Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Рідні діти любимі,а мої -чужі. - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Рідні діти любимі,а мої -чужі. Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Віра. 

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки
  • Подякували: 0

Відправлено 09 December 2019 - 12:40

Рідні діти любимі а мої-чужі.Що робити якщо чоловік любить нашу спільну дитинку якій 4місяця-дуже.А моїх відкинув на задній план.У мене двоє діток від першого шлюбу 9 і 5років чоловік поїхав на роботу і Росію і забув нас коротче покинув на той час їм було 5 і 1рочки я повернулася до мами з нею вадко було пиляля щодня що звалилася на її шию,познайом.з теперішнім чоловіком полюбила його він до дітей добре відносився а врни як його любили тата можна сказати і немали і завагітніла я від нього ми переїхали до нього живемо з мамою і братом його.Мама ніби нічого тішиться внучкою першою до моїх ставиттся добре необділює їх,а чоловік змінився після народж.своєї донечки я у відчаї знайшла цей форум щоб порадитися з людьми.Подруг аж таких немає а мама сказала якщо ти їдеш до нього жити то без возврата і була за аборт бо третя дитина а я ще така молода.Дуде важко він неговорить з ними ніпро що приходить з роботи і в телефоні і з пультом-все.Там не ходи,не говори вчора була остання крапля коли я включила їм світло в іншій кімнаті а він каже що неможе внашій кімн.малювати-невгодиш як так я все висказала,а він сказав що я багато керую в нього вдома по(....)на родіну з дітьми.Я в шоці і це за те,що я включила дитині світло.А йому все можна їздити до 1-00год.ночі,друзів бавити.Порадьте щось дорогі форумчани.Завше-дякую.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Козюлька 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 09 December 2019 - 17:00

Поговоріть з ним спокійно, може з його мамою, хай вкладе йому розуму, якщо вона нормальна.
Взагалі то чужих дітей не буває...
Шкода, що мама ваша таку позицію прийняла((

Можливо ви чули про Марту Левченко з Чернівців, вона допомагає жінкам з дітьми в складних життєвих ситуаціях.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   TetianaK 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 1

Відправлено 10 December 2019 - 12:38

Не спішіть рубати з плеча, постарайтеся налагодити відносини з чоловіком. Дуже добре, що Ваша свекруха добре ставиться до всіх дітей, заручіться її підтримкою. З розумінням поставтеся, що Ваш теперішній чоловік, можливо, не зможе полюбити всіх дітей однаково. Він на це має право. Але він зобов'язаний гарно ставитися до всіх і не ображати Ваших дітей від першого чоловіка. Ніяких фізичних покарань. Щодо того, де кому бігати, обговоріть з ним правила, щоб і діти не страждали і щоб йому було комфортно. Поговоріть з ним самі і через свекруху, що це діти, хай звикає, він одружився на жінці з дітьми, тому має набратися терпіння. З часом він звикне, до старших дітей доєднається найменша, разом будуть бігати, малювати і т.д. Те, що він мало уваги дітям приділяє, на жаль, так часто зі сторони батька в українських сім'ях, в тому числі і по відношенню до рідних дітей. Але якась відкритої неприязні чи агресії, фізичної чи словесної, до дітей в нього не має бути. Те, що він з друзями допізна сидить... Якщо він вам не зраджує і не приходить п'яний, постарайтеся діяти м'яко. Це ви вже досвідченні в сімейному житті, а він тільки звикає, він одразу отримав повноцінну багатодітну сім'ю, це теж нелегко. Скандалами тут нічого не доб'єшся, навпаки буде тікати з дому, але й мовчати і сердитися теж не вихід. Говоріть, шукайте підхід, підтримуйте гарні стосунки з його мамою... Порадьтеся з нею. Вона його знає так, як ніхто. Я теж росла з вітчимом, як і Ваші діти, маю молодшого брата, спільну дитину мами і вітчима. Теж різне було, але з часом налагодилося. Добре, що мама не розлучилася з ним, хоча вона теж над цим роздумувала. Ми виросли, розійшлися своїми дорогами, добре знати, що мама не сама. Буває й сваряться, миряться, але, бачу, що вдвох їм краще ніж поодинці... Чи почувалася я коли-небудь обділеною? Були моменти, коли я відчувала різницю, навіть прізвище в мене було не таке як у інших членів сім'ї, але я знала, що він старається, як може і на якісь дрібниці закривала очі. Зараз виросла і, чесно кажучи, не знаю, чи я змогла б полюбити всім серцем чужу дитину як свою.

Якщо у Вашій сім'ї нема насильства, п'янок зі сторони чоловіка, дорікань в сторону дітей, зробіть, що у Ваших силах, щоб зберегти сім'ю. І постарайтеся завжди бути фінансово незалежною від чоловіка. Вийдете з декрету, обов'язково виходьте на роботу.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zinaida90 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці
  • Подякували: 1

Відправлено 13 December 2019 - 15:02

Важка ситуація вийшла, якщо ж ви живете з його мамою :wub: і вона нормально до вас ставиться, краще спробувати діяти через неї, поговоріть з нею про сформованої ситуації і вихід з неї. Можливо потрібно переїхати на знімну квартиру?

• Back To Top

Користувач поза мережею   Любомирівка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 18

Відправлено 13 December 2019 - 16:09

Віра., наші чоловіки це справді окрема тема і не завжди є те, чого б нам хотілося. Одне знаю точно, вони думають абсолютно не те, що нам здається. Ми, жінки, є набагато чутливіші, ми пов'язуємо усе між собою-їх слова тижневовї давності з їх діями сьогодні. А в них це не звязано ніяк.
Я не хочу виправдовувати чоловіка, але цілком модливо, що він справді просто ляпнув стосовно світла, малювання чи чогось такого. І може той факт, що це не його рідні діти тут ні до чого.
Вони мені іноді дерев'яних чурбанчиків нагадують-от що сказано (при очму не олдин раз) то це є, а якийсь логічний висоновк з того-за межами реальності.
Тому, якщо ви хочете будувати, зберігати і тримати родину в кучі (шкода, що в нашщому суспільстві це переважно клопіт жінки), вам мабуть треба бути максимально простою і відкритою до чоловіка в плані того, що ви відчуваєте почуваєте і що думаєте. Вони про це переважно не здогадуються.
Ми собі надумуємо всякого, страждаємо, крутимо в голові і при чому переважно мовчки, а вони про це-ні сном ні духом.

Не думаю,щоб саме в діятх було питання. Ви разом, значить він прийняв їх.Отже вам просто треба налагодити все.

My Signature
-Мені всього пару днів, ймення ще не дали мені!
-Як же мені називать тебе?
-Радію я, що живу, Радістю і називай мене...
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Подяка від: 2 Користувачі, які подякували:

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Іра Михайлишин світлина

Іра Михайлишин  Чи приймає пологи Паєнок Олександр Станіславович? І де ?

24 Jan 2020 17:09

МОВ світлина

МОВ  Привіт всім,дівчата відгукніться в кого був такий діагноз: ліва маткова труба напівпрохідна,права- прохідна.

22 Jan 2020 12:30

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (1)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Показати коментарі (5)

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 January 20 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн