Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Жіночі консультації Львова -2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 12 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Жіночі консультації Львова -2 Всім хто стоїть на обліку Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Terezka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 12 December 2013 - 10:42

Привіт дівчата :give_heart: ! Яку зараз сумму благочинного внеску вимагає завідувачка ЖК в поліклініці на Чупринки (якщо ставати на облік не по місцю прописки)? 2,5роки тому вимагала 150грн., а я заплатила тільки 100грн., то вона мені не підписувала і не давала стати на облік до 14 тижня, доки я не принесла другу квитанцію ще на 50грн. Фу, противно згадувати, може зараз завідувач змінилась?

Перегляд повідомленняMiLora (21 November 2013 - 15:55) писав:

Мене теж це питання цікавить... сама от думаю, чи давати щось чи ні... хоча, якщо на своїй дільниці стоїш і ніяких ускладнень - то мали б і так свою роботу робити... то ж не роди приймати...

Добре, якщо дільничий нормальний, а якщо такі як на Сихові - Мельник (синюшний алкаш) і той, що в іншу зміну (забула прізвище - на м"ясника схожий, який, коли я приходила в нього підписувати медогляд (ЧОТИРИ РОКИ ПІДРЯД. бо поступала в аспірантуру чотири роки поспіль) мене МАЦАВ НАГЛО ЗА ГРУДИ ЧЕРЕЗ ВЕРХНІЙ ОДЯГ І ПУСКАВ СЛЮНІ :girl_cray:), то всерівно почнеш шукати когось іншого. Я коли перший раз ставала на облік в ЖК на Чупринки, то МУСІЛА ще в нього брати пісульку, ЩО ВІН НЕ ЗАПЕРЕЧУЄ, що я стоятиму на обліку :15_2_126: не по місцю прописки, жах!
My Signature
Помяни Господи - Чоловіколюбче упокоєні душі рабів Твоїх, що в утробах матерів християнських померли
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 December 2013 - 12:35

Перегляд повідомленняTerezka сказав:

2,5роки тому вимагала 150грн.

А тоді хто був завідувач: Чернова чи Лабарткава?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Terezka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 December 2013 - 15:22

Перегляд повідомленняSweet one (12 December 2013 - 12:35) писав:

А тоді хто був завідувач: Чернова чи Лабарткава?

Чернова, ставала по місцю прописки чоловіка. Уточнення: червень 2010р., я щось промахнулась, то не два з половиною, а три з половиною роки тому (щось так час летить... :give_heart:)

Повідомлення відредаговано Terezka: 12 December 2013 - 15:32

My Signature
Помяни Господи - Чоловіколюбче упокоєні душі рабів Твоїх, що в утробах матерів християнських померли
  • 0
  • Back To Top

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 December 2013 - 21:12

В певний період не так давно там функції завідуючої виконувала після Чернової Лабарткава. Правда, не знаю, чи то вже на постійно призначення , чи то було тимчасово.А Чернова специфічна жіночка, але якщо не вестися на її провокації, то врешті-решт все робить і "за так". Я колись теж стояла тут не за пропискою. І Чернова теж намагалася "розвести" на різні речі ( то телефон у її кабінет, то фарбу для ремонту...). Я просто "дурочку включала" і врешті- решт Чернова просто виконувала те, що мала зробити. про те, щоб стояти на обліку на за пропискою просто приватно домовилася з лікаркою, вона мені в картці адресу проживання записала з моїх слів. тел. для зв язку залишила мобільний.
Якщо завідуюча зараз таки Лабарткава, то нюанси можуть бути теж.

Повідомлення відредаговано Sweet one: 12 December 2013 - 21:13

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   fantastyka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 December 2013 - 22:48

Дівчата, хто знає, чи обов"язково ставати на облік за фактичним місцем проживання, а не за пропискою? Бо так наголошує лікар чи вона просто не хоче брати на облік і шукає відмовки?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   галина3005 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 19 December 2013 - 13:17

Перегляд повідомленняfantastyka (18 December 2013 - 22:48) писав:

Дівчата, хто знає, чи обов"язково ставати на облік за фактичним місцем проживання, а не за пропискою? Бо так наголошує лікар чи вона просто не хоче брати на облік і шукає відмовки?

Ні ,не обов"язково за місцем прописки. Ви стаєте на облік там, де ви хочете. Відмовляти вам не мають права!
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lesynchuk 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 December 2013 - 22:38

в нас в поліклініці теж за місцем проживання ставлять на облік(
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кохана-Лана 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 24 December 2013 - 20:25

Дівчатка, хто знає на Мечнікова лікарі беруть на облік чи обовязково треба стати в поліклініці?
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 December 2013 - 02:38

Перегляд повідомленняКохана-Лана сказав:

хто знає на Мечнікова лікарі беруть на облік чи обовязково треба стати в поліклініці?

ні, в пологовому ви на обліку не можете перебувати. хіба знаходитеся там не один місяць з приводу профілактики невиношування.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кохана-Лана 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 December 2013 - 10:43

Перегляд повідомленняSweet one (25 December 2013 - 02:38) писав:

ні, в пологовому ви на обліку не можете перебувати. хіба знаходитеся там не один місяць з приводу профілактики невиношування.

Дякую,що відповіли.Моя пожружка просто не приписана у Львові, а хоче народжувати на Мечнікова. На облік вона ще не стала, ви не знаєте чи може вона піти в будь- яку поліклініку Львова , може написати заяву, заплатити внесок? Вона вже 2 роки живе тут, а приписана в Бродах.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   spettacolo 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 December 2013 - 10:46

Перегляд повідомленняКохана-Лана (25 December 2013 - 10:43) писав:

Дякую,що відповіли.Моя пожружка просто не приписана у Львові, а хоче народжувати на Мечнікова. На облік вона ще не стала, ви не знаєте чи може вона піти в будь- яку поліклініку Львова , може написати заяву, заплатити внесок? Вона вже 2 роки живе тут, а приписана в Бродах.

То не має значення де вона прописана,на облік ставлять за місцем проживання або наприклад як в центр здоров"я жінки то там платно але беруть любого за бажанням!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MiLora 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 December 2013 - 12:57

Подiлюсь досвiдом: у Львовi на облiк я так й не встала. Чоловiка направили на роботу в Луганськ. Переïхали, зняли квартиру... а до лiкаря сроки то пiджимали вже... встала на облiк в найближчiй полiклiнiцi. За те що без прописки заплатила 100 грн офiцiйно через касу. Вiдношення хороше. Лiкарка теж приэмна та акуратна. А медсестра просто золото - ходить все показуэ й розказуэ... провели менi лекцiю iндивiдуальну на пiвтора години про розвиток дитини, харчування та iншi нюанси перших 20 тижнiв вагiтностi. Поздавала аналiзи. Завтра йду на УЗД в медико-генетичний центр. Кажуть, в кого направлення - то УЗД безкоштовне.
Вкiнцi сiчня переïзджаэмо назад до Львова, буду ставати на облiк на Сиховi по прописцi. Буде можливiсть порiвняти ставлення "вдома" й "на чужинi".
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Milli 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 December 2013 - 18:42

Привіт дівчата! Може хтось знає скільки тепер коштує благодійний внесок на Мазепи. І скільки бере Корчинська І.І.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nmad 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 January 2014 - 17:58

Привіт! Час вже підійшов а я ніяк не визначуся куди мені йти і до кого ставати на облік. Проблемка в тому що в мене дитина має пів року і я немаю можливості на когось залишити тому буду тягати її з собою. Звісно, що не хочеться вимучувати її в чергах в тій шаленій купі народу шо там ходить. По тій причині незнаю що робити.
Спойлер

Чим більше про те все думаю тим гірше))). Можливо хтось знає чи бачить рішення того всього, прошу дайте поради буду всім дуже вдячна, дякую
My Signature
Майже всі сварки від непорозумінь. Хтось недозрозумів правильно сказати, хтось недозрозумів правильно зрозуміти.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   spettacolo 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 January 2014 - 19:19

nmad, Я стояла на обліку в центрі здоров'я жінки в Кулик О.В і не жалію,там не позапису там просто приходиш сидиш собі на шкіряному диванчику і чекаеш так в неіі бувало і багато людей але то я приходила в час пік,навіть як там багато людей то ніхто тобі не дошкуляє бо там просторо і ніхто не сидить тобі на голові,аналізами мене ніхто не перевантажував а ті що здавала то теж фактично кілька раз посиділа в черзі решта разів без черги,всі аналізи ти здаеш в залізничній лікарні а іі я вважаю найкращою!коштує це задоволення десь 230грн за 5 тижнів!
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   pingviniatko20 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 January 2014 - 00:34

Перегляд повідомленняMilli (25 December 2013 - 18:42) писав:

Привіт дівчата! Може хтось знає скільки тепер коштує благодійний внесок на Мазепи. І скільки бере Корчинська І.І.

рік тому було 600 грн. Корчинська не бере нічого (в мене все було тільки з власної ініціативи). як людиною, лікарем задоволена нею безмежно. як би не вона не було б в мене мого сонечка)))
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 January 2014 - 01:53

Перегляд повідомленняnmad сказав:

та скільки вартує той облік там, і чи варто взагалі вкладати в той облік ті гроші.

чи варто вкладати гроші- це вирішувати вам. В цю суму входить стандартний набір процедур та стандартний набір аналізів, як і в будь-якій ЖК. Усі окремі платні аналізи і УЗД все-рівно проходиться окремо робити і оплачувати. Але власне заради цієї лікарки

Перегляд повідомленняspettacolo сказав:

в Кулик О.В
при можливості- варто. Вона справді нічим не навантажує, нікого не нав язує і взагалі веде облік дуже спокійно.

Повідомлення відредаговано Sweet one: 18 January 2014 - 01:53

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   міяся 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 January 2014 - 17:15

Привіт)
Я стояла на обліку в жк 2, на топольній.
Поляник Ірина- лікар жахливий! Майже після кожного відвідування мене клали на збереження в роддом. Не дасте грошей буде ставитись жахливо.дозволяє собі кричати .принижувати (я жахлива мама.бо ще досі не в роддомі). Доводить до гіпертонусу своїми повчаннями і криком.а тоді спихає в роддом щоб не нести відповідальності.
Здавала аналіз сечі три рази бо їй не подобався результат.і вона таке в обмінну не запише. (А те чому такий результат її не цікавило.в мене проблеми з яєчниками.)
Були болі в животі .казала шо то так має бути.і навіть не дивилась на живіт.
Загалом.враження жахливі. Дівчата не ходіть до неї.побережіть нерви і дитятко.якби не консультації іншого лікаря то б справи мої були погані (
My Signature

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   муха цикотуха 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2014 - 11:27

я стояла на обліку у МАрцух Оксани Вікторівни в залізничній поліклініці , то по місцю проживання а мала ставати на огієнка бо працюю на залізниці але помоєму бажанню і за допомогою грошей стала там, Оксана Вікторівна мені дуже подобається , хороший лікар , нічого зайвого мені не виписувала ніяких вітамінів , казала що всі вітаміни на городі ростуть (мая вагітність припала на весну літо осінь всі вітаміни є), потім після родів я у мене була велика ерозія і я звернулася на топольну до знайомого лікаря Сороківської С.А (деже хороший лікар роджу всім) і мені робили маленьку операцію,(+ не добре зашили у родомі)і зараз усе гаразд.своїми лікарями я задоволена!!!!! :36_1_33:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   julanna13 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2014 - 16:48

Я стояла на облiку в Цибульського-на Симоненка.Дуже задоволена.Сама собi його обрала, бо начитавшись вiдгукiв про свою дiльничу -пропало бажання навiть знайомитись з нею. Лiкар не страшив, аналiзи гарно розтолковував. I головне-не брав на крiсло, 4ого я дуже не хотiла.А для мазкiв дав скельце до дому.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 12 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →