Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Клініка професора Хміля м.Тернопіль,м.Львів-5 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Схуднемо до 1 червня! Актуально як на мене).
"Парад аватарів "Замасковані

• 72 Сторінок +
  • « Перша
  • 70
  • 71
  • 72
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Клініка професора Хміля м.Тернопіль,м.Львів-5 Оцінка: ****- 3 Голосів

Користувач поза мережею   Tianna 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці
  • Подякували: 2

Відправлено 23 May 2020 - 10:57

Добрий день, прочитавши останні дописи , теж вставлю своїх 5 копійок.... За плечима 11 років старання завагітніти, 3 операції, 7 спроб ЕКЗ, відповідно і 7 переносів, їздили по різних клініках, але 8 спроба прлучилась таки в Клініці Хміля, за що їм безмежно вдячна, в нас складний випадок , професор не давав жодних шансів, але з Божою допомогою бавимо донечку якій вже 1.2. І ніхто кошти не вимагав, навпаки робили суттєві знижки. І я дякую Богу що скерував нас тут в клініку Хміля.

Добрий день, прочитавши останні дописи , теж вставлю своїх 5 копійок.... За плечима 11 років старання завагітніти, 3 операції, 7 спроб ЕКЗ, відповідно і 7 переносів, їздили по різних клініках, але 8 спроба прлучилась таки в Клініці Хміля, за що їм безмежно вдячна, в нас складний випадок , професор не давав жодних шансів, але з Божою допомогою бавимо донечку якій вже 1.2. І ніхто кошти не вимагав, навпаки робили суттєві знижки. І я дякую Богу що скерував нас тут в клініку Хміля.

My Signature
Мальва
  • Back To Top

Подяка від: 2 Користувачі, які подякували:

Користувач поза мережею   мріїзбуваються 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 10

Відправлено 24 May 2020 - 15:52

Перегляд повідомленняDgesi (22 May 2020 - 22:55) писав:

Всім привіт. Дуже давно сиджу на форумі, читаю, і все думаю. І нарешті наважилась написати про своє невдале еко,яке робила в клініці професора Хміля у Львові. Це все так тяжко згадувати, але всеж таки напишу. Вже пройшло пів року+- але воно мене мучить. І так все почалось з того, що я пару років бігала по лікарнях і без толку. Шукала кращіх з кращіх, і лікарів і клініку. Читала по відгуках, і дуже багато було хороших відгуків про клініку Хміля, а тут натрапила на день відкритих дверей, знижки і т. д. Наважилась на штучне запліднення. Пішли ,виграли знижку 50%.Були дуже щасливі. Потім думала, але всеж таки наважилась на еко. І тут все почалось, ці 6 місяців були найгірші, це все було, як в страшному сні... Але спочатку мені все сподобалося і клініка і лікарі, я була в захваті. Почала свій шлях з Цепенди, аналізи в двох були в нормі, я дійсно була шокована, що в нас все ок. І потім Цепенда О. П дуже спішила, і все проходило дуже швидко. Перший мій похід в клініку був безслізний, а всі остальні я виходячи постійно плакала, і картала за те що пішла на еко. Ціни космічні, особливо ліки... Після стимуляції, в мене було всього лиш 2 ембріончика, але підсажувати сказали 1, бо щось з другим було нето. Потім в мене щось помазалось за день до підсадки, але О. П сказала, що я перенервувалась, підсадка буде. Добре, я погодилась. Я ж незнала як краще,вона лікар. Потім підсадка. Очікування позитивного результату. І все, капець,сльози, хчг, негативно. Невдале еко. Потрачено море часу, здоров'я, і кучу грошей. І толку з тої знижки. Неведіться на їхні дні відкритих дверей. Але я нездалась, взяла себе в руки і пішла до О. П, питати, що не так, і чому не вийшло, але вона своєї помилки непобачила, і сказала що не у всіх з першого разу виходить, хоча на початку нашої зустрічі говорила протилежне. А ми з чоловіком немаємо грошей на пару спроб, ледь нашкребли на 1, і то повелись на знижку... Потім я сказала О. П, що хочу прокунсультуватись з професором. Вона недуже хотіла, але я пішла до нього. Він також нічого толкового не сказав, сказав, що треба гістеру робити, виясняти, що пішло не так. Він мене назначив до Пономаренко, потім до Венгер, але разом з професором. І кожного тижня мінялися діагнози, то гідросальпінкс правобічний, то лівобічний, то ендометріоз, то міома, а кінець такий, треба видаляти трубу, можливо 2.... І все на цьому моє лікування закінчилося в цій клініці,і наразі взагалі. Неможу прийти в себе від цих лікарів, професорів. В них на думці лише гроші, а не людські життя. В них конвеєр. І це засмучує, що практично нова, молода клініка, а така погана... Я нераджу цю клініку і лікарів, а від професора просто в шоці. Він вже працює лише на гроші, все. Перед тим як йти на еко подумайте добре. Ця клініка напевно займається лише легкими випадками, а може еко це дійсно лотерея.... Вибачте, що так багато написала, це просто емоції, які лишилися в середині...
привіт .хотіла вас підтримати,все буде добре,ви обов'язково станите мамою!!!не втрачайте надії... Я сама маю дві невдалі спроби в Хміля...дуже було важко після 2 ї невдачі...пішло багато здоров'я,не говорю про гроші(( ...та я вірю,що почую слово мама,і кожна жінка,яка йде до мети ,отримає результат...Так у багатьох получається з першої спроби,але багатьом потрібно пройти тернистий шлях,щоб получилося(( і нажаль починають шукати більше причин не вагітнення,коли є 1-2 невдачі екз...тримайтеся,вірите і не здавайтеся!

• Back To Top

Користувач поза мережею   Ulitochka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 14

Відправлено Вчора, 12:33

Dgesi, дуже шкода, що вам з першого разу не получилось у Хміля...
З власного досвіду можу сказати, що і з другого і з третього разу не факт, що получається. Як бачимо тут у групі - наші дописувачки і по 10 спроб проходили. На жаль надзвичайно багато факторів впливає на те, щоб протокол і підсадка стали успішними. Усе це тягне за собою додаткові обстеження і як наслідок величезні суми. Важко зрозуміти чому вам гістеру запропонували тільки після того як була невдала підсадка. Її варто було зробити ще до підсадки ембріона, щоб бачити куди кладете ембріончика. Свого часу мені в іншій клініці також не пропонували гістеру і як показала практика - дарма, бо вона таки свою добру справу зробила.

У кожного тут своя історія і свої спроби. Я після двох перших невдач перебувала рік у депресивному стані і навіть думати не могла про продовження шляху з ЕКЗ. Але потім відійшла, змінила клініку, тактику, набралась терпіння і все получилось. Особисто мені, вважаю, у Хміля у Львові із тою ж таки Цепендою О. пощастило. І не зважаючи на те, що перша підсадка у них була прольотною - друга була переможна, результат на лінієчці. Так, я також була розстроєна після невдачі, проте варто вірити у краще. Лікарі не боги, не є всесильними. Ми часто на них злімося коли не виходить так як бажалося, проте іноді і ми не настоюємо на дообстеженні або зміні дати підсадки, так як сліпо хочемо якнайшвидше результату. Тут писали, що треба знайти "свого" лікаря, такого якому треба довіритись і повірити у вдале лікування - тоді все получиться позитивно. Бажаю вам знайти такого "свого" лікаря, з яким ви отримаєте вдалий результат // !

Питання фінансової сторони то взагалі окрема тема. Повірте, тут усі, хто стикнувся із ЕКЗ, мають добре опустошений гаманець. Проте якщо ставити перед собою ціль, багато працювати і молитись - повірте, Бог помагає. Тисячі українських пар займаються тим, щоб заробити кошти на вартісне лікування від безпліддя (у тому числі на заробітках за кордоном), на жаль така реальність..
Проте варто думати про високу мету, заради якої усі ми так стараємось.

Дівчатка, планувальниці, усім шлю великий та заразний вагітний ПЧИХ!!! Ловіть, на здоров'я!! Усім бажаю щасливої довгоочікуваної вагітності (якщо не в одного лікаря то в іншого). Не впадайте у відчай. Так, невдачі важко переживати, знаю на власній шкурі, але після них дуже приємною буде вдала підсадка.
Вірте, що вам усе вдасться, думайте позитивно і обов'язково все получиться!!

My Signature
Зображення

Зображення
  • Back To Top

Подяка від: 2 Користувачі, які подякували:

Поділитися темою:

• 72 Сторінок +
  • « Перша
  • 70
  • 71
  • 72
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 27 May 20 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн