Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: З чого почати? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

ЗображенняПризовий фотоконкурс "Братики-сестрички.."

#Теплий Осінній Щоденник
Парад Осінніх аватарів

Увага! Деякі зміни в роботі форуму.
Зміни в особовому складі. Адміністратор : ❤❤❤ у відпустці, виконує обов'язки головного адміна: Цинічна бандерівка.
З 15 жовтня всі теми Спільної покупки безоплатні.
Найближчим часом буде оновлено модераторський склад.

• 19 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

З чого почати? Перелік необхідних аналізів Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 19 June 2007 - 16:23

Сдача анализов – первый шаг, как для беременных, так и для планирующих беременность женщин. В процессе планирования беременности должны принимать участия оба родителя и приступить к нему необходимо за 3-4 месяца до зачатия.

Планирующим начать обследование лучше всего с выявления группы крови и резус-фактора. Знание последнего дает возможность определить степень риска возникновения резус-конфликта. Это может произойти, если у будущей мамы отрицательный резус-фактор, а у отца – положительный. В этом случае пациентке необходимо сдать кровь на антитела к резус-фактору. Это делается для того, чтобы определить наличие в крови женщины определенных антител, которые могут повлечь иммунные осложнения при вынашивании резус-отрицательной женщины резус-положительного плода. В качестве защиты от подобного рода осложнений женщине вводится антирезус-гамма-глобулин.

Следующий шаг – сдача анализов на ВИЧ, гепатит В иС, инфекционные и вирусные заболевания, т.к. невылеченные инфекции являются одним из факторов риска выкидыша. Даже такие, на первый взгляд, безобидные болезни как гарднереллез или кандидоз могут негативно сказаться на вынашивании беременности.

Также необходимо пройти генетическое обследование и оценить свой иммунный и интерфероновый статус, т.к. это тоже сказывается на течении беременности.
Необходимые анализы

Итак, до беременности будущим родителям необходимо сдать следующие анализы:

• Анализ крови для опреления группы крови и резус-фактора
• Анализы на наличие инфекционных заболеваний (хламидиоз, микоплазмоз, уреаплазмоз, герпес, вирус паппиломы человека, цитомегаловирус и пр.)
• Анализ для определения антител к вирусам.
• Бактериологический посев
• Гормональное обследование

Спойлер

My Signature
У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії"
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • 6
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Яблучко 

• Божевільна матуся
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 19 June 2007 - 17:29

можливо це і неправильно, але ми з чоловіком ніяких аналізів та щеплень не робили, але не вживали спиртного та ліків коли планували.
My Signature
Зображення

- Ви хто?
- Добра фея
- А чому з сокирою?
-Та настрій щось не дуже
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Настёна 

• Дашулькина мамулька
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 19 June 2007 - 23:07

Добавлю:

Посетите терапевта, чтобы определить общее состояние здоровья, стоматолога (многие инфекции, способные нарушить нормальный ход беременности, проникают в организм из пораженных кариесом зубов).

Общий анализ мочи (утренняя порция собирается полностью).

Пройдите осмотр у гинеколога, сделайте кольпоскопию. Эта процедура практически безболезненная; она позволит выявить патологию шейки матки.

УЗИ органов малого таза. Позволяет исключить миому матки, полип эндометрия, эндометриоз и другие заболевания.

Гемостазиограмма, коагулограмма — этот анализ показывает свертываемость крови. От состояния свертывающей системы зависит приток крови и обеспечение питательными веществами и кислородом плода. Врожденные, исходные нарушения лучше выявить и скорректировать заранее.

Определение волчаночного антикоагулянта, антител к хорионическому гонадотропину, антител к фосфолипидам позволит выявить факторы риска раннего невынашивания беременности. Еще до зачатия надо знать, нет ли поводов для опасений с этой стороны, а если есть — принимать меры.
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлія 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 October 2007 - 09:57

Перегляд повідомленняЯблучко (19.6.2007, 18:29) писав:

можливо це і неправильно, але ми з чоловіком ніяких аналізів та щеплень не робили, але не вживали спиртного та ліків коли планували.

Знаєш, ми теж не здавали. Досить того, що як вагітна з тебе кров цідять при кожному зручному приводі (добре, що хоч з вени тільки 2 рази).
Раніше взагалі нічого такого не робили. Як правило, аналізи і перевірки пара робить вже тоді, коли не виходить зачати дитину.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іруся 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 09 July 2008 - 07:27

Я, ще додам, можливо десь повторюся.
- Цитологический мазок из влагалища;
- Общий анализ микрофлоры влагалища;
- Обследование, позволяющее определить снижение функции яичников;
- Выявление истмико-цервикальной недостаточности (ИЦН), часто встречается у женщин, которые перенесли аборт. Чтобы предупредить выкидыш, делают рентгеновское обследование матки и определяют ширину истмуса(перешеек, соединяющий шейку и тело матки);
- Выявление пороков развития матки, мешающих донашиванию плода;
- Исследования на инфекции мочеполовых путей обоих партнеров;
- Тест на СПИД;
- Консультация у генетика;
- Развернутый анализ крови;
- Совместимость резус-факторов родителей;
- Биохимический анализ крови;
- Анализ на обнаружение гиперандрогении или избытка мужских гормонов;
- Верикозное расширение вен;
- Аллергия;
- Состояние зубов;
- Обследование на токсоплазмоз.
Ціль всіх обслідувань і аналізів - необхідність переконатися в доброму стані вашого організму, а якщо підтвердяться які-небудь діагнози провести повноцінне лікування за допомогою спеціалістів.
І звичайно, відмовитися від вживання алкоголю і куріння.
:15_1_55: :cray:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mania4ka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 July 2008 - 09:35

Перегляд повідомленняЮлія (23.10.2007, 10:57) писав:

Знаєш, ми теж не здавали. Досить того, що як вагітна з тебе кров цідять при кожному зручному приводі (добре, що хоч з вени тільки 2 рази).

Якраз зібралась пройти всі ті аналізи. Я взагалі кров з вени ніколи не здавала і мені здається, що я вмру прямо за процедурою... :15_1_55:
My Signature
Спойлер

Чоловік завжди повинен говорити жінці всього три слова – Люблю! Куплю! Поїдемо!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Teтянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 July 2008 - 09:52

Перегляд повідомленняmania4ka (9.7.2008, 10:35) писав:

Якраз зібралась пройти всі ті аналізи. Я взагалі кров з вени ніколи не здавала і мені здається, що я вмру прямо за процедурою... :cray:

Не вмреш,бо її зовсім трошки беруть,максимум 10 кубиків. :D А якщо від страху свідомість збираєшся втрачати, то попередь медперсонал,щоб приготували "парфум"-нашатир :15_1_55:
За останню вагітність з моїх вен стільки крові вицідили,що можу вважатися почесним донором :D
My Signature
Зображення

Щастя - це талант цінувати те, що в тебе є, а не те, чого в тебе немає.
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 July 2008 - 10:25

Перегляд повідомленняТетянка (9.7.2008, 10:52) писав:

Не вмреш,бо її зовсім трошки беруть,максимум 10 кубиків. :D А якщо від страху свідомість збираєшся втрачати, то попередь медперсонал,щоб приготували "парфум"-нашатир :15_1_55:
За останню вагітність з моїх вен стільки крові вицідили,що можу вважатися почесним донором :D

Який жах! Та я не те що боюсь кров брати, просто як згадаю, як мені навіть з пальця беруть- кров вічно не хоче текти і мені так її виціджують, що потім палець синій... :cray:
My Signature
Спойлер

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 09 July 2008 - 12:58

mania4ka, , просто не дивись туди, на саму процедуру, думай про якісь нагальні справи.
Я взагалі перед тим ніяких аналізів не здавала (це перед першою вагітністю), просто намагалися з чоловіком вести якомога здоровіший спосіб життя, багато гуляли, він мене кормив всякими природніми вітамінчиками, чавив мені морквяний сік, бо я ж мама наших спільних діток (да, така ностальгія пробила за тими часами). А перед другою вагітністю взагалі ... ніц, вона у нас була трішки непланована. Зато зараз стільки вже наздавалася, аж в очах рябить.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксюнка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 July 2008 - 16:23

Дівчата, а коли беруть повторний мазок на цитологію?
My Signature
Зображення

Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її вічно живу і нову і мову її солов'їну. В. Сосюра

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2008 - 13:35

Дівчата, скажіть чесно, хто з вас здавав аналізи перед тим як зачати дитину? Чи так це необхідно, якщо нічого не турбує?
My Signature
Спойлер

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Rusja 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 05 September 2008 - 13:43

Я здавала....але насправді так просто співпало, я давно хотіла перевіритись, пройшла, такий собі медогляд, а мені і кажуть - здорова ,тільки народжувати, а я думаю - чому б і ні...якщо чесно, то це не обов"язково - скільки жінок про свою вагітність дізнаються несподівано...думаю, якщо організм жінки здатен "завагітніти", то може і виносити дитинку!!!!!!! ... :i_am_so_happy:
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Настюша 

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2008 - 13:49

Перегляд повідомленняmania4ka (5.9.2008, 14:35) писав:

Дівчата, скажіть чесно, хто з вас здавав аналізи перед тим як зачати дитину? Чи так це необхідно, якщо нічого не турбує?

А для чого себе мурдувати? Ітак потім під час вагітності будеш все здавати повторно :D
Хіба як маєш якісь хронічні болячки.
My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2008 - 13:55

Перегляд повідомленняНастюша (5.9.2008, 14:49) писав:

А для чого себе мурдувати? Ітак потім під час вагітності будеш все здавати повторно :D

Та не маю, крім грипу і один раз молочниці нічим не хворіла. А вітаміни і фолієву кислоту треба приймати перед вагітністю? І в якому вигляді і дозах? Чи то треба в лікаря питатись? :i_am_so_happy:
My Signature
Спойлер

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Julian 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2008 - 13:59

Перегляд повідомленняНастюша (5.9.2008, 14:49) писав:

Це не правельна думка, тому що, якщо вагітність планована то потрібно перед нею пройти обстеження обом (чоловікові і дружині), для того щоб потім небуло ніяких ускладнень.Допустим найпоширеніше серед жінок є молочниця, яку можна вилікувати до вагітності а не під час вагіиності. Я вже неговорю про інші інфекції.Тому варто сходити на обстеження.
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2008 - 14:00

mania4ka, бачу ви вже щось та й плануєте.... ;)
Я здавала аналізи ще в лютому, а планували починати планування дитинки на листопад. Я пішла до гінеколога і попросила дати скерування на різні аналізи (ВІЛ, гепатит і т.д.), оскільки деякі хвороби вимагають тривалого лікування + якщо немає якоїсь прививки і треба доробити, то як мінімум 3 місяці після неї бажано не вагітніти. Також відвідала стоматолога, полікувати все, що треба, зробила ЕХО серця (в мене пролапс), зробила УЗД внутрішніх органів і грудей (лікар послала, бо 3 розмір, всяке може бути), за 3 місяці до вагітності почала приймати вітаміни, чоловіка змусила відмовитись від кави (сама не п"ю) та будь-якого спиртного (він не курить). Знаю, що виглядає то всьо маніакально, але я хотіла впевнитись, що все в мене добре і що я зможу виносити дитинку.
My Signature
Зображення

Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її вічно живу і нову і мову її солов'їну. В. Сосюра

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2008 - 14:03

Перегляд повідомленняmania4ka (5.9.2008, 14:35) писав:

я перд вагітністю лише пройшла плановий огляд у гінеколога із здачею тривіальних мазків. правда, почала приймати за 2 міс. фолієву кислоту- хотіла приймати за 3 , але завагітніла.
а от мій брат з дружиною для себе вирішили перед вагітністю здати усі аналізи- все гаразд і зараз вони вже теж чекають лялю

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2008 - 14:11

Мого чоловіка волокти на аналізи- то марна справа, мало того що він не має часу, так ще й не захоче. Та за нього ніби нема за що хвилюватись: не курить, не п"є, кави ніколи не пив, за свої 26 років хворів хіба на "асфальтну хворобу" :D (зв"язки рвав, кості ламав...)
My Signature
Спойлер

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 05 September 2008 - 14:15

чесно відповідаю: оглядів не проходила,аналізи не здавала.але боролася з керівництвом, щоб краснуху не вкололи :)

щиро кажучи, якби я здала всі аналізи, які перелічені в цій темі, думаю лікування болячок (які до того не турбували) зайняло б купу часу і явно було б не до вагітності.

в штатах(я перебувала там з 6 місяців вагітності) у мене тільки 1 раз взяли кров з вени і 2 рази з пальця. я дійсно не розумію для чого у нас стільки аналізів для всіх, незалежно від їх стану та протікання вагітності:(

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2008 - 14:20

mania4ka, єдине, що вам залишається в такому випадку - волочити чоловіка чимшвидше в ліжко і виставляти в своєму підписі лінієчку а-ля "Нашому пузіку.......". :D
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 19 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Stasuk_Nata світлина

Stasuk_Nata  23.10 буде 8років як я на Малечі))

13 Oct 2018 22:59

Цинічна бандерівка світлина
трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (2)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Санджана світлина

Санджана  Люди схожі на книжки. Одних, почав читати, відкидаєш у сторону..... В інших - потопаєш і розчиняєшся.. Одні чомусь ніколи не затримуються в твоїй бібліотеці. А інші ніколи не покинуть твоє серце....

26 Aug 2018 13:26

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (1)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 20 October 18 )

Перекладач онлайн