Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Гормональний контроль під час ЕКЗ - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Гормональний контроль під час ЕКЗ Оцінка: ***** 1 Голосів

Опитування: Як Ви відноситеся до контролю гормонів (прогестерон, естрадіол) та д-димеру під час протоколу ЕКЗ (37 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

Чи контролюєте (плануєте контролювати) гормони під час протоколу ЕКЗ

1. так, контролюю (планую) (18 голосів [48.65%])

Відсоток голосів: 48.65%

2. хотілося б контролювати, але незнаю як і коли (18 голосів [48.65%])

Відсоток голосів: 48.65%

3. ні, не контролюю (не планую) (0 голосів [0.00%])

Відсоток голосів: 0.00%

4. вважаю недоцільним, бо лікар не призначив, а я йому довіряю (1 голосів [2.70%])

Відсоток голосів: 2.70%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   julinchik 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 03 January 2015 - 17:45

Привіт всім! Думки створити таку темку в моїй голові поселилися вже давно. Але все з початку. Вперше, коли я потрапила в репродуктивну клініку, то довірилася лікареві цілком і повністю, нажаль нічого не вийшло. Відразу було прийнято рішення міняти клініку, причиною для такого рішення стало те, що на тому етапі після невдачі лікар не запропонував мені нічого (не шукали причини невдачі, не плнувалося дообстеження), а просто рекомендували пробувати далі. Наступним моїм пунктом була клініка закордоном і там я була дуже здивована кардинально іншим підходом до процесу ЕКЗ (більш детально про це можна прочитати в моєму щоденнику). І от, що найбільше мене зацікавило це моніторинг гормонів після підсадки і корекція гормональної підтримки, також значну роль відводять контролю д-димеру (показник показує згущення крові, яке підвищується через високий рівень естрадіолу в крові). Його важлива роль в протоколах ЕКЗ теж вже давно доведена.
Проте, чомусь жодна клініка в Україні "не заморочується" моніторингом гормонів, ще деякі лікарі рекомендують контроль д-димеру, але гормони ніхто. Зазвичай проводиться ембріотрансфер і на 14 днів гуляйте, ліки приймайте. І майже нікому не приходить в голову, що можливо в цей час ми можемо ще щось зробити для успішності процесу. Відмічу, що третій мій протокол був в українській клініці (через брак коштів на закордонну), але я сама проводжу гормональний моніторинг і корекцію підтримки, цього разу в нас вийшло, чекаємо першого УЗД і зустрічі з малюком або малюками...
Цікавлять Ваші думки, можливо, лосвід в цьому питанні.

My Signature
Спойлер

"Ви експресивна, імпульсивна, енергійна, справедлива і дуже прямолінійна. останнє в нас люди не дуже сприймають" - ось таку коротку характеристику дала мені одна з форумчанок і я згідна з нею на 200%.
  • Back To Top

Користувач поза мережею   allinav 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 03 January 2015 - 19:38

Юлінчик,думаю темка,що ти відкрила дуже потрібна і багатьом стане в пригоді.
А можеш більш детально написати про свій моніторинг: що і коли здаеш...,як корегуеш?
От я наприклад взагалі не здавала естрадіол та д-димер , а маю йти на екз..І тепер задумалась,а чому мені його не назначили здати ?
Напиши будь-ласка про все,чим можеш поділитись..

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 January 2015 - 19:53

allinav, я за весь час своїх походів і пошуків клініки здала стіль аналізів різноманітних, що і не знаю, як його все згрупувати. На рахунок д-димеру: враховуючи, що шляхом обстежень я знала, що проблем зі схильністю до тромбоутворення в мене немає, то д-димер я почала контролювати лише після підсадки. Чому він потрібен я вже частково писала вище, ліки, що ми отримуємо під час стимуляції і особливо естрогени (прогінова, дивігель) спричиняють згущення крові. Тому рекомендовано здати д-димер ще до підсадки, якщо він підвищений, то аспірин, клексан (чи будь-який інший низькомолекулярний гепарин), і посилене пиття рідини. Високий д-димер спричиняє згущення крові, погіршення кровопостачання матки, негативний вплив на імплантацію і в подальшому спричинятиме гіпоксію плода.
На рахунок контролю, то вперше рекомендовано здати прогестерон і естрадіол в день підсадки, далі на 4дпп, 9 дпп (вже разом і з ХЧГ), 14 дпп (також з ХЧГ), якщо результат позитивний, то контроль гормонів проводиться ще на 18дпп та 25 дпп (плюс мінус один день через вихідні в лабораторіях допускається). Далі ХЧГ можна не моніторити і готуватися до УЗД, а гормони по надобності (залежно що і як чи були зміни), якщо все відповідає нормі, то контролювати кожні 2-3 тижні і далі поступово зменшувати підтримку. ДО етапу зменшення підтримки я ще поки не дійшла)))

My Signature
Спойлер

"Ви експресивна, імпульсивна, енергійна, справедлива і дуже прямолінійна. останнє в нас люди не дуже сприймають" - ось таку коротку характеристику дала мені одна з форумчанок і я згідна з нею на 200%.
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ninel 5 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 January 2015 - 12:00

Julinchik дуже корисна темка, мені все це цікаво, так як після першої невдалої спроби я почала цікавитися всім і про все, що стосується ЕКО. Дякую тобі! Завтра буду робити гістеру, то буде нагода розпитати лікаря, бо після ваших коментарів в мене до нього є багато питань.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 January 2015 - 21:25

Перегляд повідомленняjulinchik (03 January 2015 - 19:53) писав:

allinav, я за весь час своїх походів і пошуків клініки здала стіль аналізів різноманітних, що і не знаю, як його все згрупувати. На рахунок д-димеру: враховуючи, що шляхом обстежень я знала, що проблем зі схильністю до тромбоутворення в мене немає, то д-димер я почала контролювати лише після підсадки. Чому він потрібен я вже частково писала вище, ліки, що ми отримуємо під час стимуляції і особливо естрогени (прогінова, дивігель) спричиняють згущення крові. Тому рекомендовано здати д-димер ще до підсадки, якщо він підвищений, то аспірин, клексан (чи будь-який інший низькомолекулярний гепарин), і посилене пиття рідини. Високий д-димер спричиняє згущення крові, погіршення кровопостачання матки, негативний вплив на імплантацію і в подальшому спричинятиме гіпоксію плода.
На рахунок контролю, то вперше рекомендовано здати прогестерон і естрадіол в день підсадки, далі на 4дпп, 9 дпп (вже разом і з ХЧГ), 14 дпп (також з ХЧГ), якщо результат позитивний, то контроль гормонів проводиться ще на 18дпп та 25 дпп (плюс мінус один день через вихідні в лабораторіях допускається). Далі ХЧГ можна не моніторити і готуватися до УЗД, а гормони по надобності (залежно що і як чи були зміни), якщо все відповідає нормі, то контролювати кожні 2-3 тижні і далі поступово зменшувати підтримку. ДО етапу зменшення підтримки я ще поки не дійшла)))

'julinchik,доброго вечора. А ви здавали прогестерон і естрадіол в день підсадки ? І в якій клініці робили?
Цікаво,чи мені назначать в день підсадки здавати ці аналізи?
Я коли минулого разу була на прийомі у лікаря, то напевно дістала її масоооою запитань і вона була злегка (мені так здалось) роздратована, не подобаеться їм це.......
Сказала,щоб я закрила інтернет,бо перечиталась його занадто...
А я просто дууууууууже хвилююсь,і хочу врахувати всі нюанси,які можна...

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 January 2015 - 22:04

allinav, я робила у Інтерсоно в Михайлишин, але всі призначення по гормонах я робила собі сама і підтримку в декілька раз від першого дня я збільшила собі сама, потім просто поставила її перед фактом, вона нічого мені не казала, бо розуміла, що я не зовсім "зелена". А те, що лікарі дратуються від розумних пацієгтів я знаю адже чим розумніший пацієнт тим важче ним маніпулювати. Звичайно моя мрія на 100% довіритися лікареві (і враховуючи, що я сама лікар, то мене страшенно дратують пацієнти, що нагугляться, а тоді йдуть в лікарню, я таких зазвичай посилаю лікуватися в гуглі), але так склалося моє життя, що я не вірю гінекологам, нікому.... Можливо, якби мені вчасно трапився хороший лікар, то не було б 15 лперацій і не потрібно було б ЕКЗ...
Справа в тому, що є пацієнти, які начитаються, повиривають з контексту інформацію, а тоді приходять і починають вчити лікаря, так робити не варто, бо нічого доброго з того не вийде, якщо людина далека від медицини і незнає процесів, то вона всерівно весь пазл з інформації в голові не складе.
Не намагайтеся показати лікареві, що ви страшенно розумна і начитана, просто будьте уважною на всіх етапах. Якщо ви вже готові до протоколу і починаєте, то:
1. контролюйте ріст фолікулів і обов'язково запитуйте про ендометрій на кожному УЗД під час стимуляції ( в цей час їжте грейпфрути хоча б один щодня, якщо ендометрій буде гірше рости, а це можливо при використанні стимулюючих препаратів,то в дні від пункції до підсадки можна вставляти вагінально віагру, 1табл ділите на 4 частини і кожні 6 год - випробувала на собі, раджу лише те, що робила сама)
2. пийте фолієву, вітаміни групи В, омегу3 ненасичені кислоти від першого дня стимуляції
3. після пункції і в подальшому вживати багато рідини, 3 літри за добу, але не кофеїновмістні напої, білкова їжа, морепродукти.
4. в день підсадки здайте д-димер, прогестерон і естрадіол.
5. далі контроль гормонів на 4дпп, 9дпп, 14дпп. На 4дпп здаєте естрадіол і прогестерон, д-димер лише якщо в першому аналізі був підвищений. На 9дпп здаєте прогестерон, естрадіол, ХЧГ, д-димер. Тут вже по ХЧГ буде зрозуміло, якщо він менше 5, то нажаль підтримку можна припиняти, все, що більше має шанси. Якщо на 9дпп хчг не вагітний, то я не бачу резону ще 5 днів приймати лікі, які по перше дуже дорогі, а по друге не принесуть ніякої користі організму - але це для загальної інформації, у вас ВСЕ БУДЕ ПОЗИТИВНО!!! І тоді на 14дпп ХЧГ, естрадіол, прогестерон і д-димер при потребі. З тих пір далі контроль по мірі необхідності (можливо раз в тиждень) Вам всерівно буде хотітися дивитися на те, як росте ХЧГ )))
От ніби і все. Успіху.

ще згадала: цікавтеся якістю ембріонів, як ростуть, як діляться, якщо будуть в кріо, то на якій стадії їх піддають кріо. І пам'ятайте, що немає "добрий", "слабенькій" і "нормальний". Класифікують ембріони по класифікаціі, де бласта має мати цифру і дві букви, а не добрий і поганий. Маєте право просити протокол культивування, в ідеалі з фотографією.

Повідомлення відредаговано julinchik: 04 January 2015 - 22:20

My Signature
Спойлер

• Back To Top

Користувач поза мережею   T@nya 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 05 January 2015 - 15:49

Привіт. Сьогодні зателефонувала в лабораторію запитала чи роблять ХГЧ. Отримала позитивну відповідь, але вони збирають до четверга і відправляють на Київ, а результат в суботу. Отже дівчина з тієї сторони порадила приходити у четвер. Це буде 13 дпп. А ще розмовляда сьогодні з лекарем, і так поміж слів сказала, що хочу здати аналіз скоріше, то вона змінила тон типу "навіщо! це нічого не змінить" роби тест кожного дня. Так піду в четвер зранку здам, щоб на суботу мати відповідь. Може мені ще якісь аналізи потрібні? Підкажіть.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 January 2015 - 16:24

T@nya, варто також здати прогестерон, якщо ХЧГ буде "вагітний", то по поогестерону побачимо чи достатня доза підтримки.

My Signature
Спойлер

• Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 January 2015 - 21:44

Перегляд повідомленняjulinchik (04 January 2015 - 22:04) писав:

<br>allinav, я робила у Інтерсоно в Михайлишин, але всі призначення по гормонах я робила собі сама і підтримку в декілька раз від першого дня я збільшила собі сама, потім просто поставила її перед фактом, вона нічого мені не казала, бо розуміла, що я не зовсім "зелена". А те, що лікарі дратуються від розумних пацієгтів я знаю адже чим розумніший пацієнт тим важче ним маніпулювати. Звичайно моя мрія на 100% довіритися лікареві (і враховуючи, що я сама лікар, то мене страшенно дратують пацієнти, що нагугляться, а тоді йдуть в лікарню, я таких зазвичай посилаю лікуватися в гуглі), але так склалося моє життя, що я не вірю гінекологам, нікому.... Можливо, якби мені вчасно трапився хороший лікар, то не було б 15 лперацій і не потрібно було б ЕКЗ...<br>Справа в тому, що є пацієнти, які начитаються, повиривають з контексту інформацію, а тоді приходять і починають вчити лікаря, так робити не варто, бо нічого доброго з того не вийде, якщо людина далека від медицини і незнає процесів, то вона всерівно весь пазл з інформації в голові не складе.<br>Не намагайтеся показати лікареві, що ви страшенно розумна і начитана, просто будьте уважною на всіх етапах. Якщо ви вже готові до протоколу і починаєте, то:<br>1. контролюйте ріст фолікулів і обов'язково запитуйте про ендометрій на кожному УЗД під час стимуляції ( в цей час їжте грейпфрути хоча б один щодня, якщо ендометрій буде гірше рости, а це можливо при використанні стимулюючих препаратів,то в дні від пункції до підсадки можна вставляти вагінально віагру, 1табл ділите на 4 частини і кожні 6 год - випробувала на собі, раджу лише те, що робила сама)<br>2. пийте фолієву, вітаміни групи В, омегу3 ненасичені кислоти від першого дня стимуляції<br>3. після пункції і в подальшому вживати багато рідини, 3 літри за добу, але не кофеїновмістні напої, білкова їжа, морепродукти.<br>4. в день підсадки здайте д-димер, прогестерон і естрадіол.<br>5. далі контроль гормонів на 4дпп, 9дпп, 14дпп. На 4дпп здаєте естрадіол і прогестерон, д-димер лише якщо в першому аналізі був підвищений. На 9дпп здаєте прогестерон, естрадіол, ХЧГ, д-димер. Тут вже по ХЧГ буде зрозуміло, якщо він менше 5, то нажаль підтримку можна припиняти, все, що більше має шанси. Якщо на 9дпп хчг не вагітний, то я не бачу резону ще 5 днів приймати лікі, які по перше дуже дорогі, а по друге не принесуть ніякої користі організму - але це для загальної інформації, у вас ВСЕ БУДЕ ПОЗИТИВНО!!! І тоді на 14дпп ХЧГ, естрадіол, прогестерон і д-димер при потребі. З тих пір далі контроль по мірі необхідності (можливо раз в тиждень) Вам всерівно буде хотітися дивитися на те, як росте ХЧГ )))<br>От ніби і все. Успіху.<br><br>ще згадала: цікавтеся якістю ембріонів, як ростуть, як діляться, якщо будуть в кріо, то на якій стадії їх піддають кріо. І пам'ятайте, що немає "добрий", "слабенькій" і "нормальний". Класифікують ембріони по класифікаціі, де бласта має мати цифру і дві букви, а не добрий і поганий. Маєте право просити протокол культивування, в ідеалі з фотографією.<br>
<br><br>'julinchik,доброго вечора. Дууууууууууже дякую вам за таку вичерпну відповідь. Але всерівно думаю ,що у мене будуть з"являтися питання ще.....Можна я буду звертатись до вас при потребі ?<div>Трошки маю уявлення про деякі процеси,бо за освітою теж медик (мед.сестра),але всеодно гінекологія - для мене темний ліс.. Тому не вважаю себе дуже розумною.Просто коли зважилась на еко,то стала перечитувати массу інформації,бо розучилась довіряти лікарям вже давно....І в свій час теж по незнанню і через "супурграмотних " лікарів наробила багато помилок і дві непотрібні операції..</div><div>Взавтра починаю стимуляцію..Вчора був перший день циклу,прогестерон- 0,56...Пояснили,що це добре,якийсь "низький старт",інформації про це не знайшла.. Прийдеться вірити на слово...</div><div>З Богом...Все буде ДОБРЕ....!</div>

Ще хотіла запитати...
Читала,що було б дуже добре і правильно з першого дня переносу ставити капсули утрожестану.. Він покращуе імплантацію ембріончика...Що ви думаете з цього приводу?
І якщо мені його не призначать чи могла б я сама собі його купити і ставити...? Можливо у вас е досвід його використання..

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   YAIRAM 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 January 2015 - 22:20

аllinav, не вздумай приймати ніяки препарати прогестерону від початку циклу. В тому числі " Утрожестан" не розумію хто може писати такі несенітниці.
Ти для того і знижувала прогестерон до 0, 56, щоб вдало розпочати стимуляцію. Це справді правдиво, що чим нижче прогестерон тим краще стимуляція.
Прогестерон відкриває імплантаційне вікно. І готує слизову матки до імплантаціі ембріонів.

Бажаю вдалого протоколу! Полосато - Пузатого!

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 January 2015 - 22:29

YAIRAM, так от я щось не розумію, адже allinav пише, що хоче ставити утрожестан від часу переносу (від дня підсадки), так він і так ставиться після переносу, взагалі від дня пункціі ставиться. Чи можливо вона має на учазі, що хоче саме утрожестан з усіх прогестеронових препаратів.

My Signature
Спойлер

• Back To Top

Користувач поза мережею   YAIRAM 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 January 2015 - 22:35

Я подумала, що з першого дня стимуляціі.

З першого дня протоколу. А це переносу.
Так після переносу пізно. Прогестерон потрібно починати вже після пункціі.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 January 2015 - 22:38

Перегляд повідомленняYAIRAM (06 January 2015 - 22:20) писав:

аllinav, не вздумай приймати ніяки препарати прогестерону від початку циклу. В тому числі " Утрожестан" не розумію хто може писати такі несенітниці.
Ти для того і знижувала прогестерон до 0, 56, щоб вдало розпочати стимуляцію. Це справді правдиво, що чим нижче прогестерон тим краще стимуляція.
Прогестерон відкриває імплантаційне вікно. І готує слизову матки до імплантаціі ембріонів.

Бажаю вдалого протоколу! Полосато - Пузатого!

'YAIRAM, доброї ночі..Ти мене не зрозуміла...Я питала про утрожестан з першого дня після переносу ембріанчика(ків)...А прогестерон я не понижала..Це мій чистий показник.

Повідомлення відредаговано allinav: 06 January 2015 - 22:44

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 January 2015 - 22:42

allinav, поясніть, що ви мали на увазі запитуючи за утрожестан. Прогестеронова підтримка починається від дня пункціі.

My Signature
Спойлер

• Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 January 2015 - 22:42

Перегляд повідомленняjulinchik (06 January 2015 - 22:29) писав:

YAIRAM, так от я щось не розумію, адже allinav пише, що хоче ставити утрожестан від часу переносу (від дня підсадки), так він і так ставиться після переносу, взагалі від дня пункціі ставиться. Чи можливо вона має на учазі, що хоче саме утрожестан з усіх прогестеронових препаратів.

julinchik', а якщо лікар,що мене веде не назначить мені після пункції утрожестан я можу самовільно його ставити? Що тобі назначали після пункції з прогестеронових препаратів, і який на твою думку кращий ?

Повідомлення відредаговано allinav: 06 January 2015 - 22:46

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 January 2015 - 22:46

Ну так я і не зрозуміла, allinav ти хочеш саме утрожестан? В мене всі рази була підтримка утрожестаном, поляки взагалі радили привозити з дому утрожестан, бо в них не зареєстрований, а він ім кращий за іх лютеіну. Але я думаю, що все більш залежить від якості ембріонів і стану ендометрію, ніж від назви прогестеронового препарату.

My Signature
Спойлер

• Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 January 2015 - 22:51

Перегляд повідомленняjulinchik (06 January 2015 - 22:46) писав:

Ну так я і не зрозуміла, allinav ти хочеш саме утрожестан? В мене всі рази була підтримка утрожестаном, поляки взагалі радили привозити з дому утрожестан, бо в них не зареєстрований, а він ім кращий за іх лютеіну. Але я думаю, що все більш залежить від якості ембріонів і стану ендометрію, ніж від назви прогестеронового препарату.

Можливо я незрозуміло написала. Я мала на увазі використання утрожестану( бо прочитала,що він найкращий) ,саме після переносу... Тепер я вже знаю від вас,що його треба починати приймати вже після пункції....

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 January 2015 - 22:52

Перегляд повідомленняallinav (06 January 2015 - 22:42) писав:

julinchik', а якщо лікар,що мене веде не назначить мені після пункції утрожестан я можу самовільно його ставити? Що тобі назначали після пункції з прогестеронових препаратів, і який на твою думку кращий ?

Це норма починати підтримку від дня пункціі, мені подобається утрожестан (лютеіна суха, іі важче ставити, але це зі слів пацієнток, я сама іі не ставила), його можна з однієі упаковки і в рот і вагінально, він дає менше алергічних реакцій і подразнень. Я відразу сказала лікарці, що хочу підтримку утрожестаном, бо після попереднього разу в мене лишилося дві упаковки і подруга ще після свого вдалого еко віддала і чоловік з Росіі привіз, то я мала хороші запаси, так і пояснила лікарці, вона не заперечувала, тим більше, що він дійсно хороший

Повідомлення відредаговано julinchik: 06 January 2015 - 22:53

My Signature
Спойлер

• Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 January 2015 - 22:59

Перегляд повідомленняjulinchik (06 January 2015 - 22:52) писав:

Це норма починати підтримку від дня пункціі, мені подобається утрожестан (лютеіна суха, іі важче ставити, але це зі слів пацієнток, я сама іі не ставила), його можна з однієі упаковки і в рот і вагінально, він дає менше алергічних реакцій і подразнень. Я відразу сказала лікарці, що хочу підтримку утрожестаном, бо після попереднього разу в мене лишилося дві упаковки і подруга ще після свого вдалого еко віддала і чоловік з Росіі привіз, то я мала хороші запаси, так і пояснила лікарці, вона не заперечувала, тим більше, що він дійсно хороший

Дякую за відповідь.Зображення
Я напевно не правильно зформулювала свое запитання, та отримала інформацію,яка мене цікавила....дякую...

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ninel 5 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 January 2015 - 13:15

Дівчата підскажіть будьласка інжесту зранку потрібно колоти чи можна ввечері, бо мені вранці трохи незручно?

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 16 December 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн