Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Як полегшити адаптацію до садка? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Як полегшити адаптацію до садка? Як допомогти дитині звикнути до садка? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Козюлька 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 04 July 2019 - 13:11

Дівчата, привіт! Потребую поради!
Моєму сину 4,4р., наважились на другу спробу "ходити в садок", дитина сама виявила бажання.
Перша спроба була в 2,5роки невдалою, на нервовому підгрунті була рвота, понос і дитина після кількох годин в садку була вимучена, без настрою, геть апатична. Окрім цього вічні соплі і кашлі. Після двох місяців припинили ходити в садок. А от зараз пробуємо знов, сьогодні третій день і вже плачі КАПЕЦЬ.
ЯК ДОПОМОГТИ дитині???
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Martlet 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 05 July 2019 - 08:59

Навіть не знаю, що порадити....
Якщо остаточно вирішили, що дитині варто ходити в садок - то просто говорити з ним. Говорити і говорити. І не припиняти водити, навіть попри плачі. Бо почнуться маніпуляції - з боку дитини: поплакала, мама розчулиться і не відведе знову в садок.
Обговорюйте, що було в садочку, що їли, що бачили, як гралися, з ким із діток познайомився. дозвольте брати з собою іграшку з дому - шматочок чогось рідного. Увечері обов’язково побудьте разом - пообіймайтеся, пограйтеся. Поплачте, врешті-решт =)))

Козюлька, а ви не на роботі?
Бо в мене менша доця, хоч вже два роки ходить в садок, але мало не щодня може заявити: "Не хочу, не піду". однак, я збираюся на роботу, вона знає, що лишитися немає з ким - припиняє "коники" і теж збирається і йде.

А ще згадала, що старшій, доки адаптувалася, треба було більше поспати. Після садка вона зазвичай лягала спатки раніше.... Мабуть,так організм відновлювався після стресів =)))
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 July 2019 - 09:02

Ось іще кілька статей знайшла:

Прихований текст

Прихований текст

Прихований текст

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Норкова Леді  

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 05 July 2019 - 14:25

Радити щось важко, але думаю треба для себе вирішити - ходите ви в садок чи ні. Якщо ходите - то ходите щодня незважаючи на плачі-істерики, щоб дитина зрозуміла що це тепер на постійно, а не від випадку до випадку. Якщо маєте можливість - забирайте трошки скоріше, не тримайте до 18,00год, після садка ще можна погуляти, поговорити що цікавого було у садочку і т.д., провести час разом.
Ну і на мою думку у 2,5р. легше адаптуватися ніж в 4,4р. трохи завелика перерва. Моя принаймні у 2,3р. пішла , було кілька перших днів по пів дня, деколи плакала, але звикла бо це було необхідністю (я поверталася на роботу).
My Signature
Зображення
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   maxi4ka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 July 2019 - 01:24

Козюлька, я звичайно не маю ще досвіду, бо наша лиш буде йти в державний садок, але може спробуйте походити трохи в приватний, а після того в державний? В нас так досить багато батьків роблять. В приватному групи менші, більше уваги дитині, може легше буде так звикнути
My Signature
Спойлер

усі сподівання покладаю на Господа
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zinaida90 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 06 July 2019 - 15:31

Перегляд повідомленняКозюлька (04 July 2019 - 13:11) писав:

Перша спроба була в 2,5роки невдалою, на нервовому підгрунті була рвота, понос і дитина після кількох годин в садку була вимучена, без настрою, геть апатична. Окрім цього вічні соплі і кашлі. :cray:

Є таке поняття як садові діти і не садові. Так, можна привчити до садка, але прийдеться пройти адаптацію з хворобами, сльозами і т. д
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   TetianaK 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 07 July 2019 - 08:21

Козюлька, а ви на повний день водите? Може, спробуйте залишати лише на кілька годин, потім на обід, забирати перед сном, потім одразу після сну і так далі. Якщо є змога. Я пішла в садок в півтора року і плакала там аж до школи. Але мамі треба було працювати, то ж вибору не було. Для мене день в садку тривав безкінечно, а ще я там майже ніколи не спала, просто лежала. Але ввечері, коли мама приходила, а я якраз гралася і іншими дітьми, то вже мені не дуже то й хотілося кидати гру. Правда я одну виховательку не любила, з нею плакала до обіду, а з іншою лише трохи для годиться)))) Від вихователя багато залежить. Якщо ваша дитина полюбить вихователів, то буде легше. Спробуйте поговорити, щоб вони якийсь час приділяли їй більше уваги наскільки це можливо, поки адаптується.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива Зірка 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 July 2019 - 15:37

Щось радити важко.. напишу про своїх дітей..
Старший пішов у 3,5 роки, садок не полюбив з першого.. і до останнього дня.. це були істерики, плачі, які часто починалися вдома і я з важким серцем залишала його в групі.. мені і йому було морально дуже важко..
Основна причина - вихователька, її мало хто любив.. і плакав не один мій син.. коли хтось був інший, залишити дитину в групі було простіше.
Але й дитина моя по характеру була добродушна, ранима, дуже мамина.. оскільки наш первісток.

Другий син пішов в садок рівно у 2 роки. Він інший, ніж старший. Бойовий, шустрий. У 2 роки сам їв, просився на горщик, міг дещо розказати, тобто, хоч і був найменшим і наймолодшим, але раду в побуті давав собі сам..
Спротив був також, були плачі, але з ним можна було домовитись, згодом він зрозумів, що це його "робота", є вихідні, які він чекає..
Ходимо вже 2 роки, то ж зараз проблем нема.

Двоє моїх діток не хворіли часто, бронхів/запалень не було..

Велике значення має персонал. Діти добрі індикатори, їх важко обманути.. щирість, любов, турботу та увагу дуже добре відчувають..
а без контакту вихователь-діти - бажання ходити в садок у діток нема...

Мабуть, кожна дитина індивідуальна і підхід до неї також..

У мене виходу не було, коли діти почали ходити в садок, я вже була на роботі.
My Signature
Зображення

мене звати Оксана - до мене на ТИ

СП канцелярії

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 July 2019 - 10:10

З Фейсбуку:

Що допоможе дитині швидко адаптуватися до ДНЗ

Ранкові та вечірні ритуали зближують дитину та батьків: спільний сніданок, мамина присутність під час ранкового підйому, якісь пустощі, сімейні традиції.

Ритуали, які зближують дитину і дитячий сад. Наприклад, можна вітатися і прощатися з садком, розповідати казки про дружбу садка і дитини.

Те, що допомагає дитині наблизитися до вас і до дому, коли вона занудьгує в садочку: ваша фотокартка в шафці, улюблена іграшка, улюблена домашня піжама або улюблена іграшка на тиху годину, мушля з матусиними побажаннями.

Увечері допоможуть розмови про садок, спільні спокійні ігри і заняття. Обговорюйте, як звуть дітей, чим займалися, які в садку іграшки, що подобається в садочку.

Сенсорні вправи допоможуть дитині розслабитися і прийти в себе. Можна ховатися в будиночок, загортати дитину в кокон, а також приймати теплі ванни.

Тактильний контакт, обійми.

Вільна творчість: малювання, розфарбовування, ігри з піском, ліплення.

Моделювання ситуацій у дитячому садочку (рольові ігри з улюбленими іграшками, ляльковий театр).
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Козюлька 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 July 2019 - 20:42

Дякую всім, хто відгукнувся.
Ми вже другий тиждень хворіємо і до одужання ще далеко.

TetianaK, ні, я лишала на 2-3години, про цілий день я навіть і не мрію ще)))

Так, я згідна, що є садвковські діти і домашні, але й вихователі грають далеко не останню роль у адаптації, а в нас якісь вони "аби день до вечора відбути", ентузіазму до роботи ніякого((

maxi4ka, немає у нас приватного садка. Є при католицькій церкві щось типу садка, але туди важко потрапити, бо кількість місць дуже обмежена.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →