Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Бухгалтери в декретній відпустці - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 99 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Бухгалтери в декретній відпустці згадуєм, вчимось, консультуємось. Оцінка: ***** 6 Голосів

Користувач поза мережею   Vesta* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 17 October 2009 - 20:12

Dimashka, Привіт !! Дуже приємно.
Із 1с версія 7.7 - можем радитись....а потім можем дружно пробувати переходити на восьму версію.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dimashka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 18 October 2009 - 10:38

Підкажіть, хто володіє інформацією, 01.07.09 КабМін видав розпорядження, про те, що в податковий кредит заборонено включати накладні, отримані в попередніх звітних періодах, але в податковій мені сказали,що вже його відмінили, і можна включати за звітний місяць і за попередній.Але мені не зрозуміло, за попередній потрібно робити уточнюючий звіт чи можна включати в звітний. І щось я не можу ніде знайти нове розпорядження.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 October 2009 - 12:01

smaili, Твій директор не має права звільнити тебе, поки ти є у відпустці по догляду за хворою дитиною. Якщо треба аргументувати це статтями трудового законодавства, то це з понеділка,тому що в мене дома такої літ-ри нема.
Всього найкращого і здоров*я побільше синочкові.

Користувач подумав і додав через 9 хв.:
Dimashka, Остання інформація така, що за попередні періоди, минулий місяць, ми включаємо заповнюючи додаток 1 "Розрахунок коригування сум ПДВ до податкової декларації з податку на додану вартість,і відображаємо ці сумі в рядку 16 (16.4) Напр: ми робимо деклар.за вересень, а податкові накладні за серпень.
За всі інші попередні періоди через уточнюючу декларацію.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лєнок 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 19 October 2009 - 14:35

Привіт! Класно, що є така темка! Я теж до декрету працювала бухгалтером, займалася: прихідними накладними, податковими накладними, товаротранспортними послугами, відрядженнями, дорученнями, а ще деякий час займалася і реалізацією. Вже багато всього забула, а дещо і добре не знала, хоча по спеціальності бухгалтер, прото на практиці не використовувала. Я майже не займалася звітами, тому боюсь як прийдеться ними зайнятися, щоб все вийшло.
My Signature
Спойлер

Щастя - це коли твої рідні і близькі люди здорові! А все інше відремонтуємо, викинемо, купимо, забудемо...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 October 2009 - 14:41

Перегляд повідомленняЛєнок (19.10.2009, 15:35) писав:

Привіт! Класно, що є така темка! Я теж до декрету працювала бухгалтером, займалася: прихідними накладними, податковими накладними, товаротранспортними послугами, відрядженнями, дорученнями, а ще деякий час займалася і реалізацією. Вже багато всього забула, а дещо і добре не знала, хоча по спеціальності бухгалтер, прото на практиці не використовувала. Я майже не займалася звітами, тому боюсь як прийдеться ними зайнятися, щоб все вийшло.

Все вийде, ми допоможемо... :blush:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   julchuk 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 19 October 2009 - 14:55

Привіт Всім.Я теж бухгалтер у декреті.У декрет змушена була йти швидше через постійну загрозу.А зараз вже не дуже хочеться виходити через начальницю(вона трохи зі своїми принципами).
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 October 2009 - 15:00

Перегляд повідомленняjulchuk (19.10.2009, 15:55) писав:

Привіт Всім.Я теж бухгалтер у декреті.У декрет змушена була йти швидше через постійну загрозу.А зараз вже не дуже хочеться виходити через начальницю(вона трохи зі своїми принципами).

Таке життя. всі ми мали начальників.А не хочеш бути під начальницею....прагни сама нею стати :lol: :blush:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Поночка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 19 October 2009 - 15:11

smaili, А я коли прийшла на роботу, то через два місяця було закриття року, а я взагалі 1 раз стала робити бухгалтером, то нічого, зусим розібралася і теж здала все вчасно. Я вчилася на економіста, бухгалтерію вивчала поверхносно, звісно важко було. Хочу дуже завагітніти і підти в дикрет, а стаж хай іде...Працюю вже 11 місяців.

Користувач подумав і додав через 12 хв.:
Dimashka, Як мені говорили в податковій то податкові накладні за попередні місяці (податковий кредит) потрібно показувати у ,,Розрахунок коригування сум ПДВ до податкової декларації з податку на додану вартість".

Користувач подумав і додав через 12 хв.:
Dimashka, Як мені говорили в податковій то податкові накладні за попередні місяці (податковий кредит) потрібно показувати у ,,Розрахунок коригування сум ПДВ до податкової декларації з податку на додану вартість".

Користувач подумав і додав через 21 хв.:
Vesta*, Скажіть який чекає наше підприємство штраф, якщо така ситуація: взяли в банку кошти 56500 грн. на господарські потреби (під керівництвом заступника начальника, підписувала чек не я, а інша бугалтер, яка має право другого підпису після мене), а потім в той же день, через 15 хв. вони повернули ці кошти, як виручку за автопослуги, бо дізналися, що в одному місці не можна тратити готівкою більше 10 тис. грн. Це трапилося у вересні і зараз я зводжу вересень, напевно банк не схоче поміняти виписку, щоб там було вказано повернення коштів, як не використані?
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 October 2009 - 16:32

Перегляд повідомленняПоночка (19.10.2009, 16:11) писав:

Vesta*, Скажіть який чекає наше підприємство штраф, якщо така ситуація: взяли в банку кошти 56500 грн. на господарські потреби (під керівництвом заступника начальника, підписувала чек не я, а інша бугалтер, яка має право другого підпису після мене), а потім в той же день, через 15 хв. вони повернули ці кошти, як виручку за автопослуги, бо дізналися, що в одному місці не можна тратити готівкою більше 10 тис. грн. Це трапилося у вересні і зараз я зводжу вересень, напевно банк не схоче поміняти виписку, щоб там було вказано повернення коштів, як не використані?

Не люблю я штрафи. :girl_angel: На мою думку у вас є два варіанти:
1) Домовитися з банком поміняти код призначення з виручки на поверн. невикористаних підзвітних сум.
2) ганяти по касі цілий місяць суму 56500 (госп. витрати) невикористав-взяв, поки шановне начальство не назбирає грошенят на повернення підзвітних сум......

про штрафи, ще думаю, як їх уникнути :shok:

це про штрафи
"Розрахунок штрафу та сума утриманого податку за несвоєчасно повернуті витрачені кошти на відрядження або під звіт:
При несвоєчасності повернення суми надміру сплачених коштів пізніше граничного терміну (до закінчення третього банківського дня, наступного за днем, у якому платник податку завершує таке відрядження або завершує виконання окремої цивільно-правової дії за дорученням та за рахунок особи, що надала кошти під звіт), але не пізніше звітного місяця, на який припадає останній день такого граничного терміну:
Сума штрафу _______ (грн.) = несвоєчасно повернута сума _______ (грн.) х 15 : 100.
При неповерненні суми надміру витрачених коштів протягом звітного місяця, на який припадає граничний термін повернення:
Сума податку _______ (грн.) = не повернута сума ________ (грн.) х ставка оподаткування (пункт 7.1 статті 7 Закону України ""Про податок з доходів фізичних осіб"") : 100.
Сума штрафу ________ (грн.) = не повернута сума _______ (грн.) х15 : 100.

Не дуже весело....беріть пляшку, цукорки і на колінах просіть банк про помилування, бо податкова вас заклює.... :sad:

Повідомлення відредаговано Vesta*: 19 October 2009 - 16:48

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лєнок 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 October 2009 - 10:26

Перегляд повідомленняVesta* (19.10.2009, 15:41) писав:

Все вийде, ми допоможемо... :bye:

Дякую! Я дуже рада! :drinks:
My Signature
Спойлер

Щастя - це коли твої рідні і близькі люди здорові! А все інше відремонтуємо, викинемо, купимо, забудемо...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Костина мама 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 20 October 2009 - 10:38

Vesta*, подскажи пожалуйста, налоговые накладные до какой суммы можно не выписывать - у нас были клиенты расходная накладная у них была на 6 грн - так на эти 6 грн - 3 расходных, сертификат и налоговую + к тому что в налоговой город с маленькой буквы был указан, они еще попросили переделать, вообщем больше бумаги и времени потратили чем они купили
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 October 2009 - 10:49

Перегляд повідомленняКостина мама (20.10.2009, 11:38) писав:

Vesta*, подскажи пожалуйста, налоговые накладные до какой суммы можно не выписывать - у нас были клиенты расходная накладная у них была на 6 грн - так на эти 6 грн - 3 расходных, сертификат и налоговую + к тому что в налоговой город с маленькой буквы был указан, они еще попросили переделать, вообщем больше бумаги и времени потратили чем они купили

Якщо ви маєте касовий апарат, то до 20 грн. ми можемо не виписувати. Якщо у твоїй ситуації то, можна, по домовленості виписати одну податкову накладну, але місто обов*язково з великої букви....се ля ві... :drinks:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Костина мама 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 October 2009 - 11:08

Vesta*, :drinks:
я знаю что с большой буквы :sad: просто печатала и так получилось :bye:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   smaili 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 October 2009 - 15:00

:dance2: Та ви на форумі таку бухгалтерію розгорнули :dance2: , що на курси бухгалтерів не треба навіть йти. Молодці :man_in_love: !!!! Vesta бачиш яка актуальна твоя тема. ;)
My Signature
Спойлер

Коли життя набуває сенсу – серце болить сильніше…
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ulik 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 October 2009 - 02:48

'smaili' В мене теж така сама історія, але так трапилося, що коли на моє місце взяли іншого бухгалтера - то він не задовілив начальника (в професійному розумінні), потім був ще один і в кінці кінців вже телефонували додому майже все керівництво організації та погоджувались на любі умови, аби тільки спокійно працювати (я працювала по 4 год і отримувала 100% зарплату), зараз я в другому декреті - історія повторюється, але я ще не готова вийти на роботу... можливо в звязку з кризою прийдеться вийти на стару коли малій виповниться 3 рочки. Я сподіваюсь, що ваш шеф теж змінить своє ставлення до Вас :give_rose:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   марусик 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 October 2009 - 10:32

Привіт бухгалтерам. Дуже цікаво і потрібна тема. Велике дякую!!!
Я теж працювала головним бухгалтером, коли народила, на моє імсце взяли іншу дівчину, тому що шеф у мене такий, що любить щоб бухгалтер завжди був під рукою ( хоч людина він чудова і дуже розуміюча). Тепер веду маленьку фірму знайомого вдома. Тепер мені ще запропонували вести вдома ще одне підприємство. Але бардак там страшенний. І от у мене питання до вас. Ситуація наступна. Директор фірми постійно брав гроші з банку під госп. витрати та відрядження, а використовував як хотів, зрозуміло що ніяких чеків і ін. підзвітних документів немає. Бухгалтер оформив всі ці кошти як поворотну безвідсоткову позику, хоч по виписках кошти видані під 53 і 43 символ. Тепер на 37 рах. висить близько 500 тис. позики. І от мене цікавить, який вихід з даної ситуації і чим грозить п-ву цей "безпредєл". Заздалегідь вдячна.
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 October 2009 - 11:24

Перегляд повідомленнямарусик (23.10.2009, 11:32) писав:

Привіт бухгалтерам. Дуже цікаво і потрібна тема. Велике дякую!!!
Я теж працювала головним бухгалтером, коли народила, на моє імсце взяли іншу дівчину, тому що шеф у мене такий, що любить щоб бухгалтер завжди був під рукою ( хоч людина він чудова і дуже розуміюча). Тепер веду маленьку фірму знайомого вдома. Тепер мені ще запропонували вести вдома ще одне підприємство. Але бардак там страшенний. І от у мене питання до вас. Ситуація наступна. Директор фірми постійно брав гроші з банку під госп. витрати та відрядження, а використовував як хотів, зрозуміло що ніяких чеків і ін. підзвітних документів немає. Бухгалтер оформив всі ці кошти як поворотну безвідсоткову позику, хоч по виписках кошти видані під 53 і 43 символ. Тепер на 37 рах. висить близько 500 тис. позики. І от мене цікавить, який вихід з даної ситуації і чим грозить п-ву цей "безпредєл". Заздалегідь вдячна.

В даному випадку справа пахне керосином, тому що :
- це не відзвітовані підзвітні суми. А відзвітовані вони мають бути протягом трьох днів.
"Розрахунок штрафу та сума утриманого податку за несвоєчасно повернуті витрачені кошти на відрядження або під звіт:
При несвоєчасності повернення суми надміру сплачених коштів пізніше граничного терміну (до закінчення третього банківського дня, наступного за днем, у якому платник податку завершує таке відрядження або завершує виконання окремої цивільно-правової дії за дорученням та за рахунок особи, що надала кошти під звіт), але не пізніше звітного місяця, на який припадає останній день такого граничного терміну:
Сума штрафу _______ (грн.) = несвоєчасно повернута сума _______ (грн.) х 15 : 100.
При неповерненні суми надміру витрачених коштів протягом звітного місяця, на який припадає граничний термін повернення:
Сума податку _______ (грн.) = не повернута сума ________ (грн.) х ставка оподаткування (пункт 7.1 статті 7 Закону України ""Про податок з доходів фізичних осіб"") : 100.
Сума штрафу ________ (грн.) = не повернута сума _______ (грн.) х15 : 100.
Підпис особи, що склала розрахунок _____________ Дата складання розрахунку _____________ 200___ р."

Суми світять не маленькі. Я б на вашому місці порахувала на листочку оці штрафи, поклала перед ясні очі шефа і спитала скільки він готовий покласти до кишені податковій, бо доказати якусь свою правоту буде неможливо. :bye:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   марусик 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 October 2009 - 14:48

Vesta*,, дякую вам. Напевно так і зроблю.
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 October 2009 - 12:47

Маленьке оголошення !!!
З понеділка планую поставити собі нову інформаційну базу і тоді зможу давати вам більш точні відповіді з посиланнями на законодавчу базу.
Запитуйте - відповідаєм. :sorry: :cray: :cray:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 November 2009 - 12:10

Дівчатка поділіться інформацією. Хто користується ЕЦП "Masterkey", чи нормально здаються ваші звіти через Київ, чи є якісь проблеми?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 99 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

19 Sep 2019 10:29

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка