Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Ціни в пологових будинках-2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 85 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Ціни в пологових будинках-2 про те,скільки і кому ми платимо Оцінка: ***** 3 Голосів

Користувач поза мережею   Настя1988 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 18 March 2011 - 10:29

Дівчата, на рахунок Києва: в цьому місті є ряд пологових будинків, в які ти потрапляєш безпроблемно, викликавши швидку. Роди обходяться безкоштовно, хіба якщо ти з власної ініціативи не захочиш віддячити лікареві. І ці роддоми досить таки непогані, особливо якщо порівнювати зі Львовом((((( Проте є і інша сторона медалі: у Києві моя знайома заплатила в жіночій консультації за те, щоб стати на облік 300 доларів... і це не жарт. А у Львові, я з вами згідна, просто позажирались. :ireful: бо скільки знаю про Львів, стільки його називають найкорумпованішим містом і сама не раз у цьому переконувалась :ireful:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 18 March 2011 - 14:13

Перегляд повідомленняНастя1988 (18.3.2011, 11:29) писав:

Дівчата, на рахунок Києва: в цьому місті є ряд пологових будинків, в які ти потрапляєш безпроблемно, викликавши швидку. Роди обходяться безкоштовно, хіба якщо ти з власної ініціативи не захочиш віддячити лікареві. :

і у чому різниця зі Львовом? У Львові також можна викликати швидку і вона завезе тебе у відповідний пологовий , до кого належить ваш район ( наприклад, на Джамбула) або у Медінститут. І офіційно роди теж обходяться безкоштовно, хіба з власної ініціативи ( що і робиться усіма, бо безініціативних на практиці чомусь не зустрічається) платиться лікарю.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   liuchia 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 18 March 2011 - 20:37

Д1вчатка,в мене мали бути пологи за домовлен1стю по знайомству,л1карц1 треба було дати 1500-2000грн за звичайн1 пологи,але оск1льки малюк вир1шив народитись трошки скор1ше(на м1сяць),то домовитись конкретно не встигла.Народжувала без домовленост1,прямо в родзал1 пот1м спитала ск1льки заплатити л1карю,сказали 500грн.Заплатила,а в1н ще й в1днекувався не хот1в брати,аж дивно стало
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kamillko 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 March 2011 - 21:07

ще хто-небудь знає, які розцінки в Поворозника на Батальній??
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ляна27 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 19 March 2011 - 23:36

Ти запитай в нього він скаже Поврозник не зі стидливих на рахунок того і можу сказати одне цінить себе досить дорого!
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 March 2011 - 23:45

Перегляд повідомленняляна27 (19.3.2011, 23:36) писав:

Ти запитай в нього він скаже Поврозник не зі стидливих на рахунок того і можу сказати одне цінить себе досить дорого!

я чула, що навпаки, він ціни не назве! а досить дорого то скільки? що ти чула?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ляна27 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 March 2011 - 16:50

я не чула я мала з ним справу!приходити до тебе буде до того часу поки не даш гроші! ціну не називає лише тоді коли попадаєш як до чергового!

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
але коли ХОЧЕ то професійний лікар як виявилось!
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 March 2011 - 21:17

Перегляд повідомленняляна27 (20.3.2011, 16:50) писав:

я не чула я мала з ним справу!приходити до тебе буде до того часу поки не даш гроші! ціну не називає лише тоді коли попадаєш як до чергового!

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
але коли ХОЧЕ то професійний лікар як виявилось!

якщо не таємниця, коли ти мала з ним справу і скільки йому платила? це був КР чи природні пологи?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natali1927 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 March 2011 - 21:29

Мои роды мне тоже недорого обошлись около 500 гривен, с доктором не договаривались, принемал роды завотделения ему дали 200, акушерке 100, санитарке 50, дет. медсесетре 20, а при выписке букет и конфеты, шампанское. Хотя если с договариваться то дороже получается
My Signature
Зображення
Моїй квіточці
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mad housewife 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 March 2011 - 21:52

Перегляд повідомленняNatali1927 (20.3.2011, 21:29) писав:

Мои роды мне тоже недорого обошлись около 500 гривен, с доктором не договаривались, принемал роды завотделения ему дали 200, акушерке 100, санитарке 50, дет. медсесетре 20, а при выписке букет и конфеты, шампанское. Хотя если с договариваться то дороже получается

Вибачте, а в якому то місті було?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлія Коп 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 March 2011 - 09:42

Мені в липні 2010 в медінституті роди обійшлися в 3000 грн.,цін ніхто не називав,це виключно моя ініціатива.
My Signature
Зображення[font=Verdana]
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nicol 77 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 March 2011 - 23:47

Прочитала останні дописи і зрозуміла, що з таким підходом ми ніколи не поборемо корупцію серед лікарів, а "розцінки" будуть і далі зростати. Такий уже наш менталітет - дати побільше, щоб не бути гіршим за когось, дати навіть якщо не кажуть давати, щоб не подумали, що я не маю і т.д. Список причин, чому ми загодовуємо лікарів хабарями можна продовжувати до безкінечності. Навіть якщо у нас зроблять платну і страхову медицину, впевнена на 100 % ми за старою звичкою будемо і далі класти в кишеню. Тому нарікати маємо самі на себе.
З приводу двох останніх дописів у мене з'явилися питання.
Kateka "Лікарю -350 у.е ( ціни не говорила, сказала сумму від 100 до 350)"
Навіщо Ви дали максимальну суму? Чому, наприклад, не 100 чи 200? :angel:

Юлія Коп " Мені в липні 2010 в медінституті роди обійшлися в 3000 грн.,цін ніхто не називав,це виключно моя ініціатива." Чому саме 3000 грн? Ви стільки заробляєте, що можете собі це дозволити? Бо для мене, наприклад це сума космічна, але якщо я після Вас піду родити до тієї лікарки, як думаєте не схоче вона, щоб я також розрахувалася такою сумою, або й більшою???? Бо як відомо, апетит приходить під час їжі... :wacko3:

Так ми скоро будемо на пологи складати ще за кілька років до вагітності. Абсурд!!! :diablo: І після цього не треба плакатися - "лікарі обнагліли"... Ні, це ми з Вами здуріли і смітимо грошима! ІМХО
  • 14
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nifertiti-m 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 March 2011 - 10:22

Перегляд повідомленняnicol 77 (26.3.2011, 23:47) писав:

Прочитала останні дописи і зрозуміла, що з таким підходом ми ніколи не поборемо корупцію серед лікарів, а "розцінки" будуть і далі зростати. Такий уже наш менталітет - дати побільше, щоб не бути гіршим за когось, дати навіть якщо не кажуть давати, щоб не подумали, що я не маю і т.д. Список причин, чому ми загодовуємо лікарів хабарями можна продовжувати до безкінечності. Навіть якщо у нас зроблять платну і страхову медицину, впевнена на 100 % ми за старою звичкою будемо і далі класти в кишеню. Тому нарікати маємо самі на себе.
З приводу двох останніх дописів у мене з'явилися питання.
Навіщо Ви дали максимальну суму? Чому, наприклад, не 100 чи 200? :cray:

Юлія Коп " Мені в липні 2010 в медінституті роди обійшлися в 3000 грн.,цін ніхто не називав,це виключно моя ініціатива." Чому саме 3000 грн? Ви стільки заробляєте, що можете собі це дозволити? Бо для мене, наприклад це сума космічна, але якщо я після Вас піду родити до тієї лікарки, як думаєте не схоче вона, щоб я також розрахувалася такою сумою, або й більшою???? Бо як відомо, апетит приходить під час їжі... :wub:

Так ми скоро будемо на пологи складати ще за кілька років до вагітності. Абсурд!!! :bye: І після цього не треба плакатися - "лікарі обнагліли"... Ні, це ми з Вами здуріли і смітимо грошима! ІМХО

Цілком згідна з вашим дописом,самі жінки вчать лікарів на такі суми,а потім пишем тут і возмущаємся.
My Signature
Як спитають ,хто я з роду"УКРАЇНЕЦЬ",-скажу всюди.Син козацького народу.А народ мій завжди буде!!!
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Еврика  

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 March 2011 - 10:57

таня23, такі люди, які вимагають гроші, не мають ніякої моралі, для них це лише бізнес, а хороший лікар в першу чергу повинен якісно виконувати свою роботу. Саме по тому принципу я вибирала собі лікаря.
My Signature
І все на світі треба пережити, і кожен фініш - це по суті - старт, і наперед не треба ворожити, і за минулим плакати не варт…
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   EspozaFeliz 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 March 2011 - 11:26

Я також підтримуюсь думки, що ми самі винні в тому, що потрібно платити і немалі гроші, а все тому що самі навчили тих лікарів брати.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Н@дійка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 March 2011 - 11:45

я цілком згідна з тим, що ми самі навчили їх на більші суми. що лікарі вже навіть не звертають уваги на становище сімї головне щоб заплатили і чим побільше.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Настюша 

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 March 2011 - 11:49

дівчата, давайте не будемо всіх під одну гребінку - є масса лікарів, які навіть не подивляться на купюру, яку ви їм всунете, тобто не будуть рахувати! і скільки таких прикладів описано на нашому ж форумі. :smile:
My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tasja g 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 March 2011 - 11:50

інколи як бачиш що біля тебе стараються,добре ставляться,добре ведуть роди ,то варто віддячити,але дійсно не космічною сумою,мій чоловік на жаль того не розуміє і переконати його не можу,я буду родити за домовленістю,віддячусь 100$,акушерці-200грн,санітарці-50грн,такі в нас ціни,а чоловік як дурак:лікарю треба дати 2000грн,я хочу щоб була ти здорова і дитинка здорова.але ж дівчата не факт якщо даш більше то у тебе все буде добре!зараз треба дати бо усі дають,але скільки ти оцінюєш сам!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Еврика  

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 March 2011 - 12:00

tasja g, справді, краще менше лікарям заплатити і потім, щось дитині купити за ті гроші. А грошей потім для дитини багато треба.
My Signature
І все на світі треба пережити, і кожен фініш - це по суті - старт, і наперед не треба ворожити, і за минулим плакати не варт…
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мить до мрії 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 27 March 2011 - 16:38

Перегляд повідомленняnicol 77 (26.3.2011, 23:47) писав:

Навіщо Ви дали максимальну суму? Чому, наприклад, не 100 чи 200? :36_1_66:

Юлія Коп " Мені в липні 2010 в медінституті роди обійшлися в 3000 грн.,цін ніхто не називав,це виключно моя ініціатива." Чому саме 3000 грн? Ви стільки заробляєте, що можете собі це дозволити? Бо для мене, наприклад це сума космічна, але якщо я після Вас піду родити до тієї лікарки, як думаєте не схоче вона, щоб я також розрахувалася такою сумою, або й більшою???? Бо як відомо, апетит приходить під час їжі... :36_3_11:

Вас ніхто не заставляє іти домовлятися за пологи і платити великі гроші за це. Якщо вас привезуть з переймами в пологовий я впевнена, що вас звідти ніхто не вижене. Якщо жінка заплатила певну суму, значить мала її. Знаю багато жінок які народжували без домовленості, і нічого нікому не платили. Засуджувати когось за те що він має гроші а я ні не варто.
My Signature
– Як довести дівчину до безумства? – Дати їй купу грошей і зачинити всі магазини!

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 85 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

Вчора, 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 20 October 19 )