Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Поради консультанта з грудного вигодовування-2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 47 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Поради консультанта з грудного вигодовування-2 консультує River Оцінка: ***** 2 Голосів

Користувач поза мережею   Katerinka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 22 July 2011 - 21:08

Повідомлення від модератора CoH9I
Попередня тема з порадами нашого шановного консультанта River знаходиться ось ТУТ

Продовжуємо у новій темі :)

Нагадаю, що у консультативних темах форуму право на відповідь має лише консультант!

добрый вечер! подскажите пожалуста:
закончила кормить грудью 3 марта. без проблем. сыну было 2 года и 1 мес. никаких затвердений и прочего.
но до сих пор из одной груди при нажатии выделяется белое и вязкое "что-то". из другой вроде ничего. нормально ли это?
My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Бурулька 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 26 July 2011 - 17:12

Доброго дня. Почала годувати дитину раз через добу. Так, щоб до 20 серпня повністю відлучити (їду у відрядження на довгий період). Прошу порадити, як краще зробити для грудей, нехай масажист повністю зцідить молоко і тоді вживати достінекс чи є ще якісь альтернативи. Щоб в мене в період відсутності не сталося запального процесу в грудях( я буду за кордоном). Дякую за відповідь.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Himena 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 26 July 2011 - 20:06

Доброго дня. Допоможіть, будь ласка. Я з пологового будинку вже через день плачу, не можу заспокоїтися. Моя доця народилася 2850, виписували нас під пораду "годувати-годувати і ще раз годувати" на четверту добу 2680. Сьогодні дев"ять діб, а нас всього 2740. Дитинка постійно спить. Я буквально насильно її буджу і годую. При цьому ми репетуємо (чому розбудили) і плюємо цицю, наче не можучи її нормально захопити та ще й не хочучи. Ще нам одна педіатр сказала, що коротка вуздечка, інша сказала - не така вже й коротка. В періоди активності (більше в першій половині дня) може їсти щопівгодини, нормально захоплюючи і майже без вередощів. Намагаюся нагодувати при кожному писку, незалежно від доби. Засинаємо разом протягом дня. Часто як тільки писк лунає, я беру її на руки і, не встигши їй дати цицю - вона засинає. Уві сні (якщо вона не з нею в роті заснула) - дати нереально. Тоді з лікарняного періоду в хід іде шприц, з якого повільно і акуратно докапується сціжене молочко. Дуже не хочу догодовувати дитину сумішшю, але вже не знаю, що робити.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   пушкарік 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 July 2011 - 20:37

Доброго дня! Прошу знову поради. Потрібно припнити ГВ,але поступово це зробити не виходить- син вимагає цицю завжди і всюди,інакше істерика. Якщо я просто перестану його годувати, як зупинити молоко?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galkita  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 31 July 2011 - 17:28

Доброго дня!
знову прошу вашої поради!
Болить права грудь, внизу під соском, біль тупий, але пронизливий, з періодичним поколюванням.Затвердінь нема.
Як малий ссе, то біль розходиться ніби від соска, молока поменшало, але все ж є.
Натомість ліва грудь повна, багато молока.
Що порадите?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   River 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 August 2011 - 16:44

Перегляд повідомленняKaterinka (22.7.2011, 22:08) писав:

добрый вечер! подскажите пожалуста:
закончила кормить грудью 3 марта. без проблем. сыну было 2 года и 1 мес. никаких затвердений и прочего.
но до сих пор из одной груди при нажатии выделяется белое и вязкое "что-то". из другой вроде ничего. нормально ли это?

Все нормально, лактація не закінчується в 1 день, виділятись при надавлюванні молоко може і рік і два і навіть більше. Але не пробуйте нічого зціджувати, щоб не спровокувати збільшення лактації.

Користувач подумав і додав через 7 хв.:

Перегляд повідомленняБурулька (26.7.2011, 18:12) писав:

Доброго дня. Почала годувати дитину раз через добу. Так, щоб до 20 серпня повністю відлучити (їду у відрядження на довгий період). Прошу порадити, як краще зробити для грудей, нехай масажист повністю зцідить молоко і тоді вживати достінекс чи є ще якісь альтернативи. Щоб в мене в період відсутності не сталося запального процесу в грудях( я буду за кордоном). Дякую за відповідь.

Якщо ніяк не можна уникнути чи перенести відрядження, то подумайте про тимчасове припинення годування, тобто поки вас немає дитина може їсти дорослу їжу чи наперед зціджене і заморожене молоко, ви в цей час підтримуєте лактацію рпегулярними зціджуваннями (хоча б 3 рази на день) і по поверненні можете далі годувати дитину. Це важче, але це надзвичайно важливо для дитини. Якщо ж вирішите відлучати, то для грудей найкраще (і для вас загалом) не вживати гормональних таблеток. Коли дитина перестане прикладатись, через якийсь час груди наповняться, коли наповнення буде таким, що вже не зможете терпіти, то підцідите, але зовсім трошки, тільки щоб стало легше, тоді далі чекаєте і коли знову будуть рудим дуже повні, то знову трошки підцідите і тд Наповнюватись груди будуть все повільніше і за якимось разом вже не буде потреби нічого навіть підціджувати. Але слідкуйте, щоб не було затвердінь окремих - в такому випадку треба добре зцідити груди. Разом з тим можете заварювати шавлію, вона пригнічує лактацію.

Користувач подумав і додав через 13 хв.:

Перегляд повідомленняHimena (26.7.2011, 21:06) писав:

Доброго дня. Допоможіть, будь ласка. Я з пологового будинку вже через день плачу, не можу заспокоїтися. Моя доця народилася 2850, виписували нас під пораду "годувати-годувати і ще раз годувати" на четверту добу 2680. Сьогодні дев"ять діб, а нас всього 2740. Дитинка постійно спить. Я буквально насильно її буджу і годую. При цьому ми репетуємо (чому розбудили) і плюємо цицю, наче не можучи її нормально захопити та ще й не хочучи. Ще нам одна педіатр сказала, що коротка вуздечка, інша сказала - не така вже й коротка. В періоди активності (більше в першій половині дня) може їсти щопівгодини, нормально захоплюючи і майже без вередощів. Намагаюся нагодувати при кожному писку, незалежно від доби. Засинаємо разом протягом дня. Часто як тільки писк лунає, я беру її на руки і, не встигши їй дати цицю - вона засинає. Уві сні (якщо вона не з нею в роті заснула) - дати нереально. Тоді з лікарняного періоду в хід іде шприц, з якого повільно і акуратно докапується сціжене молочко. Дуже не хочу догодовувати дитину сумішшю, але вже не знаю, що робити.

Як у вас зараз справи? В принципі, 2740г на 9 день не є ще проблемою. В нормі дитина має відновити вагу, з якою народилась до 14 дня, а за 1 міс. має набрати 450-500г від тої найменшої ваги в ПБ.
Стосовновуздечки - варто показати хірургу, саме він мав би вам конкретно щось сказати. Ви можете і самі оцінити: дитина висовуючи язика може ним накрити нижню губу?
Ви не написали найголовнішого: скільки разів за добу дитина пісяє? Якщо на самому ГВ пісяє 12 і більше раз, то все нормально. Доливати молоко з ложки чи шприца між годуваннями корисно, оскільки дитина мало важить і ще й багато спить (хоча ви пишете, що може і щопівгодини смоктати...)

Користувач подумав і додав через 15 хв.:

Перегляд повідомленняпушкарік (26.7.2011, 21:37) писав:

Доброго дня! Прошу знову поради. Потрібно припнити ГВ,але поступово це зробити не виходить- син вимагає цицю завжди і всюди,інакше істерика. Якщо я просто перестану його годувати, як зупинити молоко?

Потрібно вам чи кому?Переконувати вас не буду, але добре подумайте, бо ці істерики не просто так і без ГВ може не стати легше.
Як зупинити молоко я писала вище: чекаєте сильного наповнення і трошки підціджуєте.

Користувач подумав і додав через 20 хв.:

Перегляд повідомленнямася86 (31.7.2011, 18:28) писав:

Доброго дня!
знову прошу вашої поради!
Болить права грудь, внизу під соском, біль тупий, але пронизливий, з періодичним поколюванням.Затвердінь нема.
Як малий ссе, то біль розходиться ніби від соска, молока поменшало, але все ж є.
Натомість ліва грудь повна, багато молока.
Що порадите?

Якщо є поколювання і якщо біль протягом годування стає все сильнішим і після годування теж зразу не проходить, то може бути молочниця, зверніться до гінеколога. Якщо навпаки біль тільки на початку годування - можливо щось з прикладанням, слідкуйте, щоб дитина захоплювала побільше ареоли, а не сам сосок. Пробуйте годувати в різних позах, щоб дитина смоктала під різними кутами. Купустяний лист між годуваннями не зашкодить.
My Signature
Гаряча лінія підтримки ГВ: 096 68 288 40, 063 28 100 45
Працює щодня з 9.00 до 21.00

Зображення
Зображення
Зображення
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   маленька Ляля 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 August 2011 - 17:46

доброго дня!
недавно мені сказали , що годувати груддю потрібно до півтора року, а коли я відповіла що годуватиму стільки, скільки буде молоко, то говорять, що молоко буде стільки, скільки, скільки жінка годує! (гаводили приклади годування дітей до 6 років)
чи правда це??? якщо так, то коли наоптимальніше завершувати ГВ?
молока в мене дуже багато, тож переживаю, чи дійсно це так
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   yulia22 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 August 2011 - 21:17

River, скажіть а чи можна їсти (в невеликій кількості) гриби...Ми ще на гв)))до цих пір ніколи не їла грибів...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   пушкарік 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 August 2011 - 21:36

River, Просто годування стало дуже болючим, малюк прекрасно обходиться без циці цілий день, їсть і пє. Але як тільки я присяду чи приляжу - це для нього сигнал - одразу вимагає груди. Стараюсь тепер лише в обід та на ніч годувати, бо це правда досить боляче.
А ще таке питання - перш за все вітаміни йдуть в молоко чи плоду???
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   River 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 August 2011 - 17:52

Перегляд повідомленнямаленька Ляля (1.8.2011, 18:46) писав:

доброго дня!
недавно мені сказали , що годувати груддю потрібно до півтора року, а коли я відповіла що годуватиму стільки, скільки буде молоко, то говорять, що молоко буде стільки, скільки, скільки жінка годує! (гаводили приклади годування дітей до 6 років)
чи правда це??? якщо так, то коли наоптимальніше завершувати ГВ?
молока в мене дуже багато, тож переживаю, чи дійсно це так

Так, це правда, молоко може бути стільки, скільки дитина смокче. Але мало які діти хочуть аж 6 років смоктати:) У всякому випадку - це мамині груди і тільки мама має вирішувати, коли і скльки їх можна смоктати. В перші місяці дитина має отримувати груди на будь-яку вимогу і просто так, але з віком все міняється. Після року-півтора вже мама може сказати: "почекай, соь доріжу овочі(домию посуд...) і тоді дам цицю"Вже дитина може прочекати хвилину-другу. У вашому віці ше зарано задумуватись про тривалість лактації:) Оптимально (як рекомендує МОЗ України і ВООЗ) годувати мінімум 2 роки. Далі - по бажанню дитини і мами. Чим довше годувати грудьми, тим менший ризик раку грудей, раку яєчників і шийки матки, для дитини тривале ГВ зменшує ризик ожиріння, астми, алергічних захворювань, кишкових розладів і т.д. І чим довше мама годує грудьми, тим вищий рівень IQ в дитини! Тому вирішує кожен для себе, але для здоровя мами і дитини годувати треба не менше 2 років.

Користувач подумав і додав через 6 хв.:

Перегляд повідомленняyulia22 (1.8.2011, 22:17) писав:

River, скажіть а чи можна їсти (в невеликій кількості) гриби...Ми ще на гв)))до цих пір ніколи не їла грибів...

Звісно, що можна. Перший раз спробуйте трошки і спостерігайте за дитиною протягом доби. Якщо не буде висипань, закрепів чи поносів - наступного разу можна їсти вже більше.

Користувач подумав і додав через 11 хв.:

Перегляд повідомленняпушкарік (1.8.2011, 22:36) писав:

River, Просто годування стало дуже болючим, малюк прекрасно обходиться без циці цілий день, їсть і пє. Але як тільки я присяду чи приляжу - це для нього сигнал - одразу вимагає груди. Стараюсь тепер лише в обід та на ніч годувати, бо це правда досить боляче.
А ще таке питання - перш за все вітаміни йдуть в молоко чи плоду???

Пріотритет завжди в тої дитинки, що в животику. Тобто, перш за все все потрібне йде до дитинки, потім в молоко і що вже лишиться - мамі:) Так і з молоком: якщо годувти старшу дитину до пологів, то все рівно після пологів буде молозиво, бо пріоритет найменшої дитини.
Годувати в обід і на ніч - нормально, якщо вам боляче. Тим більше, якщо протягом дня дитина витримує без грудей. Думаю, як будете постійно тільки на сон годувати, то швидко груди звикнуть до такого попиту і молока зайвого не буде. А поки ще є зайве, то коли дискомфортно можете трошки підцідити.
My Signature
Гаряча лінія підтримки ГВ: 096 68 288 40, 063 28 100 45
Працює щодня з 9.00 до 21.00

Зображення
Зображення
Зображення
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   yasinka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 02 August 2011 - 19:10

Доброго дня, River! Будь ласка, поможіть розібратися з ситуацією. Моя доця народилася з вагою 3500 г. Фізіологічної втрати ваги не знаю - при виписці не важили, показники написали зі стелі (моя помилка, але тут вже нічого не вдієш). Відчутного приливу молока не було, не сціджувалася. Під кінець 3-го дня, коли підгузники були сухі півдня і дитина заходилася від плачу, почали трохи підгодовувати зі шприца. Підгодовували десь 3 дні (4-6 добу : від 1 до 3 шприців по 20 мл на добу). Після відмови від підгодовування робила тест на мокрі пеленки - виходило не менше 12, але каки десь до кінця 3-го тижня були пінисті гірчичного кольору, зараз просто рідкі.
Цей місяць дитина висить цілий день на циці, денного сну як такого не має (трохи посмокче, тоді або придрімає, або розглядається по сторонам, тоді знову трохи посмокче і так по колу), нічні годування присутні (рази 3), соски не використовуємо. Показувала прикладання консультанту з ГВ - наче все ОК.

Сьогодні (1 міс. і 2 дні) важилися - 3800 г і підросла на 2 см. Педіатр наполягає на підгодовуванні, боїться, щоб ваги не почала втрачати, хоче робити контрольне зважування. Я дуже цього не хочу, але мене турбує ця невідомість : чи достатньо набрала дитина, відсутність денного сну хоча б 1-годинного протягом останнього тижня, і ввечері груди практично пусті, а дитина заходиться від плачу (посмокче і нервуючись відкидається вбік).

Порадьте, будь ласка, як вийти з цієї ситуації. Чи варто починати підгодовування ? Чи може така мала прибавка саме через манеру смоктання ? Хоча я намагаюся міняти груди не частіше, ніж через 2 год., може 30 хв.смоктання все ж нема і до заднього молока не добирається ?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   тетянка2003 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 August 2011 - 19:25

River ,Прошу Вашої поради.До тижня часу мушу відлучити свою малечу від груді по роботі ,малечі 1 рук 6 міс.Я так розумію що потрібно забирати поступово денне годування а потім нічне.Чи можна одного дня давати три рази грудь а на другий ні разу.І як бути з нічним годуванням.Томущо молоко чи воду в бутилочці я б не хотіла вночі давати.Наперед вдячна за пораду!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   natali_l 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 August 2011 - 10:50

Доброго дня,!ми на ГВ вже майже 9місяців,я і надалі навіть би і не припускала думки щоб відлучити від грудей(молочка більш ніж достатньо),але так склались обставини,що мені потрібна операція(((і ось нам якимось чином треба істи не цицю...,як мені правильно поступити?починати відлучати,а як?(в мене є часу близько місяця + - )допоможіть,будь ласка порадою.
і ще питання:після операціі(це операція на щитовидці)я певний час буду приймати гормони,то продовжити ГВ в цей час ніяк не можливо???просто я шукаю якийсь вихід із цієі ситуаціі,бо і молоко є і я хочу годувати,але так склалось,що операцію потрібно робити чим скоріше...,то Ви як вважаєте можливо якимось чином продовжити ГВ?Дякую
My Signature
Зображення

Теперь я знаю какого цвета глаза у СЧАСТЬЯ...)))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   DIKIKI 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 August 2011 - 12:23

У мене схожа ситуація з natali_l, тільки, надіюсь, не буде операції (у мене поперекова грижа). Та щоб вилікувати її потрібно приймати медикаменти, не сумісні з ГВ. А годування для мене є ДУЖЕ важливим. Лікування може тривати 2-4 тижні. Тільки от часу для початку лікування у мене декілька днів, бо з кожним днем стає гірше. Я настроєна сціджувати молоко весь час лікування. Запастись молоком наперед не вийде, бо нема такої великої кількості молока і боюсь, щоб не виникло гіперлактації. Дитина буде їсти суміші +прикорм. А потім я хочу, щоб вона далі їла цицю! І як мені за тих декілька днів перевести дитину на суміші? Засипає донечка в мене тільки з груддю і з пляшки пити не хоче... Допоможіть порадою!
My Signature
Зображення
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Страшенно сумую за Малечою. Коли я вже до вас повернусь?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   natali_l 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 August 2011 - 14:02

Перегляд повідомленняDIKIKI (6.8.2011, 13:23) писав:

У мене схожа ситуація з natali_l, тільки, надіюсь, не буде операції (у мене поперекова грижа). Та щоб вилікувати її потрібно приймати медикаменти, не сумісні з ГВ. А годування для мене є ДУЖЕ важливим. Лікування може тривати 2-4 тижні. Тільки от часу для початку лікування у мене декілька днів, бо з кожним днем стає гірше. Я настроєна сціджувати молоко весь час лікування. Запастись молоком наперед не вийде, бо нема такої великої кількості молока і боюсь, щоб не виникло гіперлактації. Дитина буде їсти суміші +прикорм. А потім я хочу, щоб вона далі їла цицю! І як мені за тих декілька днів перевести дитину на суміші? Засипає донечка в мене тільки з груддю і з пляшки пити не хоче... Допоможіть порадою!

Ви пишете,що донечка буде істи суміш,а до скількох місяців потрібно годувати сумішю?хіба не можна годувати прикормом і адаптованим молоком?
My Signature
Зображення

Теперь я знаю какого цвета глаза у СЧАСТЬЯ...)))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kxenja 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 06 August 2011 - 20:17

River,і я до Вас за порадою!Сьогодні вночі почала боліти права грудь(особливо,коли піднімаю руку,то дуже тягне) і піднялася температура до 38,2.Цілий день роблю компреси з капусти,і стараюся доці частіше давати її.Температуру збивала парацетамолом.Звраз ввечері грудь вже майже не болюча,хоча є чуть затвердіння і знову пвднімається температура.Що порадите?
My Signature
Спойлер
Не бійся робити те, що ще не вмієш.... Пам"ятай, ковчег побудував початківець-любитель, професіонали збудували Титанік...
(Дэйв Бері)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Осіння симфонія 

• Дівчина з мітлою
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 August 2011 - 03:09

Доброго дня. Маю таке питання. сьогодні була на хрестинах в племінниці. в мами мало молока (з її слів, хоча реально швидше мало бажання до ГВ, але то інше питання) і їй консультант-лактолог порадив їсти голландський сир з дорожчих. я завжди думала, що це з розряду "хімізованих" продуктів. також порадили куряче мясо.
дитина на ЗВ.
мама молочне їсти не може, каже що "не лізе". крім того в дитини пішла висипка щоразу після годування грудьми (наскільки розумію - алергія на щось)
що можна порадити з продуктів харчування мамі і що не можна?
не хочеться нав'язуватися, але дитину жаль.. Старшу доню там взагалі з перших днів перевели на ШВ + прикорм з 1го місяця по пораді педіатра... а тут хоч якийсь % є що буде довше ЗВ, мовчу вже про ГВ.
My Signature
Всі жінки - ангели, але коли їм ламають крила, вони пересідають на мітлу.
P.S. А моя мітла - завше зі мною. ;)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тетяна13 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 August 2011 - 13:25

River , доброго дня. Потрібна ваша порада. Моєму синочку скори рочок, а від грудей він майже відмовився. Вже близько двох місяців він повноцінно бере груди тільки на ніч, а вдень якщо сумарно набереться пів години..., то добре, а може і взагалі не брати, хоча я пропоную постійно - до і після годування, коли плаче, коли пити хоче. А він може взяти два рази потягнути і все. Молоко в мене залишилось тільки в одній груді. Що мені робити? Може вже відлучати повністю?
My Signature
Зображення

Тепер я знаю якого кольору очі в щастя
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natasichka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 August 2011 - 10:24

Доброго дня....Потрібна ваша порада! почали боліти груди особливо ліва...піднімається температура до 38! Думаю шо молоко застоюється.....але цідити не хочу ... бо молоко ж то прибувати буде...а ми в ночі не їмо часто максимум 2 рази! вдень на потребу...тобто досить...оскільки спатки ми не дуже любимо. Нам півтора місяця! Що робити з грудьми???
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Milana Y 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 August 2011 - 17:56

Мені дуже потрібна ваша допомога. Дитині півтора місяці, народилася 3,450 за місяць важила 3,900. Весь цей час ми на ЗГ, в роддомі почали давати суміш (казали що ненаїдається, тому кричить). Добралася нарешті до інтернету, начиталася і вирішили з чоловіком не догодовувати, в суботу все пройшло нормально, хоча трошки плакала. Вчора кричала страшно, заспокоїти не могли ніяк( пару раз потягне, і викручується кричить,кидається знов на грудь).Вчора зважили, а вона зовсім нічого не набрала за два тижні, стало страшно і я їй дала суміш.
Спить 6 годин в ночі, і неважливо чим нагодована наніч.
Ми дуже хочимо перейти на повне ГВ, але незнаю як краще зробити щоб донечка не мучилася. Молочка їй явно невистарчає, з двох грудей немає навіть 100 мл, годую коли попросить (спочатку груди, а коли починає псіхувати то даю суміш).
My Signature
Дозволено не більше 2х лінієчок
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 47 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

19 Sep 2019 10:29

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка