Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Еко,з донорською яйцеклітиною - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Еко,з донорською яйцеклітиною Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Александра 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці
  • Подякували: 0

Відправлено 02 January 2019 - 17:49

Всіх з новим роком,бажаю здійснення мрій! Дівчатка може хтось шось знає про запліднення донорською яйцеклітиною,давайте поговоримо!

• Back To Top

Користувач поза мережею   Мама-мама 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 1

Відправлено 24 January 2019 - 14:02

Привіт всім.Робила ЕКЗ із донорською яйцеклітиною в Альтернативі.Донорські яйцеклітини ділили ще із однією парою. Нам дісталось 10, ін.парі не знаю. Результат двійня,яким зараз 1 рік. Якщо із власними яйцеклітинами не виходить не вагайтесь...ці діточки такі самі найрідніші,найбажаніші.Якщо в когось є запитання з радістю відповім.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Божена101 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 November 2019 - 11:55

Мама-Мама, скажіть яка процедура еко з донорською яйцеклітиною? і чи ви самі шукали донора? і яка ціна чякщо можна?

• Back To Top

Користувач поза мережею   natalya1985 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 December 2019 - 21:39

Перегляд повідомленняМама-мама (24 January 2019 - 14:02) писав:

Привіт всім.Робила ЕКЗ із донорською яйцеклітиною в Альтернативі.Донорські яйцеклітини ділили ще із однією парою. Нам дісталось 10, ін.парі не знаю. Результат двійня,яким зараз 1 рік. Якщо із власними яйцеклітинами не виходить не вагайтесь...ці діточки такі самі найрідніші,найбажаніші.Якщо в когось є запитання з радістю відповім.

ПРивіт...Скажіть скільки вам все обійшлося???і як саме все проходило...опишіть хоть чучуть...я теж збираюся іти на донорську но ніяк ще толком неможу себе настроїти на те що я не буду генетична мама і боюся навіть про це сказати чоловікові.Дякую

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 January 2020 - 00:22

Перегляд повідомленняnatalya1985 (18 December 2019 - 21:39) писав:

ПРивіт...Скажіть скільки вам все обійшлося???і як саме все проходило...опишіть хоть чучуть...я теж збираюся іти на донорську но ніяк ще толком неможу себе настроїти на те що я не буду генетична мама і боюся навіть про це сказати чоловікові.Дякую

Привіт. В 2016р. Обійшлось десь 35тис.грн.
Це був довгий кріопротокол,запліднилось з 10 яйцеклітин-9 ембріонів хорошої якості,їх заморозили(лікар пояснила що тоді кращі результати),мені перенесли 2 і 2 прижилось. Чоловік мій нічого проти донорської яйцеклітини немав і підтримав мене. Про те що це генетично не мої діти я навіть не думаю,і мене це зовсім не тривожить,бо найщасливіша мама. Тому поговоріть з чоловіком, нехай зрозуміє що залишитись без дітей дуже важко,потім ви про це навіть не будете думати,а будете щасливими.

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 January 2020 - 21:59

Перегляд повідомленняМама-мама (18 January 2020 - 00:22) писав:

Привіт. В 2016р. Обійшлось десь 35тис.грн.
Це був довгий кріопротокол,запліднилось з 10 яйцеклітин-9 ембріонів хорошої якості,їх заморозили(лікар пояснила що тоді кращі результати),мені перенесли 2 і 2 прижилось. Чоловік мій нічого проти донорської яйцеклітини немав і підтримав мене. Про те що це генетично не мої діти я навіть не думаю,і мене це зовсім не тривожить,бо найщасливіша мама. Тому поговоріть з чоловіком, нехай зрозуміє що залишитись без дітей дуже важко,потім ви про це навіть не будете думати,а будете щасливими.

Добрий вечір!!!Дякую за Вашу відповідь.Я інтересувалася в Інтерсоно то ціна 100000тис.в свіжому протоколі...А коли брати заморожені яйцеклітини то ціна 55тис. але кажуть що яйцеклітити важко переносять розморозку і може бути мало ембріонів.От незнаю як робити...А як ви шукали ще одну пару,щоб розділити донорські оцити???

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2020 - 22:17

Перегляд повідомленняnatalya1985 (18 January 2020 - 21:59) писав:

Добрий вечір!!!Дякую за Вашу відповідь.Я інтересувалася в Інтерсоно то ціна 100000тис.в свіжому протоколі...А коли брати заморожені яйцеклітини то ціна 55тис. але кажуть що яйцеклітити важко переносять розморозку і може бути мало ембріонів.От незнаю як робити...А як ви шукали ще одну пару,щоб розділити донорські оцити???

Мені лікар сама так запропонувала,щоб було дешевше. І в лікарки була ще пара,,яка також зікавилась донорськими яйцеклітинами з 1+гр.крові. З цією парою ми і розділили яйцеклітини. Донору робили стимуляцію,потім запліднювали чолрвіковими сперматозоїдами і ембріони заморозили. А переносмли мені вже в наступному циклі(кріопротокол). Можливо поцікавтесь за такий варіант,бо 100тис.дуже дорого,це навіть дорожче за свіжий протокол.

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2020 - 17:27

Перегляд повідомленняМама-мама (19 January 2020 - 22:17) писав:

Мені лікар сама так запропонувала,щоб було дешевше. І в лікарки була ще пара,,яка також зікавилась донорськими яйцеклітинами з 1+гр.крові. З цією парою ми і розділили яйцеклітини. Донору робили стимуляцію,потім запліднювали чолрвіковими сперматозоїдами і ембріони заморозили. А переносмли мені вже в наступному циклі(кріопротокол). Можливо поцікавтесь за такий варіант,бо 100тис.дуже дорого,це навіть дорожче за свіжий протокол.

Вам дуже повезло що ви змогли ще з однією парою поділити донорські оцити,і що в вас співпала група крові...Незнаю буду іти взнавати можливо і мені повезе)))

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2020 - 18:21

Перегляд повідомленняnatalya1985 (20 January 2020 - 17:27) писав:

Вам дуже повезло що ви змогли ще з однією парою поділити донорські оцити,і що в вас співпала група крові...Незнаю буду іти взнавати можливо і мені повезе)))

Обов'язково повезе!!! І Бог Вам допоможе. Звичайно,поцікавтесь!

• Back To Top

Користувач поза мережею   Liliya78 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 3

Відправлено 21 January 2020 - 13:21

Перегляд повідомленняБожена101 (08 November 2019 - 11:55) писав:

Мама-Мама, скажіть яка процедура еко з донорською яйцеклітиною? і чи ви самі шукали донора? і яка ціна чякщо можна?

Привіт, теж проходим запліднення з донорськими ооцитами. Була невдала спроба, найближчим часом маємо робити повторну підсадку. Але, як не буде і цього разу результату, будем знову збирати кошти на донорську програму. Пишу на всяк випадок, тому що теж цікавить ідея розділити програму з іншою парою, щоб мати хоч якусь надію на повторну спробу, бо дедуже недешева ця справа)) Так що, якщо Вам підходить донор з першою групою крові, можна на всякий випадок не губитись)))

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2020 - 19:05

Перегляд повідомленняLiliya78 (21 January 2020 - 13:21) писав:

Привіт, теж проходим запліднення з донорськими ооцитами. Була невдала спроба, найближчим часом маємо робити повторну підсадку. Але, як не буде і цього разу результату, будем знову збирати кошти на донорську програму. Пишу на всяк випадок, тому що теж цікавить ідея розділити програму з іншою парою, щоб мати хоч якусь надію на повторну спробу, бо дедуже недешева ця справа)) Так що, якщо Вам підходить донор з першою групою крові, можна на всякий випадок не губитись)))

Шкода що в нас не однакова група крові...Я теж думаю про ЕКО з донорською яйцеклітиною,але дуже дорого...В Хміля коштує 90тис.і дають 8 яйцеклітин...В Медікар (Інтерсоно) якщо брати донора і стимулювати то ця процедура 100тис,а там ще є заморожені яйцеклітини і можна з них вибирати собі то це коштує 55тис...

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2020 - 19:24

Перегляд повідомленняnatalya1985 (21 January 2020 - 19:05) писав:

Шкода що в нас не однакова група крові...Я теж думаю про ЕКО з донорською яйцеклітиною,але дуже дорого...В Хміля коштує 90тис.і дають 8 яйцеклітин...В Медікар (Інтерсоно) якщо брати донора і стимулювати то ця процедура 100тис,а там ще є заморожені яйцеклітини і можна з них вибирати собі то це коштує 55тис...

Коли мені сказали, що фолікулів в мене мало і ооцитів для запліднення теж може бути 1-2 (або не бути), була акція на донорську. Мені зробили перерахунок і я доплатила за заморожені 9 ооцитів. З них запліднились 7, дожили до 5го дня три. Ось така ось ситуація з замороженими ооцитами. Я так розумію, готові ембріони краще переносять заморозку, ніж ооцити. Тому, звичайно, краще робити донорську програму з свіжими ооцитами, буде більше запасу, відповідно, більше шансів і багато менше коштів піде, якщо перша спроба буде невдалою.

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2020 - 19:45

Перегляд повідомленняLiliya78 (21 January 2020 - 19:24) писав:

Коли мені сказали, що фолікулів в мене мало і ооцитів для запліднення теж може бути 1-2 (або не бути), була акція на донорську. Мені зробили перерахунок і я доплатила за заморожені 9 ооцитів. З них запліднились 7, дожили до 5го дня три. Ось така ось ситуація з замороженими ооцитами. Я так розумію, готові ембріони краще переносять заморозку, ніж ооцити. Тому, звичайно, краще робити донорську програму з свіжими ооцитами, буде більше запасу, відповідно, більше шансів і багато менше коштів піде, якщо перша спроба буде невдалою.

та і я так думаю що свіжі краще,через те так дорого...а заморожених за 55 тисяч дають 30цитів,от цікаво скільки виходить в середньому ембріонів,але все ще залежить від якость сперми.

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2020 - 19:57

Перегляд повідомленняnatalya1985 (21 January 2020 - 19:45) писав:

та і я так думаю що свіжі краще,через те так дорого...а заморожених за 55 тисяч дають 30цитів,от цікаво скільки виходить в середньому ембріонів,але все ще залежить від якость сперми.

Якщо дають 30 ооцитів, то то ще непогано. Мені в акційній програмі дали лише 9. З моїм одним мала лише 4 ембріони. Скоро піду забирати ті два, що лишились.

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2020 - 20:13

Перегляд повідомленняLiliya78 (21 January 2020 - 19:57) писав:

Якщо дають 30 ооцитів, то то ще непогано. Мені в акційній програмі дали лише 9. З моїм одним мала лише 4 ембріони. Скоро піду забирати ті два, що лишились.

ви не розчаровуйтеся наперед...можливо все буде добре...а якої якості ваші ембріончики???

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2020 - 20:55

Перегляд повідомленняnatalya1985 (21 January 2020 - 20:13) писав:

ви не розчаровуйтеся наперед...можливо все буде добре...а якої якості ваші ембріончики???

П'ятиденки класу ВВ. Вжене можу дочекатись підсадки.

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2020 - 21:21

Перегляд повідомленняLiliya78 (21 January 2020 - 20:55) писав:

П'ятиденки класу ВВ. Вжене можу дочекатись підсадки.

це дуже хороші...моя знайома з такими завагітніла з першого разу і народила дівчинку...у Вас теж все буде добре...тримайтеся

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2020 - 21:55

Перегляд повідомленняnatalya1985 (21 January 2020 - 21:21) писав:

це дуже хороші...моя знайома з такими завагітніла з першого разу і народила дівчинку...у Вас теж все буде добре...тримайтеся

Дякую за підтримку.
Ви теж тримайтесь, усе буде добре, Боженька зглянеться і пошле бажану ляльку)))

• Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (1)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Показати коментарі (7)

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 February 20 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн