Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Гідроцеле (водянка оболонок яєчка) - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Гідроцеле (водянка оболонок яєчка) Операції не уникнути? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   jane 

• Молода мама
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 07 November 2008 - 00:01

Питання до мамусь хлопчиків - чи, може, хтось із вас стикався з такою проблемою?
Текст, що розкривається
Водянка яєчка , інакше гідроцеле або водянка оболонок яєчка є накопичення рідини в оболонках яєчка, яке приводить до збільшення мошонки і, іноді, припухлості в паховій області. Зустрічається ізольована водянка оболонок яєчка , коли рідину оточує яєчко і не може перетікати в інші порожнини, і що повідомляється водянка оболонок яєчка , що відрізняється тим, що водяночная рідина може перетікати в черевну порожнину і назад через особливу протоку - вагинальний відросток очеревини. Водянка яєчка нерідко поєднується з паховою грижею.

Водянка оболонок яєчка у новонароджених і хлопчиків на першому році життя зустрічається в 8-10% спостережень. У 80% спостережень буває ізольованою і проходить самостійно. У 20% дітей проводиться операція.

Операції при водянці яєчка , що повідомляється, зазвичай проводяться у дітей в 2-х літньому віці.
При водянці, що повідомляється, як правило, використовується методика Роса - виділення з елементів сім’яного канатика з невеликого розрізу в паховій області, посічення і перев’язка очеревинного відростка у внутрішнього пахового кільця, а також формування “вікна” в оболонках яєчка. Операція делікатна, така, що вимагає хорошої техніки - акуратного і дбайливого препарування із збереженням всіх анатомічних утворень сім’яного канатика - сім’явивідної протоки і судин яєчка, а також пахового нерва.
Іноді використовуються лапароскопічні операції при водянці яєчка, проте травматічность, ризик рецидивів і ускладнень при їх використанні вищий, а тривалість наркозу більша, тому широкого розповсюдження вони не знаходять.
При ізольованих варіантах водянки використовуються операції на оболонках яєчка, наприклад, операції Бергмана і Вінкельмана , що виконуються з розрізу в області мошонки.

джерело - https://79l.ru/vodyan...y.html#more-189

Чи є в кого досвід таких операцій, чи, може, навпаки, самозагоєння? А, можливо, по-іншому якось лікували? В інтернеті пишуть, що іншого методу окрім оперативного немає. Знайома наша бабуся, що займається народною медициною, порадила протягом двох місяців поїти малого мідною водичкою, поливати яєчка холодною водою і робити на ніч аплікації з білої або блакитної глини (це взагалі я не уявляю як робити :bad: ). А коли я гомеопата питала, вона мені призначила якийсь препарат що нормалізує водно-сольовий баланс в організмі - мовляв, малечі з молочком передасться, - а якщо до року не пройде - порадила прийти, може й дитині щось пропише.

А як у вас?
My Signature
Виникло питання? Відповідь може бути в ЧаПах!

Дитинство закінчується вагітністю. Чоловіки не дорослішають ніколи.

мій блог

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tusij 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 November 2008 - 00:14

Моего малыша прооперировали в 2 годика. Консультировались, нам объяснили что такое держать не стоит, если до двох лет не прошло, то само уже не разсосется. Я была в шоке, так как осмотр в 1,2 года водянки не обнаружил. Она проявилась позже. Водички больше набралось и стало видно. Тянуть с операцией я не стала, сразу после осмотров собрала анализы и через неделю легли на операцию. Сама операция не сложная, полчаса по времени. Но наркоз общий. Данюша перенес очень хорошо. Спал еще два часа, проснулся и еще захропел на часик. В конце дня уже скакал как кенгуру на кровати. Хотел бегать, порывался слезть с кровати. Удерживала всеми возможными способами. Видно было что ему совершенно не больно. Врач объясняла, что действует обезболивание, которое дали во время операции.Разрез акуратно зашили косметически чуть ниже апендецита. Спали ночь хорошо. На следующий день нас отпустили домой! :bad:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sophy 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 November 2008 - 18:08

У нас в синочка таке було з народження. Казали при одяганні памперса кожного разу яєчка піднімати вверх і так застібати. Ми так і робили. Воно було дуже довго, але до року все прошло.
  • 0
  • Back To Top

• Молода мама
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 November 2008 - 19:39

Перегляд повідомленняtusij (7.11.2008, 0:14) писав:

Моего малыша прооперировали в 2 годика. Консультировались, нам объяснили что такое держать не стоит, если до двох лет не прошло, то само уже не разсосется. Я была в шоке, так как осмотр в 1,2 года водянки не обнаружил.

От тут мабуть у нас трошки інша ситуація, бо є водянки що від народження, а є такі, які згодом з"являються (як в вашому випадку, як я зрозуміла). Ми побачили десь на 2-3 день після пологів, може до цього теж була, але не помічали. І от вже півроку більше не стає, залишається такою ж. Але те що операцію легко переніс ваш синочок - це дуже радує, сподіваюсь, якщо і у нас до такого дійде, буде так само.
My Signature

мій блог

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Молода мама
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 November 2008 - 19:59

Sophy, дякую що поділились досвідом, спробуємо і ми таке робити.
My Signature

мій блог

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sophy 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 November 2008 - 15:47

Перегляд повідомленняjane (7.11.2008, 19:59) писав:

Sophy, дякую що поділились досвідом, спробуємо і ми таке робити.

Будь-ласка. Сподіваюсь, що вам це також допоможе. Будьте здорові!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Teтянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 November 2008 - 17:08

Перегляд повідомленняjane (7.11.2008, 1:01) писав:

Питання до мамусь хлопчиків - чи, може, хтось із вас стикався з такою проблемою?
.....
А як у вас?

А у нас, якби-то сказати правильно,щось типу того було(може,ще є, але я не переймаюся-"дасть Бог день-дасть Бог їжу").
Почну з того ,що маленьких хлопчиків ніколи не бачила,які в них ті яєчка поняття не мала. Єдине,що було відомо ,що вони якось там у мошонку опускаються або ні,і за цим треба слідкувати (ця інформація засіла в мені ще з 5 класу,коли однокласнику зробили операцію по опусканню яєчок, а я побачила його довідку і вдома в медичній енциклопедії дізналась ,що ж то за таке "чудо",як "Крипторхизм"). Тому ,коли мені принесли мого синочка я й думки не мала оглядати "прідірчіво" його "багатство". Лікарка (зав. педіатричного відділення) сказала,що яєчка в мошонці,тому я заспокоїлась. Вдома мала почала допитуватись,чого таке велике в нашого синочка між ногами(бідне дівчатко,навіть слова ,що знає,соромиться говорити :blush: ).Я пояснила,що ,видно,воно зразу трохи більше, а потім хлопчик підросте і все стане нормальним. Свекруня можливо щось і бачила,але мені нічого не казала,бо я ще пальці відкушу(агресивна ,тобто :mocking: ). В місяць на прийомі у хірурга,класного старого дядька, я запитала про звуження крайньої плоті,яке мене турбувало. Нащо почула відповідь,що зараз пішли якісь сексуально стурбовані мамочки.Тому про розмір мошонки я вже й не питала :blink: . У два місяці ми попали до іншого хірурга ,який знову оглянув нашого хлопчика і сказав,що в нього водянка яєчок :shok: А наші яєчка на той час вже самі в два рази меншими стали!!!! Про що я йому й заявила:"Вперше чую,що маємо проблеми,але вони були набагато більшими,ніж зараз" Тут вже він здивувався,погортав карточку,нічого не знайшов,тому й сам нічого писати не став.
Зараз нам 5 місяців і в нас вже все акуратненьке :blush:
My Signature
Зображення

Щастя - це талант цінувати те, що в тебе є, а не те, чого в тебе немає.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 02 December 2008 - 13:40

jane, у нас була водянка лише одного яєчка, робили то саме, що і Sophy, до року потихеньку все пройшло, у мого похресника було те саме, але на двох яєчках, так само вилікувалися. Ваш іще маленький, думаю можна обійтися без операції.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olya_d  

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 03 December 2008 - 14:31

У нас від народження була водянка на одному яєчку. Піднімали, щоб витікала ця водичка, але в 4 місяці після щеплення за кілька днів на тому місці утворилася велика синювата гуля. Не знаю, чи це просто співпало, чи це була реакція на щеплення. Ми їздили до уролога Поцюрко в Охматдит. Виявилося, що в малого утворилася киста. Але лікар сказав, що можна ще почекати, припіднімати яєчка і може пройти. І дійсно, в нас все зійшло. Але в рік, знову після щеплення, появилося те ж саме. Тільки ще більше і тоді вже лікар сказав, що треба оперувати. Через місяць нам призначили огляд і операцію. Я так боялася і переживала, і не знаю, може то я так щиро молилася, але коли ми приїхали на огляд, то в малого тільки оболонка від кисти залишилася, а згодом і вона зникла. Дякувати Богу, дотепер нічого нема і все нормально.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 December 2008 - 15:22

jane, старшему на осмотре в месяц хирург поставил диагноз такой, были и у уролога. Сказали,что обычно врожденные водянки проходят к году,или чуть позже. В год на осмотре еще была маленькая, но врач сказал будем ждать и прийти в 1.5 года. В полтора уже ничего не было. Т.е. не паникуй, в 90% случаев они проходят сами.
  • 0
  • Back To Top

• Молода мама
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 December 2008 - 22:54

Сеструлька, та я вже не дуже й панікую - у нас навіть почало теж зменшуватись, я помітила. Подивимось, що там далі буде..
My Signature

мій блог

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tusij 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 December 2008 - 00:11

jane, наша водянка была врожденой. Только проявилась она почему-то только к двум годам. Хирург объяснил, что щель была не закрыта и жидкость с брюшной полости попадала не туда. Возможно из-за того что родился рано в 36 недель.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Katerinka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 16 May 2009 - 19:32

у нас біла водянка как родился. потом прошла.
вообще я работала в отделении диагностики. и когда к нам ребенка приводили на осмотр с єтим то врач говорил до 14 лет не трогать. а там думать. но такитх как годоваліе у нас не біло.
тут надо советоваться с рядом врачей детских (урологов) и еще и с врачами диагностами. они владеют инфо какие резульаті опреций в том или ином возрасте.
во Львове могу посоветовать диагноста и уролога. правда на счет годоваліх не знаю захотят ли они консультировать-но как минимум подскажут куда идти к нормальному врачу.
пишите в приват.
My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Молода мама
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 May 2009 - 22:28

Так і не відписалась я. В нас вже, слава Богу, все пройшло, ще десь місяці 4 тому, здається. Всім дякую за поради
My Signature

мій блог

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 April 2010 - 09:53

Наша водянка була знову проявилася дивним чином десь у листопаді. Лікарі і в поліклініці хірург і на Орлика уролог в один голос: оперувати. Поки ми морально та фізично готувалися до операції (малий весь час хворів застудами), вона за останні 2 тижні геть зникла, візуально, принаймні. Що робити? Збираємось на днях до уролога, чи варто робити ту операцію?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маруся 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 July 2010 - 15:58

Синочку 2роки 5 міс., вчора були вже 4 раз в хірурга, і вона сказала, що в нас водянка!!! А що її раніше не було??? Для мене це шок. А ще в більшому шоці я була від того, що сказали, що восени треба робити операцію. Літом краще її не робити, бо дуже жарко. Дівчатка, в кого в Києві були операції в дитячій урологіі можливо підкажете де гарного лікаря знайти.
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 July 2010 - 22:50

Маруся, до речі, наша водянка, про яку я писала перед вашим дописом, таки щезла, і лікар-уролог сказала, що операція відміняється, але щоб ми були пильні. Так що не лякайтеся, сходіть ще до одного-двох лікарів, перечекайте місяць-два - можливо і у вас вона щезне :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   дінуля 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 27 July 2010 - 10:20

Нам 4 місяці і ми маємо водянку одного яєчка від народження. Консультувалися у декількох врачів - сказали нічого не робити і чекати до рочку. Так і робимо та надіємся на Бога що саме розійдеться.
My Signature
ознайомтеся з новими правилами щодо лінієчокЗображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 July 2010 - 22:09

дінуля, ваш синочок ще настільки маленький - ця водянка може спокійно сама піти. Хіба можете в памперсі яєчка підіймати догори - це сприяє швидшому відтоку зайвої рідини.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлька-мамулька 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 August 2010 - 11:18

У мого старшого синочка була водянка. Коли прийшли на прийом до дитячого уролога,то він сказав зразу оперувати. Я так розстроїлася,але пішла на кафедру,бо сама медик,викладач мій подивився і сказав принести спирт,шприц і вату. Через декілька хвилин,по водянці і слід простив....Ось така була ситуація
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →