Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Чи все можна купити за гроші? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Схуднемо до 1 червня! Актуально як на мене).
"Парад аватарів "Замасковані

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Чи все можна купити за гроші? гроші у нашому житті Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Levandovskij 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 26 March 2009 - 22:47

Життя і гроші - напевно це єдині речі у світі, які просто не можуть існувати одна без одної.
Хтось каже, що за гроші зараз можна купити все. Інші заперечують, бо вважають, що є в цьому житті те, що не купиш за всі гроші світу.
Невже гроші займають найголовніше місце у нашому житті?

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Teтянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 March 2009 - 23:28

Колись чула прекрасну притчу про це...але не пам"ятаю дослівно... Суть зводилась до того,що час,спогади і здоров"я за гроші не купиш...Як в принципі і багато інших речей: милосердя,любов,друзів,щастя,репутацію...

My Signature
Зображення

Щастя - це талант цінувати те, що в тебе є, а не те, чого в тебе немає.
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зайка* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 March 2009 - 23:38

Думаю, що все купити за гроші- не можливо. Не завжди самі багаті люди світу належать до списку самих щасливих людей.
Думаю, що здоров"я, щаст"я, повагу, любов, розуміння і ще багато чого іншого купити за гроші просто не можливо. Як у притчі про блудного сина: поки були у нього гроші- то були і друзі і жінки, закінчилися гроші- то не стало тих товаришів, а батько пробачив і прийняв назад- його любов була безцінна та безкорисна.

My Signature
Щастя бути мамою...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tusij 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 March 2009 - 23:42

Есть такие люди, которые думают, что можно купить все. Такие себе деграданты!
К сожалению, у нас страна взяточников. Коррупция процветает ужасающе. Мало того, она уже вошла в норму.
Вот например, мы обсуждаем, сколько какому доктору заплатить за роды. И считаем это нормой.
Мне кажется, что даже введи платную медицину, все равно народ будет давать на лапу.
За деньги много чего можно купить, особенно когда их много. Но вот душевного спокойствия и мира с самим собой нет. Здоровья не купишь.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щасливий татусь 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 March 2009 - 07:52

Та звісно, що не все можна купити - грошей стільки немає! :D
От уявіть, зараз, коли не все можна за гроші купити - їх постійно не вистачає, а коли можна було б все купити - то ми би були вдвічі біднішими. Дуже би вже багато речей було, які б ми не змогли купити.
Добре, що ще не все в цьому світі продається!

My Signature
Майстер улюблених іграшок :)
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Феєрія 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 March 2009 - 08:23

Перегляд повідомленняtusij (26.3.2009, 23:42) писав:

Есть такие люди, которые думают, что можно купить все. Такие себе деграданты!
К сожалению, у нас страна взяточников. Коррупция процветает ужасающе. Мало того, она уже вошла в норму.
Вот например, мы обсуждаем, сколько какому доктору заплатить за роды. И считаем это нормой.
Мне кажется, что даже введи платную медицину, все равно народ будет давать на лапу.

Цитата

За деньги много чего можно купить, особенно когда их много. Но вот душевного спокойствия и мира с самим собой нет. Здоровья не купишь.

З цими словами повністю погоджуюсь. Серед дуже багатих і знаменитих людей мало щасливих,з душевним спокоєм людей. Про це можна судити вже тільки з кількості самогубств серед них.А скільки багатих стають алкоголіками або наркоманами.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вероніка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 March 2009 - 09:23

Може за гроші і не можна купити все- але як відомо ГРОШІ РІЖУТЬ МЕТАЛ!!!!!! А в теперішні часи коли ти немаєш в руках цієї кольорової бумажки то тебе не замічає ніхто. Звичайно це дуже образливо, але така в нас ментальність...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Феєрія 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 March 2009 - 10:16

Іннуся, ви справді вважаєте,що як тільки у вас з"явиться будинок,то ви станете абсолютно щасливі?Думаю,що на другий день ви подумаєте-от якби ще машину-ото би вже точно було щастя.А потім-ще б в навколосвітню подорож,або яхту. ;)
На мою думку,щастя-це ваше внутрішнє сприйняття світу і себе.Матеріальні блага-то добре,але вони не несуть абсолютного щастя.
В мене є подруга,яка в студенські роки шукала собі багатого чоловіка і таки його знайшла.Живуть в достатку,чоловік всім забезпечує,в них двоє дітей школярів.Але вона не щаслива,бо чоловіка вона не любила,а зараз він став їй зовсім противним.Шукає роботу,бо хоче себе в чомусь реалізувати,можливість не працювати її вже зосвім не радує.І взагалі у неї депресія напевно років вже п"ять.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Рижуля 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 March 2009 - 19:50

Дуже в мене схожа позиція до до тої, що описала Іннуся, .
Справді, гроші НЕ головне тоді, коли вони є.Проте коли їх немає,постійно катастрофічно не вистачає-нічого не в радість.Коли не можеш дати корисної люгуміни своїй дитині, коли не можеш купити їй зайву іграшку, коли сама не маєш жодної можливості потішити себе маленькими дурничками....
Та що дурнички, коли ти ліки не маєш за що купити.....
Я вважаю, що гроші- це величезна і головне невід"ємна складова щастя, бо не уявляю собі щастя в злиднях.Хіба ж це щастя ? :(

My Signature
Не все, що спадає на розум - має до нього відношення..

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Roksolana 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 March 2009 - 20:41

Бачу, що у цьому питанні не буду білою вороною, бо вважаю, що гроші, якщо не саме головне, то дуже важливе у нашому житті. Здоров*я за гроші не купиш - згідна. Але у деяких випадках ця теорія не спрацьовує . Якшо людина хвора і для того, щоб вона одужала потрібні гроші, яких вона немає, то в цьому випадку здоров*я саме купується ... І не тільки здоров*я , інколи й життя... Підтримую Рижулю, коли дитині (або собі) не можеш купити не щось зайве, а необхідне, тоді починаєш задумовуватися про роль грошей у нашому житті, ІМХО...

А коли цих клятих грошей нема, то зачасту в сім*ях починаються постійн сварки, дорікання, гризня... а коли все ж вони з*являються, то все як рукою знімає, все припиняється ... свого роду купляємо повагу, взаєморозуміння, т.д..... ІМХО

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   NATYSIA 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 March 2009 - 21:53

Гроші - це зло!!!! Бо зараз як заходжу в якийсь магазин, то цього зла не вистачає.
Правда, за гроші здоров"я не купиш, але і без них дуже-дуже важко!!!!!!

My Signature
[spoiler]Зображення
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Венгрррия 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 March 2009 - 15:11

Перегляд повідомленняtusij (27.3.2009, 0:42) писав:

tusij, це просто особисто Ви така людина,що,якби мали мільйони,то не мали б душевного спокою і миру в душі,бо завжди пам"ятали про тих,хто нічого не має і страшенно нуждається :lol: ,і мабуть з цієї причини ці мільйони у Вас би довго не втримались :lol: А от Рєнат Ахмєтов і йому подібні "чесні трудяги", я впевнена,перебувають у цілковитому мирі з собою і в прекрасному душевному спокої :db:

My Signature
Зображення

"Якщо я засну и прокинусь через сто років і мене запитають, що зараз відбувається в країні, я відповім - П"ЮТЬ І КРАДУТЬ". (с) Салтиков-Щедрин
  • Back To Top

Користувач поза мережею   martusja 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 31 March 2009 - 19:03

Цілком підтримую Іннусю! Ще коли ти удвох із чоловіком і без грошей,можна якось бути щасливим, але коли з"являється дитина і просить тебе купити забавку, а ти не можеш собі цього дозволити - яке ж тут щастя? А взагалі хтось знає щасливі сім"ї, які не є забезпеченими?

• Back To Top

Користувач поза мережею   Parybok 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 March 2009 - 23:06

Венгрррия
Я тут з Вами не погоджуюся щодо Рината Ахметова. Так, в нього ззовсім немає таких проблем, як у Вас з нами, але у нього є такі, про які НАМ і не снилося.
Щодо грошей і здоров'я, то скажу, що краще мати друге.... у мене знайома захворіла на дуже рідкісний рак (і в Америці, і клініка спеціалізована тут є), але гроші (навіть яких в неї немає) їй мало щастя купують...
Але не дурний вигадав, що коли ми щось маємо, то не цінуємо, а втрачаємо - сумуємо. саме такий вираз, як на мене, дуже вдало підходить до поняття про гроші і про здоровя.
Шануймося!

• Back To Top

Користувач поза мережею   Венгрррия 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 March 2009 - 23:14

Перегляд повідомленняParybok (1.4.2009, 0:06) писав:

Венгрррия
Я тут з Вами не погоджуюся щодо Рината Ахметова. Так, в нього ззовсім немає таких проблем, як у Вас з нами, але у нього є такі, про які НАМ і не снилося.

Згодна, мабуть головна проблема - голову берегти,щоб ніякий кілер не поцілив,бо щодо іншого - він же має бухгалтерів,управителів,менеджерів і т.д. і т.п. - тож нехай у них голови болять... :smile:

My Signature
Зображення

"Якщо я засну и прокинусь через сто років і мене запитають, що зараз відбувається в країні, я відповім - П"ЮТЬ І КРАДУТЬ". (с) Салтиков-Щедрин
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світланkа 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 March 2009 - 23:17

Parybok все добре пишете, але в теперішній час без хоча б якихось папірців у кошельку, я не говорю про великі гроші, нікуди. Звісно якщо відповідати по темі, то НЕ ВСЕ можна купити за гроші.
Здоров"я,(коли зле), ніде не купиш, скільки б грошей не мав. Та з іншого боку - як нема грошей на то, що за них можна і треба купити, то про яке здоров"я і душевний спокій може йти мова.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Смугастий Равлик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 31 March 2009 - 23:24

С любимым рай и в шалаше - цю приказку придумав той, хто не мав нічого і навіть не хотів щось мати. Я теж так колись думала, теж, як Іннуся, не вважала, що гроші головне, романтики хотілося. Ага, хороша романтика була тоді, коли у мене не було дитини, батьки забезпечували, усьо було хорошо, аж поки не зіштовхнулася з матеріальними проблемами, і вирішення їх лягло цілковито на мої плечі. Грошей повинно бути достатньо. Така моя думка. Їх нестача робить із людини озлобленого неврастеніка, а занадто велика кількість - праздного "прожигателя жизни", деградуючого і розманіженого. За гроші купити справді не можна здоров"я, але вже в ну таких крайніх випадках.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Коліжанка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 April 2009 - 00:12

Я і зараз думаю, що гроші, це не головне, але вони дуже полегшують життя. У мене в житті були такі моменти, що не було на проїзд в тролейбусі, але тоді були інші радощі. До всього людина може пристосуватися. Але думати про те, як заробити гроші, ми зобовязані.
Гроші - це ж не тільки достаток, це ще й велика праця. Я дуже поважаю людей, у яких є гроші, бо знаю, що вони так працювали як ніхто. Маю кілька знайомих, які в студентські роки ночами не спали, за будь-яку роботу хваталися, які потім працювали по 12 год в добу, вдосконалюючись, чогось навчаючись, допускали помилки, падали, вставали. Бо не було кому допомогти, а зараз досягли успіху, мають достаток. Гроші - це праця і відповідальність.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Ptaszka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 November 2009 - 19:52

Вважаю, що за гроші дійсно не купити душевного спокою, а також Божої любові і благодаті, а для мене це набагато головніше, ніж гроші. Бо, не маючи чогось, прошу у Господа - якщо Бог вважає це для мене необхідним - дасть мені, в іншому випадку сприймаю ситуацію, що склалася як данність. Хоча, звичайно і власних зусиль докладаю, щоб щось змінити і гроші заробляти теж потрібно, але... Можу я порівняти своє життя "з грошима" і "без грошей" - не обов"язково при грошах всі "ситі і довольні", а без грошей злі і роздратовані. Це вже залежить від якості ваших стосунків якраз в духовному плані. Чим ближчі чоловік і дружина духовно один до одного, тим легше їм пережити фінансову кризу. А як віддалені, то і гроші їх не зблизять і життя шоколадним не зроблять. Але не факт, що всі потерпають при душевному дискомфорті - є люди, які такими матеріями не заморочуються, особливо, якщо мірило щастя - гроші. Так що кожному - своє - в когось все продається, а в когось і купується

• Back To Top

Користувач поза мережею   natalia220 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 November 2009 - 20:16

Звичайно що за гроші все не купиш, здоров'я особливо. Але для всіх нас день зарплати не такий вже й звичайний ;) , хіба не так? Хіба це не є кусочок нашого буденного щастя?

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
Звичайно що за гроші все не купиш, здоров'я особливо. Але для всіх нас день зарплати не такий вже й звичайний ;) , хіба не так? Хіба це не є кусочок нашого буденного щастя?

My Signature
Зображення

Нехай наші бажання здуріють від наших можливостей
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Златослава світлина

Златослава  Хто був на узд в сосновської? Чи правильно вона визначає стать дитини?

11 Jul 2020 20:16

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

Показати коментарі (1)

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 13 July 20 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн