Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Чоловіча стимуляція сперматогенезу - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Благодійний розіграш книги!

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Чоловіча стимуляція сперматогенезу Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Kis// 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 17 December 2013 - 13:42

Я стикнулись з новим етапом лікування безпліддя у чоловіка - це стимуляція сперматогенеза.
За якість чоловічої сперми відповідає такий процес, як сперматогенез.
Спойлер

На сперматогенез можна впливати стандартними факторами здорового способу життя(здорова їжа,відмова від антивіотиків,піління,акоголю...),але на нашому шляху лікування виявилось непомічним.
Лікарі запропонували моєму чоловіку провести гормональну стимуляцію сперматогенезу. Переривши інформацію з інтернету напрапила на численні висновки людей які проходили стимуляцію,що таке лікування може не давати постійного стійкого ефекту поліпшення якості чоловічої відтворюючої системи. Більш того, медикаментозна стимуляція сперматогенезу взагалі може пригнічувати природні процеси організму. Отримуючи гормони ззовні, головний мозок захоче пригальмувати процес вироблення власного тестостерону. І тоді характеристика сперматогенезу погіршиться.
Для гормональної стимуляції сперматогенезу нам запропонували препарат Гонадотропін Хоріонічний(ХГЧ) в дозі 1500,20 ампул. Цей препарат в Україні не зареєстрований,порадили діставати з Росії.В Україні його аналогами є Хорагон і Прегніл.Але за курс лікування прийдеться викласти немаленьку суму.
Також для показів стимулювання сперматогенезу є низькі погазники гормонів ФСГ , ЛГ та Тестостерона.А також виключення діагноза варікоцеллє. На варікоцеллє в мого чоловіка зроблено було три операції,і зараз висновок лікарів,що рецедиву нарешті немає. Гормони ФСГ 2,3(1,3-11,5) ЛГ 1,9(0,5-10) Тестостерон 22(8- 32) на які лікар сказав що показники низькі.В Сг в нас мала кількість сперматозоїдів,з малою процентністю рухомих і великою кількість неживих.
Натрапила на інформацію,що стимуляцію проводять й іншими препаратами такими як Клостилбегіт,Меногоном,або в комплексі з препаратами ХГЧ.
Хто проходив таке лікування? Чи дало воно якийсь результат? Які показники СГ після лікування і чи наступала вагітність?
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ангели34 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 December 2013 - 13:55

Перегляд повідомленняkis (17 December 2013 - 13:42) писав:

Я стикнулись з новим етапом лікування безпліддя у чоловіка - це стимуляція сперматогенеза.
За якість чоловічої сперми відповідає такий процес, як сперматогенез.
Спойлер

На сперматогенез можна впливати стандартними факторами здорового способу життя(здорова їжа,відмова від антивіотиків,піління,акоголю...),але на нашому шляху лікування виявилось непомічним.
Лікарі запропонували моєму чоловіку провести гормональну стимуляцію сперматогенезу. Переривши інформацію з інтернету напрапила на численні висновки людей які проходили стимуляцію,що таке лікування може не давати постійного стійкого ефекту поліпшення якості чоловічої відтворюючої системи. Більш того, медикаментозна стимуляція сперматогенезу взагалі може пригнічувати природні процеси організму. Отримуючи гормони ззовні, головний мозок захоче пригальмувати процес вироблення власного тестостерону. І тоді характеристика сперматогенезу погіршиться.
Для гормональної стимуляції сперматогенезу нам запропонували препарат Гонадотропін Хоріонічний(ХГЧ) в дозі 1500,20 ампул. Цей препарат в Україні не зареєстрований,порадили діставати з Росії.В Україні його аналогами є Хорагон і Прегніл.Але за курс лікування прийдеться викласти немаленьку суму.
Також для показів стимулювання сперматогенезу є низькі погазники гормонів ФСГ , ЛГ та Тестостерона.А також виключення діагноза варікоцеллє. На варікоцеллє в мого чоловіка зроблено було три операції,і зараз висновок лікарів,що рецедиву нарешті немає. Гормони ФСГ 2,3(1,3-11,5) ЛГ 1,9(0,5-10) Тестостерон 22(8- 32) на які лікар сказав що показники низькі.В Сг в нас мала кількість сперматозоїдів,з малою процентністю рухомих і великою кількість неживих.
Натрапила на інформацію,що стимуляцію проводять й іншими препаратами такими як Клостилбегіт,Меногоном,або в комплексі з препаратами ХГЧ.
Хто проходив таке лікування? Чи дало воно якийсь результат? Які показники СГ після лікування і чи наступала вагітність?

Kis
Звісно що лікування ХГЛ дійсно дороге та мені здається що більш дієве.чесно вам скажу цим препаратом не лікувались.та думаю що якщо при ЕКЗ його використовують для стимуляції жінки.то мабуть і для чоловіків він також дієвий.але то потрібно дійсно звернутися до хорошого фахівця.бо у мого чоловіка СГ була також дуже погана коли 16 років назад ми тільки но починали шукати причини неплідності його показник рухомості був 2 %.стимуляція клостельбегідом нічого не дала.памятаю що він приймав ще такі препарати як цинк.трібестан.оваріум композитум.вітаміни мікроелементи.і ще багато чого вже точно не можу вам сказати бо було це дуже давно.та це все трохи зрушило процес.до сьогодні його показник 40% рухомості.недавно перед ЕКЗ ми ще підліковувалися антиоксидантною терапією італійським препаратом SperGin Q-10.так ось цей препарат був дійсно для нас дієвий .бо за два місяці показники СГ покращилися і що головне сама Фрагментація пішла на спад.
Я не знаю чи це лікування яке ви описуєте є дієвим.та зараз розроблені новітні методи. в ЕКЗ такий як PICSI можливо при низькій спермограмі вам варто спробувати зробити ЕКЗ з цим методом.бо хоч показник СГ поганий.всеж в ньому можуть знайти ще хороші сперматозоїди.і якщо з вашої сторони все добре.то настане швидше вагітність.а ніж мучити себе довгим лікуванням.бо невідомо чи воно вам допоможе.бо як ви пишете є ризики.бо в свій час ми також старалися лікувати чоловіка любими методами.та все якось було марно і тільки втратили дорогоцінний час.бо 16 років повірте це не малий строк.варто відразу було робити ЕКЗ і забути про все як про страшний сон.та ми також надіялися що лікування може допоможе.та все нічого не получалося.памятаю скільки но зробили інсімінацій.а скільки грошей пішло на це лікування і все дарма.природнім методом нічого не получалося.а переставав чоловік приймати препарати показники СГ погіршувалися..Недавно зробили в Хміля ЕКЗ з PICSI і все получилося.На мою думку вам краще зробити ЕКЗ.щоб не тратити дорогоцінного часу.та і грошей.а там думаю що лікарям вдасться відібрати у вашого чоловіка хороші сперматозоїди.щоб зробити запліднення.Скажіть а який у нього показник рухомості?
Скажіть ви робили ЕКЗ.чи тільки готуєтеся до нього.і якщо не секрет то хто ваш лікуючий лікар.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 December 2013 - 22:45

ангели34, Дякую за відповідь. В чоловіка малий процент рухомості 2-5% ,але ми ШЗ не хочемо робити. Так лікування ризиковане,але стимуляція перед ШЗ для мене теж може бути ризикованою (в мене пролактинома гіпофіза) Ще послухаю думку тих хто стимулював сперматогенез,попробуємо розібратись в перевагах та ризиках і постараємось прийняти правильне рішення.
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 December 2013 - 10:17

Перегляд повідомленняkis (18 December 2013 - 22:45) писав:

ангели34, Дякую за відповідь. В чоловіка малий процент рухомості 2-5% ,але ми ШЗ не хочемо робити. Так лікування ризиковане,але стимуляція перед ШЗ для мене теж може бути ризикованою (в мене пролактинома гіпофіза) Ще послухаю думку тих хто стимулював сперматогенез,попробуємо розібратись в перевагах та ризиках і постараємось прийняти правильне рішення.

Kis
Щиро вам бажаю.щоб ваше лікування закінчилося вагітністю.сама недавно була на вашому місці і знаю як то чекати таке бажане чудо.Успіху вам і нехай удача і везіння вас не покидають в такій нелегкій дорозі до омріяного щастя.Бо хто шукає той завжди знайде .головне не сидіти на місці без діла а шукати шляхи вирішення цієї проблеми.Успіху вам.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Rubka33 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 19 December 2013 - 19:31

kis, ми не робили стимуляції чоловікові, бо не хотіли ризикувати, оскільки уролог-андролог пояснив, що з тим треба бути дуже обережним, бо спочатку показники можуть підстрибнути, а потім зовсім погіршитися чи зникнути, тому радив, навіть, перед тим як пробувати стимуляцію заморозити сперматозоїди, щоб про всяк випадок лишилося на шз, але ми вирішили зразу йти на шз!
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 December 2013 - 23:54

Rubka33, Дякую,я теж про те чула,це дуже страшно і водночас дуже сумно. Коли лікар дає надію на покращення,це зразу так захоплює.Починаєш вірити і надіятись. Тепер щось починаю бути зла на того лікаря.Чому він не попереджає про ймовірні ризики?
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МЕЛАСЯ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 January 2014 - 17:55

KIS а в тебе при пролактиномі гіпофіза як з циклом і чи є овуляція? Якщо овуляція є то може б ти спробувала зробити еко+іксі в природньому циклі?щоб тебе не стимулювати.І можливо справді наморозити кілька порцій сперми перед стимуляцією сперматогенезу.
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 January 2014 - 18:27

Перегляд повідомленняМЕЛАСЯ (12 January 2014 - 17:55) писав:

KIS а в тебе при пролактиномі гіпофіза як з циклом і чи є овуляція? Якщо овуляція є то може б ти спробувала зробити еко+іксі в природньому циклі?щоб тебе не стимулювати.І можливо справді наморозити кілька порцій сперми перед стимуляцією сперматогенезу.

Так не мене мають стимулювати,а чоловіка! В мене все гаразд з овуляцією і циклом.
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 January 2014 - 18:44

АНГЕЛИ34 хотіла б вас запитати а де ви купували отой італійський препарат для чоловіка? може б я і своєму прикупила. :greeting:
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 January 2014 - 11:46

Перегляд повідомленняМЕЛАСЯ (12 January 2014 - 18:44) писав:

АНГЕЛИ34 хотіла б вас запитати а де ви купували отой італійський препарат для чоловіка? може б я і своєму прикупила. :greeting:

Мелася
Ми цей препарат замовляли в Італії в Мілані.та дуже важко було знайти людей які б нам той препарат там купили.то чоловік якось через своїх знайомих .а ті в свою чергу через своїх знайомих з тяжкою бідою нам його передали.бо його ще там потрібно було в аптеці замовляти.були проблеми з перевозкою через кордон бо то ліки і потрібно було мати на них рецепт.
Найкраще його придбати тим хто має родичів або знайомих за кордоном.нам було його важко дістати.та він нам дуже допоміг.і наші старання були того варті.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 January 2014 - 22:06

Перегляд повідомленняангели34 (13 January 2014 - 11:46) писав:

Мелася
Ми цей препарат замовляли в Італії в Мілані.та дуже важко було знайти людей які б нам той препарат там купили.то чоловік якось через своїх знайомих .а ті в свою чергу через своїх знайомих з тяжкою бідою нам його передали.бо його ще там потрібно було в аптеці замовляти.були проблеми з перевозкою через кордон бо то ліки і потрібно було мати на них рецепт.
Найкраще його придбати тим хто має родичів або знайомих за кордоном.нам було його важко дістати.та він нам дуже допоміг.і наші старання були того варті.

АНГЕЛИ 34 дякую гарно.а скільки в день таблеток приймати і скільки приблизно часу?одна упаковка щось допоможе?
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 January 2014 - 10:20

Перегляд повідомленняМЕЛАСЯ (13 January 2014 - 22:06) писав:

АНГЕЛИ 34 дякую гарно.а скільки в день таблеток приймати і скільки приблизно часу?одна упаковка щось допоможе?

Чоловік почав їх приймати з серпня а в листопаді у мене вже була підсадка.
Він приймав 2 пачки в місяць бо в одній упаковці лише 16 таблеток.приймав чоловік по одній таблетці в день.та і коштують вони дорого 40 євро за пачку.
Чоловік приймав десь 8 пачок до переносу і ще 2 пачки після так як ми відразу замовили 10 пачок.а від однієї пачки я не думаю що буде хороший результат.Мій чоловік перездавав аналіз в жовтні пропивши до того часу приблизно 5 пачок.то сама фрагментація зменшилася за час прийому з 24% до 19%.і дуже покращилися самі показники спермограми.а самі сперматозоїди на фото стали такі кругленькі.бо до того вони були в згустках слизу.були присутні лейкоцити.а після картина зовсім помінялася.-цей препарат дійсно дієвий.бо в І талії його призначають усім чоловікам перед ЕКЗ а мені професор призначив також італійський препарат для покращення самої яйцеклітини FT-500plus-цей препарат також призначають жінкам в Італії перед ЕКЗ пропила я його лише 2 пачки.Можливо ці два препарати і допомогли нам
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 January 2014 - 17:56

АНГЕЛИ34 щиро вам дякую!Дуже приемно що ви завжди відповідаете на питання та даете поради.Вам приемної та легкої вагітності.
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 January 2014 - 13:05

Перегляд повідомленняМЕЛАСЯ (15 January 2014 - 17:56) писав:

АНГЕЛИ34 щиро вам дякую!Дуже приемно що ви завжди відповідаете на питання та даете поради.Вам приемної та легкої вагітності.

І я вам бажаю якомога швидше досягнути бажаного результату.і щоб в скорому часі ви відчули що носите під серцем дитинку.Успіху вам у всіх ваших починаннях.нехай вам щастить
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 January 2014 - 23:42

Ходили ми сьогодні з чоловіком ще до одного лікаря,консультуватись,щодо стимуляції чоловіка гормонами. Лікування стимуляцією,яке нам прописав попередній лікар,він непогодив,бо казав,що ще не зустрів жодного пацієнта,якому допомогло стимулювання.Сказав,що перед лікуванням стимулюванням,потрібно здавати аналізи на онкомаркери,і постійно їх контролювати.Пояснив,що будь яке втручання в ендокринну систему може спричинити онкологію.Про препарат Гонадотропін Хоріонічний сказав,що то препарат з минулого століття і що його вже ніхто не використовує. Казав,що хочете,можете пробувати приймати препарати тестостерону,тому до уколів Тестостерона порадив препарат Провірон(його приймають ті що качаються і нарощують мязи)казав,що цей препарат моментально піднімає тестостерон,але все рівно воно нічого нам не дасть.Щиросердечно,порадив не трачати час і гроші і йти на ЕКО.
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 April 2014 - 20:50

Ми все таки трохи постимулювали чоловіка гормоном Тестостероном,прокололи 10 уколів. Після того відзначилось покращення спермограми.
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ярина188 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 01 October 2014 - 17:40

Привіт, дівчата, дуже надіюсь на вашу допомогу, хто мав схожі пробеми? як і чим лікували, в нього є варикоцелее, але оперувати не хочем, бо вже 35 років, операця може тільки погіршити стан справ((
Спойлер

• 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 October 2014 - 20:20

Ярина188, мій чоловік робив ще пізніше і нічого гіршого не сталось. А СГ у вас непогана. Своє питання можете задати ще у цій темі
Прихований текст

My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

08 Dec 2018 00:44

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую всіх бажаючих на "Літературний флешмоб 2019року!" https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=360&gopid=2835981

04 Dec 2018 10:09

Nata_Nata світлина
Цинічна бандерівка світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 19 March 19 )

Перекладач онлайн