Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Мокрий кашель - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 5 Сторінок +
  • « Перша
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Мокрий кашель Методі лікування, препарати Оцінка: -----

Користувач поза мережею   zhenechka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці
  • Подякували: 0

Відправлено 13 November 2013 - 17:20

дівчатка всім привіт! в малого (за тиждень 5 місяців), мокрий кашель. вчора була температура 37,8 збивала дитячим нурофеном. сьогодні температури нема але кашляє так крепко що в кінці аж плаче. що це може бути? може на зуби, але ще не видно щоб лізли(

• Back To Top

Користувач поза мережею   Ма_мочка Ромчика 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 13 November 2013 - 18:01

Привіт,це швидше всього вірус,нам сьогодні 5 місяців,кашляємо уже другий тиждень,правда без температури.Сьогодні назначили антибіотик,от сижу і думаю,давати чи ні.

• Back To Top

Користувач поза мережею   zhenechka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 18 November 2013 - 23:18

Перегляд повідомленняМа_мочка Ромчика (13 November 2013 - 18:01) писав:

Привіт,це швидше всього вірус,нам сьогодні 5 місяців,кашляємо уже другий тиждень,правда без температури.Сьогодні назначили антибіотик,от сижу і думаю,давати чи ні.

нам теж назначали антибіотик, але я не давала. пару днів не було температури а сьогодні знов піднялась аж до 38,4. приходив лікар, послухав сказав що легені чисті. але завтра поїдемо ще до одного, бо щось мало віриться що все нормально

• Back To Top

Користувач поза мережею   Nadjysha 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 December 2016 - 23:26

І я вже незнаю, що робити... Малеча (8 міс) вже тиждень кашляє. Кашель не сухий, але і не відкашлює нормально, так хрипить дере в грудях. Я так зрозуміла, що мокроти багато, а нормально викашляти не може. Ріжуться зуби, 4 зразу, 1 вже прорізався, решта на підході. На минулому тижні 2 рази ходила, щоб послухали, педіатр каже, що хрипів нема, горло нормальне, по суті нічого і призначала як такого від кашлю. Кашель не дуже частий, але якийсь такий страшний, так шкоді її, а незнаю, чим допомогти. Дихаємо фізрозчином через інгалятор, пити майже не хоче, ми на ГВ, промиваю ніс (носом нормально дихає), гуляємо, що ще можна робити таким маленьким, щоб відкашлювалося легше?

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонцесяйна 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 25 March 2017 - 16:31

Потребую поради. Малеча вже тиждень кашляє. Спочатку був сухий кашель. За 2 дені перейшов у вологий. Призначили болтушку дитяча мікстура і піртусін. Але результату ніякого.

Вдень коли грається майже не кашляє, а вночі коли спить то приступам. Кашляє майже до рвоти. Певно все залягає
всередині.

Чи можна змащувати груди маззю Доктор Мом і прогрівати? Чи це не ефективно?

My Signature
Мені завжди здавалося: сталося, значить, сталося. Яка, до біса, різниця, чому небо в черговий раз звалилося мені на голову? Воно звалилося, отже, треба вистояти. 
Макс Фрай.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Морквиночка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 March 2017 - 10:54

Перегляд повідомленняСонцесяйна (25 March 2017 - 16:31) писав:

Потребую поради. Малеча вже тиждень кашляє. Спочатку був сухий кашель. За 2 дені перейшов у вологий. Призначили болтушку дитяча мікстура і піртусін. Але результату ніякого.

Вдень коли грається майже не кашляє, а вночі коли спить то приступам. Кашляє майже до рвоти. Певно все залягає
всередині.

Чи можна змащувати груди маззю Доктор Мом і прогрівати? Чи це не ефективно?

В нас теж мала недавно страшенно кашляла мокрим кашлем, лікар порадила робити інгаляіїї, з першого разу полегшало. Небулайзер ми брали напрокат, двічі на день дихали по 5 хв

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MamaKoala 

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 25 November 2021 - 14:11

Ми для дитини купували багато різних засобів на рослинній основі. Востаннє лікарка виписала сироп Проспан. Нам дуже сподобалася його дія - добре виводить мокротиння і знімає набряклість. До того ж донечці сподобався смак вишеньки.

• Back To Top

Поділитися темою:

• 5 Сторінок +
  • « Перша
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

КоКеЕтКа світлина

КоКеЕтКа  Чи є тут діюча група, теревені вагітних?? Не можу знайти…

26 Nov 2021 17:30

Sweet.Donut світлина
лолала світлина

лолала  Хто зіштовхувався із таким заключенням гістології після ЗВ і чи змогли в подальшому народити здорових діток?(буду вдячна за коментарі). Завмерла маткова вагітність малого терміну за типом гідропічного аборту.

04 Aug 2021 16:23

diana252 світлина

diana252  Який Ваш улюбений парфум? :)

13 Mar 2021 14:01

07natali світлина
Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

02 Dec 2020 14:23

Показати коментарі (1)

Айра світлина

Айра  Усім привіт. Давно не була на форумі. Підкажіть будь ласка, як знайти адміністратора форуму?

14 Nov 2020 16:02

Показати коментарі (1)

Lilut світлина
Бурулька світлина

Бурулька  Дівчата, хелп, терміново треба лактолога.

26 Aug 2020 21:00

Sveta2010 світлина

Sveta2010  Дівчатка, можливо хтось має контакт або знає як/де знайти Петрук Вікторію Анатоліївна ( вела гурток "Мудрагелики" ) ?

17 Aug 2020 10:32

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 03 December 21 )

• З днем народження
    Masik 
    - Вік: 37

Перекладач онлайн