Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Дитина в поїзді - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Дитина в поїзді Оцінка: -----

Користувач поза мережею   ffanatka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 26 June 2013 - 16:38

Ми вперше подорожували в Крим ,коли малому було 2,5 роки.Брала свіженьке на обід,бо поїзд відправлявся 10:50(смажені відбивні,варену картоплю,канапки з маслом і сиром),решту їли сухе печиво,сухарики,фрукти,багато пили,бажано просту кип"ячену воду.Обов"язково горщик взяти,вологі серветки.Мої діти об"знайомилися зі всіма сусідами по купе,діток було дуже багато,всі на відпочинок.Увесь час були в коридорі,дорога не була складною.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 June 2013 - 19:26

Перегляд повідомленняСашенька сказав:

яка ймовірність того, що буде гаряча вода для каші? Чи краще брати з собою в термосі?

гаряча вода біля провідника є постійно

Перегляд повідомленняСашенька сказав:

розетки є чи я вже розмріялась? телефон підзарядити можна?

розетки є по одній біля туалету та ще одна- у коридорі. Але вони зазвичай із низькою напругою або зайняті. Але в крайньому випадку- моб. трішки підзарядити можна. Ноут вже не потягне

Перегляд повідомленняtsona сказав:

бо яка та їхня вода самі розумієте...

вода- водопровідна і кип ячена: у Льові заливають і далі- у Сімферополі, тобто перед кожною відправкою бак поповнюється

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Hosana 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 July 2013 - 23:55

Щойно приїхали з моря. Довго сперечалися із чоловіком чи брати меншого сина(1,10 міс.) з собою, але зрештою не взяли, чому я дуже рада. З нами в купе їхала сім’я із півторарічною дівчинкою, то та дитина за 20 годин їзди так змучилася, вона півдороги плакала, було душно, вікно не відкривали, бо боялися, щоб не протягнуло, іграшки ніякі не цікавили, тато з мамою лише на руках носили.
Але напевно, то залежить ще від дитини. Свого меншого ми брали хіба що на малі відстані (3-4 години їзди). То дорогу він переносив нормально, дивиться у вікно, грається, гуляє з татком по вагону, знайомиться із пасажирами, а потім гарненько спить. Якщо буде їхати наступного року на море, то вже його будемо брати із собою.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ГолубкаТетяна 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 13 July 2013 - 19:37

Все залежить від дитини і від винахідливості батьків)
Ми вперше їздили з піврічним малюком-супер було,трошки посидів порозглядав все,потім поїв і спав,аж до ранку.
Цього року малому півтора-він в мене не те що живчик,він ВІЧНИЙ ДВИГУН!Почав знайомитись зі всіма пасажирами,потім просив у всіх якогось їдла,що в кого було)Розважав вагон коротше,але не плакав і не нив.Вклались спати і теж проспав до прибуття)
My Signature
Зображення
Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оксамитова Мрія 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 13 July 2013 - 21:10

Ми їхали вперше потягом у 2,5 рочки...їхали 21год...звичайно, все залежить від дитинки і від ситуації...Моя доця дуже енергійна, дуже))) і дуже комунікабельна дитина, тому сумно нам не було. Ми купе не викупляла, їхали вдвох..спочатку вона сиділа, як зачарована, було їй дуже цікаво споглядати пейзажі через вікно....а потім почалось))) але все пройшло чудово, дитинка не плакала і не вередувала...хоча весь час просила підняти її, щоб поглянути на хлопчика, який спав на верхній полці))) я розклала між поличками коляску(у нас Чіко тур), якраз вмістилася і доня проспала чудово всю нічку. Зранку заварили кашку (брала термос)..від провідника побоялася брати воду... Головне взяти водичку для пиття, печиво, фрукти,пару іграшок і книги...дорога довга, то можна і кілька віршиків вивчити))) Всім гарних подорожей!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Gossip 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 19 August 2013 - 09:33

Ми на вересень також збираємось в подорож з нашим малюком) Їдемо потягом до моря! Ми з чоловіком настроєні абсолютно позитивно, якось впевнені що все має бути гуд! тимпаче що це потяг, діти з батьками атобусом в Болгарію їздять і нормально!
От я взяла сьогодні квиточки :girl_tender: і берусь до складання списку необхідного на тижень подорожі!
My Signature
Зображення
Про що я думаю, те я і притягую…...)))
Дитина повинна бути гордістю! Дружина гідністю! Чоловік опорою!
Друзі вірними ... Гроші зайвими ... Здоров'я міцним ... А життя - прекрасним))))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кучерявка Сью 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Неактивовані

Відправлено 19 August 2013 - 10:11

Нашому малому 2,4 р. та цього року ми не наважувалися з ним їхати, бо його терпіння і зацікавленості надовго не вистачає, максимум на годину. Та цього тижня їхали сімферопольським поїздом , у вагоні було декілька діток , від пів року і старшенькі, то їхати було неможливо , вони всю ніч так плакали і нили, що жах. Я звичайно все розуміла, бо в самої дитина, та деякі пасажири були вкрай незадоволені, постійно бурчали...
My Signature
Спойлер

"Люби всіх, довіряй декільком, не роби зла нікому!!!"
В. Шекспір

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   -=Чуча=- 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 August 2013 - 20:50

Ми їздимо поїздом з 2-х місяців) Їздили з Івано-Франківська через Львів до Харкова. В сумі ціла доба))))) Тільки один раз їхали прямим поїздом 28 годин. Потім їхали в 6 місяців. А після того кожні 4-5 місяців. Перший раз мені навіть страшно у вагон було заходити. Викупили ціле купе, розложили коляску і малий там проспав цілу дорогу (переривався на поїсти і змінити підгузок). Я була в шоці, бо готувалась до страшних вересків. Наступні рази теж купували ціле купе, але вже без колясок. Безпроблемно дотримувались нашого звичного графіку. Коли почав ходити, стало ще цікавіше. Постійно гуляв між купе, і загравав до пасажирів:))) Десь після 1,5 року ми перестали ціле купе брати. Син всерівно спав без проблем всю ніч (будився тільки на станції Київ, бо там мінялись пасажири). Я його швидко присипала і далі без проблем. Останній раз їздили минулого року в травні. Все пройшло гладко)) Щоб зацікавити брали ноут з мультиками, олівці, ручки, бумажки, книжки, машинки і т д.
Наступного року вже прийдеться їхати. І я трохи переживаю за туалетні справи. Чи то брати горшок, чи ходити в загальний туалет (в тому поїзді біотуалет і зазвичай культурний). Хто їздив з діткам 4-х рочків, що підскажете?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Yulikor 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 September 2013 - 22:56

В кінці серпня їздили з донечкою 3,4 рочки в Євпаторію.Їхали 7 годин в одному поїзді і 19 в іншому.Доня нормально перенесла поїздку.Купе не викупляли.Брали 1 нижню і 1 верхню полки.Спали на одній з донею полиці.З собою брали горщик і не пошкодували. Кілька разів дитина хотіла в туалет тоді, коли загальний був закритий, та й чистоти в туалеті поїзда немає. Брали з собою олівці, кілька маленьких іграшок і три книжки. Дитина жваво спілкувалась з іншими дітками в поїзді та старшими сусідами по купе.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мама Жабка =) 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 22 May 2018 - 08:17

ось тут є теж цікава інфа, перегукується з цією темою
https://www.malecha.o...topic=1277&st=0

уперше подорожувала із старшою донею поїздом, коли їй було 3 місяці. але мандрівка не була довгою - десь 3 години. проте було жаааааркоооо....

від спеки тоді ,і пізніше, рятувалися обтираючись водичкою: змочувала пелюшку (чи хустинку) водою (заздалегідь нею треба запастися), протирала личко, ручки, шийку - все, що відкрите. їхала мала тоді в тата на руках. точніше, на ногах: він спирався ними об сусідню полицю, Зоряна була в напівлежачому положенні. а тато розважав =))) звичайно, змінювали обстановку - ходили і до мами на руки ,і на поличці лежали (застелену пелюшкою).

цього року їздили з обома донями до Львова. Зоряні - 5 рочків, Дарині - 3. я спала з Дариною на одній поличці, але "валетом", було цілком зручно, нам обом, і я не боялася, що Дарина скотиться на підлогу =)) Зоряна спала самостійно - і туди, й назад. але нижня поличка.

стосовно туалету... то дійсно, краще подорожувати з малечею не самій.... але якщо вже доведеться, до дитину треба брати з собою...

і ще про туалет. але тепер для дітлахів. дівчат водили у те страшидло, яке було в поїзді... Зоряна спочатку терпіла і на всю відмовлялася туди пісяти... але потім таки вмовили. донечок на сам унітаз не садили, тримали над ним.

а раз (уже по дорозі назад) Даринці захотілося покакати під час санітарної зони.... туалет зачинений, зупинка - 30 хвилин..... ми вийшли в тамбур біля туалету, постелили на підлогу пакетик..... а потім все після себе прибрали..... іншого виходу я не придумала.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Oksano4ka23 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 May 2018 - 10:54

Ми частенько подорожуємо поїздом, їдемо до моїх батьків, але там недалеко, півтори години в дорозі.
В два з половиною рочки їздили на відпочинок у Закарпаття, з пересадкою Львові. Потім потрібно було переїхати в Яремче, автобусом їхати півдня, я поділила дорогу, частину їхали електричкою і зовсім трохи автобусом.
Правда, електричка зупинилась невідомо де і кілька годин стояла, було купа циганів. Але всеодно це краще ніж автобусом, в спеку з дитиною.
Минулого року до Одеси, на море теж добирались потягом.

З собою завжди беру їжу: просте, сухе печиво, воду, пюре в баночках, яблука, печу галети.
Антисептик для рук, вологі і сухі серветки, рушничок або тоненька пелюшка теж завжди з собою.
Обов'язково якісь розваги, олівці, альбом чи розмальовку, книжечки з завданнями, кілька мультиків на телефон.

Ще спить в дорозі. Загалом все проходило добре.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Любомирівка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 May 2018 - 10:13

А ми потяги дуже любимо. Вперше в два з половиною роки мандрували.
Зараз, коли до пасажирського треба підготовка і час знайти на далеку подорож, сідаємо в електричку і їдемо хоча б в сусіднє місто в парк. Щотижня правда не виходить така розвага, але періодично робимо.
Я сама потягом люблю їхати і мала бачу теж.
My Signature
-Мені всього пару днів, ймення ще не дали мені!
-Як же мені називать тебе?
-Радію я, що живу, Радістю і називай мене...
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ryzyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 May 2018 - 11:36

Ми вперше поїхали в 7 місяців в гори , від тоді похдз то наш найкращий транспорт , часто подорожуємо
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   allinav 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 May 2018 - 13:24

Ох,читаю вас,і по доброму заздрю...
Маю трьох малих...
І бабулю другу,що живе за 12год.ізди потягом. І не уявляю,як би то ми іхали до неі ..
Ще не практикували...
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

08 Dec 2018 00:44

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую всіх бажаючих на "Літературний флешмоб 2019року!" https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=360&gopid=2835981

04 Dec 2018 10:09

Nata_Nata світлина
Цинічна бандерівка світлина
трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (3)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 13 December 18 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн