Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Статеве життя та контрацепція після пологів - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 35 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Статеве життя та контрацепція після пологів Повернення до звичного Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор
  • Подякували: 9

Відправлено 20 June 2007 - 11:06

Без сумніву, у вас, у вашого чоловіка, виникає природне запитання: "Як швидко після пологів можна розпочинати статеве життя?" Лікарі не радять із цим поспішати - краще зачекати, доки мине хоча б 6 тижнів після народження дитини, адже надто високим є ризик кровотечі та інфекційних ускладнень. Проте в цій ситуації не все так просто й однозначно. Після пологів у жінки спостерігається природний фізіологічний спад сексуальності. В більшості випадків їй "не до сексу" після щоденної метушні біля немовляти, недосипання, перевтоми. Окрім цього, за день кожна мама отримує достатньо дотиків, пестощів, поглядів, поцілунків, спілкуючись із малюком, і тому не відчуває жодного сексуального потягу. Але чоловік позбавлений усього цього... Якщо він чуйний та мудрий, вміє чекати, - конфліктів, пов'язаних з інтимним життям, не буде. Тільки намагайтеся приділяти чоловіку увагу - обійняти, поцілувати, скуйовдити волосся, пригорнутися. Це не вимагає багато сил та часу, але ефект буде досить значним, оскільки ви обоє відчуєте розуміння, тепло, увагу і... потребу в інтимному житті.

Спойлер

My Signature
У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії"
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   denysko 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 22 January 2008 - 10:05

Контрацепція-це для мене тема №1. Лікар порадив гормональні контрацептиви "Жанін" і "Ярина". Я не в захваті,адже від них гладшають, а я і так під час вагітності набрала 24кг. Порадьте!!!

• Back To Top

Користувач поза мережею   Lara! 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2008 - 10:40

Перегляд повідомленняdenysko (22.1.2008, 10:05) писав:

Контрацепція-це для мене тема №1. Лікар порадив гормональні контрацептиви "Жанін" і "Ярина". Я не в захваті,адже від них гладшають, а я і так під час вагітності набрала 24кг. Порадьте!!!

Для мене це теж проблема гостро стояла. Через 1,5 місяці після пологів, я консультувалася зі своїм лікарем. Для початку він порадив презервативи, а тепер каже, що можна переходити на ОК. "Спіраль" мені не підходить, бо і так маю хронічний аднексит, а "спіраль" сама по собі провокує частіші запальні процеси. Тепер лікар порадив Логест, каже, що він містить гормони, які позитивно впливають на яйники, і мені з постійними запаленнями це не зашкодить. Проте я, як і ви, дуже стурбована вагою, і борюся з нею зайвою, постійно. Лікар каже, що сучасні контрацептиви містять таку малу кількість гормонів, що я ризикую більше поправитись, приймаючи звичайні вітаміни. Ось так, ніби все ясно, а я ніяк не можу наважитись почати прийом таблеток.

My Signature
Мій смачний сайт

Те, що ми говоримо про інших людей, більше розповідає про нас самих. © Un.Known
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлія 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2008 - 10:47

Дівчата, я користувалась Логестом, і ніякого збільшення ваги не побачила, правда, це було до вагітності і десь з рік приймала, ніяких змін не було... хоча вирішувати тільки вам.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Варвара 24 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 22 January 2008 - 11:24

Після пологів лікар мені радила кільце, не пам"ятаю назви, а ще пластирі на попу. Я відмовилась. А потім ще якісь таблетки. Я також маю схильність до повноти, то не схотіла, хоча і вміст гормону там маленький. Моя подружка приймає, то трохи вже набрала вагу. Вона не їсть багато, рази три в день трошечки, не має в неї інтересу до їжі, значить тільки через таблетки. Я поставила "спіраль", багато плюсів і мінусів. Але виймати я її не збираюсь. Мені подобається. Я знаю, що є різні спіралі протизапальні і т.д. Але багатьом вони не підходять. Система "Мірена" ще є, але від дівчат нічого про неї не чула і лікар якось не дуже зупинилась на цій пропозиції.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2008 - 11:36

Перегляд повідомленняВарвара 24 (22.1.2008, 11:24) писав:

Після пологів лікар мені радила кільце, не пам"ятаю назви, а ще пластирі на попу. Я відмовилась. А потім ще якісь таблетки. Я також маю схильність до повноти, то не схотіла, хоча і вміст гормону там маленький. Моя подружка приймає, то трохи вже набрала вагу. Вона не їсть багато, рази три в день трошечки, не має в неї інтересу до їжі, значить тільки через таблетки. Я поставила "спіраль", багато плюсів і мінусів. Але виймати я її не збираюсь. Мені подобається. Я знаю, що є різні спіралі протизапальні і т.д. Але багатьом вони не підходять. Система "Мірена" ще є, але від дівчат нічого про неї не чула і лікар якось не дуже зупинилась на цій пропозиції.

Так кільця і пластирі для годуючих мам не можна. А від гормонів щоб так вже і рознесло і почало волосся скрізь рости - то це бабчині казки, бо в їх час гормони дійсно робили таке. Стосовно ваги, то набирають її далеко не через їжу, а через те, що мало рухаються, і не використовують і на чверть ті калорії, які потрапляють в організм, от з"їла я яблуко - то щоб спалити ці калорії - треба з кілометр пробігти підтюпцем... хоча є і такі жінки, що на гормони так реагують, але їх одиниці. Їжу всю на гормонах їмо - і то нічого, а таблетки приймати боїмося, я теж боялась, думала, що після них не зможу завагітніти, погладшаю, все це мені старші люди казали, та спробувала - наче нічого, і місячні не такі болючі були, а потім якось ми поїхали відпочивати, і в аптеці тільки Ярина була, і я не захотіла на ці таблетки переходити, бо мало що там, і так я перервалась на два місяці, потім вже ми почали свічі використовувати, бо я часто забувала приймати таблетки, а там ми і дитинку захотіли. Хоча ніхто ще не відмінив презервативи.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2008 - 12:47

Перегляд повідомленняdenysko (22.1.2008, 10:05) писав:

Жанін та Ярина один й той самий контрацептив. Він просто в Росії вийшов на ринок під назвою "Жанін" й в Україну спочатку теж під цією назвою прийшов, а потім зробили маркетинговий хід і переіменували на "Ярину". Цікаво те, що в аптеках він в ціні відрізняється, от чого я не можу зрозуміти...
Саме від цього препарату мало ймовірно, що можна погладшати. В ньому дуже низький вміст гормонів.

Про "Мірену" я теж питала у свого лікаря, відповіді чіткої не отримала.
Зараз, поки ще Любчик на ГВ користуємось презервативами, а потім думаю чи Мірену ставити чи пігулки.

My Signature
У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії"
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2008 - 13:04

У деяких жінок на фоні прийому гормональних контрацептивів поліпшується апетит, а у деяких знижується. Заздалегідь, до прийому пігулок, передбачити, як на вас вплине препарат, неможливо. За збільшення маси тіла «відповідають» гестагени, які входять до складу гормональних пігулок. Тому при схильності до повноти або при збільшенні маси тіла на фоні прийому, зазвичай призначаються препарати з малим змістом цих гормонів. Як показали дослідження, приблизно 5-7 % жінок від гормональних контрацептивів повншає більш ніж на 2 кг в рік. Вага інших істотно не міняється.

My Signature
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ліда 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 22 January 2008 - 13:44

я користувалася логестом і нічого, ні збільшення, ні зменшення...все як було так і є......хоча найкращий спосіб це не пігулки, не різні препарати...а просто вчасно стриматися, вчасно перервати процес.....бо все це добре, але це все хімія.....

• Back To Top

Користувач поза мережею   Яблучко 

• Божевільна матуся
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2008 - 13:56

Перегляд повідомленняЛіда (22.1.2008, 13:44) писав:

найкращий спосіб це не пігулки, не різні препарати...а просто вчасно стриматися, вчасно перервати процес.....

Це не спосіб, а россійська рулетка. :D Скільки діток так було зачато, пошукайте статистику <_<

My Signature
Зображення

- Ви хто?
- Добра фея
- А чому з сокирою?
-Та настрій щось не дуже
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2008 - 14:03

Я теж це за спосіб не вважаю. Чоловічі виділення під час статевого акту уже мають певну кількість сперми, котрої може цілком вистачити, щоб запліднити яйцеклітину, навіть якщо перервати статевий акт до еякуляції. Я знаю ну дуже багато пар, котрі вагітніли протягом першого року, ористуючи ПСА.

My Signature
Мій смачний сайт

• Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2008 - 14:06

Перегляд повідомленняLara! (22.1.2008, 14:03) писав:

Я теж це за спосыдб не вважаю. Чоловічі виділення під час статевого акту уже мають певну кількість сперми, котрої може цілком вистачити, щоб запліднити яйцеклітину, навіть якщо перервати статевий акт до еякуляції. Я знаю ну дуже багато пар, котрі вагітніли протягом першого року, ористуючи ПСА.

Згадала фразу про перерваний статевий акт і потім спринцевання під душем. Що сперматозоїди вже будуть так далеко, що навіть не почують шуму води. :prapor:

My Signature
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2008 - 14:10

:D :D :D

My Signature
Мій смачний сайт

• Back To Top

Користувач поза мережею   Ліда 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 22 January 2008 - 14:15

може ви й праві,...але покищо мені допомагає.....і моя знайома вже 9 років так живе з чоловіком.....може то як кому, і як получиться, залежить все від організму .

• Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2008 - 15:08

Перегляд повідомленняЛіда (22.1.2008, 13:44) писав:

я користувалася логестом і нічого, ні збільшення, ні зменшення...все як було так і є......хоча найкращий спосіб це не пігулки, не різні препарати...а просто вчасно стриматися, вчасно перервати процес.....бо все це добре, але це все хімія.....

Егоїстка, а про чоловіка бідолашного ти подумала? То вже краще презервативи, ніж перерваний статевий акт, це для чоловічого здоров"я не найкраще, хоча і ми такий спосіб колись практикували, та потім відмовились, бо таким чином більшість наших знайомих стали щасливими батьками. А Логест я приймала, не так для контрацепції - як для менш болючих і менш тривалих місячних... правда, в післяпологовий період треба разом вибирати оптимальний для обох метод контрацепції...

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2008 - 15:24

Переривання статевого акту – статевий член витягується до початку сім'явиверження, щоб сперма не потрапила ані всередину, ані на область статевих органів жінки. Низька надійність - близько 70% - пов'язана з декількома причинами: багато чоловіків не в змозі точно уловити момент почала сім'явиверження; у змащувальній рідині, яка виділяється чоловіком, майже завжди міститься деяка кількість живих сперматозоїдів; небезпека підвищується в положеннях "чоловік зверху" і знижується - в положеннях "чоловік знизу"; у разі повторного статевого акту в піхву потрапляє сперма, яка залишилася в сечовипускальному каналі, і т.п. Не рекомендується постійне застосування цього методу, оскільки необхідність стеження за моментом початку еякуляції створює багатьом чоловікам значний дискомфорт, а при витяганні члена після появи перших відчуттів початку оргазму відбувається збій в системі управління оргазмом і еякуляцією, що часто залишає відчуття тяжкості і сприяє розвитку запальних захворювань. Щоб уникнути цього, можна витягувати член до появи ознак настання оргазму, і завершувати статевий акт ручною або оральною стимуляцією.

My Signature
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2008 - 15:37

Особисто я проти гормональної контрацепції. Вже давно доведено її шкідливий вплив.
Завжди користувалась тільки природним методом контрацепції. Він для нас виявився 100% ефективним.
Усім рекомендую, для чого засмічувати свій організм. Тимбільше, кожна жінка по-різному реагує на гормональні препарати.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2008 - 16:10

Перегляд повідомленняAntic (22.1.2008, 15:37) писав:

Особисто я проти гормональної контрацепції. Вже давно доведено її шкідливий вплив.
Завжди користувалась тільки природним методом контрацепції. Він для нас виявився 100% ефективним.
Усім рекомендую, для чого засмічувати свій організм. Тимбільше, кожна жінка по-різному реагує на гормональні препарати.

Не можу з цим цілком погодитись...
Цитую:
Деякі вчені відзначають, що прийом протизаплідних пігулок знижує (або, принаймні, не збільшує) ризик раку грудей, інші, навпаки, говорять про його підвищення. Проте точно встановлено зменшення небезпеки виникнення раку яєчників і ендометрія, причому дія пігулок продовжується декілька років після закінчення прийому.
Інші позитивні ефекти:
• ослаблення менструальних спазмів; зменшення випадків виникнення кіст яєчників і фіброзно-кістозних утворень в грудях;
• зниження симптомів ПМС; встановлення регулярного циклу;
• зниження ризику запальних процесів в області малого тазу;
• висока оборотність.

Недостатня кількість естрогену в організмі жінки може негативно вплинути на процес зміцнення волосся, оновлення і підтримку еластичності шкірного покрову, розширення кровоносних судин в статевих органах під час коїтусу і ін. Щоб компенсувати зменшення рівня естрогену, в пігулки почали додавати синтетичний естрогенний гормон.
Проте у деяких жінок, які вживають такі пігулки, виявилися побічні дії (порушення менструального циклу, зміна згортання крові, дія на печінку і ін.). Багато жінок, які регулярно застосовують, гормональні препарати скаржаться на зниження статевого відчуття. Деякі ж, навпаки, в перші місяці прийому пігулок відзначають у себе зростання сексуального потягу. Пояснити це можна, перш за все, відчуттям розкутості, зникненням страху перед небезпекою завагітніти.

Необхідно підкреслити, що гормональні препарати не можна приймати дівчатам до 16 років, вагітним, в період годування дитини грудьми, а також при деяких хворобах. Взагалі, перед прийомом гормональних препаратів бажано порадитися з лікарем.

Зважаючи на те що непросто передбачити можливі побічні реакції, необхідний диспансерний облік і повторне спостереження за жінками, що приймають гормональні контрацептиви, не рідше за 1 раз в 2— 3 міс.

А як чинять жінки? Самі собі призначають, потім жаліються. До лікаря не звертаються. Ніби то не ОК приймають, а цукерку... Теж саме про спираль. Якщо жінки забувають про неї, не йдуть до гінеколога вчасно, що та спираль аж вростає в тканини організму.

Тому для когось гормональні препарати навпаки принесуть лише користь, але все треба робити з розумом.

My Signature
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2008 - 16:46

Згодна з Капітошкою, і як це розуміти природній метод? Це вираховувати за базальною температурою? Чи ПСА? Хоча тут мають вирішувати ті, хто безпосередньо буде займатися коханням, чоловік і жінка, щоб це було приємно і легко для обох, при наявності такої кількості контрацептивів - вже гріх жалітись, що нема з чого вибирати, можна підібрати щось конкретне для себе і чоловіка... а хімія скрізь і мене так дивує, що в одному ми спокійнісінько їмо і користуємось для своїх потреб хімією, а в чомусь ні, то вже або зовсім жити використовуючи тільки натурального походження все довкола, або ж не загострювати ці питання, ІМХО, звичайно. Крім того, нам ще не скоро це грозить, головне народити здорових діточок, а там вже видно буде що хто для себе обере :smile:

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2008 - 17:49

Перегляд повідомленняКапітошка (22.1.2008, 16:10) писав:

Не можу з цим цілком погодитись...
Цитую:
Деякі вчені відзначають, що прийом протизаплідних пігулок знижує (або, принаймні, не збільшує) ризик раку грудей, інші, навпаки, говорять про його підвищення. Проте точно встановлено зменшення небезпеки виникнення раку яєчників і ендометрія, причому дія пігулок продовжується декілька років після закінчення прийому.
Інші позитивні ефекти:
• ослаблення менструальних спазмів; зменшення випадків виникнення кіст яєчників і фіброзно-кістозних утворень в грудях;
• зниження симптомів ПМС; встановлення регулярного циклу;
• зниження ризику запальних процесів в області малого тазу;
• висока оборотність.

Недостатня кількість естрогену в організмі жінки може негативно вплинути на процес зміцнення волосся, оновлення і підтримку еластичності шкірного покрову, розширення кровоносних судин в статевих органах під час коїтусу і ін. Щоб компенсувати зменшення рівня естрогену, в пігулки почали додавати синтетичний естрогенний гормон.
Проте у деяких жінок, які вживають такі пігулки, виявилися побічні дії (порушення менструального циклу, зміна згортання крові, дія на печінку і ін.). Багато жінок, які регулярно застосовують, гормональні препарати скаржаться на зниження статевого відчуття. Деякі ж, навпаки, в перші місяці прийому пігулок відзначають у себе зростання сексуального потягу. Пояснити це можна, перш за все, відчуттям розкутості, зникненням страху перед небезпекою завагітніти.

Необхідно підкреслити, що гормональні препарати не можна приймати дівчатам до 16 років, вагітним, в період годування дитини грудьми, а також при деяких хворобах. Взагалі, перед прийомом гормональних препаратів бажано порадитися з лікарем.

Зважаючи на те що непросто передбачити можливі побічні реакції, необхідний диспансерний облік і повторне спостереження за жінками, що приймають гормональні контрацептиви, не рідше за 1 раз в 2— 3 міс.
А як чинять жінки? Самі собі призначають, потім жаліються. До лікаря не звертаються. Ніби то не ОК приймають, а цукерку... Теж саме про спираль. Якщо жінки забувають про неї, не йдуть до гінеколога вчасно, що та спираль аж вростає в тканини організму.

Тому для когось гормональні препарати навпаки принесуть лише користь, але все треба робити з розумом.

А це- звичайнісінька реклама гормональних контрацептивів. Виробники навмисно розповсюджують таку інформацію, щоб був попит на їхню продукцію. А ще держава... також закікавлена в цьому, тому що краще нехай жінки п*ють протизаплідні, аніж зросте статистика абортів.
Зрештою, це особистий вибір кожної жінки.
Але не всі знають, що деякі протизаплідні мають раньоабортивну дію. Тобто вбивають зародок. А для мене, це те саме, що звичайнісіньке вбивство! :(

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 35 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

Сьогодні, 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (1)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Показати коментарі (7)

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 February 20 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн