нуля користь від молитв і читання письма. Але бабуля це ж не є вийняток, так роблять практично усі. Мене вбивала присутність на службі "жіночок" які, таке враження, що полінувались перевдягнутись з "нічної зміни"
Чоловіки які від нудьги розглядають попки попередустоячих, ну і так далі...Сповідь для мене була незрозумілою. Тобто я можу зробити все, що вздумаєця, достатньо завра прийти і "покаятися", проговоривши три рази "Богородицю" ???? Я знову біла і пухнаста і можу зробити ше шось, головне потім все не забути.Як я можу сповідатися священнику, який грішить, можливо, побільше мого... яке він має моральне право мене вчити??? Якщо вже я захочу в чомусь розкаятись, то хай це залишиться між мною і Богом. Якщо ше пригадати всю історію Церкви з її грішками, типу інквізиції , полювання на відьом, хрестові походи і ін., глянути на чому їздть наші священники і як вони дотримуються заповідей, то бажання відвідувати церкву стає ще меньше.
Мені здавалось, шо цей "цирк" має Бога більше ображати ніж восхваляти.
Але все змінилось, коли ми надумали з чоловіком одружитись. Вінчання було для нас обох обов"язковим.
І ми пішли на науку. Тут моя думка трохи змінилась і погляди свої я переглянула. А ше основний і беззаперечний аргумент - сама служба. Коли заходиш до церки, а особливо до старої, ти відчуваєш таку неймовірну енергетику, якої ніде більше не отрмаєш (шось схоже було на майдані, на концертах , на футболі...але заряджена вона зовсім іншим )). А люди всі слабкі, їм властиво помилятись, кожен буде відповідати за свою поведінку... І церква нас робить кращими, їхоч ненадовго, хоч не сильно, але після служби справді відчуття неймовірні і даремно вони не проходять, щось лишаєця.
Хоч зара я знову рідко ходжу до церкви, тому що часто знаходиться море причин,але я принаймні про це жалкую і сподіваюсь виправитись.

Нагороди:

переглянути всі
  • 7
  • Back To Top

Користувач поза мережею   попелюшка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2009 - 18:07

я вважаю що до церкви потрібно ідти коли є в цьому духовна потреба.у мене вона також не завжди співпадає з тими днями коли іде служба. якщо чесно то великий натовп мене навпаки відволікає від молитви, тому ходжу до церкви не часто. особисто я вважаю що ніяка людина не може визначати ступінь віри іншої крім неї самої і Бога!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Asta la vista 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2009 - 18:33

Я також не можу похвалитись постійним відвідуванням церкви, бо часто жіночки не слухають службу Божу, а обговорюють проблеми сьогодення, а це дуже відволікає.

Я для себе знайшла мотивацію ходіння на службу Божу: треба присвятити службу за душу у читилищі(вибираєш когось з померлих близьких і ніби за цю душу йдеш до церкви). Кажуть,що їм від цього стає легше там на небі. :8_2_103:
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   juliab 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2009 - 21:33

Я також ходжу не часто і дуже - дуже про це жалкую. Завжди чомусь знаходжу повно причин, щоб не йти. Але коли іду, то обов"язково беру малюка і слухаєм разом кожне слово, там особлива енергетика і так спокійно... Після цього починаю задумуватись над своїми вчинками, часто не зовсім правильними і тоді приходить бажання щось виправити. І малюк стає спокійніший після служби(у нашій церкві всіх маленьких діток священник причащає ), він вже навчився хреститися і знає декілька молитов. Напевно, нам дорослим треба подавати хороший приклад своїм діткам і самим ставати віруючими по справжньому "практикуючими".
My Signature
Спойлер

• 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кохавит 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 14 December 2009 - 21:39

я бы ходила с удовольствием в церковь,но по состоянию здоровья не могу, меня оттуда выносят (в прямом смысле этого слова) на руках. Так что можете называть непрактикующей верующей. Но по-другому я не могу
My Signature
Зображення

У щасливої жінки 2 імені - КОХАНА та МАМА
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   інночка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2009 - 23:43

в Бога вірю але до церкви нехожу точніше до священиків тому що вони ходять як на роботу, тому ми з чоловіком їздимо в Гошів до монахів і теж не на службу тому що неможу вистояти робиться погано, може після родів зможу вистояти без проблем ну так надіюсь
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   NatalkaPo 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2009 - 23:48

Перегляд повідомленняKtara (14.12.2009, 21:39) писав:

я бы ходила с удовольствием в церковь,но по состоянию здоровья не могу, меня оттуда выносят (в прямом смысле этого слова) на руках. Так что можете называть непрактикующей верующей. Но по-другому я не могу

Якщо людина не може ходити в церкву по стану здоров'я, це не означає, що людина не практикуюча віруюча. Серед таких людей є багато хороших християн. А Бог бачить серця.
Інше діло, коли людина може піти і їй нічого не заважає, наприклад, вона в цей день вільна, і замість того, щоб піти в церкву, вона вирішила подивитись серіал, піти на базар за покупками, поїхати на шашлики і т.д.

------------------------------------------
Людині потрібна і Церква, і спільна молитва, і повчання. Помічали, як в печі лежить вугілля і горить? Якщо взяти і вийняти вуглинку, вона за короткий час зотліє і догасне, і більше не виділятиме тепла. Але, коли вуглинки вкупі - вони довго горять і можуть виділяти достатньо тепла.
Так само з людьми. Поодинці ми швидко згасаємо, нам важче боротись зі спокусами, нас штурмують різні сумніви, наша віра стає слабкою...
А коли ми постійно ходимо до церкви - ми постійно наповнені благодаттю, Божою любов'ю, добротою, сильною вірою.
Зрозуміло, що в церкву іноді ходять люди, які розглядають чиїсь лахи, комусь перемивають кістки, або милуються попками і т.д. - такі люди не повинні нас ображати. Звичайно ж, такі люди можуть нас засмучувати, бо вони духовно бідні і цього не помічають, але за своє життя вони самі будуть давати за себе відповідь перед Богом, а не ми за них. Ми ж повинні слідкувати за своїм життям. І в церкву ми ходимо для наповнення своєї душі. А такі "неправильні" люди завжди є. Не засуджуйте їх, тому що ми самі далеко не досконалі, і часто можемо помилятися.

P.S.
І ще, мені подобається фраза однієї людини: "Якби ми були досконалими і ЗАВЖДИ правильно чинили би, то не потрібно було би Ісусу приходити на цю землю і вмирати за наші гріхи."
My Signature
Спойлер
  • 9
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Холєрка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 December 2009 - 11:03

Дякую за щирі і правдиві відповіді, але хочу, щоб кожен знав як важлива сповідь і причастя! Одного разу я прийшла на сповідь після перерви в 3 місяці, і кажу це священнику, а він мені у відповідь: "Скажи, рідненька, невже ти не купаєшся на протчзі трьох місяців?" Якажу, що ні, взагалі кожен день, а він тоді: " Дитино, душа твоя теж хоче купатись як найчастіше, і приймай І сусика, він дуже допомагає"

І ще був випадок, жила дівчина одна і мала друзів у школі, які ходили до церкви, а вона з них глузувала, вони ж нагадували їй про страшний суд, а вона казала, що буде ходити до церкви, як буде мати 50 років. Але так сталось, що наступного дня її збила машина.От вам і іронія, як ви думаєте, куди потрапила та, нещасна, душенька?
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Романівна 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 December 2009 - 14:03

я непрактикуюча. бо не можу слухати в церкві плітки за спиною і те, як священик агітує, за кого голосувати, або на сповіді питає чи брала грішне тіло в рот - вибачайте на слові, але так і було. думаю, в схожій ситуації щирий іспит совісті нічим не гірший такої "сповіді". а бог є всюди і найголовніше мати його в серці

Нагороди:

переглянути всі
  • 6
  • Back To Top

Користувач поза мережею   irma 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 24 December 2009 - 14:47

Я хочу розповісти про одне інтерв'ю, яке недавно прочитала. Запитують у московської стриптизерки, чи їй не соромно оголятися перед сотнями людей і т.д. А вона каже, що за гроші вона не тільки танцює гола, ще й інші послуги надає.І що вона ще пару років потанцює поки молода, потім вийде за якогось старого папіка заміж, він їй дасть багато грошей-стриптизерка відкриє благодійний фонд, побудує на території маєтку церкву і Бог її простить. Не знаю,як вам, але мені здається, що це лицемірство! Бога треба мати в серці і жити за законами Божими, в першу чергу!
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Barbarris Vulgais 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 December 2009 - 14:52

Перегляд повідомленняLovejolli (15.12.2009, 11:03) писав:

І ще був випадок, жила дівчина одна і мала друзів у школі, які ходили до церкви, а вона з них глузувала, вони ж нагадували їй про страшний суд, а вона казала, що буде ходити до церкви, як буде мати 50 років. Але так сталось, що наступного дня її збила машина.От вам і іронія, як ви думаєте, куди потрапила та, нещасна, душенька?

Не відповідала би, але обурило. Ви що в церкві? :15_1_55: Для чого ця проповідь? Якщо Бог захоче вас мати поруч, то для нього не буде мати значення скільки ви "практикуєте"...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Катрусик 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 December 2009 - 15:06

Хочу сказати одне- віра без діл мертва. Коли ми говоримо, що віримо в Бога, задаймо собі запитання - в чому проявляється ця віра?
  • 4
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 9 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 13 November 19 )

• З днем народження
    milanis 
    - Вік: 42

Перекладач онлайн