Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Ніколи не кажи "ніколи" - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Ніколи не кажи "ніколи" або як я стала багатодітною мамою Оцінка: ***** 7 Голосів

Користувач поза мережею   zallegro 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 12 December 2012 - 22:10

Почну з того, що народження другої дитини ніяк не входило в мої плани. Після розлучення з першим чоловіком ми з донечкою лишилися вдвох і я полегшено зітхнула після того кошмару, що довелося пережити. Донечка підросла, пішла в школу і накінець почали забуватись безсонні ночі, постійні болячки. Хмари розсунулись і в моєму житті з'явився Чоловік з яким можна було відчути себе Жінкою. Ми почали жити разом і майже з самого початку спільного життя він почав заводити мову про спільне дитя, спочатку я категорично відмовлялась: мало живемо разом, одна дитина вже є, квартира зйомна, куди ще дітей? Але він був невблаганним і я "здалась" :) З початку 2012 року ми розпочали планування і вже на початку лютого я помітила "щось не те", 13 лютого, не чекаючи навіть дати передбачуваних місячних, зробила тест і опа! відразу дві смужки. Я дуууже нетерпляча і вже ввечері, не чекаючи дня св. Валентина, сказала чоловікові, що маю для нього подарунок і розтисла долоню з тестом. Спочатку він нічого не зрозумів, а потім ви б бачили з якими радісними очима і теплими обіймами він кружляв мене по кімнаті!!!
Так розпочалась історія нашого очікування. Відразу вирішила, що оскільки досвід вагітності в мене є, то відразу в лікарню йти не буду, дочекаюсь 12 тижнів, але вже за декілька тижнів почався страшенний токсикоз, який не дозволяв навіть піднятися з ліжка. Кожного дня я з жахом думала: що буду робити далі, чи справлюсь, адже елементарне приготування їжі стало для мене випробуванням, а інколи і непосильною задачею. І тоді я пішла "здаватись" в лікарню. Оглянувши, дільнича лікарка ніби ненароком запитала: А двійні ви не хочете? На що я автоматично відповіла : та ніби не планували :), тоді вона відправила мене додому на лікарняний відпочивати і призначила планове УЗД через місяць, в 12 тижнів.
В визначений час я вмостилась на кушетці і лікар почав огляд. За декілька секунд промовив:
- Вітаю! У вас двійня !
Спочатку я не відразу зрозуміла, що репліка була направлена до мене, але поглянувши навколо зрозуміла, що в кабінеті, крім нас трьох ( ще медсестра) нікого не було.
- Це ви так жартуєте? - моя перша реакція.
- Та ніби я тут не для того, щоб жартувати, - і далі почав надиктовувати медсестрі : плід перший....
А в мене все навколо попливло... Я і в думках ніколи не могла припустити, що це може статися зі мною, адже наскільки було відомо ні в мене, ні в чоловіка в родині двійнят не було.
- А таке може бути? - питаю в лікаря.
- Все може бути. Треба ж комусь починати.
( Як пізніше виявилось двійнята в нас в родині все- таки були, в двох двоюрідних татових братів, яких я ніколи у вічі не бачила, а про існування деяких і не здогадувалась).
З того часу очікування стало вдвічі бажанішим, адже все приходиться переживати по-новому. На наступному УЗД нам повідомили, що ми очікуємо двох хлопчиків, від чого чоловік прийшов у ще більший захват! Не дуже щасливою почувається тільки Софійка, вона так мріяла хоч про одну сестричку! Але все ж радіє, що вона все-таки буде старшою і зможе керувати малюками:).
Майже всю вагітність я відпочивала, береглась, але не звжди це виходило, бо зйомна квартира виявилась затісною і ми взяли кредит на придбання нової квартири, розпочали ремонт, треба було вибирати плитку, шпалери. Квартира на 9 поверсі, новобудова і ліфт ще не включили, я з пузякою бігаю по східцях, щоб контролювати процес :)
На початку тижня я підійшла до лікаря, який мав приймати пологи, він повідомив, що до кінця тижня я ще не народжу і в понеділок через тиждень з речами в патологію будуть стимулювати. Ввечері в четвер, 27 вересня, затіяла я прибирання ( так проявився синдром гніздування), полізла через верх м'якого крісла, щоб за ним добре вимити, з того часу почав по-трошки нити живіт. Цілий наступний день я з дому не виходила, більше лежала, на концерт в музичну школу до малої не пішла. Але так мені живіт нив і раніше, але коли я полежу, то він проходив, а то нив все більше і більше. Ввечері полягали спати, а мені не спиться, ніяк не могла влягтися, все живіт нив, постаралась заснути. Вийшло на півгодинки, але потім прокинулась від болі і далі спати не могла. В першій годині ночі вирішили з чоловіком їхати в пологовий, там лікар оглянула і сказала: родова діяльність розпочалась, відкриття 3 см, відправила мене в родзал, а чоловікові сказала, що може поспати. Але яке там спати? Нас завели в родзал, де спочатку я ще посміхалась, позувала перед фотоапаратом. Між цим приходила лікар робила огляд, робили КТГ, брали аналізи. Близько 5 ранку мені стало не до сміху. Схватки ставали частішими і сильнішими. Напевно, після години сьомої прийшла лікар, оглянула і сказала: будемо починати. Почали сходитись інші лікарі ( на останньому узд Мирчику ставили масу 2050 гр, думали буде з дуже малою масою). Прийшло, певно, з десяток «глядачів», за командою я почала тужитись. Першим на світ з’явився Ярчик ( вага 2570 гр, 46 см) і голосно закричав. Живіт відразу зменшився і я питаю: «Все?», кажуть : «Яке все, другого народжувати треба », йогЯрчика відразу поклали на стіл біля мене, я повернула голову, більше за все мене турбувало як і кожну маму чи все з ним гаразд. Тоді коли інші породіллі полегшено зітхають, мені знов прийшлось збиратись з силами, родова діяльність слабшала і мене почали стимулювати. На УЗД завжди казали, що другий плід менший, він був в сідничному положенні, але казали так як він другий і менший, то можна народжувати самій. Але після народження першого лікарка сказала: «Другий точно не менший». Йшов він ніжкою вперед ( чи його з неї тягнули чи як, але першу добу вона була синювата, але слава Богу все минулось). Через 15 хвилин народився Мирчик ( вага 2 660 гр, 46 см), Його мені виклали на груди. Потім до нього приєднався і Ярослав. Якби ви знали, якою щасливою я тоді почувалась ! Якщо при народженні донечки, я довго не могла звикнути до материнства, то тут я відразу відчула себе Мамою. Чоловік був теж в захваті. Так наша неповна сімейка пробула в родзалі майже до обіду ( не було вільних палат в післяпологовому). На 6-ту добу нас виписали додому. Через місяць ми переїхали в нову квартиру. Мої мрії збуваються!

Р. S. Сьогодні у мого чоловіка День народження. Я думаю в нього є два гарних подаруночки до його 35-річчя ;)

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galicia 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 December 2012 - 22:37

Ой,яка ви молодець!!!!!!

My Signature
Зображення

До мене тільки на ТИ

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   G@lynk@ 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 December 2012 - 22:39

Вітаю!!У вас дууже цікава розповідь,так романтично.Хоча ви пишете,точно як про мене....у мене теж троє...як і у вас.Тільки на першому УЗД з двійнею(коли якраз нам повідомили..)я плакала від шоку і від того як я дам собі раду.І теж все казала,що у мене НІКОЛИ не буде троє дітей.Тепер знаю,що з Богом жартувати не можна..

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Покутяночка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 December 2012 - 22:41

Дуже гарна розповідь. Здоров'я і щастя вашій сім'ї!

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   GoodLuck 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 12 December 2012 - 22:54

Вітаю-вітаю-вітаю! Троє діток це просто чудово, молодці ви :)
Ростіть здорові і щасливі :)
Такая позитивна розповідь, мрії збуваються, треба тільки мріяти.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ЛяО 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 December 2012 - 23:12

Вітаю!! :36_22_25:

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadik 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 December 2012 - 23:16

дякую за чудову розповідь!!! Хай ростуть здоровенькі синочки!

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   allok 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 December 2012 - 23:16

Здоров'я і щастя Вам і Вашим діткам!

Повідомлення відредаговано Шанталь: 12 December 2012 - 23:17

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ananaska 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 December 2012 - 23:25

Дуже гарна і позитивна розповідь!!!Ви молодчинка, таких богатирів народили. :smile: Бачите як все добре і квартиру свою маєте і щаслива мамуся трьох діток. :36_22_25:

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Color 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 December 2012 - 23:35

Я як такі історії читаю - то плачу...від радості за інших, от і в цей раз...так мило)))
Ви - молодець!Здоровя та Божої опіки.

My Signature
В будь-якій ситуації вибір завжди за вами. Ви або гуляєте під дощем,або просто під ним мокнете.
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   orionka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 December 2012 - 23:42

як гарно! в мене з чоловіком є всі шанси на двійню)) в моїй родині є двійня і в нього сестра рідна родила 2 роки назад двійню. Але мій боїться того, як вогню)) я ж не проти, хоча боюся, бо перші пологи були кесарськими)) А дітки - це радість)))
Хай ростуть здоровенькими! Добре, як мрії збуваються))

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 December 2012 - 08:08

Перегляд повідомленняG@lynk@ (12 December 2012 - 22:39) писав:

Вітаю!!У вас дууже цікава розповідь,так романтично.Хоча ви пишете,точно як про мене....у мене теж троє...як і у вас.Тільки на першому УЗД з двійнею(коли якраз нам повідомили..)я плакала від шоку і від того як я дам собі раду.І теж все казала,що у мене НІКОЛИ не буде троє дітей.Тепер знаю,що з Богом жартувати не можна..

Дівчата, дякую за гарні слова.
Так-так, мрії збуваються, хоча дуже часто трошки не так як ми це собі уявляємо. Треба тільки вірити. Я завжди вірила і чекала, що хмари розвіються. Тепер я маю аж троє маленких сонечок, якими не можу натішитись, не уявляю свого життя без них.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ice 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 December 2012 - 08:57

Вітаю вас, дуже гарна розповідь, приємно було читати, бажаю вашій сім'ї всіх благ!!!

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива матуся))  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 December 2012 - 10:46

Вітаю!!!Дуже гарна розповідь!!

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Niki 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 December 2012 - 10:47

Дуже красива розповідь. Ви молодець. Здоровя вам і вашим діточкам

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   boggi 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2012 - 18:34

zallegro,вітаю вас всього вам самого найкращого а головне здоров"я вам і діткам!А в мене ще все попереду:)(доречі також маю старшу донечку і народжувати буду своїх козаків теж в Луцьку)

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2012 - 19:41

Перегляд повідомленняboggi (14 December 2012 - 18:34) писав:

zallegro,вітаю вас всього вам самого найкращого а головне здоров"я вам і діткам!А в мене ще все попереду:)(доречі також маю старшу донечку і народжувати буду своїх козаків теж в Луцьку)

Бажаю вам легких пологів та здорових діток

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   bambysik miy 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2012 - 19:48

Вiтаю.Як класно я теж мрiю про такий подаруночок.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Hosana 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2012 - 21:02

Дякую за розповідь! Вітаю вас із статусом "багатодітної мами"! Щастя вам великого, спокійних ночок та вдосталь молочка!

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   August 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2012 - 21:23

Дуже гарна розповідь, щастя Вашій сім'ї :girl_tender:!

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 15 December 19 )

Перекладач онлайн