Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Малята 2014-28 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 22 Сторінок +
  • « Перша
  • 20
  • 21
  • 22
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Малята 2014-28 Чим не твереза ​​думка - побажати в Різдво сп'яніти від щастя. Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Krav4yk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 30 November 2018 - 15:23

Стояла я і слухала весну, Весна мені багато говорила, Співала пісню дзвінку, голосну То знов таємно-тихо шепотіла. Вона мені співала про любов, Про молодощі, радощі, надії, Вона мені переспівала знов Те, що давно мені співали мрії. \ Дощі програють по городах гаму. Трусне зелені кучері весна. Педалі днів натисне під ногами – І заспіває пташка голосна. Засяють ночі зорями жасминно. А срібний дощ підніме жалюзі – Півонії, рожеві, як фламінго, Стоять в городі на одній нозі Зображення Зображення
Спойлер

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

• 22 Сторінок +
  • « Перша
  • 20
  • 21
  • 22

Інші відповіді в цій темі

Користувач поза мережею   Martlet 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 20 May 2019 - 07:27

Творімо добро разом!
Долучайтеся до благодійного розіграшу книги!!!

:give_heart: :give_heart:

https://www.malecha....0
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Унюня 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено Вчора, 09:52

Всім привіт, як настрій? Погода вносить свої корективи?

Ми трошки їздили з Іринкою, Діма з татом дома був..В садік не ходимо, Іринка мала б йти цього тижня, але думаю який смисл її туда вести щоб весь день в групі сидіти. Я вже привикла що вони весь час дома, тяжко але не смертельно..Діму ніяк не можу до горшка чи туалета привчити, кричить що не хоче-не буде і всьо, перепробувала всі методи,які знала і руки опускаються...
Чоловік на роботу гоне, а я не хочу йти і не знаю куда, бо ж мені з нуля треба щось починати.Декрет закінчується скоро, а мені дома добре, тепер почаа частіше між люди ходити,особливо на зустрічі Мері Кей, то там відпочиваю і дома тоді легше і спокійніше...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olga-mama 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено Вчора, 14:36

Привіт всім! Ми ходимо в садочок, зайнялись процедурами з очима, на ліве майже не бачить, всього 7 відсотків.
Буду бачити результат за 3 тижні процедур, надіюсь почне підніматись.
Ми вже маємо путівку на море, їдемо цього року в Генічеськ, в Генгорку. Ще там не були, хто був поділіться враженнями і інформацією..
Хто як планує відпочивати цього року?:)
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ryzyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено Вчора, 20:26

Привіт , я напевне ніяк з відпочинком цього року , назбиралось трохи роботи невідкладної мені , то скоро ще не буду .Або вже під зиму десь .
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Сьогодні, 07:41

день добрий мої матусі!!! :give_heart:

мої сьогодні пішли в садочок.
Рома з минулого понеділка щось був прихворів ...горло трохи температури...але пересидів, пропив води компотів і пройшло. То ще замінили пломби...і добре!
в групі якраз карантин...то буде може чекати вітрянку!!! :greeting: Дмитрик теж ходить...ніби нормально. Але я вже чекаю літа і їм пообіцяли...що літо то канікули і ми будемо дома!! Дуже хочу щоб так літо і проходило...у них. Від того і про роботу не хочу думати....
Унюня, і я так не хочу і незнаю куди!! ну то таке я відпустила все .... буде як буде...все поступово.
Таню а за горщик... то звісно ...мучить ..але воно прийде.. мій Рома теж пізно то осягнув...от якраз зараз літо...побільше і по частіше його ставити під дерево... і він привчиться. Але звісно терпіння нашого треба по максимуму.

Olga-mama, то в Яринки з зором??? а як ти побачила??
у мене в чоловікової сестри хлопці мають схожі проблеми...старший другий клас закінчує... то вони кожен рік їздять на двотижневе лікування....то ось в рівне їздили то вже другий рік поїхали в Київ. Там різні вправи процедури на апаратах.
є лікарі і консультації.
Він десь з 4 років ходив з закритим очком...одним...то клеїли лейкопластир, то такі штучки шили...я тут в нашої Оксани замовляла що шиє. Правда який там діагноз точно не знаю.... Можу як що треба то запитаю...і за ту клініку..скільки і що там виходить.
А з відпочинком... круто їдьте, то однозначно добре!!! Ми цього літа всеж нікуди не поїдемо... :hang1: ну але буде чекати своє щасття!!

ще я хочу на якісь МК поїхати по десертах... чи щось такого... щоб побачити, навчитися... і може зрозуміти воно моє чи ні!!! Бо мене то все так мучить чи займатися чи ні!!!! може десь бачитимете?
Покажу вам своїх козаків:

То купила такий альбом....дуже хороший
Спойлер

А тут всяке....дмитрика д.н.....гулянки по калюжах.....о така погода!!!
Спойлер

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ryzyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Сьогодні, 07:52

Кравчук , яка смакота ! А скільки зефір коштує?
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Сьогодні, 09:24

ой шось не видно моєї смакоти ...ще раз треба загрузити

Ryzyk, Ксюха, а ти бачиш?? :girl_flag_of_truce:

Моє маленьке творіння:
Спойлер

Ryzyk, чесно... важко сказати... бо то все залежить.. від пюре, від розміру... вже думаю може то важити його....
але от дві коробочки продала..то.. 15 шт.. 100 грн
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olga-mama 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено Сьогодні, 09:29

Krav4yk, це в Яринки такий зір, ми теж закриваємо око, але трохи не дає, приходиться йти на різні хитрощі і обіцянки. Я вже той шлях проходила з старшою , це в них з народження, добре що менша хоч не косить, бостаршій в 5 років робила операцію в Києві. Старша вже закінчує лікуваня, бо 14 років і очіперестають рости, але їй ми витягнули на100 відсотків. В нас у Львові є гарна база з апаратами, тож лікуємо там, але через кожні 2 місяці 3 тижн і водити на процедури, важка праця на найближчі 10 років:) .
Тортики в тебе супер, так би іспробувала. Якщо тобі це подобається то, звісно ж, продовжуй, а хвилювання і нерви є на любій роботі:) Сходи на майстер-клас або курси, поспілкуєшся з людьмт які займаються таким же, щось ти їм підкажеш, щось вони тобі і морально буде значно краще:)
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Адель007 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено Сьогодні, 11:45

Привітик,матусі)
Як справи?
В нас в неділю були хрестини нашого Даніка) все пройшло добре) я звикаю до думки,що я матуся двох діток)))
Назар мій вчора вдарився,то з тих плачів вдавився і почав кашляти та хрипіти. Сьогодні в садок не пішов. В нас тут з садком халепа,бо тим,хто в декреті,або в кого один з батьків офіційно не зареєстрований на роботі,той не водить свою дитину з 1 червня і аж до вересня. Назік за садком сумуватиме. Хіба почнуть батьки протестувати.
Olga-mama, ми були в Щасливцевому-це недалеко від Гінічеська. Дуже мені сподобалося,ми ще й в пансіонаті "Експрес" були,то я відпочила,бо про готування їжі просто забула. Нас там суперськи годували. А ще плюс,що на Азовському морі я не бачила медуз чого не скажеш про Чорне,а я їх трохи побоююсь.
Krav4yk, то однозначно твоє,так все гарно в тебе виходить. А про нерви,то може на початку таке буде,а там звикнеш.
My Signature
Зображення
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива матуся))  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Сьогодні, 12:48

Krav4yk, Але круто! Ти молодець)дуже гарно і акуратно все)і дуже смачно виглядає)))То однозначно твоє,можна гарно заробляти і навіть не думати про роботу)
Адель007, З хрещенням Вас!!!як то круто таки мацьопку мати))насолоджуйся цим незабутнім періодом який так скоро пролітає)
В нас все без змін)Я про роботу також ще й не думаю)заробляю дома не менше ніж в нас пропонують роботодавці,не бачу смисла ніякого навіть шукати роботу,і щоб діти були без нагляду і кожного разу думати з ким їх залишити,а так працюю дома і діти завжди під контролем,і я маю час на себе,нарешті на фітнес ходжу і бігати почала) Даня в садочок ходить вже частіше ттттт аденоїди наші вже заспокоїлися трохи)готуємося до ДН буде у стилі динозаврів)половину групи своєї запросив)вирішили цей рік таки більший акцент зробити на святі для дітей)а дорослим найріднішим зробимо шашлик тай усе)
В нас травень був насичений,все на раз свята в садочку,контрольні і ДПА в старших,думала мій мозок того не витримає)дуже переживала за ДПА)але вже все пройшло можна розслабитися)ще випускний у старшого і останній дзвоник)
Ми як і планували їдемо в Затоку в Ruta Family)вже завтра білети буду брати)з тою погодою кошмарною ще більше вже хочеться на море і на сонечко)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Адель007 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено Сьогодні, 18:47

Щаслива матуся)) , дякуємо) ти про роботу пишеш,а де працюєш,якщо це не секрет,звісно?))
My Signature
Зображення
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 22 Сторінок +
  • « Перша
  • 20
  • 21
  • 22

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Куратор теми

1. Krav4yk 

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 May 19 )

Реклама

Перекладач онлайн