Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Вплив подруг на навчання - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

ЗображенняПризовий фотоконкурс "Братики-сестрички.."

#Теплий Осінній Щоденник
Парад Осінніх аватарів

Увага! Деякі зміни в роботі форуму.
Зміни в особовому складі. Адміністратор : ❤❤❤ у відпустці, виконує обов'язки головного адміна: Цинічна бандерівка.
З 15 жовтня всі теми Спільної покупки безоплатні.
Найближчим часом буде оновлено модераторський склад.

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Вплив подруг на навчання Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Кравчучка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 24 February 2017 - 13:28

Ми навчаємося у третьому класі. У нас виникла така ситуація. Моя донечка потоваришувала з однокласницею. Вчора була в школі, і вчителька шокувала. Сказала, що моя дитина повністю перейшла на розум подруги, авторитетом уже є подружка, а не вчителька. І поведінка в моєї дитини змінилася, стала якась агресивна, постійно огризається. Вдома спробувала поговорити, починає плакати, і кричати, що я зочу її розлучити з подругою. Я ж ніби і пояснюю, що можна дружити, але трохи менше, більш зосереджуватися на уроках. Що робити, порадьте. Дякую
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mamadocy 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 February 2017 - 15:02

Ваша ситуація дуже типова. В такому віці діти часто беруть собі за приклад ровесників(ближчих по духу так би мовити). Це не страшно. Дитина починає самовизначатись, шукати тип поведінки, який буде їй підходити. Основне, щоб це було безпечно для вашої доні. Тримайте ситуацію на необхідній для вас обох відстані, щоб не відштовхнути дитину від себе. Скажу вам так. Я в дитинстві не дуже уміла підбирати собі друзів. Зазвичай діти шукали в мені вигоду. Не можу сказати, що йшла під чийсь вплив, хоча моментами бувало. А мама завжди твердила що та не така, а та погана, і я звісно перечила мамі, бо була впевнена, що то "подружка на все життя". Потім проходив час, я бачила істинну причину дружби... одним словом мама була права, це було через вигоду((( Дізнайтесь більше про ту дівчинку, скажіть хай доня запросить її до себе, щоб разом повчитись чи побавитись, поспостерігайте, як вони обоє бавляться. Головне не відштовхніть донечку від себе, бо це ще більше зблизить її з сумнівною подругою.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 24 February 2017 - 15:42

Кажіть, щоб дружила, але думала своєю головою. Кажіть що дружба має бути такою, щоб не шкодити, такою щоб розвивала, надихала, зближувала обох. А не когось одного.
Але дружити не забороняйте, з часом все налагодиться.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olga-mama 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 24 February 2017 - 16:05

У мене схожа ситуація, правда вчиться дочка з подружкою у різних класах, це полегшує мою задачу. Але я не забороняю дружити (подружка вчиться погано, та і поведінка мені не дуже подобається, останнє вона пофарбувала половину волосся в зелений колір:)), але постійно наголошую щоб думала головою і коли відчуває що так не має бути чи хтось пропонує щось неправильне, завжди вміє сказати "ні" і не вестись на дурниці. Також кажу щоб була собою, щоб не копіювала поведінок інших. Але все це говорю не як прикладом "он подружка в тебе погана", а в загальному про життя і людей які зустрічаються у ньому. Минув якийсь час і я вже бачу що інтерес до цієї подружки пропадає, не знаю чи пройшло захоплення, чи стало з нею не цікаво спілкуватись. Думаю у вашої донечки зараз пік дружби з дівчинкою, з часом вона зрозуміє що це не її і з*являться інші друзі. А уроки просто контролюйте чи всі зроблені.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кравчучка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 February 2017 - 20:26

Дякую за поради, спробую пояснити ще раз. Ви всі мені дуже допомогли. Надіюсь це минеться і в нас усе буде ОК.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Stasuk_Nata світлина

Stasuk_Nata  23.10 буде 8років як я на Малечі))

13 Oct 2018 22:59

Цинічна бандерівка світлина
трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (2)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Санджана світлина

Санджана  Люди схожі на книжки. Одних, почав читати, відкидаєш у сторону..... В інших - потопаєш і розчиняєшся.. Одні чомусь ніколи не затримуються в твоїй бібліотеці. А інші ніколи не покинуть твоє серце....

26 Aug 2018 13:26

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (1)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 17 October 18 )

Перекладач онлайн