Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Як довго Ваша дитина може бавитись сама? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 13 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Як довго Ваша дитина може бавитись сама? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Коліжанка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 06 December 2008 - 01:21

У мене мала 4 міс сама може лежати не більше 5 хв. Я домашню роботу роблю "мелкими перебежками" , наприклвд, картоплю чищу по 1 шт, а потім до малої, потім знову 1 шт. Інколи аж смішно самій. А старші можуть і попівгод, але теж приходять чимсь важливим поділитися))).
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 December 2008 - 08:31

перші місяці і мені приходилось кожні 5 хв. бігати, дитина аж ніяк не хотіла залишатись сама, а потім я вирішила брати малого усюди із собою. Я на кухні - він в корзині, співаю йому, говорю з ним. Тепер вже більшенький, може сам і пів годинки в ліжечку бавитись, поки я працюю.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Krizia 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 December 2008 - 09:32

мій малий як коли,може і до 10 хв,а може і хвилинки не витримати,також ношу його по хаті всюди з собою,бо інакше б нічого взагалі не встигала зробити...
My Signature
Головне це СІМ'Я. . . Адже кар'єра не чекає вдома, слава не втре сльози, і свобода не обійме вночі...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 December 2008 - 09:37

Krizia, ну носити по хаті таку малечу можна. А от мого 8-кілограмового козака дуже то і не поносиш :)
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 December 2008 - 09:48

Перегляд повідомленняАнтік (6.12.2008, 10:37) писав:

Krizia, ну носити по хаті таку малечу можна. А от мого 8-кілограмового козака дуже то і не поносиш :)

дійсно такого козака важко вже носити!!! :D ну ще поки мій маленький-ношу,а далі не знаю як буде,може буде довше забавлятись... :D та він вже важкуватий 5800 :D
My Signature
Головне це СІМ'Я. . . Адже кар'єра не чекає вдома, слава не втре сльози, і свобода не обійме вночі...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іннуся 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 06 December 2008 - 10:02

в мене для малого в кожній кімнатці є його знаряддя праці... :D на кухні шезлонг-гойдалка,в коридорі коляска,в кімнаті ігровий коврик і всі остальні прибамбаси.та толку від того-він 15-20 хв посидить-побавиться і вже скучно йому.мушу і співати йому і підстрибувати і т.д. ...а меншим був-міг сидіти довше,та я жаліла його саменького лишати в кімнаті...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 December 2008 - 10:05

дівчатка,а ви носіть дітей на боці,садіть на бедро,так легше. а моя доня з дитинства не дуже довго могла бавитись сама,і в манежі не більше 10 хв. бавиться. Але завжди після довгої прогулянки, прийде додому і дві годни її не чути. Сама забавляється,шукає собі іграшки. І тоді я можу трошки зайнятись готуванням їжі чи просто відпочиваю
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 December 2008 - 10:13

Ірина Ігнатова, на боці це в слінгах-кенгурушках чи як?я ношу Сашуню цілий день на руках-вечером кружку в руки неможу взяти-так наношуся....
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 December 2008 - 10:17

Перегляд повідомленняІннуся (6.12.2008, 11:02) писав:

в мене для малого в кожній кімнатці є його знаряддя праці... :D на кухні шезлонг-гойдалка,в коридорі коляска......

класно Ви все розприділили :D ,а я подумую,може й мені десь такий шезлонг-гойдалку роздобути? :36_3_16: ,а то в мене кухня поверхом нижче,то й тягаю возик по цілій хаті....
My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 December 2008 - 10:20

Krizia, це раджу придбати-незамінна річ!я незнаю щоб робила без нього....
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 December 2008 - 10:59

Іннуся, нє,просто саджу собі на бік,одна нора в мене спереду,інша ззаді.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 December 2008 - 15:11

Ой, як добре, що тут такі активні всі зібралися, а то прийде моя свекруха і починає:та ти нічого зробити не можеш, та мої діти такі не були, та як ти витримуєш. А я вже і сама думаю, може щось не так як у всіх.
Іннуся, молодець, я б теж від такого шезлонгу не відмовилася. Треба дійсно, дитині в кожній кімнаті якесь своє місце виділити.
Krizia. А я отак теж ношу всюди малу з собою. Може то слінг придбати?
Ірина Ігнатова, я теж так старших носила. Але вже більшеньких, десь з 6 міс, якщо не помиляюся.
Антік, у мене кухня-студія, кладу малу на диван і теж по кухні ношуся зі співами і плясками, добре, що мене ніто не бачить. Недарсо кажуть, "дитина мала, мама дурна".
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lady_D 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 December 2008 - 15:32

Цитата

Антік, у мене кухня-студія, кладу малу на диван і теж по кухні ношуся зі співами і плясками, добре, що мене ніто не бачить. Недарсо кажуть, "дитина мала, мама дурна".

О, це теж про мене. мені так свекруха і каже.
Моїй доні вже півтора рочку, а вона бавитися сама категорично не хоче. Зараз в неї зуби лізуть, так ми ще маму смокчемо по 10 раз на день. А так просто висить на мені. Книжки підсовує, щоб я їй читала, а сама так тулиться до мене, на коліна кладе голову і ніжки закидує - на руки залазить. Мушу її розважати, бігати за нею - від неї. Гратися в "ку-ку" :D Оце після дня отих "ку-ку" в мене вже ніяких сил немає :36_3_16: А про те, щоб щось приготувати, прибрати - то це коли у Божени благодушний настрій і також уривками по 5 хвилин. Коли вона вдень спить, я намагаюся не шуміти, тому що спить вона погано. В цей час мама "в астралі" - тобто на "малечі" :D
My Signature
Зображення

• 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 December 2008 - 15:43

Перегляд повідомленняLady_D (6.12.2008, 15:32) писав:

Коли вона вдень спить, я намагаюся не шуміти, тому що спить вона погано. В цей час мама "в астралі" - тобто на "малечі" :D

:D у мене майже так само, тільки я начастіше в астралі вночі, коли вона засинає і бувають дууже рідко дні, коли вдень можу на форум зайти
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lady_D 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 December 2008 - 15:59

Коліжанка, Я теж вночі засідаю. Особливо, коли в мене є переклади. Тоді одним оком я на малечі, а друге око і пальці роблять переклад. :D "Малеча" мені часто заважає зосередитися. :D Це вже залежність. Та ще й доня останнім часом просинається кожну годину, тож мушу бігати затикати рота цицею.
My Signature
Зображення

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 06 December 2008 - 16:43

я перенесла тему у інший розділ :36_3_16: тема була у Невгамовних, а відповідали переважно мамочки дітей до року. Хай буде для всіх у цьому розділі.

Мій 7 місячний максимум хвилин 5-7 може бавитися сам :( Якщо бачить мене, то можна прегородити доступ до мене (наприклад стільцем) він буде вчитися стояти коло стільця, ходити навколо, гудіти хвалитися подвигами, а я буду до нього говорити - то навіть пів години, деколи довше. Ми так робимо, коли мені треба на кухню.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ирис 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 December 2008 - 18:53

Це зараз коли коли можна сказати великі то вона гуляе сама по 30хвилин (проміжками бігаючи до мами) якщо матуся на кухні. А коли ще не ходила то ми гуляли самі хвилин 10 якщо її щось зацікавило. Та коли їй ставало не цікаво то і у :dance: мами на руцях гуляли, то в кенгурушці носила, потім в стульчику для годування їздила по всій квартирі, коли почала повзати я старалась щоб повзала біля мене стелила на кухні ковдру на підлогу і вона собі там бавилась кухоними (іграшками). Головне що були всі задоволенні мама не турбуеться що там робить дитина, а манюня не хвилюеться де це ділася матуся! :dance:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Масянічка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 December 2008 - 19:16

Перегляд повідомленняАнтік (6.12.2008, 8:31) писав:

Тепер вже більшенький, може сам і пів годинки в ліжечку бавитись, поки я працюю.

Я боюся чомусь малу залишати в їншій кімнаті (мені здається що щось може сттися, захиснутися чи що :cray: ), тому завжди беру її з собою. :dance: Носимося або в ерго рюкзачку (але також недовго, бо добряче важить), але переважно в візочку (добре що він у нас всепрохідний) на кухню за собою, в кімнату за собою, а інколи коли добряче галасує то і у ванну (мама чистить зуби і вмиватися, доця дивиться великими очима).
А на рахунок "дитина мала, мама дурна", :cray: то я взагалі мовчу. :dance:
My Signature
Зображення
Ідеальна краса, найчарівніша зовнішність нічого не варті, якщо ними ніхто не захоплюється.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kutcynja 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 06 December 2008 - 19:29

Перегляд повідомленняМасянічка (6.12.2008, 19:16) писав:

Я боюся чомусь малу залишати в їншій кімнаті (мені здається що щось може сттися, захиснутися чи що :cray: ), тому завжди беру її з собою. :dance: Носимося або в ерго рюкзачку (але також недовго, бо добряче важить), але переважно в візочку (добре що він у нас всепрохідний) на кухню за собою, в кімнату за собою, а інколи коли добряче галасує то і у ванну (мама чистить зуби і вмиватися, доця дивиться великими очима).
А на рахунок "дитина мала, мама дурна", :cray: то я взагалі мовчу. :dance:

І я боюсь залишати самого тільки в його ліжечку, а там він сам може бавитись не довше 10 хв, а решта треба носити хатку показувати , вправи робити, цицю давати, на животик класти і разом бавитись іграшками, а на себе часу не вистачає
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Masik 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 December 2008 - 21:04

І я свого стараюся не залишати одного. Коли був меншим - на руках носила, коли вже сидів - на бедрі, тепер вже ходить - за собою за руку воджу. Правда, все це в межах розумного. Якщо потрібно вибігти на кухню, щоб щось взяти чи віднести, то ясно, що не тягну його за собою. Їсти варю переважно, коли малеча спить або коли чоловік вдома і сидить з ним. Хоча буває, що синульку беру на кухню, саджаю в коляску чи в стілець для годування... і починається "представление" - співи, пляски і т.д. А сам він може побавитися десь 10-15 хвилин. А ще я замітила, що коли я в полі його зору і час від часу звертаю на нього увагу, він може сам бавитися й довше. От такий хитрюга!
My Signature
Зображення
Світ був навколо мене - я була з мамою. Світ був всередині мене - я чекала сина. Я стала мамою... і я навколо світу!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 13 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

19 Sep 2019 10:29

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка