Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Квартира чи власний будинок? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 20 Сторінок +
  • « Перша
  • 18
  • 19
  • 20
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Квартира чи власний будинок? Де ліпше жити? Оцінка: ----- 1 Голосів

Користувач поза мережею   Вогняна квітка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 19 May 2014 - 21:18

Я теж надаю перевагу власному будиночку, хоча і живемо в квартирі. Як казала моя мама: "Своя хата - своя правда". От і я вже в цьому переконалася, тому задумуємося про свій будиночок :girl_tender:

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Святкова 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 20 May 2014 - 13:46

Я за власний будинок, але в місті і не більше 7-8 сотих землі довкола)))

• Back To Top

Користувач поза мережею   мамочкаа 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 May 2014 - 13:52

на мою думку для молодої сім*ї впершу чергу є важливим жити окремо,бо які б хороші батьки не були окремо-то найкраще,принаймі для нас.Ми жили в невеличкому місті зате в розкішному будинку з батьками,зараз у Львові на зйомній квартирі,мені більше подобається життя у великому місті бо для дитини у різному віці таки більше можливостей,досхочу різних секцій,гуртків,басейни-кінотеатри тощо,для підростаючого покоління то дуже добре бо у нашому місті кінотеатру нема,та що там дитячого розважального центру жодного,парк занедбаний страшно,підлітки немають куди діватись бо дискотека одна і то для школярів,то вони по барах сидять на вихідних тому молодь в нашому місті вживає багато алкоголю,на жаль так і є(((тому я б раділа хоч невеличкій,але своїй квартирці у місті,про роботу-само собою,її важко зараз всюди знайти,а тим більше хорошу роботу.Я б хотіла у місті невеличкий затишний будиночок,хоч біля нього справді робота завжди є,тай затрати більші,але дивлячись на ситуацію тверезо на даний момент з нашими з/п на квартиру нереально заробити не то що на будинок(((

Повідомлення відредаговано мамочкаа: 20 May 2014 - 13:53

My Signature
Спойлер

до мене,будь-ласка,звертайтесь на "ти"
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olalala 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 November 2014 - 10:46

Підніму тему, бо є актуальною для мене зараз. Ми з сестрою до 6 років жили у будинку бабусі і дідуся, потім батькам дали квартиру і ми переїхали туди, але всерівно скільки себе пам'ятаю - постійно були в бабусі, і після школи, і на вихідних, і на канікулах. Там була свобода!!! А в квартирі - хоч і дітей було багато в двоні, але все було не те, дитячій фантазії було ніде розгулятися :-)
Коли вийшла заміж - спочатку наймали квартиру - то був просто жах - Сусіди хороші, але старі, в тамбурі складали всякі речі, смерділо страшно,ліфт під самими нашии дверима - шум постійний...
Пізніше вже в іншому місті найняли будиночок і жили там, поки малим не виповнився рік. То була просто казка!!! Мені господар виділив грядочку кілька квадратних метрів, то в мене там стільки всячини різної помістилося, а з 20 кущів помідор їди урожай все літо!!! Ложила малих спати, відкривала двері вхідні і пацювала на грядочці або пила каву)))) Один напряг - тут будують будинки з спільними з сусідом стінами, поруч стара халупа була, яку алкаші знімали, а огорожі від них не було, якби був свій дім - то б поставила і не задумувалася, і все було б супер. Потім постало питання покупки власного житла, ми придивлялися до будиночків, але за ті гроші можна було б купити хіба що щось стареньке, а потім в нього вкладати купу грошей. Тому купили квартиру, хорошу, в хорошому місці. Але... Тягнуло мене до квіточок-грядок. Так я почала вирощувати розсаду петуній, спочатку балкон засаджувала, а потім уже працювала над міськими клумбами (помагала одному комунальному підприємству офіційно). Я вам скажу, коли в мене в квартирі було по 3000 штук розсади, то роботи було не менше, аніж було би з будинком.Сусіди - то окрема тема. Мені пощастило в квартирі, що на площадці з 4 квартир живемо лише ми і пенсіонерка одна, тому тихо. Але на решті поверхах - просто як філіал психлікарні: одна перепелів на даху тримає, є з хворобою Альцгеймера людинка, а ще одна - то взагалі реально хвора психічно, тільки загострення - так вона то посуд з вікон викидає, то ще щось. Страшно. Тепер от в гості до мене повадилася ходити... і не виженеш... Капець просто...
Тепер ми з дітками залишилися самі і збираємося переїздити в будинок. До центру великого міста - хвилин 15-20 пішки, до маршрутки - хвилин 6. Будинок невеликий (90 кв м), але новий, подвір"я маленьке буде, тільки квітнички, жодних грядок. Через дорогу - новобудови-багатоповерхівки, з вікна 2 поверху видно річку, недалеко - міський пляж. Всі комунікації міські. Знаю, що на мої плечі ляже роботи багато, але не боюся цього.
Колись мій знайомий казав:"Жив у селі, дуже хочів квартиру, щоб відпочивати, переїхав у місто в квартиру, а тепер, коли мені під 40, почав думати: а що ж в мене є? В квартирі стіни не мої, лише простір всередині мій... От тепер і шкодую, що в молодості не почав будуватися, бо прийшов час, коли хочеться бачити, що ти прожив життя не марно, що щось залиниш по собі".
Звісно, велика різниця між будинком в межах міста і будинком за 30 км від міста, будинком зі зручностіми і без, будинком в 100 кв. м. і будинком в 100 кв.м., будинком новим і старим, будинком з гектаром поля і будинком з клумбою. Кожен обирає для себе сам. Я свій ідеальний варіант знайшла - балесенький новий будиночок з клумбочками і всіма вигодами недалеко від центру міста. Через років 7 можна буде хлоців моїх долучати до роботи білябудинку - хоч будуть знати, що таке фізична праця. А то живуть люди на всьому готовому, після роботи телефізор і комп, а потім дивуємося, де беруться ліниві молоді люди. У мене знайома з 18 років сама з братом молодшим живуть у великому особняку, поки батьки на заробітках, так там така краса і порядок, що можна лише позаздрити! А вони ж обоє ще майже діти! Дітанеться комусь чудові жінка та чоловік - все зробити вміють!

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   любімка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 30 November 2014 - 13:12

Я колись мріяла жити у місті в квартирі,але як згадаю,всі живуть наче курки на сідалі,за тією стіною хтось є,за тією також,там хтось постійно хтось курить,там постійні сімейні мелодрами,але не треба заморочуватись над загрібанням листя,фарбуванням огорожі.Коли вийшла заміж чоловік переконав мене переїхати в село,точніш селище,таке не глухе.Я тепер думаю як тут добре:літечком свіже повітря,природа,річка,ліс,ставочок,випустив дитинку і вона собі бігає по подвір'ю,грається.Звичайно коли серед ночі треба ліки,або в 12 годин ночі захочеться чіпсів,то думаєш от якби я була в місті...Але коли приіжаю в місто я так відчуваю різницю між повітрям,мені відразу болить голова.А ще я так думаю,що коли є гроші,то жити за 30 км від міста зовсім не проблема.Але чомусь більшість моїх знайомих будуть жити на 25 кв м та ще й душом,туалетом і кухнею на півповерху,тягати коляску на 5 поверх,маючи можливість жити в селі,аби тільки в місті.Я не розумію нащо мучитись.

• Back To Top

Користувач поза мережею   zozyljka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 December 2014 - 14:09

Я дуже люблю свій Львів, тут народилася, тут виросла, тут і тепер живу. Маю бабусю в селі, 15 хв їзди від Львова, але ніколи туди не хотіла їздити. Але! То було до того моменту, коли появилися діти. Тепер ми ціле літо проводимо в селі - для дітей то рай, а для мене спокій. Ні тобі тягання колясок по сходах, ні пильнувати не треба, шо собі голову скрутять, бо всюди газон (кури-гуси загороджені :), а не асфальт, та й на дорогу не вибіжить, бо браму на ключ можна закрити, а сплять як ангелята. Зимою правда в місті таки краще - будинки заступають трохи вітри-сніги. От ми і почали будувати будинок. З нашими фінансами то правда не на один рік затягнеться, але хоч якийсь початок є. Про зелені гектари, звісно, не мрію, але грядку на свою зеленину і ягоди дітям на літо - то обов"язково. Не знаю тільки як зі школою буде, бо в селі школа поганенька, а машини нема. Але ще маєм пару років в запасі, може шось зміниться. Як кажуть, аби не гірше.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вікторія12 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 08 December 2014 - 15:42

І я мрію про свій будинок особливо коли появилась мала. Нажаль зараз немає можливості але надіємось на краще авось.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оленка Зміючка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 December 2014 - 15:47

Ми зараз живемо у квартирі, але будуємо будинок. я завжди хотіла свій будинок, але чоловік з будівництва приходить і лякає часом, що то не теж саме, що в квартирі - прийшов з роботи, ноги закинув та відпочиваєш. а біля хати завжди робота знайдеться (я одразу всім відрізаю - ніяких городів! щонайбільше - дерева, кущі та квіти які. хіба як дитинка підросте, то можна буде якої полунички - маленька ділянка, то багато і не вийде - але і за деревами треба доглядати). та й хату прибрати не теж саме, що маленьку квартирку (я ненавиджу прибирання!)
але мене це не лякає, бо як тільки подумаю, що дитинка буде мати можливість проводити мало не цілий день на свіжому повітрі! і не на асфальті! а пікніки хоч щодня влаштовуй!
крім того, наскільки краще разом сімєю прибирати осіннє листя, ніж сидіти за компом.

лиш за одне переживаю, і може хто підкаже як у них - будиночок в межах міста, але сама вуличка маленька на десяток хат, то ж діток - лиш у одних сусідів (щоправда, вони старші і лиш в хаті сдять з мамою, на дворі майже не бувають :wacko3: ) то я думаю, чи не буде дитинці моїй самотньо? ну в садочок будемо ходити звісно, а до того часу? чи до того з іншими дітками не дуже граються? вже як піде в школу, то можна запршувати друзів в гості.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лелічка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 December 2014 - 13:57

Тааа і я б хотіла будиночок,малесенький,затишний,весь в квітах.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Норкова Леді  

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 2

Відправлено 11 December 2014 - 13:49

Оленка Зміючка,у мене була схожа ситуація як Ви описуєте. Коли вийшла заміж переїхала з міста у село до чоловіка, потім народилась доця. Так от - У селі не заведено гуляти з дітьми - поки мами на городі, на подвірї чи ще десь, каляска чи дитина біля неї десь ходить. Я одна гуляла селом з каляскою, на мене дивились як на пришельця, і через огорожі бачила, там десь стоїть каляска, там десь ровер дитячий, але самих мамів гуляючими з дітками не бачила. Хіба що в неділю. Потім після 6 міс малої почала з нею їздити до сестри в гості до Львова на цілий день, щоб дитина моя бачила інших дітей.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Пенелопа3381 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 March 2015 - 21:45

Прикольно читати мрії про будинок тих, хто прожив усе життя в квартирі. Збоку воно гарно виглядає, особливо на фото. Насправді роботи біля хати багато, про городи я не говорю. Елементарне - боротьба з непотрібною рослинністю, прибирання листя, догляд за квітником і двором. А взимку прокидання доріжок від снігу.
Ми живемо у приватному будинку, і не зважаючи на обов"язкові роботи біля нього, я ніколи добровільно би не проміняла його на квартиру. Сучасні технології дозволяють і воду провести до хати, і ванну кімнату облаштувати.
А про можливість посадити біля хати квіти, облаштувати альтанку , посадити зелень тощо я взагалі мовчу, бо все це є очевидними перевагами перед квартирою.

Повідомлення відредаговано Пенелопа3381: 19 March 2015 - 21:48

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 34

Відправлено 19 March 2015 - 22:25

Вважаю що до всього звикається -з народження проживала у квартирі -після заміжжя живу у приватному будинку . Дійсно біля будинку є завджи багато роботи -як не одне -то друге, але нею зацймається чоловік я тільки займаюсь квітами і дуже люблю цю справу . Зараз не хотіла би жити у квартирі .

My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ласковая 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 March 2015 - 21:35

Будинок це, звичайно, ж краще. Коли приїзджаю, до мами, то малому рай. Особливо влітку, коли двері постійно відчинені. Встав зранку та й вибіг на травичку, а на ній роса виблискує. Я можу щось робити, а малий бавиться собі в пісочку. В місті потрібно одягатися, в трусиках не виведеш дитину гуляти. Тай доводиться тупо гуляти з дитиною, а робота чекає. Але інша сторона медалі, то, як пишуть дівчата, постійно щось потрібно робити: то газон доглядати, то город, то квітник, кущики, дерева обрізати та доглядати. Сам будинок потребує догляду, якщо не новий. І дах, і паркан, і стежинки навколо. В домі та на подвір'ї має бути чоловік-господар. Мій звик тільки перед телевізором та комп'ютером сидіти. Його коронна фраза:" Я прийшов з роботи, мені потрібно відпочити." Складається враження, що тільки він ходить на роботу. Хоча в нас за 12 км від міста є ділянка, чудовий сад, город, навіть будиночок є . В ньому є всі умови: кімната, кухня, туалет, душ, бойлер. Та ми використовуємо це як дачу. Раніше їздив туди зі скандалами, коли потрібна була чоловіча допомога. То щоб не псувати нерви свекруха наймає когось, щоб покосив, виорав, дерева пообрізав. Мішки восени, збираючи урожай самі, жінки таскаємо в льох чи до машини. Тому я обрала квартиру в місті, бо мене в селі з моїми лінивими чоловіком та синами, як каже моя мама,"воші з'їдять".

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   julia1211 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 June 2016 - 15:30

А от ми мріємо втікти в квартиру з будинку)) Зараз живемо з татом в селі під Львовом, добиратись неважко, впринципі, до центру 30-40хв маршруткою, на Сихів і то 15. Будинок хороший, зі всіма умовами. Але так хочеться жити окремо!!! Ще чекаємо на доцю, а синочкові хочеться дати якнайбільше (в плані розвитку, наприклад). Зі села маршрутками не наїздишся з манюньою на руках, а в місті все під боком.
Тому у всьому є і плюси, і мінуси. Ми мріємо жити в місті і приїжджати до діда в село у гості або хіба на допомогу))

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Цьомулька 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 June 2016 - 14:43

Хотіла б приватний будинок, але живемо у квартирі.
Раніше приватний сектор не дуже жалувала, бо в дитинстві завжди заставляли щось робити,а тепер навпаки - хочеться свого господарства невеличкого. Руки з того місця, ще й бажання є, то все б було залюбки.
І самі подумайте, зараз ми всі молоді, а як прийде старість - на поверхи у безліфтовому будинку підніматися важко й боляче.

P.S А чому ви розглядаєте приватний будинок як проживання у селі? Просто в моєму місті на 70 000 населення багато приватного сектору, новобудов-багатоповерхівок немає.

My Signature
Спойлер

"А что это за звуки, вон там?"- спросила Алиса... "Это чудеса",- равнодушно пояснил Чеширский Кот. "И что же они там делают?" "Как и положено,- Кот зевнул,- случаются"..

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   julia1211 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 June 2016 - 15:43

Перегляд повідомленняЦьомулька (08 June 2016 - 14:43) писав:

P.S А чому ви розглядаєте приватний будинок як проживання у селі? Просто в моєму місті на 70 000 населення багато приватного сектору, новобудов-багатоповерхівок немає.

Так, приватний будинок у місті - це, напевно, мрія КОЖНОЇ сім"ї))) Більш реально це і доступно у невеликому місті, райцентрі, наприклад.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   пані Ольга 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 June 2016 - 13:56

Ми маємо досвід проживання в квартирі. Зараз проживаємо в селі в 20км від міста. Чесно скажу, що я боялась переїзду, та дарма. Власний будинок- це круто))) хоч і багато роботи. Вийшла на поріг і вперед....))) Я тепер і не уявляю як би ми товклися на 5 поверсі з двома живчиками.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dar Ya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 June 2016 - 14:21

Я все дитинство прожила в квартирі. Тільки на канікули і літом їздили до бабусі в село. О-о, памятаю - це для мене був рай! Тому, з років 20 я мріяла, що буду жити тільки у своєму будиночку, не хочу ніяких квартир. І коли ми одружились з моїм чоловіком, то спершу років з 2 знімали квартиру і паралельно шукали житло, щоб купити. Сума в нас була невелика - вистачало тільки на одну кімнату. І тут нам підвернувся будиночок за містом, правда це дачний будинок, але з газом і все таке. І ось вже як 4 роки ми живемо в своєму будиночку. В першу чергу звичайно зробили всі вигоди. Ну і звичайно вже добудовуємся потихеньку. Звісно той ремонт і добудови трохи задовбали мене, але все-одно, я ні дня не пожалкувала, що ми переселилися за місто. Ніби і мало трохи 4 сотки всього, але маю свої грядочки, кожен день їмо з дітлахами свіжі салатики. Ну і звичайно є переваги, коли маленькі діти, я вже в цьому переконалась, причому як літом так і зимою.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Oksano4ka23 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 June 2016 - 14:31

А я навпаки жила у своєму будинку, в селі. І тому дуже хотілось відчути себе містянкою, пожити в квартирі.
Зараз знімаємо квартиру, і хочеться що небудь вже, але своє, щоб бути повноцінною господинею. Схиляюсь більше до власного будинку, особливо коли воду відключають))) Ідеальний варіант для мене - будинок за містом.

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 20 Сторінок +
  • « Перша
  • 18
  • 19
  • 20
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Показати коментарі (7)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 10 April 20 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн