Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Фізичні покарання - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 96 Сторінок +
  • « Перша
  • 94
  • 95
  • 96
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Фізичні покарання ставлення, досвід Оцінка: ***** 3 Голосів

Опитування: Допустимість фізичних покарань (961 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

Як ви ставитеся до фізичних покарань?

1. за (83 голосів [9.21%])

Відсоток голосів: 9.21%

2. проти (574 голосів [63.71%])

Відсоток голосів: 63.71%

3. за, але хай цим займається чоловік/дружина (7 голосів [0.78%])

Відсоток голосів: 0.78%

4. в залежності від віку дитину (прокоментуйте, будь ласка) (95 голосів [10.54%])

Відсоток голосів: 10.54%

5. в залежності від характеру дитини (прокоментуйте будь ласка) (142 голосів [15.76%])

Відсоток голосів: 15.76%

Чи вдаєтеся до фізичних покарань у вихованні дитини?

1. так (91 голосів [10.10%])

Відсоток голосів: 10.10%

2. ні (444 голосів [49.28%])

Відсоток голосів: 49.28%

3. залежно від ситуації (прокоментуйте будь ласка) (338 голосів [37.51%])

Відсоток голосів: 37.51%

4. залежно від настрою (прокоментуйте будь ласка) (28 голосів [3.11%])

Відсоток голосів: 3.11%

Чи виправданні фізичні покарання?

1. так, в залежності від ситуації (прокоментуйте будь ласка) (283 голосів [31.41%])

Відсоток голосів: 31.41%

2. так, в залежності від дитини (прокоментуйте будь ласка) (99 голосів [10.99%])

Відсоток голосів: 10.99%

3. ні (519 голосів [57.60%])

Відсоток голосів: 57.60%

Чи впливають фізичні покарання на розвиток та виховання дитини?

1. сприяють розвитку і допомагають у вихованні (80 голосів [8.88%])

Відсоток голосів: 8.88%

2. не сприяють розвитку, але допомагають у вихованні (356 голосів [39.51%])

Відсоток голосів: 39.51%

3. шкодять розвитку дитини та виховному процесу загалом (465 голосів [51.61%])

Відсоток голосів: 51.61%

Чи допустиміі фізичні покарання у садочку та школі?

1. так (4 голосів [0.44%])

Відсоток голосів: 0.44%

2. лише у виключних випадках (прокоментуйте будь ласка) (50 голосів [5.55%])

Відсоток голосів: 5.55%

3. ні (847 голосів [94.01%])

Відсоток голосів: 94.01%

Чи зазнавали ви у дитячому віці фізичних покарань від дорослих

1. так (578 голосів [64.15%])

Відсоток голосів: 64.15%

2. ні (323 голосів [35.85%])

Відсоток голосів: 35.85%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   ведмежа 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 22 September 2016 - 23:50

Як цікаво, що саме сьогодні ця тема обговорюється. Справа в тому, що в нас з донечкою нині якраз стався випадок. Треба сказати, що я свою дитину не б'ю. Раніше тут свою думку висловлювала. І вона така ж як і в багатьох. Коли хочеться вдарити дитину, уяви собі, що вона може дати здачі і так, що аж відлетиш, чи зможеш ти тоді іі вдарити? Тоді стане зрозуміло, що вишукуючи різні виправдання ми дозволяємо собі бути маніяками по відношенню до наших дітей. Ми б'ємо іх, бо можемо бити і хочемо цього на практично свідомому рівні. Коли мама б'є дитину, це проблема не дитини, а мами. І якщо шукати механізми як спинитися в цьому, то повірте, можна іх знайти. Треба тільки захотіти. Одна знайома мама назвала бажання вдарити дитину наркотиком. Я погоджуюсь з нею. Але, як тут пишуть мами, до цього треба дійти і перебороти себе. В мене такий момент стався. Благо напочатку і майже одразу.

Але хочу розповісти. Хоч я малу і не б'ю, коли ми одна з одною дуріємо (глупе слово, але так у нас кажуть), я часто легенько плескаю іі по дупі -ну люблю я іі дупцю і все тут(тільки без якихось сексуальних закидів)- а іноді жартома кажу, що от зараз хтось по дупі дістане, або зараз буде дупа сина (це ми знаємо, що мама грозиться взяти синю фарбу). Все це наші жарти і мала ці закиди так і сприймає.
А то сьогодні я випадково плеснула іі по дупі набагато сильніше, просто ми рухалися в той момент і Доня ніби налетіла на мою руку. Не можу забути іі здивування в перший момент, яке перейшло в усвідомлення того, що це боляче. Мала обурено-ображено-вражено сказала:Мамо, не бий мене. І розплакалася. Я одразу ж пригорнула іі і попросила пробачення. Ми ще довго обіймалися і заспокоювали одна одну. А потім ввечері, мені стало цікаво і я спитала іі, що вона відчула в той момент, коли я іі вдарила. "Що мені болить" відповіла дитина. А ще що? Мала замислилася. "Образу?"допомогла я їй. "Ні". А чому? Я ж тебе вдарила. "Ти ж випадково". Тобто вона навіть на припустила, що я могла іі набити не випадково. Дівчата, ви не повірите, як приємно відчувати такий рівень довіри від своєї дитини. Адже сама ще пам'ятаю, як мами боялась, що дістану за двійки з двох контрольних одночасно у третьому класі. Додому йти боялась. Іронія полягає в тому, що якраз за двійки я не дістала. Мама не вважала, що оцінки -то щось таке за що можна дитину бити. Треба було щось набагато поважніше вчинити, щоб прутом дістати. Але я була мала, я не знала маминої шкали провинностей. І боялась. Неодноразово боялась і замовчувала. А потім та ж мама виставила мені претензію вже дорослій, що я замкнута, що не розповідаю про своі проблеми, а заодно і про якісь більш інтимні радощі. Але перші цеглинки в тій стіні вона на жаль заклала сама. І мені багато зусиль довелось прикласти, щоб цю стіну хоч наполовину розламати. При цьому я дуже люблю свою маму, в нас добрі стосунки і є певна близькість.

Вважаю, що книжка "Дети с небес" має бути обов'язковою для вивчення батьками, особливо для тих, хто тільки починає свій досвід материнства-батьківства. А ще дуже рекомендую почитати дописи однієї з моїх улюблених форумчанок Ясної. А ще перегляньте темку "малюнки квітневого дня, в ній розкривається вся доброта і щирість дитячої душі. А ще подивіться на своє маля і подумайте, чи уявляєте ви своє життя без нього. А ще при нагоді попросіть у своєї дитини пробачення. І, впевнена, ви отримаєте його в ту ж хвилину. Варто повчитися в дітей прощати швидко і повністю. Але важливо і навчитися просити пробачення в дитини, коли ви несправедливі до неї.
My Signature
Зображення
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мамочка Я 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 12 August 2017 - 07:06

Я свою донечку не б'ю і надіюсь, що ніколи і не буду бити...не вважаю фізичне покарання виправданим чи необхідним.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Martlet 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 12 August 2019 - 08:27

Зображення
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 96 Сторінок +
  • « Перша
  • 94
  • 95
  • 96
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →