Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Тактильна втома: що це таке ? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Тактильна втома: що це таке ? Синдром заторканої мами Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор
  • Подякували: 14

Відправлено 19 November 2019 - 22:39

Дізнатись що таке Синдром заторканої мами можна на сайті

У нас про це мало згадується, ніби такого явища не існує. Але це доволі природня та поширена втома серед жіноцтва з маленькими дітками.

Я вперше це усвідомила, коли мій середульчик мав півроку. Повернулась подруга, яку не бачила багато років, а мені було дуже тяжко та некомфортно просто обійнятись. З того часу я почала з'ясовувати що це таке зі мною коїться і згодом дізналась.
А у вас таке було?

My Signature
У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії"
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   TetianaK 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 42

Відправлено 20 November 2019 - 08:58

Я взагалі уникаю обіймів, фактично їх терплю. Нормально сприймаю лише від чоловіка і дітей, там і сама перша йду обніматися. Інших рідних - лише якщо давно не бачилися. І то так по життю. Коли бачу, як колеги після тижневої відпустки починають обійматися і цілуватися в щічку із сусідами по робочому місцю, то мені якось не комфортно. Розумію, що це взагалі-то, мабуть, нормально і прийнято між людьми, але мені не підходить. З дитинства не люблю, коли хтось чіпає моє волосся. Терплю лише перукаря. Із подивом колись дізналася, що багато хто навпаки любить, коли їм хтось щось робить із волоссям, розчесує, вкладає. Мабуть, через те тактильна втома якщо в мене і була колись, то пройшла непоміченою.

My Signature
Зображення
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zinaida90 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 5

Відправлено 22 November 2019 - 00:47

Давно такі ж речі помічала за собою, не комфортно мені обіймати людей, цілувати в щоку :wub: не моє, тому завжди стою в осторонь і просто машу ручкной.

• Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

MyBaby світлина

MyBaby  Хто має номер офтальмолога Бойцової Ольги? Полетів тел і номер пропав((( в дитини напухло око, лікуємо халязіони, а прийом аж в скреду(((

20 Jul 2020 08:25

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

Показати коментарі (1)

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 11 August 20 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн