Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Молитви до святих - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Осінній настрій Парад аватарів

• 10 Сторінок +
  • « Перша
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Молитви до святих Як Вам допомагали молитви до святих Оцінка: ***** 2 Голосів

Користувач поза мережею   Vitaliy_V 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 22 November 2012 - 14:51

Перегляд повідомленняМасічка. (20 November 2012 - 19:31) писав:

хто знає до якого святого потрібно молитись за навернення чоловіка до сім"ї? Дуже потрібно.....

Наскільки мені відомо, коли йдеться про подружжя, то молитися слід до святих Андріана і Наталії. Це святі католицької церкви, яких вшановують і православні. Детальніше про них тут -
Прихований текст

А сама молитва є такою:
Молитва до свв. мчч. Адріана та Наталії
О, священна паро, святі мученики Христові Адріане і Наталіє, блаженне подружжя та хоробрі страждальці! Почуйте нас, що зі сльозами молимось до вас, і пошліть нам усе, що корисне для душ і тіл наших. Моліть Христа! Бога, щоб Він помилував нас і вчинив нам за милістю Своєю, щоб ми не загинули у гріхах наших.
О, святі мученики! Прийміть голос моління нашого і визволіть нас молитвами вашими від голоду, згуби, землетрусу, потопу, вогню, меча, нападу чужинців та міжусобиці, від несподіваної смерті та всякої біди, смутку та хвороби. Щоб нині ми, зміцнені вашими молитвами та заступництвом, прославляли Господа Ісуса Христа. Йому ж належить всяка слава, честь та поклоніння з Безпочатковим Його Отцем і Пресвятим Духом на віки віків. Амінь.

P.S. Спеціально для протестантів повторю вже раніше написане:
Люди моляться до святих не тому, що молитву до Христа сприймають як менш необхідну, а передовсім тому, що ВІДЧУВАЮТЬ СПОРІДНЕНІСТЬ (відчуття «одного цілого», що власне й становить церкву як тіло Христа) із тими своїми братами у Христі, які вже відійшли у вічність. Люди ж не моляться до всіх святих відразу, ні. Кожен молиться до «улюбленого святого», тобто до тієї людини, яка або мала такий же, як і в нього, характер, звички, або переживала подібні проблеми, які зараз переживає ця людина, або розумілася саме на конкретних обставинах, в яких цей молільник перебуває.
My Signature
Solo Dios basta!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нецікавий 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 November 2012 - 16:21

Перегляд повідомленняVitaliy_V (22 November 2012 - 14:51) писав:

Наскільки мені відомо, коли йдеться про подружжя, то молитися слід до святих Андріана і Наталії. Це святі католицької церкви, яких вшановують і православні. Детальніше про них тут -

А сама молитва є такою:
Молитва до свв. мчч. Адріана та Наталії
О, священна паро, святі мученики Христові Адріане і Наталіє, блаженне подружжя та хоробрі страждальці! Почуйте нас, що зі сльозами молимось до вас, і пошліть нам усе, що корисне для душ і тіл наших. Моліть Христа! Бога, щоб Він помилував нас і вчинив нам за милістю Своєю, щоб ми не загинули у гріхах наших.
О, святі мученики! Прийміть голос моління нашого і визволіть нас молитвами вашими від голоду, згуби, землетрусу, потопу, вогню, меча, нападу чужинців та міжусобиці, від несподіваної смерті та всякої біди, смутку та хвороби. Щоб нині ми, зміцнені вашими молитвами та заступництвом, прославляли Господа Ісуса Христа. Йому ж належить всяка слава, честь та поклоніння з Безпочатковим Його Отцем і Пресвятим Духом на віки віків. Амінь.

P.S. Спеціально для протестантів повторю вже раніше написане:
Люди моляться до святих не тому, що молитву до Христа сприймають як менш необхідну, а передовсім тому, що ВІДЧУВАЮТЬ СПОРІДНЕНІСТЬ (відчуття «одного цілого», що власне й становить церкву як тіло Христа) із тими своїми братами у Христі, які вже відійшли у вічність. Люди ж не моляться до всіх святих відразу, ні. Кожен молиться до «улюбленого святого», тобто до тієї людини, яка або мала такий же, як і в нього, характер, звички, або переживала подібні проблеми, які зараз переживає ця людина, або розумілася саме на конкретних обставинах, в яких цей молільник перебуває.

Я молюсь до Ісуса Христа, адеже у ньому маю досконалий приклад перемоги над всіма видами спокус та страждань, бо Він був спокушуваний в усьому крім гріха, і може нам співстраждати, а до святих не молюсь бо вони не страждали та не були спокушувані в тій повноті у якій страждав та був спокушуваний Ісус.

Я з Ісусом відчуваю спорідненість, бо хто з'єднується з Господом той є одним духом з Господом.
а святі ні чим не відрізняються від інших, бо такі самі люди й так само согрішають, про це пише навіть сам апостол Яків, який каже "всі ми багато согрішаємо".

бо якщо уважно читаємо Святе Письмо то можемо зауважити такі цікаві слова:

8. Коли ж кажемо, що не маєм гріха, то себе обманюємо, і немає в нас правди!
9. Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він вірний та праведний, щоб гріхи нам простити, та очистити нас від неправди всілякої.
(1-е Івана 1:8-9)

отож маю спонукання молитись до досконалого мученика Ісуса Христа, який страждав за наші гріхи, а от чи страждали святі за наші гріхи так, як Ісус і чи можуть вони так співстраждати ,як Він це вже мабуть окрема тема, щоб не було офтопів.)

P.S Спеціально для ортодоксів кажу, як каже Господь.

Діточки мої, це пишу я до вас, щоб ви не грішили! А коли хто згрішить, то маємо Заступника перед Отцем, Ісуса Христа, Праведного. (1-е Івана 2:1)
My Signature
2. але ми відреклися тайного сорому, не ходячи в хитрості та не перекручуючи Божого Слова, але з'явленням правди доручуємо себе кожному сумлінню людському перед Богом.
3.Коли ж наша Євангелія й закрита, то закрита для тих, хто гине,
4.для невіруючих, яким бог цього віку засліпив розум, щоб для них не засяяло світло Євангелії слави Христа, а Він образ Божий.
5. Бо ми не себе самих проповідуємо, але Христа Ісуса, Господа, ми ж самі раби ваші ради Ісуса.
(2-е Коринф. 4:2-5)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива матуся))  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 25 November 2012 - 00:15

На цьому сайті дуже багато молитв
Прихований текст

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   HappyMamma 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 November 2012 - 14:14

Особисто мені і багатьом моїм знайомим допомогла Св. Філомена та її миро. Це дійсно чудо. Вона швидко вислуховує молитви та доносить їх до Господа :girl_tender: . В інтернеті є вервиця до Св. Філомени та дев’ятниця, миро можна дістати у "Живій Вервиці".
My Signature
Спойлер

Я вчу тебе, як мову іноземну,
як знаки, зашифровані в гербі.
Я вдячна Богу, що послав на Землю
шляхетну душу, втілену в Тобі.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Чорнобрива 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 November 2012 - 11:35

Перегляд повідомленняНецікавий (22 November 2012 - 16:21) писав:

а святі ні чим не відрізняються від інших, бо такі самі люди й так само согрішають, про це пише навіть сам апостол Яків, який каже "всі ми багато согрішаємо".

Якщо це такі самі люди, як усі інші, то чому молитви людей до цих "грішників" вислуховуються і оздоровлюється багато людей? Чому їх ікони мироточань? Чому їхні мощі не тліють?
Якщо Ви вірите в Бога, то чому не вірите в тих, молитви до яких Він вислуховує? Чи може Бог вислуховувати молитви однієї людини до просто іншої людини?
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   irka shkirka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 November 2012 - 08:46

Можливо хтось знає девятницю до св.Миколая, викладіть будь-ласка, буду вдячна.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Левит 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 November 2012 - 22:08

Звертаюся до всіх, хто молиться до "святих", хто шукає таких молитов-- зі щирою Любов'ю Небесного Отця і глибоким співчуттям. Навіщо ви ходите по "інстанціях" і б'єте поклони тим, хто не бог?!! Навіщо покладаєте надію на людей, навіть якщо вони за свого життя і пізнали Бога, і освятились в крові Ісусовій?!! Написано:проклятий всякий, хто надіється на людину.Адже є інший шлях, новий і святий, бо цей шлях освячений кров'ю Ісуса. І цей шлях веде до престола Бога-Отця!!! До престола ЙОГО Милості та Благодаті! Небесний Батько всім Своїм серцем бажає, щоб діти приходили до Нього, в обійми Його любові та ласки, турботи і захисту... Скуштуйте і пізнаєте, Який Благий Господь!!!
А якщо діти не приходять до Батька, то вони --сироти, яким можна лише поспівчувати.

Повідомлення відредаговано Левит: 30 November 2012 - 22:09

My Signature
ІСУС ХРИСТОС--це БОЖИЙ АГНЕЦЬ, РОЗП'ЯТИЙ ЗА КОЖНОГО З НАС і ВОСКРЕСЛИЙ ДЛЯ НАШОГО ВИПРАВДАННЯ. ЙОМУ ВСЯ СЛАВА!!!
Не будемо, як Діти Божі, не увійдемо в Царство Небесне
Просите мира ИЕРУСАЛИМУ!
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Масічка. 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 09 December 2012 - 14:39

Особисто мені і багатьом моїм знайомим допомогла Св. Філомена та її миро. Це дійсно чудо. Вона швидко вислуховує молитви та доносить їх до Господа . В інтернеті є вервиця до Св. Філомени та дев’ятниця, миро можна дістати у "Живій Вервиці".

[/quote]
а як саме дістати миро та пояс в "Живій Вервиці"? Потрібно забирати чи можуть поштою переслати?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Білявка 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 11 December 2012 - 11:10

[/quote]
а як саме дістати миро та пояс в "Живій Вервиці"? Потрібно забирати чи можуть поштою переслати?
[/quote]

Я придбала собі миро, вервичку та шнурок Св. Філомени в крамниці духовної літератури. Ще купила гарну книжечку "Свята Філомена-дар Господа людині"
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 December 2012 - 11:19

Перегляд повідомленняБілявка (11 December 2012 - 11:10) писав:

Я придбала собі миро, вервичку та шнурок Св. Філомени в крамниці духовної літератури. Ще купила гарну книжечку "Свята Філомена-дар Господа людині"

Є тільки одне Святе ім'я, яким людина може спастися:Ісус Христос!
My Signature
ІСУС ХРИСТОС--це БОЖИЙ АГНЕЦЬ, РОЗП'ЯТИЙ ЗА КОЖНОГО З НАС і ВОСКРЕСЛИЙ ДЛЯ НАШОГО ВИПРАВДАННЯ. ЙОМУ ВСЯ СЛАВА!!!
Просите мира ИЕРУСАЛИМУ!
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 December 2012 - 15:07

Левит, ми не поклоняємося угодникам Божим як Богові (як хотів це зробити язичник Корнилій),(дії святих апостолів, 10.26). Ми вшановуємо їх як служителів Божих, як тих, що одержали славу Господню і принесли цю славу й для нас. У Біблії написано: «Пам’ятайте наставників ваших, які звіщали вам слово Боже, і, дивлячись уважно на кінець їхнього життя, наслідуйте їхню віру» (Євр 13,7). Вшановуючи святих, ми поклоняємося Богові, Який прославився у них. Тому нічого поганого в тому немає, що ми просимо підтримки у своїх братів чи сестер у вірі, якими виступають святі. Бо сказано: “Отже, признавайтесь один перед одним у своїх прогріхах, і моліться один за одного, щоб вам уздоровитись. Бо дуже могутня ревна молитва праведного” (Послання апостола Якова, 5.16); “Бо очі Господні – до праведних, а вуха Його – до їхніх прохань…” (Перше послання апостола Петра, 3.12). Як на мене, то Ви трохи не туди пишете. Тема наша звучить так: "Як Вам допомагали молитви до святих". Вам не сюди!

Масічка, я написала на електронну пошту "Живої вервиці", отримала відповідь. Усе надсилають поштою.
My Signature
Спойлер

• 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галичаночка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 December 2012 - 16:21

Мені часто допомагали девятниця до св. Юди-Тадея, молитви до Миколая Чарнецького, св. Марти, постійно звертаюся до Матері Божої. Дякую Богу, за виконані прохання!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 December 2012 - 15:01

Перегляд повідомленняHappyMamma (11 December 2012 - 15:07) писав:

Левит, ми не поклоняємося угодникам Божим як Богові (як хотів це зробити язичник Корнилій),(дії святих апостолів, 10.26). Ми вшановуємо їх як служителів Божих, як тих, що одержали славу Господню і принесли цю славу й для нас. У Біблії написано: «Пам’ятайте наставників ваших, які звіщали вам слово Боже, і, дивлячись уважно на кінець їхнього життя, наслідуйте їхню віру» (Євр 13,7). Вшановуючи святих, ми поклоняємося Богові, Який прославився у них. Тому нічого поганого в тому немає, що ми просимо підтримки у своїх братів чи сестер у вірі, якими виступають святі. Бо сказано: “Отже, признавайтесь один перед одним у своїх прогріхах, і моліться один за одного, щоб вам уздоровитись. Бо дуже могутня ревна молитва праведного” (Послання апостола Якова, 5.16); “Бо очі Господні – до праведних, а вуха Його – до їхніх прохань…” (Перше послання апостола Петра, 3.12). Як на мене, то Ви трохи не туди пишете. Тема наша звучить так: "Як Вам допомагали молитви до святих". Вам не сюди!

HappyMamma, Мир Вам! Я пишу якраз сюди! Бо не можу спокійно дивитися, як цей "поїзд" з поклонінням "святим" рухається в прірву!!! Адже за цими електроннми повідомленнями є живі люди!!! Коли ви прийдете до Ісуса, а Він скаже: "Я не знаю вас!", то що ви тоді будете знов кликати до святих?
Щодо Корнилія,то в цього, як ви говорите "язичника", якраз потрібно повчитися віри. Його названо благочестивим та богобійним, мужем праведним, слави доброї в усього люду еврейського(Дії10:2,22)! І те, що апостол Павло не дозволив Корнилію поклонятися собі, промовивши: "Устань, бо й я сам--людина" -- якраз є добрим прикладом того, що апостоли не дозволяли , щоб їм поклонялися, глибоко усвідомлюючи, що лише Сам Бог достойний вшанування і поклоніння!!!

«Пам’ятайте наставників ваших, які звіщали вам слово Боже, і, дивлячись уважно на кінець їхнього життя, наслідуйте їхню віру» (Євр 13,7). А хіба тут написано, що до них треба молитися і ублажати їх?!!! Гріх перекручувати Боже Слово! Святі наставники вже виконали свою місію на землі! І Бог бажає, щоб ми самі(якщо ми є християни!), зараз живучи на землі, брали з них приклад віри, і ставали святими перед Божим Лицем, бо ніщо нечисте не ввійде у Його святилище. Така ЙОГО Воля!
Прославляйте Самого Живого Бога, а не Його святих!

Повідомлення відредаговано Левит: 12 December 2012 - 15:10

My Signature
Просите мира ИЕРУСАЛИМУ!
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 December 2012 - 18:19

Перегляд повідомленняЛевит (12 December 2012 - 15:01) писав:

Щодо Корнилія,то в цього, як ви говорите "язичника", якраз потрібно повчитися віри. Його названо благочестивим та богобійним, мужем праведним, слави доброї в усього люду еврейського(Дії10:2,22)!

Я його так назвала не від того, що мені так захотілося. Корнилій був першим із язичників що прийняли Хрещення!!!!! Він же ж сотник римського загону, був «чоловіком побожним» і зразковим сім’янином, адже «він та ціла його сім’я боялися Бога». Корнилій не був юдейським прозелітом; він був необрізаним язичником. Все ж цей чоловік співчував збіднілим юдеям та допомагав їм. Щирість цього сотника видно з того, що він «постійно звертався до Бога у палких молитвах» (Дії 10:2). Пізніше його названо - священномучеником Корнилієм сотником.

І ще: Я Вас не ображала, а хто Вам дав право називати мене грішницею, що перекручує Боже Слово!??? «Бо яким судом судите, таким і будете судимі, і якою мірою міряєте, такою й вам будуть міряти» (Мф. 7, 2).

Мене, по меншій мірі, ображають такі дописи.

Я Вашу думку поважаю, адже Господь дав нам вільний вибір, то чому б і Вам не ставитися з розумінням до інших, ніж Ваша, конфесій. І, по більшій мірі, не розумію прагнення рятувати "нещасних грішників, що перекручують Боже Слово та моляться до святих", в той час, як світ потерпає від наркоманії, алкоголізму та блуду. Є ще крім нас кого рятувати. Набридли вже Ваші дописи у всіх релігійних темах про одне і те ж. Будьте стриманіші у висловлюваннях.

Чому б Вам не створити тему: "Протестантизм та інші напрями християнства" і спілкуйтесь досхочу.

На цьому моя з Вами дискусія завершується, Ваша позиція мені і так відома, щоб далі "товкти горохом об стінку".

Ще раз прошу вибачення, що наофтопила.
My Signature
Спойлер

• 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ЗЛАТОГОРА 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 January 2013 - 11:40

10 заповідей спокою Івана Павла ІІ. 1. Саме цей день я хочу прожити, не намагаючись одразу вирішити всі життєві проблеми. 2. Саме сьогодні зважатиму на свою поведінку: буду привітним до людей, не буду критикувати, виправляти чи вдосконалювати нікого, окрім себе. 3. Саме сьогодні буду щасливим, усвідомлюючи, що я створений для щастя не тільки у вічності, але й тепер. Є лише один світ. 4. Саме сьогодні підлаштуюся під обставини, не прагнучи, щоби вони підлаштовувалися до моїх бажань. 5. Саме сьогодні відведу кілька хвилин свого часу для читання. Як їжа потрібна тілові, так добра книжка потрібна для духовного життя. 6.Саме сьогодні зроблю якийсь добрий вчинок і нікому про це не скажу. 7. Саме сьогодні зроблю щось, до чого не маю жодного бажання. А коли почуватимусь ображеним, не виявлю цього. 8. Саме в цей день складу собі детальний план. Можливо, не буду його ретельно дотримуватися, але спробую виконати два правила: не буду поспішати і буду рішучим. 9. Саме сьогодні буду сильно вірити – навіть коли б обставини схиляли мене до чогось протилежного. Бог піклується про мене так, ніби на світі більш нікого немає. 10. Саме сьогодні не буду нічого боятися. Особливо не лякатимусь радості та всього, що красиве. Не боятимусь вірити в Добро і за все дякувати. Адже все є Божим даром.

Повідомлення відредаговано ЗЛАТОГОРА: 15 January 2013 - 11:41

My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   @іринка@@@@ 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 16 January 2013 - 10:43

я хочу подякувати св.Йосифові за почуті молитви
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Gossip 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 17 January 2013 - 01:10

я молюсь до о. Піо
My Signature
Зображення
Про що я думаю, те я і притягую…...)))
Дитина повинна бути гордістю! Дружина гідністю! Чоловік опорою!
Друзі вірними ... Гроші зайвими ... Здоров'я міцним ... А життя - прекрасним))))
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 January 2013 - 09:48

Перегляд повідомленняGossip (17 January 2013 - 01:10) писав:

я молюсь до о. Піо

А хто тоді для вас Ісус Христос?
My Signature
Просите мира ИЕРУСАЛИМУ!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   максиміліанна 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2013 - 20:59

щось я раніш теми не зауважила... цікаво тут. і я шаную о.Піо ще дуже люблю і часто прошу заступництва у св.Йосипа Обручника Марії, люблю св. Терезу Малу і св. Терезу з Калькутти, ну і до бл. Івана Павла ІІ (саме йому і св. Йосипу завдячую здорове народження моїх хлопчиків двйнят).
і може не зовсім в тему молимось вдома до близьких померлих - їх заступництво дуже відчутне.
My Signature
Боже, Україну бережи! Господи помилуй!
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Арвен 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 20 March 2013 - 17:33

Молитва до великомученика і цілителя Пантелеймона (за здоров'я)

Спойлер

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 10 Сторінок +
  • « Перша
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 13 November 19 )

• З днем народження
    milanis 
    - Вік: 42

Перекладач онлайн