Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Паска - крафін - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Паска - крафін Рецепт Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор
  • Подякували: 8

Відправлено 26 April 2019 - 10:30

Зображення

Рецепт:

350 г борошна,
80 мл молока,
7 г сухих дріжджів,
80 г цукру,
1/2 ч. л. солі,
1 яйце,
2 жовтки,
40 г розтопленого вершкового масла,
30 мл апельсинового соку (можна замінити на молоко),
До 100 г вершкового масла кімнатної температури для змащування
Журавлина, курага, родзинки. Можна цукати, горішки, інші сухофрукти.

Опара: молоко+ дріжджі+ 1 ч.л цукру.
За той час збити яйце з жовтками та цукром.
В просіяне борошно із сіллю влити опару, яйця з цукром та апельсиновий сік.
Все змішати. Місити довго. Після 5 ти хв замішування влити розтоплене масло.
Знову місити. 10-15 хв.
Борошно НЕ підсипати, хоч і буде здаватись що це нереально вимішати. Місити поки не буде липнути до рук та стільниці.

Накрити, відставити на годину в тепле місце.
Розділити на три кульки, накрити і дати відпочити ще 10 хв.

Кожну кульку розкатати, змастити маслом, викласти начинку, і тісно закрутити в рулет. Поки робити 2 та 3 то перший накрити.

Розрізати пополам не до кінця, і закрутити в паску. Викласти по формах, залишити ще на годину.

Духовка 190 град. 10 хв. Після чого накрити фольгою щоб шапки не згоріли, і збавити до 180 на 25-30 хв. Залишити вистигати при відкритій духовці, потім перенести на рушник, і перевертати на боки.

Вихід: три паски діаметром паперової форми, здається 10 см

Не дуже солодка, дуже смачна, і гарно виглядає.
Смачного

Складові:

Борошно – 350 Грам
Дріжджі свіжі ( Dr.Oetker) – 20 Грам (або сухих 7 г)
Молоко – 110 мілілітрів
Цукор – 80 Грам
Сіль – 1/2 Чайних ложки
Яйце – 1 Штука
Жовток яєчний – 2 Штуки
Масло вершкове – 40 Грам (розтоплене)
Масло вершкове – 120 Грам (для змащування)
Мускатний горіх – 1 Чайна ложка (мелений)
Журавлина в’ялена – 200 Грам (або родзинки)
Мигдальні пелюстки – 100 Грам (або будь-які подрібнені горіхи)
Ванільний цукор – 8 Грам
Приготування

Підготуйте необхідні продукти. Борошно обов’язково просійте. Дріжджі і 1 ч. л. цукру розведіть в теплому молоці, поставте в тепле місце до підняття пінної шапочки. Вершкове масло (40 г) розтопіть. Яйця, жовтки, цукор і ванільний цукор збийте в світлу пишну піну.

Борошно просійте в миску, зробіть поглиблення. Влийте в нього дріжджі з молоком, яєчну суміш, додайте сіль, перемішайте. Додайте розтоплене вершкове масло, замісити тісто. Воно спочатку буде липким, борошна не додавайте. Вимішуйте тісто не менше 10 хвилин, поки воно не перестане липнути до рук. Миску змастіть розтопленим вершковим маслом, помістіть туди тісто, трохи змастить його зверху маслом, накрийте харчовою плівкою і поставте в тепле місце без протягів на 1-1,5 години.

Журавлину залийте окропом на 15 хвилин, відкиньте на сито і просушіть паперовим рушником. Мигдальні пелюстки злегка підрум’яньте на сухій сковороді. Тісто через 1,5 години збільшилася вдвічі. Розділіть тісто на 3 частини, орієнтуючись за розміром своїх форм для запікання. Округліть тісто, накрийте харчовою плівкою і залиште відпочити на 10 хвилин.

Присипте робочу поверхню і тісто борошном. Розкачайте в дуже тонкий прямокутний пласт. Тісто просвічується, але не рветься. Змастить пласт розм’якшеним вершковим маслом. Посипте пласт тіста мускатним горіхом, в’яленою журавлиною і мигдальними пелюстками

Поверніть в рулет, накрийте харчовою плівкою і поставте в тепле місце. Так само поступите і з двома іншими частинами тіста.

Рулет розріжте гострим ножем посередині уздовж, відступивши пару сантиметрів від початку
у
Закрутіть спіраллю одну половинку рулету до його початку

Другу половинку закрутіть спіраллю, піднімаючи і укладаючи поверх першої.

Акуратно помістіть «Крафін» в форму для випікання, накрийте зверху харчовою плівкою і помістіть в тепле місце на 20 хвилин для підйому. Розігрійте духовку до 200 ° C, випікайте крафіни протягом 10 хвилин. Потім знижуємо температуру до 180 ° C. Форми накрийте зверху фольгою на 10 хвилин, потім акуратно зніміть її і продовжуйте випікати ще 15 хвилин. Повністю остудіть крафіни. Смачного!

My Signature
У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії"
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 06 December 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн