Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Клініка професора Хміля м.Тернопіль,м.Львів-5 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 71 Сторінок +
  • « Перша
  • 69
  • 70
  • 71
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Клініка професора Хміля м.Тернопіль,м.Львів-5 Оцінка: ****- 3 Голосів

Користувач поза мережею   _Лейла_ 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці
  • Подякували: 9

Відправлено 13 December 2019 - 20:40

Перегляд повідомленняPretty2019 (13 December 2019 - 20:33) писав:

Доброго вечора. Хотіла запитати, що ви вирішили все-таки робити ???

Привіт! Тиждень тому зробили операцію. Дали рік на природню вагітність, ніби зараз нічого не заважає. Якщо ні, тоді еко.
А в вас яка проблема? Теж плануєте лапару?

Повідомлення відредаговано _Лейла_: 13 December 2019 - 20:42

• Back To Top

Користувач поза мережею   Pretty2019 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 1

Відправлено 13 December 2019 - 20:56

Перегляд повідомлення_Лейла_ (13 December 2019 - 20:40) писав:

Привіт! Тиждень тому зробили операцію. Дали рік на природню вагітність, ніби зараз нічого не заважає. Якщо ні, тоді еко.
А в вас яка проблема? Теж плануєте лапару?

В травні зробила гістеро. Потім декілька місяців планували, але в мене постійна біль з боку правого яйника. В мене гідросальпінкс по узд, назначили лапару. А через погано зроблену операцію давно на яйнику, він практично не працює((( амг дуже низький ( ще місяць тому навіть не знала що то за аналіз такий) тому спочатку іду на стимуляцію, а тоді буду робити. Мені нема куди тянути, в мене ще киста. Дуже переживаю, як читаю що погані яйцеклітини чи не виходить з першого разу, це так страшно((( але хочу вже почати, бо кожен вечір думати і переживати це невиносимо, коли щось робиш легше стає). А у вас як як пройшла операція? Що сказали після? Що вам ставили по узд ? Бажаю вам обов‘язково народити в новому році ))) недавно одна знайома після лапароскопії завагітніла при другій спробі)

• Back To Top

Подяка від: 1 Користувач

• Початківець
  • PіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 December 2019 - 21:14

'Pretty2019' Дякую дуже, Вам теж бажаю швидкого результату)) Операція пройшла добре, виявили спайки 3 ступеня, труби прохідні. На узд спайки ніколи не бачили, тільки на рентгені. Доречі гідросальпінкс в мене теж був, навіть були розмови лікаря щодо видалення труби. Але потім призначили візан на 3 місяці і повторити рентген труб. І хоч всюди пишуть що гідросальпінкс не лікується, при повторному рентгені в мене його вже не було. А в кого ви лікуєтесь? Це в вас буде просто стимуляція чи ви вступаєте в протокол?

• Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 December 2019 - 21:31

Перегляд повідомлення_Лейла_ (13 December 2019 - 21:14) писав:

'Pretty2019' Дякую дуже, Вам теж бажаю швидкого результату)) Операція пройшла добре, виявили спайки 3 ступеня, труби прохідні. На узд спайки ніколи не бачили, тільки на рентгені. Доречі гідросальпінкс в мене теж був, навіть були розмови лікаря щодо видалення труби. Але потім призначили візан на 3 місяці і повторити рентген труб. І хоч всюди пишуть що гідросальпінкс не лікується, при повторному рентгені в мене його вже не було. А в кого ви лікуєтесь? Це в вас буде просто стимуляція чи ви вступаєте в протокол?

Я вступаю в протокол у клініці Хміля, а операцію у Верніковського збираюсь робити. Мені крім Верніковського навіть ніхто Амг не назначав, тільки він порадив. А до того лікувалась у декількох, це все без толку. Лікували мені постійно чи виділення, чи ще якусь єрунду, а одна лікарка казала що я сильно перелякана і придумую собі біль. Я вже сама в це повірила, але на жаль я була права що щось не так. Деякі при консультації кажуть труби мені видаляти, але і Верніковський, і професор Хміль кажуть що всеодно все остаточно вирішується на операції, де чітко видно все. В мене теж можуть бути спайки, через перенесені операції. Я ще так надіюсь на лівий яйник, що з ним щось вийде) але в мене поки головна ціль - хороші яйцеклітинки, бо кількість точно буде мала. Ми заморожуємо ембріони, потім на лапару, а далі гляну що там скажуть. Я підписана на одну хорошу лікарку з Грозного, постійно з нею теж консультуюся, після операції головне постійно чимпошвидше планувати, якщо можете то відслідковуйте овуляцію, ловіть моменти. Так принаймні вона мені радила, бо спайки можуть знову утворюватися, але як я бачу по знайомих все виходить дуже швидко))))

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 December 2019 - 22:03

[quote name='Pretty2019' timestamp='1576265460' post='2846014']
Так, нам казав лікар, що спайки з часом повернуться, але не в такому об‘ємі як були, може відсотків 10. Планувати почнемо вже з наступного циклу. Але знаєте, щось я не хочу відслідковувати овуляцію і старатися в ці дні, коли «треба». Не один лікар мені казав, що виходить тоді, коли не плануєш так механічно. В нас була вагітність, правда невдала, був викидень, але завагітніла я якраз тоді, коли відпустила ситуацію і хотіла просто відпочити мозгами. Треба просто регулярно жити статево, але не по годиннику, бо «зараз овуляція»)))
Щодо Верніковського, чула як хороші відгуки так і не дуже. Колись теж ходила до нього. Можливо, варто вам ще з кимось проконсультуватися?
Наскільки я знаю, АМГ показує запас яйцеклітин незалежно працюють яйники чи ні. Якщо він в вас низький, то на мою думку план правильний, бо після лапари ще впаде, то хоч будете мати вже заморожених ембріончиків.
Скільки часу в вас не виходить? Чи були вагітності?

Повідомлення відредаговано _Лейла_: 13 December 2019 - 22:10

• Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 December 2019 - 21:01

Доброго вечора. Ми пробували 5 місяців, але я переживала через постійний біль з правого боку, як виявилось не дарма. А ви в якого лікаря робили операцію і які погані відгуки? Бо мені і УЗДист радив Верніковського і інша лікар гінеколог, і сам професор тільки добре про нього відзивався. Вагітностей в мене не було, тому переживаю ще більше, що вдруг ніколи не вийде(( а до донорської я не готова поки. Все так швидко сталось, навіть не повірила би що в мене стільки всього могли знайти, так як завжди себе добре почувала, місячні регулярні, О є. Колись мені дуже погано зробили операцію, відрізавши пів яйника. Саме гірше, що лікарі сказали що все о. А наступні Узд через 1 рік і 3 після операції мені теж нічого не сказали, усюди пише хороший фолікулярний апарат, яйник норм будови. Ті лікарі що зараз дивляться в шоці від халатності. Тому і низький амг, мій яйник замалий в ньому один фолікул лише і то не дозріває, всю роботу бере лівий
На рахунок планування погоджуюсь з вами, потрібно розслабитись, тоді все стається якнайкраще. Добре, що вам ще дали рік, у вас є великі шанси, бажаю успіху

• Back To Top

Користувач поза мережею   Julia3007 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 0

Відправлено 19 December 2019 - 15:00

Перегляд повідомленняФіломена (05 November 2019 - 09:30) писав:

_Лейла_, договір складаєте і оплачуєте до вказаної дати на сертифікат.
А в протокол вступаєте пізніше.
Коли пройдете усі обстеження, можливо буде потрібна гістера.
Зайди на сайт у Фейсбук там є інфо коли буде день відкритих дверей і розіграш сертифікаті.

Доброго дня, хочу вас дещо запитатися і неможу написати в приват

• Back To Top

Користувач поза мережею   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 22

Відправлено 19 December 2019 - 16:21

Julia3007, привіт!
Скриньку почистила.

My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 December 2019 - 23:35

[quote name='Pretty2019' timestamp='1576609305' post='2846064']
Те, що я чула про Верніковського, не стосується операцій, як хірурга вроді всі хвалять, тому не беріть до уваги. Чула, що копатися в гормонах, вишукувати причини непліддя він не дуже любить, та й зі мною так було, на другому візиті сказав йти на еко і не втрачати час, хоч тоді я ще навіть труби не провіряла. Але ви маєте довіритись, якщо обрали його. Але на вашому місці, я б ще з кимось проконсультувалась, чи взагалі вам потрібна лапара. Для екз потрібна тільки гістера. Якщо ви ітак йдете на екз, то може не потрібно виснажувати свій організм і яйники ще операцією.
Коли ви починаєте стимуляцію?

• Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2020 - 13:09

Привіт, я чомусь не можу вам відписати, може ви знаєте? Бо я новачок. Ми вже заморозили ембріончики, якщо цікаво можу розповісти
Лапару потрібна, бо запальний процес, ті викиди з труби можуть не дати закріпитись ембріону або повпливати на нього негативно. Майже всі в один голос кажуть зо труби треба буде видалити, чомусь так не хочеться((( хоча Ігор Володимирович каже що все буде видно по ситуації. А ви в кого робили лапару???

• Back To Top

Поділитися темою:

• 71 Сторінок +
  • « Перша
  • 69
  • 70
  • 71
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (1)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Показати коментарі (7)

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 27 February 20 )

• З днем народження
    Sone4ko 
    - Вік: 38
  • З днем народження
    chernentus 
    - Вік: 45

Перекладач онлайн