Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Неонаталог - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Схуднемо до 1 червня! Актуально як на мене).
"Парад аватарів "Замасковані

• 15 Сторінок +
  • « Перша
  • 13
  • 14
  • 15
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Неонаталог обов'язки, враження, обговорення ситуацій Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Лариса.М 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки
  • Подякували: 0

Відправлено 08 July 2014 - 22:12

Скоро планую відвідати роддом на Джамбула. Підскажіть чи правда, що тепер неонатологам дають подяку в розмірі 150 євро, як на Мєчнікова? Чи, як і раніше вистачить лише 100 євро?

• Back To Top

Користувач поза мережею   галина3005 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 08 July 2014 - 22:41

Лариса.М -це не правда - дають 300-500 грн, але не в євро!!!!!

My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 09 July 2014 - 01:26

Перегляд повідомленняЛариса.М сказав:

Чи, як і раніше вистачить лише 100 євро?

коли це неонатологи на Джамбула "як раніше " брали по 100 євро? І про Мечнікова і 150 євро- це абсолютна нісенітниця? Таке враження, що написано неонатолгом, щоб "ціну" набити :)

Повідомлення відредаговано Sweet one: 09 July 2014 - 01:29

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Булка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 20 August 2014 - 08:15

Три роки тому на Джамбула неонатолог Наконечна Галина Михайлівна. Спец непоганий, але знайти її неможливо, в палату не приходила взагалі, дитину треба було на огляди приносити в дитяче відділення. Розмовляла через зуби, поки своїх 50 доларів не заполучила, тоді зразу усмішка розпливлася, телефон свій написала, мол звертайтеся не соромтеся.
А хто зовсім рогаті створіння - то медсестри чи хто вони там власне з дитячого відділення. Наглі хамовитиі тьотки з довколиишніх сіл, ти відходиш від наркозу, а вони вже над душею висять і вимагають, а пробуєш в них добитися чогось елементарного, то зразу -а то не наша робота.
Там раніше дівчата тему піднімали, чи ми не самі розбещуємо лікарів своїми "подяками". Тут теоретично згідна, але все одно платили і будемо платити, не ризикувати ж дитиною заради міфічної справедливості, але то хоч оплата за Кваліфіковану роботу медика, а тупуватим і хамуватим санітаркам і прочому молодшому персоналу нема чого платити.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Xeny 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 04 September 2014 - 09:52

Педіатр на Джамбула Клос Леся Романівна. Ще в родзалі поклала дитину біля мене, але не приклала до груді, самій у мене теж нічого не вийшло...після цього дитину у мене забрали і не віддавали 13 (!) годин. Зате за цей час їй успішно вкололи два уколи, як мені сказали від жовтухи...Через 13 годин дитина груди брати відмовилась, а наш чуйний педіатр відразу ж запропонувала нам суміш, яку через день голодного крику і триста грамів втраченої ваги змушена була дати...після того як суміш нам успішно всунули нас в дуже швидкому темпі виписали. Тепер маємо проблеми з грудним вигодовуванням( :girl_cray:

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Treasure 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 October 2014 - 10:07

Народжувала в вересні на Джамбула, неонатолог Пуш Людмила Михайлівна, враження позитивні, приємна, все розкаже і покаже. Брали аналізи в синочка і чомусь наших результатів не було, поки я їй не подякувала)) Потім вони знайшлись і мене успішно виписали додому)) Не хочу наговорювати на людину, можливо це просто так співпало, а можливо і ні. Все одно враження позитивні.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   dasherz 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 11 May 2015 - 23:01

Перегляд повідомленняvik100307 (18 October 2009 - 23:05) писав:

Я перший і другий раз народжувала в одного і того самого неонатолога. Лікарка від Бога, бігала як біля своєї дитини. Перший раз аж при виписці заплатила 50грн., а другий раз.................. а другий не взяла нічого, хоча я засовувала. Сказала, що принципово дітей з реанімації нічого не бере, а от завідуюча тієїж реанімації, наглості мала ого-го..... Нічого не казала про дитину, хаміла, а коли я почала питати в палатного гінеколога в чому справа, то він сказав, що вона с....... і поки не заплатиш, то нічого не скаже, не зробить і в дит. лікарню не переведе. Прийшлось їй заплатити, для такої послуги 300грн. А дальше лікарня і 1міс перебування в ній. Та правда там уже неонатолог просто від Бога. От зараз пишу і плачу... Як я їй дякую за життя своєї дитини. Скільки вона мене навчила, хоч я вже мама в друге, показала, роз*яснила...... Вивела дитину з цієї біди, що ми мали. І до 1року під наглядом в неї і просить при найменшому питанні зразу дзвонити до неї в будь-який день тижня.. Коли в нас в р-н давали купу мед. препаратів, а вона все відміняла, бо каже, що дитинка сама почала поравлятись в здоров*ї, навіщо лишній раз пічкати хімією. Завжди шукала медикаменти, коли були в лікарні, які дешевші але нічим не гірші за дорогі, або ліки які лікарня сама надавала. В палаті дівчата аж жаліли, що вних такої не було лікарки. Та ще й за мене переживала, бо мала сильне ускладнення. Заходила 3-6разів на день і по 0,5год могла стояти дивитись за дитинкою. Як смокче, як спить і коли активний.................. Я про неї можу розказувати ще довго, бо вона того вартує, а плата була 200грн, які я ніяк не могла всунути, прийшлось між історію хвороби засуну, щоб вона не бачила. А потім звонила, до мене додому і питала навіщо я так зробила, бо нам ще потрібна буде ще дуже багато грошей.. От така моя історія

поділіться Вашими контактами хорошого неоанатолога. ми в половому зловили зол. стафілокок з яким боремось 8 міс. ніхто не може кваліфіковано допомогти

• Back To Top

Користувач поза мережею   Лідія1991 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 May 2015 - 16:11

Перегляд повідомленняdasherz (11 May 2015 - 23:01) писав:

поділіться Вашими контактами хорошого неоанатолога. ми в половому зловили зол. стафілокок з яким боремось 8 міс. ніхто не може кваліфіковано допомогти

ми на мечнікова теж зловили зол стафілокок, почали лікувати зразу, бо зрозуміли, що щось не так. Допомогла нам зав відділення недоношених дітей мед інституту Дацик Ольга ярославівна. ЇЇ кабінет на першому поверсі відділення недоношених дітей мед інституту.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Vikysi4ka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 January 2016 - 18:30

Дівчатка, в якому випадку дитяча не
може виписати вас з роддому? Скільки
часу може тянути з випискою? А то наша
така с.. виявилася, що не хочу
принципово нічого давати, хоча спершу і
думала віддячитись як всі. Але хочу знати
чим їй апелювати якщо почне
комизитись. Підкажіть, будь-ласка!

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Айра 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 March 2020 - 20:41

ШТОГРИН ОКСАНА ПАВЛІВНА - зло в подобі лікаря!!!
Неонатолог з Мечнікова, не кваліфікована крахоборка!!!
Мало не загнала в могилу двох моїх дітей!!! Якби н еінші лікарі, моїх дівчаток не було б.

1. Перший раз виганяла мене з пологового на третій день, бо їй палату треба. На мої слова, що моя дитина має жовтушку і завідуюча дитячим відділенням говорила, ще не виписуватися - не реагувала. Без мого дозволу забрала дитину, коли я вниз ходила до чоловіка і зробила щеплення. Після дзвнка завідуючій, прибігла, схопила дитину і поклала в фотокамеру на добу, і далі щодня на пів дня. Виписали нас вже практично здоровими.
2. Вдруге, з другою дитиною, на мої слова, що дитина жовта не реагувала. Підробила аналізи білірубіну, (хоча медсестар мені сказала, що аналізи погані), Штогрин все заперечила. Принесла документ, де зазначалася норма, сказала, що я не лікар і дитина просто смуглява і виписала. Казала, якщо що, не дай Боже, дзвонити їй і їхати в пологовий. На другий день дитячий педіатр вдома сказала, що дитина в важкому стані і треба їхати на Орлика. Подзвонила Штогрин, а вона сказала, що лікар нічого не роумється, я зараз зайнята, приїзжайте через 3 дні подивимся. Ми поїхали на Орлика, дитину в кретичному стані забрали в реанімацію. Дякувати Богу, там лікарі хороші попалися, боролися до останнього за мою дитинку. На Орлика сказали, що час йшов на години. Через дні дитини б не стало, якби я послухала Штогрин!!!

ВІДЬМА!!! То не лікар, то хапуга!! Грощі дерла, ще й перераховувала, а дитина мало не померла!!!

Тікайте від неї. не давайте їй грошей, вона взагалі не зслуговує працювати в пологовому, але як зажди, все замяли.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 15 Сторінок +
  • « Перша
  • 13
  • 14
  • 15
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 25 May 20 )

Реклама

Перекладач онлайн