Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Заробітчани та емігранти. Як вам живеться? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 9 Сторінок +
  • « Перша
  • 7
  • 8
  • 9
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Заробітчани та емігранти. Як вам живеться? Чи солодке життя за кордоном? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   madamchen 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 06 December 2013 - 15:38

Kuzia, нажаль це гірка правда і відбувається це не тільки в Естонії, але й в Болгарії і Румунії. Мусить пройти чимало часу (років з 50) перш ніж ті держави зможуть стати в один ряд з такими державами як Німмечина, Франція, Бельгія тощо. Останнім часом все частіше читаю іноземну пресу, і кожен раз переконуюсь, що для німців (наприклад), ми ніхто інші як ще одна держева-банкрот, яку прирівнюють до африканських.
А це мене вже зовсім обурило.
Sonntag, 1. Dezember 2013, 08:41
von nebelhorn Wir dürfen dem Putin auf den Knien danken, wenn es stimmt, dass er den Beitritt der Ukraine zur EU verhindert hat.
Переклад
Неділя, 1 грудня 2013, 08:41
nebelhorn Ми маємо Путіну на колінах дякувати, якщо це правда, що він завадив Україні в ЄС вступити.
Це один з коментарів австрійського інтернет видання krone.at
Прихований текст

• 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ліліанна 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 December 2013 - 17:00

У всякому випадку Естонія живе краще ніж ми. В нас гірше вже важко уявити. Хіба що війна, не дай Бог.
Стосовно Європи, то з Іспанії масово виїжає їхня молодь на заробітки, тому в них ціни на нерухомість впали дуже сильно (в деяких районах аж на 50%). Швеція рахується чи не найкращою країною для проживання, особливо якщо маєш дітей. З Польщі знайома вернулась, хоча мала їхній диплом і офіційно працювала. Інша знайома в Німеччині каже, що залюбки повернулась б в Тернопіль, якби зарплата була б хоча 3 тис. грн.
My Signature
Не требе бути правильною, треба бути справжньою.

.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kuzia 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 December 2013 - 23:55

Ого.... ото ви мене дівчата, навіть не знаю як точно виразитись - ошелешили, мабудь....бо все ж надіялась що то не правда, хоча і розуміла що людям брехати немає чого....
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadik 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 December 2013 - 00:09

......як то кажуть - добре там де нас нема а насправді всюди є бідніші і багатші, вчені і не дуже, і тому подібні нюанси......

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лялечка2 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 December 2013 - 00:56

Перегляд повідомленняslobodianka (04 November 2012 - 17:35) писав:

Дівчата, хто в США, або в кого хтось є в там, яка ситуація там з прививками? Точніше, як там ставляться до їх відсутності?

Я в США знаю тільки одне що зробили всі прививки які потрібно було для цієї країни ми виїхали по Green card , не знаю чи потрібні прививки коли ідеш по візі .

Перегляд повідомленнягра з вогнем (16 March 2009 - 18:00) писав:

це правда в америці перманентні криза, наприклад в детройті. закривають завод і 10 тис. людей без роботи залишаються :(
але це далеко не всюди. я коли говорю, що мій чоловік в жовтні роботу отримав і до того ж цю посаду йому 4 чи 5 місяців тримали, ніхто не вірить :)

Я вибачаюсь а Ви в Детройті?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   juliab 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 December 2013 - 22:19

Перегляд повідомленнялоо (26 October 2013 - 07:52) писав:

Усім привіт! В мене сестра живе 14 років в Ізраілі. Каже, що за домом скучала не довго,і що в Україну з її рівнем не повернеться ніколи. Вона з сімєю приїжджає на канікули, а ось жити тут ніі. Вона говорить, що прогрес в Україні застряг на кордоні, і тому хоче ,щоб і я з сімєю виїхала. Я впринципі не проти Канади. Але як легально виїхатти сімєю?
Підкажіть будь-ласка, якщо є хтось з Канади

Чоловіка сестра живе в Канаді 14 років. 4 роки тому стягнула ще одну двоюрідну сестру. Та збирала купу документів, і потім рік чекала на відповідь з кан. консульства. Легше виїхати, якщо є якісь родичі. а от мому чоловікові навіть гостьову візу не відкрили, пояснили це тим, що в нього нема ніякого зареєстрованого майна.
My Signature
Спойлер

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ефіра 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 10 March 2019 - 03:37

ті, хто зараз в Італії, як вам живется?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ева11_06 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 26 March 2019 - 16:01

Перегляд повідомленняОсока (07 May 2008 - 11:55) писав:

Форумчани, які живуть за кордоном (працюють чи навчаються чи ін.) розкажіть, як живеться Вам за кордоном? Які перваги та втрати порівняно з життям в Україні. Плануєте повернутись додому? Чи змінився Ваш соціальний статус, як відносяться до Вас "аборигени"? Чи легко Вашим дітям, як Ви і діти адаптуються в суспільстві? Чи маєте Ви рівні права порівняно з громадянами країни?
І питання до всіх: "Чи хотіли б Ви віїхати за кордон на ПМЖ чи то на роботу чи навчання? У яку країну?"

мені теж цікаво, послухаю. Але маю багато знайомих, хто поїхав назавжди... Ніхто назад не схотів повертатись...
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 9 Сторінок +
  • « Перша
  • 7
  • 8
  • 9
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 21 October 19 )