Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Гормональний збій - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Гормональний збій Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Ведмежатко 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 10 January 2015 - 13:27

Гормони грають важливу роль в тому, наскільки добре і правильно функціонує ваш організм і як ви відчуваєте себе день у день. Якщо ваші гормони знаходяться в рівновазі, ви добре спите, вдень сповнені енергії, відчуваєте статевий потяг і володієте ідеально функціонуючої імунної та травної системою. Здорове тіло здатне виробляти всі необхідні гормони, які необхідні жінці впродовж усього її життя. Але ці гормони можуть легко впасти в "безлад", відкриваючи місце для широкого спектра гормональних порушень.
Причини гормонального збою
Зазвичай гормональні збої в організмі у жінок відбуваються під час менопаузи або через особливості менструального циклу і роботи гормональних залоз. Однак існують і інші причини таких збоїв. Вони виникають, коли вироблення гормонів в організмі не відбувається в кількості, необхідній для нормальної роботи організму. Найчастіше наступає такий гормональний збій у жінок старше сорока років. Однак в останні роки спостерігається зростання таких порушень і у молодих дівчат. Чому? Справа в тому, що сьогодні багато жінок дуже зайняті своєю роботою і не можуть приділити своєму організму належної уваги. Навіть у тому випадку, коли ознаки захворювання в наявності, вони ставляться до цього дуже легковажно, не усвідомлюючи наслідки, до тих пір, поки ситуація не стане зовсім критичною. Жінки не розуміють, що на самому початку хвороби невелике лікування може повністю позбавити від проблеми, тоді як чим довше триває збій, тим складніше від нього позбавиться.

Гормони грають дуже велику роль в нашому організмі. Вони беруть участь у регуляції його функцій, тому навіть невеликі порушення їх балансу впливають на весь організм. Найважливіші жіночі гормони - естроген і прогестерон. Якщо співвідношення їх порушується хоч трохи, виникає гормональний дисбаланс. Зазвичай проявляється це при підвищенні рівня естрогену, яке спостерігається в період статевого дозрівання у дівчаток. У молодих жінок, які мають гормональний збій, причини його можуть бути різними. Це може відбутися при неправильному харчуванні, ранньому настанні періоду менопаузи, неправильному способі життя. Крім того, гормональний збій може бути спровокований застосуванням гормональних протизаплідних таблеток, стресом, втомою та іншими негативними чинниками. Такий збій можуть викликати гормональні препарати.

Гормональні збої у жінок старше сорока років зазвичай відбуваються через настання менопаузи. У цей період припиняється утворення яйцеклітин, у зв'язку з чим суттєво знижується надходження в організм естрогену. Симптоми порушення виражаються в нічний пітливості, дратівливості, припливах, сильної стомлюваності. У даному випадку збій гормонального фону викликаний природними факторами, тому лікувати його марно. Звичайно, такий стан справ не влаштовує ні захворілу, ні її оточення, і вони починають лікування наслідків збою, проте все безрезультатно.

Що ж стосується молодих жінок, то у них гормональні порушення - це, як правило, порушення діяльності організму, і його потрібно лікувати.

Нерідко таке захворювання відбувається і після пологів, але з часом баланс гормонів приходить в норму без додаткового втручання, і його можна не лікувати. А ось гормональні порушення після аборту вимагає особливої ??уваги, - наслідки його можуть бути самими непередбачуваними. Аборт зазвичай обертається проявом цілої купи гінекологічних хвороб, причому відбувається це не завжди відразу після хірургічного втручання. Іноді збої в організмі починаються через кілька років після аборту. Тому, зважившись на аборт, будьте готові почати інтенсивне лікування для позбавлення від негативних наслідків операції і не пропустіть перші симптоми можливої ??хвороби.

Гормональне порушення у жінок може викликати появу таких захворювань, як міома матки, атеросклероз, полікістоз яєчників , фібро-кістозні утворення грудей, мігрені, астму та багатьох інших, лікування яких може розтягнутися на роки.
Симптоми гормонального збою
Щоб вчасно попередити всі серйозні наслідки гормонального збою, необхідно знати його причини. В цілому, гормональний збій у жінок може мати такі симптоми: нерегулярні менструації, дратівливість і часта зміна настрою, збільшення ваги тіла, сухість піхви, головні болі. У жінок, які перенесли гормональний збій, ознаки його виявлялися в зниженні статевого потягу, безсонні і хронічної втоми, випаданні волосся, у появі зморшок і рості волосся на обличчі.

Визначити наявність гормонального збою лікар може за допомогою аналізу на гормони і загального аналізу крові. Якщо результати цих аналізів підтвердили гормональний збій, лікування його призначається щодо причин цього збою. Зазвичай воно полягає в гормональної терапії, мета якої - регулювання рівня гормонів. Як правило, це препарати, що містять природні або штучні гормони. У деяких випадках в якості лікування призначаються харчові добавки, дотримання дієти і здоровий спосіб життя, в результаті чого гормональний фон в організмі приходить в норму, і жінка може жити повноцінним життям.

Якщо ви відчули якісь симптоми гормонального збою, негайно зверніться до фахівців. Вони зможуть встановити причини цих симптомів і вчасно почати лікування і врегулювати гормональний баланс, усунувши ці причини. І тоді гормональний збій не заподіє великої шкоди організму.
Профілактика і лікування гормонального збою
Лікування гормональних порушень завжди вимагає часу. Нерідко його треба проводити регулярно. Однак, скільки б воно не займало часу, проводити його, щоб уникнути великих неприємностей зі здоров'ям, необхідно. Зараз розроблено багато терапевтичних технологій, що включають в себе застосування різних препаратів, що відновлюють гормональний баланс жінок. Для профілактики і лікування різних гормональних порушень застосовують мастодинон, відновлюючий менструальний цикл, клімадінон, який полегшує симптоми менопаузи, Циклодинон, регулюючий менструальний цикл, і багато іншого.

Приймати будь-який з цих препаратів без призначення фахівця не рекомендується. Тільки він можна максимально точно визначити, який з них буде оптимальним для лікування того чи іншого захворювання.

Дівчата, хто з таким стикався в мене тестостерону більше, а жіночих гормонів недостатньо. Нерегулярні місячні, випадіння волосся, втома. Гінеколог тільки пропонує лікування протизаплідними таблетками, коли п’ю все ніби нормально, як перестаю все по новому.... Може хтось звертався до травників і мали хороший результат

Повідомлення відредаговано Ведмежатко: 10 January 2015 - 13:30

• Back To Top

Користувач поза мережею   ЮЮЛЛЯЯ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 11 January 2015 - 15:20

В мене теж чоловічих гормонів набагато більше ніж жіночих.Теж нерегулярні місячні (правда лише з осінні, раніше було все нормально), дуже жирніло волосся, прищі на обличчі та спині. Мій гінеколог призначив мені на 6 місяців таблетки Флутафарм. П"ю вже третій місяць, місячні ще добре не відкоригувались, а от прищів поменшало. Раніше голову мила через день і то на другий день була вже жирна, а зараз не повірите - мию раз на тиждень, інколи два якщо потрібно. Поки задоволена!!!

• Back To Top

Користувач поза мережею   Rominochka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 January 2015 - 16:30

Це для мене дуже болюча тема.Через недостачу жіночого гормону маю небажане волосся на деяких ділянках тіла!
мала,та і маю таку проблему-до вагітності лікувалась,але ніякого результату не було-пила гормони місячні були,непила-небуло.Казали лікарі вагітність для мене найкращі ліки,та де там!
Зараз поки годую грудю нелікуюсь,але весною думаю шукати хорошого спеціаліста і вперед...
Бо знову чи то через ГВ чи через збій маю затримки до 2-3місяці!

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мама 2 синочків 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 14 January 2015 - 20:33

Ой,дівчата і в мене така ж проблема.Годую дитину грудьми і можливо через то ,а може ні,не знаю,але суть полягає в тому що місячні завжди були регулярні,цикл 28 днів,ішли 7 днів,а тепер місячні 2-3 дні,НЕРЕГУЛЯРНІ,то швидше,то пізніше,вже не знаю коли мають бути,волосся жиріє так як тут писали через 1 -2 дні,прищі на спині та обличчі.Лікуватися поки не вийде, тому що годую малого (йому 6 місяців),і ще б не хотілося його через це відлучати....

Повідомлення відредаговано Мама 2 синочків: 14 January 2015 - 20:34

My Signature
Україно, Україно, після далечі доріг,
вірне серце твого сина я кладу тобі до ніг!
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mamkaIva 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 January 2015 - 04:12

чекаю тему і розумію, що в мене присутні майже всі симптоми: нерегулярні місячні,прищі на обличчі, жирніє скоро волосся і т.д. до лікаря зараз не має можливості сходити. Можливо хтось щось порадить, буду дуже вдячна

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ромулька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 January 2015 - 14:00

в мене теж гормональний збій вже давно, скільки я вже лікарів пройшла і всі одне й теж - лікування гормонами, ніхто не переймається і не хоче шукати причину

Повідомлення відредаговано Ромулька: 18 January 2015 - 14:01

• Back To Top

Користувач поза мережею   мамасиночка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 January 2015 - 15:11

І в мене те саме.постійно треба здавати ці аналізи на всі гормони а вони такі дорогі:(.а після родів це вже четвертий раз і все знову поколу.ще й вага збільшується:(((а у вас як з вагою?

• Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 January 2015 - 15:27

Ромулька,і мені лікарі призначали одні гормони,я навіть до вагітності майже рік їх неприймала,то немала КД 9місяців,лікарі були в шоці з мене,бо по їх діагнозах вагітність без лікування мені ще нескоро світила...

мамасиночка, коли приймала гормони,то від них в мене груди виросли до 3-го розміру,лікар ще прикалувався з мене,що багато жінок про таке мріють і викидають тисячі на операції,а я чимось недовольнаа...А вага ніби нормальна,правда зараз не на гормонах,бо годую груддю.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 January 2015 - 15:32

Це добре що лише груди:))в мене місячні то є то 3-4міс немає;((як я завагітніла сама незнаю так видно Бог дав:))))і коли нема то завжди кажуть пити гормони.жах.навіть вже незнаю може хай будуть так коли є тоді є але без тих гормонів

• Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 January 2015 - 16:12

мамасиночка, як я Вас розумію...але як нам того нехотілось всерівно треба якось лікуватись,щоб немати ще більших проблем. :36_17_1:

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ведмежатко 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2015 - 20:00

в мене вага теж збільшується і не можу скинути і на дієтах сиділа і постійно займаюсь спортом але вага тільки росте...

• Back To Top

Користувач поза мережею   Ромулька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2015 - 10:46

набирання ваги для мене це болюча тема, так вже надоїло, бо і на дієтичному харчування здебільшого (вже 1,5 року), а вага всеодно рухається догори, а зараз після 30 років, то взагалі...... І ніхто не вірить, думають, що їш багато і тому поправляєшся аж зло бере :cray:

• Back To Top

Користувач поза мережею   conecko 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 20 January 2015 - 19:00

В мене до вагітності таке було пила гормони, сказали після родів все поміняється, нічого не змінилось дитину перестала годувати грудьми бо дуже зле мені цілий час в піт кидає, може хтось підкаже що ви приймали

• Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2015 - 22:34

Ромулька, мамасиночка, Після Ваших дописів і я начинаю хвилюватись,бо якщо до моїх "проблем" щей добавиться зайва вага,то буде кошмар...

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   КсенияАйка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2015 - 22:42

А я спершу приймала гормони а тапер приймаю курсами Мулімен - це гомеопатичний препарат( рік маю спокій) а потім знов прищі і цикл до 51 дня. Тоді знов призначають його.

• Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2015 - 00:42

А що він вам допомагає цикл врегулювати??в мене бувало і 65 днів

• Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2015 - 01:06

Перегляд повідомленнямамасиночка (21 January 2015 - 00:42) писав:

А що він вам допомагає цикл врегулювати??в мене бувало і 65 днів

Так я пропиваю майже дві баночки ( плюс вітамін Е і фолієв.) цикл стає 34-31 день і так тримається майже рік а потім знов всьо спочатку .

• Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2015 - 22:51

Скажіть будь ласка а його можна самому купити і спробувати попити бо в мене вже без виходу ситуація. Дякую

• Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2015 - 23:00

Перегляд повідомленнямамасиночка (21 January 2015 - 22:51) писав:

Скажіть будь ласка а його можна самому купити і спробувати попити бо в мене вже без виходу ситуація. Дякую

можна ( мені гінеколог призначав по 20 крапель). Можете інструкцію прочитати в неті чи вам підходить.

Повідомлення відредаговано КсенияАйка: 21 January 2015 - 23:02

• Back To Top

Користувач поза мережею   Янулька 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 22 January 2015 - 00:12

дівчатка, а ви знаєте що гормональний збій відбувається із-за пробле з наднирниками?

• Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 November 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн