Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Немовляті 7 місяців, НЕ Стає на ножки - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Осінній настрій Парад аватарів

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Немовляті 7 місяців, НЕ Стає на ножки типу сідає, патологія чи норма??? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Куколка"" 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 18 January 2017 - 21:13

Доброговечора)Моєму коханому синочкові 7 місяців не стає на ніжки рівно, ставиш на опору а він стояти не хоче(Лікар сказав що це може бути тонус, але ж він ставав допоки не почав впевнено сидіти)Замість того щоб стояти синочок сідає на дупу(Порадили масаж, навіть і не знаю що робити,??Порадьте щось плізз???Дуже спереживалася, всякі дурниці в голову лізуть((((
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   allinav 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 18 January 2017 - 22:27

Поробіть масажі. Вони вам точно не зашкодять, а якщо маете тонус , то ще й показані...
Моі почали ставати десь після 8, а то повзали. Пішли в 1 р 1м....І нормально. Зараз тільки встигай за ними...
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 January 2017 - 22:42

Перегляд повідомленняallinav (18 January 2017 - 22:27) писав:

Поробіть масажі. Вони вам точно не зашкодять, а якщо маете тонус , то ще й показані...
Моі почали ставати десь після 8, а то повзали. Пішли в 1 р 1м....І нормально. Зараз тільки встигай за ними...

дякую вам за відповідь. масаж роблю поки сама 3 рази на день а до того раз на день обовязково.думаю після свят масажиста брати.а як точно зрозуміти що тонус бо нам одна лише сказала таке і то під знаком питання???бо каже що можливо(
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ОксанкаБ 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2017 - 08:46

Найдіть нормального лікаря! Бо так щось важко радити, гарний лікар зразу побачить повну картину і не переживайте, головне вчасно почати масажі(з назначення лікарів) і будете добре бігати)
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вікторія12 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 19 January 2017 - 10:47

Я б казала також найняти професійного масажиста, незашкодить точно.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2017 - 12:28

Дякую за відповідь)так і зробимо будемо брати професійного масажиста)А підскажіть ще будь ласка коли ваші дітки стояли впевнено на ногах?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Луківна 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2017 - 12:34

Куколка, моя дитина впевнено встала біля опори у 8 місяців. Але всі дітки різні. Якщо хвилюєтеся, то покажіть дитину невропатологу. Все зразу стане на місця. І масажик зайвим не буде.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2017 - 13:03

а ще підскажіть може в когось був тонус ніжок і як ви це побороли?медикаменти чи масажі?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   VikiToriya 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 19 January 2017 - 13:28

Масаж може як принести користь, так і нашкодити. Йдіть до масажиста після консультацій з ортопедом та нервопатологом.
My Signature
«Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди,... Ніколи любов не перестає!…»
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   *мамуся* 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2017 - 13:38

Привіт! В нас у старшої донечки була така проблема, але це ми виявили ще у три місяці. Найперше - це була консультація невропатолога.Назначила УЗД(забула як правильно називається) на голівонці. Назначила парафінові аплікації на ніжки, які чергувались з масажем на спину і ніжки. Назначали нам ще якісь таблетки, їх ми не приймали. З масажем потрібно уважно, тобто лікар має призначити, інакше масажист, якщо він професійний, робити не буде(принаймі у нас так було). Це все дало позитивний результат. Десь біля семи ми вже сиділи, а у 8,5 міс. добре впиралась ніжками і помалу топали.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   бурочка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2017 - 13:45

я б вам порадила звернутись ще до ортопеда на консультацію, щоб виключити дисплазію.В знайомих була така проблема, виявили лише у 8 місяців.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ведмежа 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2017 - 15:20

Основне -це не панікувати, бо можна через ті страхи дитині нашкодити. Скільки ваш малюк важить? Чи величенький?
Моя в сім місяців лиш сіла вперше нормально, до того постійно назад падала головою. То в нас вся підлога була застелена гумовими килимками.

Варто обов'язково відвідати доброго ортопеда,проконсультуватися на рахунок якихось відхилень, наприклад дисплазія кульшового суглоба.
А щодо вставання у ранньому віці, то я знаю, що дитину і не треба ставити на ніжки саму і водити за ручки. Дитина має бути готова до цього фізично, а це індивідуально. Особливо багато шкоди діткам приносять ходулі. Мінімум в трьох моїх знайомих в діток через ходулі сформувалась патологія при ходінні.

Я вже забула чому, хоч здавалося колись ніколи не забуду, але я навпаки не давала малій рано підніматися на ніжки. Коли вона ставала біля дивана, я відносила іі на середину кімнати. А, згадала. Вона не вміла довгий час повзати. А поки дитина не навчиться повзати, вона переважно не готова до вертикальних поз. Є дуже хороше відео на ютюбі від литовської фізіотерапевтки про це. Воно перекладене на російську. Здається я задавала в пошук масаж для немовлят чи щось таке. На жаль не згадаю. Вже три роки минуло з того часу. Але варто пошукати. Хай вам Бог помагає.

Повідомлення відредаговано ведмежа: 19 January 2017 - 15:21

My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2017 - 17:04

Перегляд повідомленняведмежа (19 January 2017 - 15:20) писав:

Основне -це не панікувати, бо можна через ті страхи дитині нашкодити. Скільки ваш малюк важить? Чи величенький?
Моя в сім місяців лиш сіла вперше нормально, до того постійно назад падала головою. То в нас вся підлога була застелена гумовими килимками.

Варто обов'язково відвідати доброго ортопеда,проконсультуватися на рахунок якихось відхилень, наприклад дисплазія кульшового суглоба.
А щодо вставання у ранньому віці, то я знаю, що дитину і не треба ставити на ніжки саму і водити за ручки. Дитина має бути готова до цього фізично, а це індивідуально. Особливо багато шкоди діткам приносять ходулі. Мінімум в трьох моїх знайомих в діток через ходулі сформувалась патологія при ходінні.

Я вже забула чому, хоч здавалося колись ніколи не забуду, але я навпаки не давала малій рано підніматися на ніжки. Коли вона ставала біля дивана, я відносила іі на середину кімнати. А, згадала. Вона не вміла довгий час повзати. А поки дитина не навчиться повзати, вона переважно не готова до вертикальних поз. Є дуже хороше відео на ютюбі від литовської фізіотерапевтки про це. Воно перекладене на російську. Здається я задавала в пошук масаж для немовлят чи щось таке. На жаль не згадаю. Вже три роки минуло з того часу. Але варто пошукати. Хай вам Бог помагає.

Дякую вам за відповідь))мій хлопчик важить 8800, нам сім місяців.Розвиток від народження прекрасний,нами багато лікарів пишалось.Синочок дуже активний і розумово розвинений, сидить впевнено без опори,повзати ще не вміє,тільки на живо тек сувається,ніби літає✈️✈️✈️аж тут у сім місяців, ми викликаємо лікаря приватного на огляд і каже що можливо легенький тонус.Я дуже спереживалася,завтра маємо договоритись з невропатологом-масажистом два в одному,щоб приїжджав до дому робити малечі масаж.мені всі говорять,що він ще маленький прийде час і стане,але у мене щось душа не спокійна...краще перестрахуватися.

Повідомлення відредаговано Куколка"": 19 January 2017 - 17:06

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ведмежа 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2017 - 19:00

Але хіба невропатолог і ортопед одне й те ж? Дисплазію наприклад, наскільки я знаю діагностують на УЗД в дитячого ортопеда. Думаю варто і тих і тих послухати.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2017 - 19:45

Перегляд повідомленняведмежа (19 January 2017 - 19:00) писав:

Але хіба невропатолог і ортопед одне й те ж? Дисплазію наприклад, наскільки я знаю діагностують на УЗД в дитячого ортопеда. Думаю варто і тих і тих послухати.

Згідна з вами)треба ще знайти хорошого ортопеда!ну ми були в 3 місяці планово,казав все Ок!ну піти перевіритися тре обов'язково!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   maxi4ka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2017 - 18:08

гм... нам 7 міс минуло і теж ще не стоїть
сидить добре, повзе попою назад)), у ліжечку тягнеться щоб стати, поки лиш на коліна підіймається
і я не переживаю і не шукаю в своєї дитини проблем
встигне
дитина не зобов'язана в 7 міс стояти
спокійно покажіться лікарям і не варто панікувати,то ж не рік дитині
My Signature
Спойлер

усі сподівання покладаю на Господа
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nmad 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2017 - 20:37

Незнаю чому Ви себе накручуєте, в кожної дитини своя норма. у мене троє дітей, перша стала рівно на ноги в 10міс, другга в 9міс, третій 8 і поки не стає. Дільнична невролог завжди посилала мене і на узд і на масажі загальніі прописувала купу купезну таблеток, а коли ми консультувались в інших лікарів то вони казали шо все нормально і на масажі ходити не треба лишній раз (мамин масаж ніколи не зайвий). Та впринципі якщо масажист хороший він сам вам скаже чи щось з вашою дитиною не так (це за умови якшо його цікавить свій імідж а не заробити гроші). Не переживайте спочатку проконсультуйтесь в перевіреного невролога.

Повідомлення відредаговано nmad: 21 January 2017 - 20:39

My Signature
Майже всі сварки від непорозумінь. Хтось недозрозумів правильно сказати, хтось недозрозумів правильно зрозуміти.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ОксанкаБ 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2017 - 20:49

Дитина може і не має стояти самостійно, просто як моя лікарка перевіряла, треба дитину тримати біля підлоги чи ще чогось, щоб вона ставала повною стопою, бо як лише пальчиками то може бути тонус...
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ванька 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2017 - 15:33

моя дитина почала ходити в 1 рік і 2 місяці, до того ставала точно не раніше 9 місяця, а в чоловікової сестри дівчинка в 7 місяців бігала по кімнаті, невпевнено, падала, але бігла. Мені здається до це все індивідуально і не треба поспішати робити з цього проблему.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Регіна177 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2017 - 19:31

..важко щось казати покки не заєш всіх обставин.
1. що- було раніше? чи були нормальні пологи ,чи щось при народженні- було "не так"? це-вже показання на візит до невролога.
2. чи не було побічних реакцій на щеплення? це теж може вплинути(най на мене не кидають камінцями,але що є то є)
3. чи не було травм ,падінь що можуть дати защемлення й затримку
4. чи взагалі- нормально розвивається дитинка, чи нема ще чогось що турбує
5. чи не було високої температури та інфекіції що теж-може дати затримку

6. й - візит до:
невролога, ортопеда, якщо треба-знімок,
зробити НСГ(високий тиск теж дає проблеми з ніжками), візит до фізіотерапевта,
й масажі, басейн, ЛФК,кінезітерапія.
Дитинка ще маленька.
це може бути-нічого.Може бути щось-як наслідок, що легко усувається й потребує трохи більше часу чи терпіння.
а може бути щось що вже зараз потребує лікування.

Не перейматеся, не нервуйте.Робіть щось- йдіть до спеціалістів.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 17 November 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн