Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Фіброаденома молочної залози - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 9 Сторінок +
  • « Перша
  • 7
  • 8
  • 9
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Фіброаденома молочної залози Хірургічне втручання.Хто стикався з цим? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Юляя 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 16 January 2018 - 18:25

Перегляд повідомленняkotysik (30 October 2017 - 19:43) писав:

Маю також фіброаденому, через 2 тижні повторне УЗД, дуже переживаю. Попередньо лікар казав не видаляти, лише спостерігати, але прочитала темку і якось сумніваюсь чи правильна така позиція...

Дівчатка, буду дуже вдячна за контакти Голдуна та Присташ у приват!

в мене також недавно виявили фіброаденому, десь 15 х 22 мм. Була на консультації у Присташа на Гашека. Сама лікарня так лякає, ужас :fsdfw e1: Прийшла до нього з попереднім узі з ін. поліклініки. Він просто попробував гульку і зразу сказав треба робити операцію(( під загальним наркозом..страшно так, ніколи не робила операцій. Хотіла б ще до якогось лікаря звернутись..Кого порадите ? може Голдуна? Бо мені Присташ ніяких узд і пункцій не робив, дивно, здається ще б мав діагностику провести..а кому робили пункції перед опрецією?

як ваше повторне узд? що сказали?
контакти Присташа написала у приват
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юляя 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 March 2018 - 22:24

Всім привіт. На сререду назначили операцію по видаленню фіброаденоми на Гашека, дівчатка підкажіть хто скільки платив лікарю і анестезіологу, бо лікар не відповів скільки, не знаю як це правильно зробити....
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lysia 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 March 2018 - 09:53

Привіт дівчата! теж буду робити операцію по видаленню фіброаденоми на Гашека. Буду рада якщо з тих, хто недавно теж робив такі операції , напишуть мені інформацію скільки платили за це все. Наперед дуже вдячна! Всім весни і не хворійте! )
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 May 2018 - 15:05

Привіт) оперувала в жовтні додаткову долю молочної залози і фіброаденому. Так вирішила сама, бо до того часу 2 роки спостерігала, змін як таких не було.тільки перед місячними додаткова доля збільшувалася і поболювала(більшість радили перед вагітністю краще удалити).так як це перша операція, то переживала. Оперував Білич М.І.все минуло добре, але і в другій мол.залозі є фіброаденоми, просто менших розмірів, виписав мазь і за пів року зробити узд
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   виноградинка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 13 July 2018 - 16:13

Привіт!Маю теж іти до Білича на операцію!Якщо не важко напишіть вартість

Перегляд повідомленняІрина (07 May 2018 - 15:05) писав:

Привіт) оперувала в жовтні додаткову долю молочної залози і фіброаденому. Так вирішила сама, бо до того часу 2 роки спостерігала, змін як таких не було.тільки перед місячними додаткова доля збільшувалася і поболювала(більшість радили перед вагітністю краще удалити).так як це перша операція, то переживала. Оперував Білич М.І.все минуло добре, але і в другій мол.залозі є фіброаденоми, просто менших розмірів, виписав мазь і за пів року зробити узд

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olena2 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 June 2019 - 11:09

це не є легка операція, по видаленню фіброаденоми можуть залишатися внутрішні рубці, це вже погано, зовнішні це само собою будуть.
Дуже погано. коли йдеш на консультацію до мамоллога кожне слово треба витягувати., а всі консультації платні.,
розкручують на непотрібні аналізи.Робила операцію в Львові 15 тис грн.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   pomarancha 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 June 2019 - 11:00

Привіт, дівчата! Напишіть, будь-ласка, в приват, хто робив операцію на Гашека по видаленню фіброаденоми, скільки це взагальному коштує, скільки треба платити лікарю і анестезіологу. Буду дуже вдячна!!! Так як скоро треба робити операцію, хотілось би хоча б трішки орієнтуватись, скільки для того треба. Мені мій гінеколог радила Присташа Юрія, може хто знає що про нього, як спеціаліста? Дякую!!!
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 9 Сторінок +
  • « Перша
  • 7
  • 8
  • 9
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

3 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 3 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 June 19 )

• З днем народження
    IGORA 
    - Вік: 36