Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Статеве життя та контрацепція після пологів - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 35 Сторінок +
  • « Перша
  • 33
  • 34
  • 35
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Статеве життя та контрацепція після пологів Повернення до звичного Оцінка: -----

Користувач поза мережею   feja888 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 26 April 2016 - 11:48

Перегляд повідомленняLifehouse (18 January 2016 - 13:21) писав:

Доброго дня, панянки! Хотів запитати одне болюче питання, чи було у вас щось подібне. Дружина після пологів втратила інтерес до сексу - взагалі каже що їй неприємні навіть дотики, навіть сама думка. Уже 8 місяців пройшло. Вичитали в інтернеті, що під час періоду грудного вигодовування в організмі виробляється гормон, який знижує статевий потяг. Ну припустимо... у всіх таке буває, чи це індивідуально все? А то знаєте, секс припинився після того як дізнались про вагітність - десь на другому місяці. 7 місяців + 8 місяців вже... це вже 15 місяців. Складно на роботі концентруватись, складно займатись щоденними справами, коли постійно є внутрішнє напруження і думаєш про секс. Розмови нічого не дають "не хочу, нічого не можу з собою зробити, мені не приємно". І крапка.

Відсутність бажання на ГВ - це якщо не норма, то майже норма)) Але "не приємно" ... вона ж не пробувала, то звідки їй знати чи це насправді так?! Після пологів, як правило, усі відчуття тільки загострюються! Поговоріть з дружиною, поясніть, що у Вас теж є певні потреби! А ще пораджу Вам більше часу приділяти їй, і дитині: виходьте разом на каву, робіть компліменти. Жінки часто комплексують на тему свого зовнішнього вигляду, а особливо після пологів.
Ви залишили повідомлення 3 міс. тому... сподіваюсь, за цей час у Вашій сім'ї усе налагодилось!)

• Back To Top

Користувач поза мережею   Кнопо4ка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 14 August 2018 - 08:46

А в когось було відчуття болю при СА після пологів ніби вперше. В мене під час пологів були розриви слизової то накоадали шви нитками шо розсмоктуються. Вже минув місяць вирішили спробувати а мені так боляче капець. Ніби щось непускає далі якраз там де шов. Чи це мине незнаю

• Back To Top

Користувач поза мережею   Лялічка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі
  • Подякували: 7

Відправлено 14 August 2018 - 14:03

Кнопо4ка, в мене було після обох пологів, все внормувалось десь до року дітей

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olen4a 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 29 June 2020 - 20:30

Щодо контрацепції ми з чоловіком вирішили радикально( і лікарі нас в цьому підтримали). Двоє дітей, мені 37 років, другий кесарів, більше дітей не планую. Ми вирішили зробити добровільну стерилізацію під час другого КР. Написали в пологовому заяву, і все, тепер у мене не болить голова)).
А ось статеве життя... Ні, з ним все добре. Але дитині вже два роки, а у мене, пардон, сухість "там"((. При чому збуджена, чоловіка хочу. Купляємо змазки, а що робити. Маю надію, що ось, завершили ГВ, то ж, може, все нормалізується.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Інна2121 

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки
  • Подякували: 1

Відправлено 30 July 2020 - 22:40

Привіт, дівчатка! Через 8 місяців після родів після сексу з'являється свербіж статевих губ та білий наліт. Після менструації перший тиждень свербежу немає, потім картина повторюється. Таке вже триває місяцями. Ще годую грудьми. Знаю, що може бути від низького рівня естрогену та високого пролактину. Але хочу дізнатись чи була у когось схожа ситуація? Чим лікувались?

• Back To Top

Користувач поза мережею   Nirvana 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі
  • Подякували: 5

Відправлено 31 July 2020 - 14:23

Привіт. А не думали, що це може бути молочниця? Симптоми схожі. Мазок покаже точно.

My Signature
Зображення
Зображення
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 35 Сторінок +
  • « Перша
  • 33
  • 34
  • 35
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

MyBaby світлина

MyBaby  Хто має номер офтальмолога Бойцової Ольги? Полетів тел і номер пропав((( в дитини напухло око, лікуємо халязіони, а прийом аж в скреду(((

20 Jul 2020 08:25

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

Показати коментарі (1)

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 10 August 20 )

• З днем народження
    AnyaRv 
    - Вік: 34

Реклама

Перекладач онлайн