Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: МАЛЯТА 2018-1 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Благодійний розіграш книги!

• 84 Сторінок +
  • « Перша
  • 82
  • 83
  • 84
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

МАЛЯТА 2018-1 Оцінка: ****- 1 Голосів

Користувач поза мережею   Tila Tekila 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 24 March 2019 - 09:49

Пробували ми персик їсти.Доця їла,хоча пюре трошки кисле було.Після нього какала два рази на день.Трошки послаблює ,тож персик як сливка.
Я тоже викинула каші вже ,бо три тижні пройшло.Треба купити вже молочні
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ОксанкаБ 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 24 March 2019 - 09:58

Tila Tekila, я свому дала яблуко, але як варила дала чуточку цукру, то він так кривився як від лимону) хоч для мене воно не кисле.

Tila Tekila, ти персик від якої фірми купляла?
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 March 2019 - 10:39

Складаю доціні платтячка і ностальгую, з хлопчика певно простіше, можна і дещо на дівчинку одіти, а тут все рожеве, на хлопчика не піде( в мене старший брат, то до тепер памятаю, як за ним речі доходжувала(
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 March 2019 - 11:41

Перегляд повідомленняОксанкаБ (24 March 2019 - 09:58) писав:

Tila Tekila, я свому дала яблуко, але як варила дала чуточку цукру, то він так кривився як від лимону) хоч для мене воно не кисле.

Tila Tekila, ти персик від якої фірми купляла?

брала від гербер і від Бамболіна.Обидві кислі і по консистенції однакові.Сьогодні попробували трошки грушки,давала від гербер,то воно добре,солодке.З'їли дві ложки,подивимся чи не буде нас здувати.
Я яблучка їй пробувала різні давати,варила і солодкі,і кислосолодкі,то вона ніякі нехоче їсти варені.А свіже терте то їсть будь яке.Так само з баночки не хоче їсти яблучко
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 March 2019 - 18:21

Дякую, що хтось за каки після банана писав, а то мені трохи мову відняло, потім згадала що то банан)
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   лєська 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено Вчора, 10:36

Після банану, то ворсинки такі темні я тоже спершу налякалася була, бо виглядала ніби хробачки, але я колись читала що треба дивитися яким дитя покакало, щоб не прогавити чогось. То заглядаю в памперс, чоловік спочатку питав що там шукаю.
Матусі ану признавайтеся хтось водив дітей у дитячий клуб чи міні садок. Тобто ранній розвиток, в нас є «Бджілки» то там з року приймають діточок, урок триває 40 хв діточки з батьками то малюють то щось клєють то танцюють, розминка і так для кожного віку своє. Думаю з травня поводити, спробуємо. Бо в нас діточок на вулиці немає, а йти до мамочок які гуляють далеченько. А думаю нехай трошки між дітьми побуде.
В мене в чоловіка племінниця ходить двічі на тиждень, а з моєї родини племінниця ні. То по дітях замітна різниця, що замало дає звичайний садочок. Правда кожна дитина індивідуальна, але ходити самій кругами бо ні з ким не знайомлюся ні з ким не граюся, а як з нею знайомилися сусідні діти, то від них просто йшла геть. Я не прагну щоб в мене дитина читала в два-три роки. Але не вміти тримати олівець в 4 роки то мене здивувало. Бо в мене вже Дмитрик ручкою карлякає і то чистий листочок йому давай, маю цілий зошит. Хочу його зберегти напам’ять.
Мері 13 як там доця? Ти тримаєшся, головне не опускати руки і запам’ятай що все буде добре.

Повідомлення відредаговано лєська: Вчора, 10:40

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Вчора, 11:06

Перегляд повідомленнялєська (25 March 2019 - 10:36) писав:

Після банану, то ворсинки такі темні я тоже спершу налякалася була, бо виглядала ніби хробачки, але я колись читала що треба дивитися яким дитя покакало, щоб не прогавити чогось. То заглядаю в памперс, чоловік спочатку питав що там шукаю.
Матусі ану признавайтеся хтось водив дітей у дитячий клуб чи міні садок. Тобто ранній розвиток, в нас є «Бджілки» то там з року приймають діточок, урок триває 40 хв діточки з батьками то малюють то щось клєють то танцюють, розминка і так для кожного віку своє. Думаю з травня поводити, спробуємо. Бо в нас діточок на вулиці немає, а йти до мамочок які гуляють далеченько. А думаю нехай трошки між дітьми побуде.
В мене в чоловіка племінниця ходить двічі на тиждень, а з моєї родини племінниця ні. То по дітях замітна різниця, що замало дає звичайний садочок. Правда кожна дитина індивідуальна, але ходити самій кругами бо ні з ким не знайомлюся ні з ким не граюся, а як з нею знайомилися сусідні діти, то від них просто йшла геть. Я не прагну щоб в мене дитина читала в два-три роки. Але не вміти тримати олівець в 4 роки то мене здивувало. Бо в мене вже Дмитрик ручкою карлякає і то чистий листочок йому давай, маю цілий зошит. Хочу його зберегти напам’ять.
Мері 13 як там доця? Ти тримаєшся, головне не опускати руки і запам’ятай що все буде добре.
Привіт.
Я старшого водила ,але коли йому було півтора роки.Спочатку було цікаво,а потім не хотів ходити,я не заставляла.В три роки почав ходити на малювання,то йому подобається,потім ще відвідували різні майстеркласи.З 5 років ходить на футбол,це зараз йому саме найбільше подобається.Ще хоче на карате або на бокс,але то треба купа часу на то всьо.Хоча чоловік вде з ним ходив на пробні заняття.Нам треба готуватися до школи,а він не хоче.Щось сісти ,вивчити то каторга і для мене і для нього.Я незнаю як то буде,вересень не за горами,час летить,а в нас підготовки нуль.Чоловік каже,шо в школі все вивчить.Незнаю я,переживаю за ту школу.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   TetianaK 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Вчора, 13:20

лєська, ну то справді індивідуально. Мій пішов у садочок у два роки, в три почав читати, а ручку в кулаці до чотирьох років тримав, не міг взяти пальцями. Хоча в нього було купа альбомів, розмальовок, прописів, олівців спеціальних з трьома гранями, ручок, фломастерів, пальчикові фарби, гуаш, воскові олівці, купляла все, що бачила, сподівалася, що щось сподобається. І я з ним малювала, і моя мама. Не любив він ні малювати, ні писати. І досі писати не любить, а читає запоєм, в туалет з книжкою ходить. Зараз деколи сидить щось малює, але рідко, вже швидше з пластиліну щось ліпитиме чи клеїтиме. Малює переважно на полях в зошитах шкільних і на обкладинках.

Tila Tekila, вони в першому класі там ще граються, ні оцінок, ні домашніх, принаймні офіційно. Зараз в НУШ вже нова програма, не така, як в Мирослава, але, здається, її ще полегшили. Постарайтеся до школи букви вивчити, якщо ще не знає, а вже читати будете вчитися в першому класі. Повтори з ним кольори, пори року, місяці, дні тижня, загальні теми, це можна і під час прогулянки робити. Букви і цифри знати - це добре, але в першому класі все ж куди важливіше бути психологічно готовим до школи, могти висидіти урок, мати цікавість до навчання. Не тисни вже дуже сильно зараз на нього, щоб не відбити охоту йти в школу. Мирослав як вчив букви, то я йому печиво купляла у вигляді букв, макарони, з тіста букви ліпили і фарбували, магніти на холодильник повішала, абетку над ліжком, кубики були з буквами. Всюди були букви, то він якось так їх майже сам і непомітно вивчив десь за 3-4 місяці.

Повідомлення відредаговано TetianaK: Вчора, 13:00

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Вчора, 13:29

Tila Tekila, а в садок так не ходете? думаю там би мала бути якась підготовка?!

Tila Tekila, я колись говорила з одною вихователькою, то вона казала основне дома щось малювати, ліпити, що дитині цікаво, а букви вони і в школі вивчать)
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Вчора, 18:25

ОксанкаБ, вони то вивчать, але без участі батьків теж важко. От нас в класі 34 учні, вчителька за урок може приділити на дитину всього хвилину з хвостиком в кращому випадку. Наша вчителька з тими дітьми, що зовсім не читали і букв не знали індивідуально після уроків працювала безкоштовно. А є вчителі, що крім як на уроці, особливо не викладаються, бо той час їм не оплачується. Дехто тут навіть репетиторів уже в першому класі дітям винаймають, щоб навчили читати, або за рік до школи.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Вчора, 22:17

Перегляд повідомленняTetianaK (25 March 2019 - 18:25) писав:

ОксанкаБ, вони то вивчать, але без участі батьків теж важко. От нас в класі 34 учні, вчителька за урок може приділити на дитину всього хвилину з хвостиком в кращому випадку. Наша вчителька з тими дітьми, що зовсім не читали і букв не знали індивідуально після уроків працювала безкоштовно. А є вчителі, що крім як на уроці, особливо не викладаються, бо той час їм не оплачується. Дехто тут навіть репетиторів уже в першому класі дітям винаймають, щоб навчили читати, або за рік до школи.
в садок пішов недавно і вже приніс вірус(тепер знову не веду,бо в нас в групі скарлатина гуляє.Тай там нічого не вчуть..не подобається мені вихователька.
Він знає цифри до 50,букви знає на 70%,пори року,кольори,дні ,місяці знає.Читати в нас не виходить,я не заставляю.Писати любить дуже.Він в мене лівша,так як чоловік.А я правша,то трошки складно для мене.
Настроїла себе на те,що в школі вчителька навчить,не просто ж вона сидить на уроках.Тішить одне,що ми переїжаємо літом у свій власний будинок,за місто,нарешті,дочекалась))))і там будемо йти до школи,а першачків буде тільки 19,то думаю часу вистачить для всіх.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Сьогодні, 08:08

Tila Tekila, як на мене він вже знає достатньо) до речі кажуть, як дитина забагато знає, то їй стає не цікаво вчитись, тоді ще гірше!
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Сьогодні, 10:42

Дівчата може хтось спрактикувався, коли краще давати прикорм, до сну, після сну, дуже голодному, чи не дуже? бо я щось пробую всякі варіанти, тай не дуже пока...
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Сьогодні, 10:51

Перегляд повідомленняОксанкаБ (26 March 2019 - 10:42) писав:

Дівчата може хтось спрактикувався, коли краще давати прикорм, до сну, після сну, дуже голодному, чи не дуже? бо я щось пробую всякі варіанти, тай не дуже пока...
я даю після сну,доця просинається,десь 5 хв проходить і тоді годую її.Груди даю перед сном,але вона не завжди хоче,може не голодна.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Сьогодні, 11:31

В нас сьогодні погода знову погана,дощ дрібний,і холодно дуже.Так хочеться сонечка і тепла)
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Сьогодні, 11:32

Перегляд повідомленняОксанкаБ (26 March 2019 - 08:08) писав:

Tila Tekila, як на мене він вже знає достатньо) до речі кажуть, як дитина забагато знає, то їй стає не цікаво вчитись, тоді ще гірше!

Певна правда у цьому таки є, але дитина має реально дуже багато знати, щоб їй стало нецікаво. Я не знаю, як зараз в НУШ. Перший клас вони дійсно більше граються, бо нема оцінок але все одно інформації багато, сильно не знудишся. По природознавству, з англійської, в першому класі вони вже периметр обчислюють. В другому класі вже табличка множення повним ходом, задачі на 3 дії, ділення, радіус, діаметр. Звуко-буквенний аналіз слів, члени речення,частини мови, транскрипції. З англійської купа слів і запитальні речення, доволі великі вірші на пам'ять. Для цікавості можеш глянути, які задачі даються на олімпіаду по математиці для другого класу.
Прихований текст

Одна була восени (тобто це на базі вивченого в першому класі) і зараз другу писали на минулому тижні. На сайті поки що весняні завдання не виклали, але осінні є. Це, звісно, для сильніших дітей, але ж кожен хоче, щоб його дитина була в сильніших в класі, а не в слабших. Там перші задачі легші, а останні важчі. По-моєму, це набагато крутіше, ніж від нас вимагалося в школі. Мій Мирослав на читанні дійсно спочатку нудився, але по інших предметах навантаження вистачало. По природознавству він багато і сам знає, бо читає, діскавері дивиться, але й в школі багато нового дізнається.

Це я не для того, щоб налякати, але просто надіятися, що вчителька всього навчить не варто. Це все одно не індивідуальні заняття, а урок. Варто налаштовуватися на серйозну роботу батькам у паралельній співпраці з учителем. Те ж читання - це навик, а навик треба відпрацьовувати. Вчителька покаже, як складати склади, але тренуватися треба буде і вдома, і в школі.

Повідомлення відредаговано TetianaK: Сьогодні, 12:04

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Сьогодні, 11:38

ОксанкаБ, в мене найкраще їсть прикорм, якщо я витримую чотирьох-годинний графік їжі. Якщо графік збивається, то одразу їсть гірше. Каші не дуже любив, але зараз додаю гарбуз, яблуко, банан, то став нормально їсти.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Сьогодні, 13:12

TetianaK, в мене племінниця 2кл-ця) Я раз ходила на збори, то в 1 класі була проблема читання, але всі навчились, хтось раніше хтось пізніше, а в 2 кл то проблемою стала табличка множення, то мучимо)

Повідомлення відредаговано ОксанкаБ: Сьогодні, 13:13

My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 84 Сторінок +
  • « Перша
  • 82
  • 83
  • 84
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Щаслива Зірка світлина
Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

08 Dec 2018 00:44

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую всіх бажаючих на "Літературний флешмоб 2019року!" https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=360&gopid=2835981

04 Dec 2018 10:09

Nata_Nata світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 March 19 )

Перекладач онлайн